IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Da tā Turbopeka tak galīgi slima, sataisījusi te viena aktiera teātri, tik tagad redz, ka viņa ir mazākumā ar savu žulti 😂 Es varētu oponēt katram viņas vārdam, tik negribās rokas smērēt, ar šo iesaistoties demagoģijā.
Un, godīgi sakot, izanalizējot katru viņas sarakstīto frāzi, tā ir 100% skaudība (Esmu psihologs pēc izglītības, un uzreiz skenēju rakstības stilu, manieres un saturu).
Jeļena, ja Tu šo lasi, tad neņem galvā to slimo! Tu esi super, un jūs ar puisi esat ļoti skaists pāris. Lai jums dzīvē veicas!
05.01.2021 19:56 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Grenarda @ 05.01.2021 19:56
Da tā Turbopeka tak galīgi slima, sataisījusi te viena aktiera teātri, tik tagad redz, ka viņa ir mazākumā ar savu žulti ? Es varētu oponēt katram viņas vārdam, tik negribās rokas smērēt, ar šo iesaistoties demagoģijā.
Un, godīgi sakot, izanalizējot katru viņas sarakstīto frāzi, tā ir 100% skaudība (Esmu psihologs pēc izglītības, un uzreiz skenēju rakstības stilu, manieres un saturu).
Jeļena, ja Tu šo lasi, tad neņem galvā to slimo! Tu esi super, un jūs ar puisi esat ļoti skaists pāris. Lai jums dzīvē veicas!

Nu ko tu te płūti ! ? Psihalogs loll! :D ka tad paihologam
Nav ko darit un seit sez un aizstav kaut kadu tragikomediju :d
Jus te vispar nolasijusas vajpratigas :D visus nodirsat bet par kaut kadu tocna slimu baabu fanojat :D kurai nav ne gaumes ne smadzenes :D covid plosas bet si stavokli budama vandas rinki, lidinas, taa jau kauli un aada, apdraud beernu reali ... bet jums ir par ko fanota par letam
Voesnicam un letam lupatam :D nodirsat didrihsoni bet sitaa vispar ir maksliga kaa gunijas lelle :D
05.01.2021 20:29 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
turbopeka @ 05.01.2021 20:29

Nu ko tu te płūti ! ? Psihalogs loll! :D ka tad paihologam
Nav ko darit un seit sez un aizstav kaut kadu tragikomediju :d
Jus te vispar nolasijusas vajpratigas :D visus nodirsat bet par kaut kadu tocna slimu baabu fanojat :D kurai nav ne gaumes ne smadzenes :D covid plosas bet si stavokli budama vandas rinki, lidinas, taa jau kauli un aada, apdraud beernu reali ... bet jums ir par ko fanota par letam
Voesnicam un letam lupatam :D nodirsat didrihsoni bet sitaa vispar ir maksliga kaa gunijas lelle :D

Ooo, pamodusies? Patiesība acīs kož?
Nu bet, a viņa tev kaitē kaut kādā veidā, ka aizlidojusi? Viņas dzīve, lai dara, ko grib.
Un, kas slikts dzīvot viesnīcā? Ja ir nauda samaksāt par viesnīcu, lai tak dzīvo, kur grib! Starp citu, esmu skatījusies Gossip Girl, un Čaks Bass arī visu laiku dzīvoja viesnīcā 😂 Kura nu vēl ir gumijas lelle 😁
Slima izskaties tu viena šeit! Salīdzinājusi vēl Jeļenu ar Didrihsoni 😂 Jeļena savos 32 gados izskatās 10 gadus jaunāka par tavu veceni Didrihsoni, kurai 25, vai cik tur.
05.01.2021 20:37 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Grenarda @ 05.01.2021 20:37

Ooo, pamodusies? Patiesība acīs kož?
Nu bet, a viņa tev kaitē kaut kādā veidā, ka aizlidojusi? Viņas dzīve, lai dara, ko grib.
Un, kas slikts dzīvot viesnīcā? Ja ir nauda samaksāt par viesnīcu, lai tak dzīvo, kur grib! Starp citu, esmu skatījusies Gossip Girl, un Čaks Bass arī visu laiku dzīvoja viesnīcā ? Kura nu vēl ir gumijas lelle ?
Slima izskaties tu viena šeit! Salīdzinājusi vēl Jeļenu ar Didrihsoni ? Jeļena savos 32 gados izskatās 10 gadus jaunāka par tavu veceni Didrihsoni, kurai 25, vai cik tur.

Čaks Bass?? Nopietni? 😁
WTF!!
05.01.2021 21:04 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Leetaa viesniicaa? :D nu tak tas ir tikai manas domas par so jaunkundzi , kontaanjacepjas? Nepatik un nepatiks man vina , ko man tagat darit? :D
05.01.2021 21:05 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
turbopeka @ 05.01.2021 21:05
Leetaa viesniicaa? :D nu tak tas ir tikai manas domas par so jaunkundzi , kontaanjacepjas? Nepatik un nepatiks man vina , ko man tagat darit? :D

Labāk neko nekomentē savādak būsi forumniece ar nosaukumu trollis. :D
05.01.2021 21:08 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
tad neņem galvā to slimo

neesmu te neviena pusē, bet uz psihologu kurš šādi izsakās par citiem, galīgi dzīvē negribētos uztrāpīt :(
05.01.2021 21:10 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
turbopeka @ 05.01.2021 21:05
Leetaa viesniicaa? :D nu tak tas ir tikai manas domas par so jaunkundzi , kontaanjacepjas? Nepatik un nepatiks man vina , ko man tagat darit? :D

A kā tu zini, ka viesnīca lēta? Nekad viņu neesmu redzējusi lētos apartamentos 😉 Starp citu, kā tu vispār zini, ka viesnīcā? Viņa vienmēr apkārt filmē mežu vai parku. Viesnīca mežā atrodas? 😂
Tieši tāpat, kā tev viņa nepatīk un npatiks, man viņa patīk un patika, un es viņu aizstāvēšu 😉
Un vēl vairāk gribu tevi pakaitināt:
1) Atzīsti, ka viņa izskatās daudz labāk, nekā tā pati Didra
2) atzīsti, ka viņa pati var nopelnīt sev uz ceļojumiem un šmotkām, un operācijām;
3) atzīsti, ka viņa, kā tu minēji, no "pelēkās peles" kļuva par cilvēku, kuru tu tagad visu dienu apspried;
4) atzīsti, ka tev vienkārši nepatīk, ka viņa var atļauties vairāk, nekā Tu;
5) atzīsti, ka viņas "kauli un āda" ir labāki par taukiem un celulītu,
6) un visbeidzot, atzīsti, ka tev ir skaudība pret viņas attiecībām ar turku!!! Un to var īpaši labi manīt, kā tu visu laiku noliec viņu attiecības. Un būsim atklāti, tas čalis tiktiešām ir skaists, un varbūt tāpēc tev grauž, ka viņš izvēlējās Jeļenu nevis tevi? 😉
05.01.2021 21:20 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Skulmei tie ir dabigie zobi? Loti skaisti.
05.01.2021 21:22 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Grenarda @ 05.01.2021 21:20

A kā tu zini, ka viesnīca lēta? Nekad viņu neesmu redzējusi lētos apartamentos ? Starp citu, kā tu vispār zini, ka viesnīcā? Viņa vienmēr apkārt filmē mežu vai parku. Viesnīca mežā atrodas? ?
Tieši tāpat, kā tev viņa nepatīk un npatiks, man viņa patīk un patika, un es viņu aizstāvēšu ?
Un vēl vairāk gribu tevi pakaitināt:
1) Atzīsti, ka viņa izskatās daudz labāk, nekā tā pati Didra
2) atzīsti, ka viņa pati var nopelnīt sev uz ceļojumiem un šmotkām, un operācijām;
3) atzīsti, ka viņa, kā tu minēji, no "pelēkās peles" kļuva par cilvēku, kuru tu tagad visu dienu apspried;
4) atzīsti, ka tev vienkārši nepatīk, ka viņa var atļauties vairāk, nekā Tu;
5) atzīsti, ka viņas "kauli un āda" ir labāki par taukiem un celulītu,
6) un visbeidzot, atzīsti, ka tev ir skaudība pret viņas attiecībām ar turku!!! Un to var īpaši labi manīt, kā tu visu laiku noliec viņu attiecības. Un būsim atklāti, tas čalis tiktiešām ir skaists, un varbūt tāpēc tev grauž, ka viņš izvēlējās Jeļenu nevis tevi? ?

Kapec tu iedomajies, ka visi kuri seit ienak ir kaut kadi tuksi peleki cilvecini? Pec sevis spried? Es izskatos labi, man ir gliits viirs, mums neka netrukst, dzivojam sava dzivokli, braucam katrs ar savu ne kredita iegadatu masinu un viss kas man ir , ir iists, gan smarzas gan somas gan trusenes 😀.
Tu vari fanot talak par maksligam lellem,un turcijas plastiku, es ari esmu uzlabojusi so to ariene , bet aeit pat lv, jo man nav jaskaita kapeikas lai dabutu ko velos, un nav jamedi letakie pakalpojumi. Tapat
Mani nekrata cik veca izskatas didra, un kaa kratas saulietr savos video. Es dazas no si sabiedrivas krejuma damam pazistu pat loti labi, un zinu ka vinas ir adekvati cilveki, ok atvainojos ka nezinaju ka sai jelenkai ir augstagaka izglitiba, tik talu cik es vinu zinu provati, nekadas gudra cilveka pazimes vina man nav atstajusi, kadreiz par vinas luupam tiesam sausminajas viss rajons, nu nezinaju ka izglitots cilveks sev to var nodarit :D! Bet ok man apnika te sedet, pakeru soku jau pietiekami, ka kaut kada beernu lelles tela iegrimusi pieagusi vecene ir woow veselam forumam. Un ko daris tada kompleksu apsesta maate, ja meita nelidzinasies papucim? Ari sutis plastisko taisit ?
05.01.2021 21:27 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Un jaa, esmu bijusi turcijaa un zinu kaa tur izskatas normalas viesnicas. Un kadi mezi? Tris koki un baseins tev ir mezi un juura? Tu talak par savu pagji esi bijusi?
05.01.2021 21:28 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Un jaa jelenai ari zobi ir drausmigi, tikko visi apsprieda didras zobus kuri manuprat ir maksligo bet pilnigi ok, bet par so kamiela smaidu te cilveki sajusminas?! :D
05.01.2021 21:28 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Smulmei nee nav sabigie zobi. To tacu var loti viegli pateikt, ja apaksejie ir skibi un dazadi tad diez vai augsejie bus visi ideali :D
05.01.2021 21:30 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Madarai Kivicai tiesam var pateikt, ka nav dabigie zobi. Tapat ka tai Sintijai(dare 2 be). Kapec zobarsti liek zobus, kas izskatas tik maksligi?
05.01.2021 21:34 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Skaust attiecības ar turku? 😁 Jēzus māte!
Tā tak ir pilnīgi cita mentalitāte. Turcijā sievietēm ir jāklausa vīrieši, tur viņi visu skalda un valda.
05.01.2021 21:35 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Apskaust attiecības ar musulmani? Bitch please... drīzāk tur var izteikt līdzjūtību 😅
05.01.2021 21:43 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
https://instagram.com/yoginianomis/
Alises draudzene galīgi nojūgusies. Alise jau ar uZ ko līdzīgu iet :D
05.01.2021 21:53 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Te visas aprunā Elīnas un citu sieviešu izskatu, kādēļ neviena vēl nav ieminējusies par Miliones matiem? Viņa viņus tik ļoti izcel, bet nu viņi taču ir tik nekvalitatīvi un sabojāti. Arī pieaudzetie. Bet jāparunā protams ir kā vienmēr Elina (tikko izlasīju pie Butterfly). 😂 nevarēju izlemt kurā diskusija šo rakstit,
05.01.2021 21:56 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es nekad negribētu tādu psihologu kā Grenarda un es ļoti ceru ka nepazīstu personīgi turbopeku.
05.01.2021 22:09 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Man arī ir pieaudzēti... un arī bojāti.. un jā, tāpēc i pieaudzēju... un? 😀 bez pieaudzētajiem mani mati vēl briesmīgāki izskatās 😀 nesaprotu ari to meiteni, kas tik drausmīgi pietuvināja Elīnas matus. Tie gali taču nav dzīvi mati. Loģiski, ka tie ātrāk bojāsies. Tāpēc jau ir profilakse, kad tos nomainīt un uzlikt jaunus 😀 tad nu gan pasaules gals. Ja nevar atļauties pieaudzēt matus, staigā ar savējoem, kur problēma? 🤷🏼‍♀️
05.01.2021 22:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits