IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 252
Reģ: 11.03.2023
cory @ 30.05.2023 22:33

Yes, man līdzīgs viedoklis. Dīvains attiecību modelis, bet nu nevajag uzreiz norakt dāmu. 4 gadu attiecībām tomēr pa vidu bija Covid un ja Šilovs tajā laikā bija Kanādā, tad man liekas, ka Kanāda bija aizslēgusi savas robežas un neviens tā brīvi tūrisma nolūkos tur nevarēja iečelot. Ja esi Kanāda, tad vari izceļot tikai laukā, bet ne tikt iekšā. Līdz ar to gribot/negribot 2 gadi no tās laulības jāpavada neapciemojot vienam otru.
Un man vienmēr ir licies, ka hokejistiem ir hokejistu sievu klubiņš, kas savā starpā čupojas, ballējas un kopā brauc uz hokeja spēlēm. Varbūt viņai, kā tik jaunai meitenei, nav izdevies iedraudzēties ar pārējām hokejistu sievām/draudzenēm. Droši vien viņas pašas draudzenes nevar finansiālā ziņā atļauties tā pēdējā brīdī aizlaist uz Tamperi un viņa arī izdomā labāk skatīties spēles mājās, jo vīram Šilovam tāpat viņai īsti nebūtu laika.
Plusā, iedomājaties sevi viņas vietā, tajā vecumā mēģināt iedraudzēties ar citām hokejistu sievām, kas ir daudz vecākas, un jums tur priekšā piemēram tāda, kā Sauliete ? /jā zinu, zinu, ka Saulietis vairs nav aktīvs hokejists, bet tas tā, spilgtākam piemēram/ ar savu ekstravaganto uzvedību.
Es piekrītu tevis teiktajam, bet tās intervijas un viņas komentāri ir tik īpatnēji. Arī tas, ka viņš neseko viņai IG un nav draugi FB, nav nevienas ne bildes, ne story IG kopā. Viņa saka, ka viņai, redziet, nav bijis aktuāls soc. tīklu imidžs vai kā viņa tur teica par to, ka nav nevienas bildes. Come on, parādiet vismaz vienu hokejistu, kurš ir precējies ilgu laiku un nav absolūti nevienas bildes ne sievai, ne vīram? Var jau būt, ka viņiem tas strādā, bet vienkārši dīvaini. Tāpat arī Šilovs savās intervijās ne reizi nav pateicis paldies par atbalstu sievai.
30.05.2023 22:47 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Man FB nav ne attiecību statusa, ne vīra bilžu 🤣🤣🤣 Kopā esam 11 gadus, precējušies 8 🤣 Vīram vispār ir viena bilde profilā gadus padsmit veca un nulle papildus info vai bilžu.
Tātad pēc foruma logikas sanāk, ka laižam pa kreisi, sen nedzīvojam kopā utt 🤣🤣🤣 Visi nebāž publiskai apskatei baltā paltraka balagāna un sūkšanās bildes simtos, jo vienkārši neuzskata to par vajadzīgu.
Šilovs ir pieaudzis un pieskaitāms, gan pats tiks galā ar savu attiecību statusu. Ja viñi plānotu škirties, tad vispār neinformētu presi par to, ka precēti un neko nekomentētu. Masu psihoze, puisis veiksmī nospēlēja, un jau vesela varza gatava gulties apakšā.
30.05.2023 23:07 |
 
Reitings 875
Reģ: 26.02.2022
Sarma1986 @ 30.05.2023 23:07
Man FB nav ne attiecību statusa, ne vīra bilžu ??? Kopā esam 11 gadus, precējušies 8 ? Vīram vispār ir viena bilde profilā gadus padsmit veca un nulle papildus info vai bilžu.
Tātad pēc foruma logikas sanāk, ka laižam pa kreisi, sen nedzīvojam kopā utt ??? Visi nebāž publiskai apskatei baltā paltraka balagāna un sūkšanās bildes simtos, jo vienkārši neuzskata to par vajadzīgu.
Šilovs ir pieaudzis un pieskaitāms, gan pats tiks galā ar savu attiecību statusu. Ja viñi plānotu škirties, tad vispār neinformētu presi par to, ka precēti un neko nekomentētu. Masu psihoze, puisis veiksmī nospēlēja, un jau vesela varza gatava gulties apakšā.

Tavs vecis arī Tev nav fb un ig, kamēr viņš seko sexy meitenēm? Loģikas nav
30.05.2023 23:42 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Sarma1986 @ 30.05.2023 23:07
Man FB nav ne attiecību statusa, ne vīra bilžu ??? Kopā esam 11 gadus, precējušies 8 ? Vīram vispār ir viena bilde profilā gadus padsmit veca un nulle papildus info vai bilžu.
Tātad pēc foruma logikas sanāk, ka laižam pa kreisi, sen nedzīvojam kopā utt ??? Visi nebāž publiskai apskatei baltā paltraka balagāna un sūkšanās bildes simtos, jo vienkārši neuzskata to par vajadzīgu.
Šilovs ir pieaudzis un pieskaitāms, gan pats tiks galā ar savu attiecību statusu. Ja viñi plānotu škirties, tad vispār neinformētu presi par to, ka precēti un neko nekomentētu. Masu psihoze, puisis veiksmī nospēlēja, un jau vesela varza gatava gulties apakšā.
Ja cilvēks nelieto soc.tīklus tad tas ir saprotams, ka bilžu nav, bet ja dalās ar ikdienu un 11 gadu laikā nekur neparādās otra puse tad tas ir dīvaini.
31.05.2023 00:09 |
 
Reitings 14683
Reģ: 29.08.2022
Bellini @ 30.05.2023 21:41
Paskatijos to Vendiju fb, draudzene Līga Eglīte, kura pa šoviem skraidija un tik pat dīvaina, salikusi postus par viņiem ? sagribēja meitenītes slavu

Neatceros, kura, bet viena viņas draudzene arī twitter bija zem kādas meičas “Šilovs simpātisks” (nu kkas tāds) tvīta ierakstījusi, ka viņš precējies ar Vendiju. Tāpēc ar atradu.
Man, protams, acīs iekrita, ka liela daļa precēti hokejistu nēsā gredzenus, bet Šivim gan nav. Un Vendijai ar ne. Vispār tas viss tik dīvaini, ka tā presei dod kaudzi ar bildēm, bet ig nevienas.
Un gribētos piemetināt, ka tas viņu mīlasstāsts nemaz nav tik super puper romantisks kā Vendijai pašai šķiet 😅 Jā, dāvināja ziedus, bildināja uz ledus, bet nu nav tur nekas tāds, kas būtu tāds wowowow, ka jāsēž un jālasa ar pavērtu muti.
31.05.2023 00:30 |
 
Reitings 14683
Reģ: 29.08.2022
Sarma1986 @ 30.05.2023 23:07
Man FB nav ne attiecību statusa, ne vīra bilžu ??? Kopā esam 11 gadus, precējušies 8 ? Vīram vispār ir viena bilde profilā gadus padsmit veca un nulle papildus info vai bilžu.
Tātad pēc foruma logikas sanāk, ka laižam pa kreisi, sen nedzīvojam kopā utt ??? Visi nebāž publiskai apskatei baltā paltraka balagāna un sūkšanās bildes simtos, jo vienkārši neuzskata to par vajadzīgu.
Šilovs ir pieaudzis un pieskaitāms, gan pats tiks galā ar savu attiecību statusu. Ja viñi plānotu škirties, tad vispār neinformētu presi par to, ka precēti un neko nekomentētu. Masu psihoze, puisis veiksmī nospēlēja, un jau vesela varza gatava gulties apakšā.

Runa jau ir par to, ka čikse ir gatava likt #arturasilovasieva, bet bildes nevienas nav. Sākumā, kad atradu viņas profilu, likās, ka nav tā pat viņa sieva. Labi, sūds par bildēm, bet dīvaini, ka Roberta Bukarta sieva, Rubīna meitene, tā pati Riharda Bukarta Ramona, Ābola sieva utt., bija pilnus ig storijus salikušas kā lepojas. Vendijas vīrs dabūja visa PČ visvērtīgākā spēlētāja balvu, bet viss, ko viņa ielika storijos, bija tas, ka viņa lūk LTV parādījās 😅 Šodien ar ielikusi ekrānšāviņu no tvnet raksta 🤦🏼‍♀️
Un starp citu, aizvakar ļoti lielai daļai hokejistu bija sievas un bērni gan no lidostas līdzi pie pieminekļa, gan pie prezidenta līdzi. Pirmdiena bija brīva. Ok, ja nu tomēr viņai skola nedeva brīvu, nu neticu, ka viņai pasniedzēji ir tādi zvēri, kas nepalaistu viņu sagaidīt vīru un doties līdzi uz apbalvošanu.
31.05.2023 00:38 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lizeta @ 30.05.2023 22:43
Tai Šilova sievai ir kaut kāds tāds crazy vaibs, atgādināja Stūrberga bijušo- Mairitu. Actiņas šaudās uz visām pusēm..

JAAA! Es arī šo iedomājos, ka tas ir TAS meitenes tipāžs. Tāda itkā jaukā lauku pelīte saulīte, bet kaut kas tur sēž iekšā. :D Sākumā likās, ka es vienkārši esmu nejauka un to domu nogrūdu kaut kur prom. :D
31.05.2023 01:05 |
 
10 gadi
Reitings 5658
Reģ: 17.09.2009
Kas ir Kazanouska jaunā draudzene?
31.05.2023 03:56 |
 
Reitings 4441
Reģ: 23.08.2022
Lizeta @ 30.05.2023 22:43
Tai Šilova sievai ir kaut kāds tāds crazy vaibs, atgādināja Stūrberga bijušo- Mairitu. Actiņas šaudās uz visām pusēm..

precīzi manas domas! kkas tur nav..
31.05.2023 06:36 |
 
Reitings 2
Reģ: 31.05.2023
https://failiem.lv/u/mxwkn3g7a#/view/uytewrrwm
31.05.2023 10:09 |
 
Reitings 7632
Reģ: 16.02.2021
Vendija iezīmē savu teritoriju tagad, kad vīrs ir slavens un sievietes pastiprināti pievērš uzmanību. Varbūt arī ir precējušies, bet tur nav noturīgas, stipras, ģimeniskas laulības vaibs. Tāda pati draudzēšanās no malas vien liekas 😀 un jā, kaut kas tur nav tīrs 😀
31.05.2023 10:17 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.05.2023
Sigita11 @ 31.05.2023 09:03
https://www.apollo.lv/7785469/miks-indrasis-atklaj-savu-attiecibu-statusu

100% tā ir viņa. Tikai mainījusi vārdu Tinderī, es neticu, ka kāds ņemtu viņas bildes, lai veidotu fake profilu 😄
31.05.2023 10:18 |
 
Reitings 89
Reģ: 31.10.2022
Mercury6 @ 31.05.2023 10:17
Vendija iezīmē savu teritoriju tagad, kad vīrs ir slavens un sievietes pastiprināti pievērš uzmanību. Varbūt arī ir precējušies, bet tur nav noturīgas, stipras, ģimeniskas laulības vaibs. Tāda pati draudzēšanās no malas vien liekas ? un jā, kaut kas tur nav tīrs ?

Domāju identiski. Ka tagad viņa bāžas visos stūros tāpēc, ka apzinās, ka fanes un ne fanes var nopietni mest aci uz viņas vīru, tāpēc visur bazūnē, ka ir viņa sieva un stāsta par attiecībām. Bet piekrītu, ka kaut kas līdz galam tur tīri nav.
31.05.2023 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Sebii @ 31.05.2023 00:38

Runa jau ir par to, ka čikse ir gatava likt #arturasilovasieva, bet bildes nevienas nav. Sākumā, kad atradu viņas profilu, likās, ka nav tā pat viņa sieva. Labi, sūds par bildēm, bet dīvaini, ka Roberta Bukarta sieva, Rubīna meitene, tā pati Riharda Bukarta Ramona, Ābola sieva utt., bija pilnus ig storijus salikušas kā lepojas. Vendijas vīrs dabūja visa PČ visvērtīgākā spēlētāja balvu, bet viss, ko viņa ielika storijos, bija tas, ka viņa lūk LTV parādījās ? Šodien ar ielikusi ekrānšāviņu no tvnet raksta ??‍♀️
Un starp citu, aizvakar ļoti lielai daļai hokejistu bija sievas un bērni gan no lidostas līdzi pie pieminekļa, gan pie prezidenta līdzi. Pirmdiena bija brīva. Ok, ja nu tomēr viņai skola nedeva brīvu, nu neticu, ka viņai pasniedzēji ir tādi zvēri, kas nepalaistu viņu sagaidīt vīru un doties līdzi uz apbalvošanu.

Vai ne?
Labi, štrunts par attāluma vai neattāluma modeli, bet ja mans vīrs būtu čempionāta vērtīgākais spēlētājs, es arī saliktu daudz storijus par to, kā ar viņu lepojos!!! Tas tomēr ir tik nozīmīgi un viņš noteikti daudz strādāja, trenējās, lai šo sasniegtu. Un citu hokejistu draudzenes un ģimenes daudz lika lepošanās bildes, video. Ja viņa vispār nelietotu soc. tīklus - tad, protams, ne jau speciāli reģistrēties, lai tikai ieliktu bildes, bet ja viņai ir profils, tad... idk...jocīgi pareklamēties, ka nonāci TV vai ''kas jauns'', bet to, ka tavs vīrs ir visvērtīgākais spēlētājs visā čempionātā - ai, tas nav tik svarīgi. Liekas random LV līdzjutēji ar viņu lepojās vairāk kā paša sieva, kurai esot tāds mīlasstāsts, tāds mīlasstāsts ar viņu....
31.05.2023 10:38 |
 
Reitings 252
Reģ: 11.03.2023
Cik jūs acīgas, tiešām abiem nav manīti arī laulības gredzeni. Protams, žēl jau puiša, tāds sniegums, visiem hokejistiem draudzenes un sievas apsveic, atbalsta, bet šeit nekā... mjā. Tā vietā, lai IG ieliktu bildi ar mīļo vīru un apsveiktu, šī liek intervijas un žurnālu :-/
31.05.2023 11:03 |
 
Reitings 2923
Reģ: 30.01.2023
Viens ir justies droši un sargāt savas attiecības no publiskās acs, kas visu redz un zina labāk. Bet šeit vienkārši ir sieviete ar trakās Mairitas vaibu, kā te jau dāmas minēja!
Manai acij šķiet, tagad ir izdevīgi kladzināt, ka tas ir nans vîrs un likt interviju bildes, kačāt savu reitingu.
Man būtu skumji, ja mani atdzītu par labāko pasaules līmenī, a otrai pusei vienalga. Tas sāp, pat vīrietim.
Nekas, tagad jau daudz jaunas, skaistas fanes 🤪
31.05.2023 11:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Etherea @ 31.05.2023 11:03
Cik jūs acīgas, tiešām abiem nav manīti arī laulības gredzeni. Protams, žēl jau puiša, tāds sniegums, visiem hokejistiem draudzenes un sievas apsveic, atbalsta, bet šeit nekā... mjā. Tā vietā, lai IG ieliktu bildi ar mīļo vīru un apsveiktu, šī liek intervijas un žurnālu :-/

Domāju, ka viņam mīlestības no faniem un draugiem pietiek. Ej nu sazin, varbūt šie jau ilgi nav kopā un viņam ir cita meitene.
31.05.2023 11:26 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.02.2022
Runājot par Šilova sievu… es arī mācos kosmetoloģijas koledžā otrajā kursā un pirmdien no administrācijas saņēmām ziņu, ka arī mums ir brīvs, pluss viņa iespejams ir kādā vakara grupa, jo starp dienas grupas meitenēm neesmu viņu redzējusi.
31.05.2023 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 2883
Reģ: 29.01.2009
Apskatīju viņu FB, vienīgais, ko man rāda, 100 memes daudzu gadu garumā, cik nepatīk mācīties. A te svarīgāk kā čempis piepeši 😃
Bet nu labi, es zinu cik es pati 22 gadu garumā biju vēl pasista gaisā, tusiņi un viss cits bija dzīvē pats svarīgākais. Pieļauju, ka viņa vēl diezgan bērna prātā nevis sievas godā. Īpaši, ja nav dzīvots kā ģimene. Nu un kad piepeši negaidīta slava, tad nu visādi izrādās.
31.05.2023 11:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits