IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Stalkerlvl1000 @ 29.07.2020 18:23
Kā jums patika Sanas atbildes uz jautājumiem? Man personīgi likās pārāk pārgudras atbildes, kas īsti neiet kopā ar viņas dzīvi. Par sauļošanos, cik slikti tas ir un kādus paštonejosos izvēlas, bet realitātē sauļojas uz sava balkona un liek storijus un ne vienu reizi vien :D bet galvenais ir gudri atbildēt kā no grāmatas, lai redz, ka tomēr ir izglītota :D nu kaut kā tā, lai vai cik viņa tagad cenšas komunicēt insta, vienalga tas liekas mākslīgi
man patika, kd viņa iepriekš atbildēja uz Q&A. Par attiecībām ar Jāni uc
29.07.2020 18:27 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.07.2020
Lai jau atkož ? neko jau neesmu pateikusi taaadu, lai tagad man bruktu virsū vai kā ?viņš taču zin, ka man ir tādas bildes. Protams, nearvienu es nedalīšos.
Vienkārši, vēlējos pateikt, ka nevajag spriest par cilvēku pēc tā, kādu sabiedrība viņu pataisa ? Katrā ziņā, aprunājoties ar šo cilvēku, man domas mainījās uz visiem 100% ?
Jauku dienu ?
29.07.2020 18:31 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
Kaarums @ 29.07.2020 18:31
Lai jau atkož ? neko jau neesmu pateikusi taaadu, lai tagad man bruktu virsū vai kā ?viņš taču zin, ka man ir tādas bildes. Protams, nearvienu es nedalīšos.
Vienkārši, vēlējos pateikt, ka nevajag spriest par cilvēku pēc tā, kādu sabiedrība viņu pataisa ? Katrā ziņā, aprunājoties ar šo cilvēku, man domas mainījās uz visiem 100% ?
Jauku dienu ?

Pati tak tikko minēji ( lapu atpakaļ), ka ar saraksti dalīšoties.
Ko nu kažoku met?
29.07.2020 18:46 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Gints visām rakstās instagram,vai ir vēl kāda kurai šis uzrakstījis??

Gints nav rakstījis, un paldies viñam par to,jo nav manā gaumē. Bet vairākus gadus atpakał tajā pašā Instagram Mairis Briedis rakstīja. Tad gan es biju patīkami satraukta, jo biju vińa slēptā fane. Aiz cieñas pret viña sievu un bērniem neielaidos tālāk sarakstē. Tik vien kā pastāstīja par saviem treniñiem ārzemēs un novēlēju viñam veiksmi boksā.
Salīdzinoši nesen sāku sekot Paulai. Bet skatoties uz viñas aktivitāti treniños un veselīgo dzīvesveidu, galīgi neuzrunā viñas figūra. Storijā vēl pieminēja, ka uzsākot izpildīt spēka vingrinājumus, baidījās par to ka par veci kłūs. Taču tagad saprot, ka ir ne tuvu vecim.
Lai gan ir smalka, man vina tomēr liekas masīva un vīriškīga. Noteikti nav fitnesa auguma modele manās acīs. Turpinu sekot viñas nesamākslotā dzīvesstila dēł. Un reizi pa reizei nočiept ideju kādai receptei.
29.07.2020 18:48 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Kādā sakarā Briedis Tev rakstīja?
29.07.2020 18:57 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Kā jums patika Sanas atbildes uz jautājumiem?

Ja godīgi, man likās, ka viņa pati sev uzdevusi jautājumus, lai varētu atrādīt visu, ko lieto - ko ikdienā, ko reizi nedeļā, ko sauļojoties, ko matiem, kādas smaržas... nu tā, samāksloti.
29.07.2020 19:39 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Kaarums @ 29.07.2020 18:31
Lai jau atkož ? neko jau neesmu pateikusi taaadu, lai tagad man bruktu virsū vai kā ?viņš taču zin, ka man ir tādas bildes. Protams, nearvienu es nedalīšos.
Vienkārši, vēlējos pateikt, ka nevajag spriest par cilvēku pēc tā, kādu sabiedrība viņu pataisa ? Katrā ziņā, aprunājoties ar šo cilvēku, man domas mainījās uz visiem 100% ?
Jauku dienu ?
izklausās, ka kāda jau samīlējusies ?
29.07.2020 19:40 |
 
Reitings 124
Reģ: 08.11.2019
Katrīna storijos atbildēja par savām potītēm ?????
29.07.2020 20:45 |
 
Reitings 171
Reģ: 12.06.2020
Nu ja paula izskatas vīriškigi,tad es nezinu ?
Kaut man butu tads dupsis un presite
29.07.2020 21:06 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
What @ 29.07.2020 20:45
Katrīna storijos atbildēja par savām potītēm ?????

Viņa ir priekšā, mēs esam aizmugurē :(
30.07.2020 08:05 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Czech @ 29.07.2020 18:27
man patika, kd viņa iepriekš atbildēja uz Q&A. Par attiecībām ar Jāni uc

Man bija sajūta lasot, ka pati sev par to Jāni uzdevusi, tāds viss pārdomāts, itka ar to būtu gribējusi nodot ziņu, ka ar viņu viss ir ok, ir augusi un sirds ar to ir mierā!
Par atbildēm skaistumkopšanā tas katrai individuāli, viņai sava izglītība un atbilstošā sferā prot atbildēt,es piemēram naudu ne gāžu tādos līdzekļos, pērku dabīgo un man ar to pietiek,kāda esmu tāda esmu! Sevi pārveidot netaisos, tam vaig līdzekļus un to visu uzturēt, līdz ar to tu ieej tāda haosa burbuli kā visu paspētu, plānot injekcijas, profilakses. Katrai individuāli, kā profesionāle viņai atbildes bija tīri OK. Taču arī sauļošanās krēmiem es naudu tērēt netaisos, piesārņo ādu. Es stokmana nopērku sarkano vīnogu eļļu un eju uz pludmali.
30.07.2020 08:51 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
JD @ 29.07.2020 18:48

Gints nav rakstījis, un paldies viñam par to,jo nav manā gaumē. Bet vairākus gadus atpakał tajā pašā Instagram Mairis Briedis rakstīja. Tad gan es biju patīkami satraukta, jo biju vińa slēptā fane. Aiz cieñas pret viña sievu un bērniem neielaidos tālāk sarakstē. Tik vien kā pastāstīja par saviem treniñiem ārzemēs un novēlēju viñam veiksmi boksā.
Salīdzinoši nesen sāku sekot Paulai. Bet skatoties uz viñas aktivitāti treniños un veselīgo dzīvesveidu, galīgi neuzrunā viñas figūra. Storijā vēl pieminēja, ka uzsākot izpildīt spēka vingrinājumus, baidījās par to ka par veci kłūs. Taču tagad saprot, ka ir ne tuvu vecim.
Lai gan ir smalka, man vina tomēr liekas masīva un vīriškīga. Noteikti nav fitnesa auguma modele manās acīs. Turpinu sekot viñas nesamākslotā dzīvesstila dēł. Un reizi pa reizei nočiept ideju kādai receptei.

Paula jau to savu formu neuztur ar vienkārši sportu un ēdienu.
Viņai tam nemaz nebija laiku, kā piemēram, grāmatas izdošana, tikšanās, fotosesijas, tam laika nebija.
Kā arī ar Pēteri esmu kontaktā uz čau, ka iet un parunāt par klačām, tā kā arī zinu to ka Pēteris ar Paulu attiecības esot izsēdinaja viņu uz mazas devas ko viņa pati sev inejce un to pārtraukta tā vienkārši nevar. Tādu muskuļu reljefu šajā posmā viņa pat saglābt nevarēja ar tādu skriešanu utt. Līdz ar to nevaig ticēt visam ko instagram rāda. Jā,skaista meitene, lai veicas, bet viņa nemaz nav tik burvelīga kā sevi parāda.
Kā arī pat nejēdz nokartot c kategoriju un visiem ieskaidro, ka viņai tādu nevaig, jo ir gana augusi. Varbūt viņai ir zināšanas.taču sevi pilnveidojot es viņu gribētu arī redzēt ka pasniedzēju jaunajiem treneriem. Nav viņa slikta, taču arī viņai ir savi noslēpumi, īpaši ķermeņa uzturēšana un sejas injekcijas.
30.07.2020 08:58 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Shayk @ 29.07.2020 15:22
Saulietei ta Guess soma ka tadai pusaudzei izskatas. ?

Vai ne.. ?
Man jau likās ka viņa var atļauties tādu nopietnāku somiņu... ?
30.07.2020 08:59 |
 
Reitings 110
Reģ: 27.07.2020
Noskatījos Saulietes storiju un pilnīgi piekrītu: CILVĒKU STULBUMAM šajā forumā NAV ROBEŽU! Jūs sekojiet visiem šiem cilvēkiem, pētāt viņu potītes un "zūmējat" bildes? Izsakāt kaut kādas varbūtības un savas teorijas, pataisiet par sev vēlamo.
Kura no Jums, visu to ko šeit rakstāt par šiem civēkiem, varētu viņiem šo visu acīs pateikt?
30.07.2020 09:33 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
NickyShark @ 30.07.2020 09:33
Noskatījos Saulietes storiju un pilnīgi piekrītu: CILVĒKU STULBUMAM šajā forumā NAV ROBEŽU! Jūs sekojiet visiem šiem cilvēkiem, pētāt viņu potītes un "zūmējat" bildes? Izsakāt kaut kādas varbūtības un savas teorijas, pataisiet par sev vēlamo.
Kura no Jums, visu to ko šeit rakstāt par šiem civēkiem, varētu viņiem šo visu acīs pateikt?

Mums nav dzīves, nekas cits neatliek kā pētīt citu dzīves ?
30.07.2020 09:46 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
VIP @ 29.07.2020 19:39

Ja godīgi, man likās, ka viņa pati sev uzdevusi jautājumus, lai varētu atrādīt visu, ko lieto - ko ikdienā, ko reizi nedeļā, ko sauļojoties, ko matiem, kādas smaržas... nu tā, samāksloti.
100% pati sev uzdeva, to taču varēja redzēt ?
30.07.2020 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Nemieriga12 @ 30.07.2020 08:58

Paula jau to savu formu neuztur ar vienkārši sportu un ēdienu.
Viņai tam nemaz nebija laiku, kā piemēram, grāmatas izdošana, tikšanās, fotosesijas, tam laika nebija.
Kā arī ar Pēteri esmu kontaktā uz čau, ka iet un parunāt par klačām, tā kā arī zinu to ka Pēteris ar Paulu attiecības esot izsēdinaja viņu uz mazas devas ko viņa pati sev inejce un to pārtraukta tā vienkārši nevar. Tādu muskuļu reljefu šajā posmā viņa pat saglābt nevarēja ar tādu skriešanu utt. Līdz ar to nevaig ticēt visam ko instagram rāda. Jā,skaista meitene, lai veicas, bet viņa nemaz nav tik burvelīga kā sevi parāda.
Kā arī pat nejēdz nokartot c kategoriju un visiem ieskaidro, ka viņai tādu nevaig, jo ir gana augusi. Varbūt viņai ir zināšanas.taču sevi pilnveidojot es viņu gribētu arī redzēt ka pasniedzēju jaunajiem treneriem. Nav viņa slikta, taču arī viņai ir savi noslēpumi, īpaši ķermeņa uzturēšana un sejas injekcijas.

Par kādu c kategoriju Tu runā? Viņai ir c kategorija fitnesā, mācījās sporta izglitibas aģentūrā.
Bet par Paulas formu piekrītu iepriekš minētajam - man arī šķiet vīrišķīga, tāda masīva. Jā ir krutis, jā ir dibens, jā ir plakans vēders, bet tās ir atsevišķas detaļas. Kopumā ķermenis izskatās tāds paliels. Nešķiet slaida. Tāpēc arī viņas treniņiem nesekoju un neizmantoju tos.
30.07.2020 10:27 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Ko var ņemties ar savu marihuānu, tak sēdi un kurī..
30.07.2020 11:03 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Tak ja legalizētu mj un aizliegtu ēst gaļu alisei ar mārtiņu vairs nebūtu jēgas dzīvot :D
30.07.2020 13:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
Satori @ 30.07.2020 11:03
Ko var ņemties ar savu marihuānu, tak sēdi un kurī..

+++
Alisei kopumā ir ļoti subjektīvs viedoklis par šo tēmu + faktu sagramstīšana un pasludināšana no savas puses par īstenību.
No sērijas, ja reiz viņa to ir uzzinājusi vai pateikusi, tad tā ir taisnība.
Visvairāk mani biedē tā viņas pārliecība, ka visiem cilvēkiem tas būs ok, ja zinās ko tieši tu pīpē un ko tieši tev vajag uzpīpēt.
Reāli, viņa neapzinās to, ka katra cilvēka organisms reaģē citādi un kādas var būt sekas.
Tāpat kā ar homeopātiju, citam palīdz un veiksmīgi norit ārstēšana, citam paliek ļoti slikti vai homeopāts uzreiz pasaka, ka konkrētajā gadījumā nevajag, būs sliktāk.
30.07.2020 13:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits