IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 7521
Reģ: 13.04.2022
Klaviere @ 05.06.2023 14:44
Bet viņa tak ir arī “profesionāls pedagogs” es ceru, ka neviena skola šo “role model” neņems…

Viņas meita ir viņas profesionālās pedagoģijas spogulis.
05.06.2023 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Mayaaa @ 05.06.2023 14:27
Kāda varbūt zina, vai Estere savus profilus uzlika privātus pirms šī visa vai jau iepriekš?

Pirms skandāla bija atvērti. Es vnk tieši paskatījos, kad sākās šis viss, jo domāju varbūt no zvaigznes būs kāds koments(es nezinu, ko es gaidīju, ņemot vērā, ka viņa jau TV ar akmens ģīmi paziņoja, ka neviens no viņiem negrib ņemties ar to suni). Tad vēl bija atvērts, bet nekādas reakcijas. kad sabiedrība sāka aktīvi nosodīt, visu uzlika privātu. Laikam cilvēki mamzelei arī aizrādīja ne tikai mamašai.
Mia6 @ 05.06.2023 14:28
Ko viņa reāli darīs? Cik noprotu šovs arī iedod šīs privilēģijas , zobi, operācijas , mājas īre , x5. Tagad paliek chogan, bet ar to taču nevar nosegt visu ikdienā. Laikam būs algots darbs jāsāk strādāt.

Gan jau mēģinās, bet tur tad būs jāskatās, kura televīzija gribēs ar viņu sadarboties. Jo viņiem būs jārēķinās, ka tad uzreiz tiks atgādināts par šo un prasīts, vai viņi atbalsta tādu rīcību.
Bet ka tik nesanāk kā parastiem mirstīgajiem - meklēt parastu darbu.
Es vispār nesapratu kāpēc viens sieviešu žurnāls bija viņu uzaicinājis par tievēšanu runāt. Tur bija vairāki tievēšanas stāsti, bet man likās - nafig viņa tur ir, ņemot vērā, ka viņa ne jau notievēja, bet viņai bija operācija. Tas nav sasniegums vai iedvesma. Nomest 60kg ar sportu un diētu ir sasniegums, nevis aiziet uz operāciju.
05.06.2023 15:26 |
 
Reitings 14683
Reģ: 29.08.2022
Prieks par producentu lēmumu un to, ka vismaz kaut ko ņem vērā. Es jau domāju, ka kā parasti - ne ar ausi neklapēs, lai gan Agritas un Esteres rīcība bija vienkārši briesmīga. Nabaga dzīvnieks.
Agritai nu jau privāts instagrams, 41.2k sekotāji. Ko tad diez sadomājusi 😁
Interesanti arī, ko tad šovu zvaigznes darīs tagad 😅 Neies tak strādāt.
05.06.2023 15:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
sokoladeszemene @ 05.06.2023 15:14
Bet nu jāsaka arī, ka šeit paši šova producenti rīkojās zemiski. Nevienā brīdī neatbalstu Agrita rīcību un, protams, nosodu, bet tie producenti neredzēja, ko viņa grasās darīt? Viņi varēja teikt, ka tas ir amorāli, ka to pa tv nevajag rādīt, bet viņi paši to nofilmē, parāda un gaida drāmu un šī jau nav pirmā reize, kad viņi speciāli parāda kaut ko neglaimojošu, lai tikai aug skatījumi. Sanāk, ka viņi paši to filmēja, montēja, redzēja, bet tāpat nolēma parādīt tv ekrānos un tagad no Agrita atsakās, tā it kā viņi nebūtu līdzvainīgi tam, kas notika

Es arī par to iedomājos, ok, no vienas puses labi, ka pacēla šo tēmu, jo Agrita tiešām nav vienīgā, kas tā izrīkojas, bet! Manā skatījumā, tv ar šo visu sagribēja kārtējo reizi celt reitingus, ne aktualizēt to tēmu.
Un tā nav pirmā reize, atceros, ka bija kaut kāds skandāls ar to tumšmataino dziedātāju un viņas vīrieti , toreiz arī pacēlās jautājums, kāpēc tv to rāda un kāpēc pieļauj to, ka pret to sievieti izturas vardarbīgi aiz kadra utt. Protams, kad jau tā info bija izplatījusies pa visu internetu, tv producente vai kaut kas no vadības attaisnojās, ka viņi ir piedāvājuši psihologa palīdzību utt., bet tas jau bija pēc tam.
05.06.2023 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Tiešām uzlikusi privātu. Es viņai nesekoju. Tagad neredzēšu gaudošanu storijos, kā sabiedrība izmobingoja viņas tīro dvēseli no šova bez nekāda iemesla un kā viņa tagad mirs badā, jo ļaunā Latvija.
Delfi raksts min, ka šodien būs sērija, kur zvaigzne ved suni uz patversmi. Es nezinu, vai man nervi turēs noskatīties, jo nabaga suns un gan jau zvaigzne un sīkā mamzele pažēlosies aizkadros par apbižošanu. Bet prieks, ka tā ir viņu pēdējā sērija.
05.06.2023 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 3862
Reģ: 05.08.2013
Tiešām prieks,ka pārtrauca sadarbību ar Agritu.
Bet tie producenti ir tik padlas!!! Paskat cik tos pašus kivičus ilgi piesedz...
05.06.2023 15:47 |
 
Reitings 1359
Reģ: 01.08.2021
vivii @ 05.06.2023 15:31

Es arī par to iedomājos, ok, no vienas puses labi, ka pacēla šo tēmu, jo Agrita tiešām nav vienīgā, kas tā izrīkojas, bet! Manā skatījumā, tv ar šo visu sagribēja kārtējo reizi celt reitingus, ne aktualizēt to tēmu.
Un tā nav pirmā reize, atceros, ka bija kaut kāds skandāls ar to tumšmataino dziedātāju un viņas vīrieti , toreiz arī pacēlās jautājums, kāpēc tv to rāda un kāpēc pieļauj to, ka pret to sievieti izturas vardarbīgi aiz kadra utt. Protams, kad jau tā info bija izplatījusies pa visu internetu, tv producente vai kaut kas no vadības attaisnojās, ka viņi ir piedāvājuši psihologa palīdzību utt., bet tas jau bija pēc tam.

Tas laikam domāts par Glozunovu pāri. Pilnībā pievienojos, raidījuma veidotāji paši ir morāli kretīni. No šī visa tikai ķēra haipu un skatījumus. Agritu vispār neaizstāvu, bet nu Agrita uztaisīja tam šovam diezgan lielu reklāmu, tas nekas, ka negatīvu. Un tagad pēkšņi šova veidotājiem ieslēgusies sirdsapziņa un viņi Agritu izmet no šova. Ja tie cilvēki tur būtu sakarīgi, tad uzreiz būtu pārtraukuši sadarbību ar Agritu, nevis pēc sabiedrības spiediena. Uzskatu ka šova veidotāji ir vienā maisā bāžami ar šova varoni Agritu.
05.06.2023 15:50 |
 
Reitings 3967
Reģ: 01.03.2022
Littleprince @ 05.06.2023 13:18
OMG REĀLI LABĀKĀ DIENAS ZIŅA! BINDRI IR IZSVIESTI NO ŠOVA ?
Beeeidzot TV producenti nāca pie prātā! Nu re, atkal pierādās, ja tauta sastājas kopā, tad notiek lielas lietas? varam gavilēt, kamēr Agritiņai nāksies pielāgoties jaunajiem apstākļiem ?
eh kāds neviltots prieks man

Palasiet Agritas komentārus TIKTok.
Agritai tak liekas, ka neko nav izdarījusi. Komentāros visus par idiotiem sauc un draud ar likumiem. Suņa spīdzināšana Agritai bija tikai “cilvēcīga kļūda”. Kamēr suns nedēļu cieta, Agrita turpināja tirgoties ar Chogan un ballēties. Agrita uzskata, ka ne pie kā nav vainīga, tikai citi.
Tēlo baigo cietēju.
05.06.2023 15:50 |
 
Reitings 1401
Reģ: 25.01.2023
elfa* @ 05.06.2023 15:34
Tiešām uzlikusi privātu. Es viņai nesekoju. Tagad neredzēšu gaudošanu storijos, kā sabiedrība izmobingoja viņas tīro dvēseli no šova bez nekāda iemesla un kā viņa tagad mirs badā, jo ļaunā Latvija.
Delfi raksts min, ka šodien būs sērija, kur zvaigzne ved suni uz patversmi. Es nezinu, vai man nervi turēs noskatīties, jo nabaga suns un gan jau zvaigzne un sīkā mamzele pažēlosies aizkadros par apbižošanu. Bet prieks, ka tā ir viņu pēdējā sērija.
neko neliek.jauu cik ilgi gaidu, kad vērs muti vaļā un sūdzēsies,uzrīditu savu kaķi virsū,lai iekož, man ir nikns kaķis,kam sveši nepatīk
05.06.2023 15:50 |
 
Patīk
Reitings 34425
Reģ: 12.10.2022
Agritai visu laiku bija 41+k sekotāji? Nebija aptuveni 18k nesen?
05.06.2023 16:17 |
 
Patīk
Reitings 34425
Reģ: 12.10.2022
elfa* @ 05.06.2023 12:51

Tieši tā. Lai iet un sāk strādāt parastu, godīgu darbu, kā citi cilvēki LV. To neviens viņai netaisās aizliegt. Ej strādā un uzturi savus bērnus un bembi.
Gribēs vēl plastiskās operācijas vai citas manipulācijas - krāj naudu, kā citi cilvēki, kuri krāj savām vēlmēm.
Esterei arī jau ir pietiekoši gadu, lai vasarā ietu pastrādāt, kā citi jaunieši un sakrātu saviem nagiem, un lupatām nevis tik brauktu ar degunu pa mākoņiem. Un ja uz skolu vajadzēs iet ar kājām vai braukt no tālākas pieturas - gabals nenokritīs.
Man arī ir milzīgs prieks, ka viņa no šova ir izmesta.
Izmesta arī no Chogan pasākuma, kurā bija plānots, ka runās.
Neviens normāls uzņēmums nesadarbosies un nedos sadarbības vairs, jo sabiedrība cancelos arī to.
Kas tad atliek? Beidzot strādāt. Choganā arī vairs tik viegli neies viņai.
05.06.2023 16:29 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
CallMeAnnika @ 05.06.2023 16:29
Man arī ir milzīgs prieks, ka viņa no šova ir izmesta.
Izmesta arī no Chogan pasākuma, kurā bija plānots, ka runās.
Neviens normāls uzņēmums nesadarbosies un nedos sadarbības vairs, jo sabiedrība cancelos arī to.
Kas tad atliek? Beidzot strādāt. Choganā arī vairs tik viegli neies viņai.

TV3 sākusies pieteikšanās uz Saimnieks meklē tievu. Kā reiz atbilst, varēs nosūtīt vēstuli Jurim no Ogres puses. Māja ir, čalim patīk ceļot. Ideāls ķēriens!
05.06.2023 16:38 |
 
Patīk
Reitings 34425
Reģ: 12.10.2022
EmilijaArm @ 05.06.2023 13:46
Es tomēr sliecos domāt, ka televīzija atradīs veidu, kā viņu atkal integrēt kaut kur. Arī par Kiviču meitas nažu rīšanu tučtuč pacepās, bet tad atkal kaut kāds raidījums. Tā producentu apvienība ir pārāk ķerta, neatteiksies no traša nekad. Gan jau drīz Agrita vai tā meita ceļos koferšovā vai kādās ideālajās vakariņās šmorēs.
Nu un Burkas šovam tak tāpat sezonai jābeidzas. Nekas viņiem netraucēs jaunajā sezonā ar pompu paziņot, ka Bindri izdarījuši secinājumus, mainījušies uz augšu un šaus vaļā kaut ko jaunu.
Var cilvēki mainīties, bet Agritu rāda jau cik gadus šovā un nekas nepaliek labāk, arvien sliktāk.
Ja būs jaunā šovā, jāsaliedējas un jādara, lai viņa neatgriežas vairs TV ekrānos, jo es nevēlos maksāt par tv un skatīties degradējošu saturu.
05.06.2023 16:39 |
 
Reitings 2397
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 05.06.2023 16:17
Agritai visu laiku bija 41+k sekotāji? Nebija aptuveni 18k nesen?
kāds sasūtījis tūkstošiem botus virsū, lai nobloķē instagram, tie visi ir bez bildēm profili.
05.06.2023 16:41 |
 
Reitings 3121
Reģ: 29.12.2022
Bet tas ir p*sdzets cik entos k viņa saekonomēja ar to,ko šovs devis. Viss viņas izskats un zobi…dzīvē neatļautos to bez šova.
05.06.2023 16:52 |
 
Reitings 348
Reģ: 31.12.2022
Puppet @ 05.06.2023 11:54
Nekas tur depresīvs nebija. Saulietis ielika story, prasija vai “vaig zagt līgavu”. Obviously joks. Un īstebiba parada to ,ka ir OK ar kāzam , ja pat pajoko. Bet klaču tantēm tak jaizdoma kaut kas klāt.

Nezinu, man tas story likās smieklīgs 😀 tieši parāda, ka nav viņam aizvainojums vai baigās sirdssāpes ar šādu story, ja par to var pajokot 🙂
05.06.2023 17:04 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
sokoladeszemene @ 05.06.2023 15:14
Bet nu jāsaka arī, ka šeit paši šova producenti rīkojās zemiski. Nevienā brīdī neatbalstu Agrita rīcību un, protams, nosodu, bet tie producenti neredzēja, ko viņa grasās darīt? Viņi varēja teikt, ka tas ir amorāli, ka to pa tv nevajag rādīt, bet viņi paši to nofilmē, parāda un gaida drāmu un šī jau nav pirmā reize, kad viņi speciāli parāda kaut ko neglaimojošu, lai tikai aug skatījumi. Sanāk, ka viņi paši to filmēja, montēja, redzēja, bet tāpat nolēma parādīt tv ekrānos un tagad no Agrita atsakās, tā it kā viņi nebūtu līdzvainīgi tam, kas notika

Rādīt vajadzēja, lai to redz, noklusēt gan nevajag, bet bija jābūt komentāram uzreiz pēc sižeta ar to kā PAREIZI būtu jārīkojas
05.06.2023 17:11 |
 
Reitings 348
Reģ: 31.12.2022
kinderbueno @ 05.06.2023 12:43

Vispār, ja par Saulieti paturpina. Man viņš personīgi ļoti patīk, esmu dažus gadus jaunāka, bet virs 30mit. Viņš saka, ka visas salauztas, visas tādas un šitādas, bet ja paskatās uz ko viņš met acis, visas bārbijas, visas uzķūnētas, grib blakus sev tādu afigennāko čiepu, tai pat laikā nesaprot, ka tādām daudz ko vajag. Nedod pat iespēja citādākām. Es piemēram ļoti gribētu iepazīties ?

Yup, man arī liekas, ka problēma faktā, ka tēmē uz pārāk augstiem plauktiem. Paņemtu foršu, vienkāršu, simpātisku meiteni un viss sanāktu. Jo vismaz pēc tā, kas publiski redzēts, liekas foršs un jautrs vīrietis, nekāda vaina :)
05.06.2023 17:12 |
 
Reitings 3967
Reģ: 01.03.2022
sokoladeszemene @ 05.06.2023 15:14
Bet nu jāsaka arī, ka šeit paši šova producenti rīkojās zemiski. Nevienā brīdī neatbalstu Agrita rīcību un, protams, nosodu, bet tie producenti neredzēja, ko viņa grasās darīt? Viņi varēja teikt, ka tas ir amorāli, ka to pa tv nevajag rādīt, bet viņi paši to nofilmē, parāda un gaida drāmu un šī jau nav pirmā reize, kad viņi speciāli parāda kaut ko neglaimojošu, lai tikai aug skatījumi. Sanāk, ka viņi paši to filmēja, montēja, redzēja, bet tāpat nolēma parādīt tv ekrānos un tagad no Agrita atsakās, tā it kā viņi nebūtu līdzvainīgi tam, kas notika

Ja šovs nebūtu parādījis, ko Agrita ar suni dara, bet klusībā nogrūdusi, tad tas suns tā arī nabags paliktu līdz nāvei klusībā pie ķēdes nomirt. Neviens nekad neuzzinātu un Agrita ziedētu un plauktu. Kāds vispār ir uzzinājis vai tā otra ģimene nav paņēmusi citu suni Mailo vietā ko spīdzināt? Cik vēl ir dzīvnieku, kuri cieš un mēs pat nezinām, jo pa TV nerāda.
Labi vien ir ka šovs parādīja un dzīvnieks ir vesels.
Par to ka zaga no Ukraiņu ziedojumiem arī uzzinājām tikai tāpēc ka tā meistare ielika storiju, kuru tā pat ātri izdzēsa. Ko tik vēl Agrita nav sadarījusi bez kamerām
05.06.2023 17:22 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Foršu dienu!❤️💋
05.06.2023 17:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits