IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Lorra @ 11.11.2022 20:30
Ne jau Olga te pieprasa kaut kādu sadarbību vai nez ko, viņa reāli parāda to , ka liels uzņēmums var piedalīties mobingā . Kur jūs dzirdējāt ka viņa no viņiem kaut ko tagad vēlas? C’mon, kā cilvēki var reāli tik lielu ažiotāžu uztaisīt tikai par vienu vārdu? Cik zemu jānolaižas lai rakstītu tik briesmīgus tekstus par sievieti kura nosauca pilsētu par čuhņu un pēc tam uzreiz atvainojās? Jūs esiet palasijušas tos visus komentārus? Un jūs vel tajā visā piedalieties. Tas ir mobings! Kamer jūs tas viss neskar, jūs nesaprotat cik tas reāli var būt nopietni. Cilvēku tiešām var novest tik tālu, ka rezultāts var būt ļoti bēdīgs un tas būtu tikai dēļ viena vienīga pateikta vārda. Man pilnīgi besī un kaitina pilnais piedirstais Facebooks ar Olgu un cilvekiem kuri viņu noliek zemāk par zemi. Es nesaprotu vai mūsdienās tiešām visi ir kaut kādas sniegpārsliņas, tik extra jūtīgi un tiek aizvainoti par to, ka vienu pilsētu nosauc par čuhņu? Ja tā, tad varbūt internets nav domāts jums..Vai jums paliek sirsniņā siltāk kad visi kā viens smejas un ņirgājas par vienu personu? Es vienkārši reāli vairs nesaprotu kas notiek ar šo pasauli kur visi var pagriezties un apsmiet vienu cilvēku. Bāc..

Olga ir tik prasta cik vien var būt. Viņa pati arī pret citiem izturas riebīgi un prasti, kaut vai paskaties to video, kur tā Agrita zog Kasparu, vienkārši drausmas, kā tā vispār var runāt.... Viņa tak zin, ka tās kāzas filmē.
11.11.2022 20:36 |
 
Reitings 1372
Reģ: 01.08.2021
Lorra @ 11.11.2022 20:30
Ne jau Olga te pieprasa kaut kādu sadarbību vai nez ko, viņa reāli parāda to , ka liels uzņēmums var piedalīties mobingā . Kur jūs dzirdējāt ka viņa no viņiem kaut ko tagad vēlas? C’mon, kā cilvēki var reāli tik lielu ažiotāžu uztaisīt tikai par vienu vārdu? Cik zemu jānolaižas lai rakstītu tik briesmīgus tekstus par sievieti kura nosauca pilsētu par čuhņu un pēc tam uzreiz atvainojās? Jūs esiet palasijušas tos visus komentārus? Un jūs vel tajā visā piedalieties. Tas ir mobings! Kamer jūs tas viss neskar, jūs nesaprotat cik tas reāli var būt nopietni. Cilvēku tiešām var novest tik tālu, ka rezultāts var būt ļoti bēdīgs un tas būtu tikai dēļ viena vienīga pateikta vārda. Man pilnīgi besī un kaitina pilnais piedirstais Facebooks ar Olgu un cilvekiem kuri viņu noliek zemāk par zemi. Es nesaprotu vai mūsdienās tiešām visi ir kaut kādas sniegpārsliņas, tik extra jūtīgi un tiek aizvainoti par to, ka vienu pilsētu nosauc par čuhņu? Ja tā, tad varbūt internets nav domāts jums..Vai jums paliek sirsniņā siltāk kad visi kā viens smejas un ņirgājas par vienu personu? Es vienkārši reāli vairs nesaprotu kas notiek ar šo pasauli kur visi var pagriezties un apsmiet vienu cilvēku. Bāc..

Hallo 😒, viņa piedalās apšaubāmos TV izklaides projektos, kopā ar Kivičiem un Magoni, par ko viņai maksā naudu.
Skaidrs, ka tos vieglās izklaides raidījumus, cilvēki skatās, lai vnk atpūstos un iesmietu par galvenajiem varoņiem.
Par to ka visus varoņus nodirš komentāros, pie jebkura raksta par to TV šovu, par to redz viņai pofig.
Viņa publiski pieejamā intervijā, nosauca Dobeli par čuhņu, atsevišķi uzņēmumi, noķēra hype un uztaisīja no tā reklāmu. Vai kāds no tiem uzņēmumiem, publiski aicināja, noķengāt Olgu? Nē, neaicināja. Tas raidijums jau arī varēja izgriest to frāzi, bet nē, speciāli atstāja.
Olgai jāiemācās filtrēt, kas nāk ārā no viņas mutes publiski, lai šādas situācijas neatkārtotos.
Protams, visi tie dīvaiņi, kuri šausmīgi apvainojās par vārdu “Čuhņa”, draud un zvanās, nu tiem cilvēkiem vajag ārstēt galvu, bet tas ir cits stāsts.
11.11.2022 21:02 |
 
Patīk
Reitings 2725
Reģ: 08.05.2022
aija93 @ 11.11.2022 20:36

Olga ir tik prasta cik vien var būt. Viņa pati arī pret citiem izturas riebīgi un prasti, kaut vai paskaties to video, kur tā Agrita zog Kasparu, vienkārši drausmas, kā tā vispār var runāt.... Viņa tak zin, ka tās kāzas filmē.

Tā tad ja cilvēks ir “prasts”, riebīgs , tas atļauj pus Latvijai nostāties pret viņu, apsmiet, ņirgāties, nolikt no galvas līdz kājām? Tas tā kā ir normāli pēc Tava, cik nu saprotu…un ar ko jūs tagad atšķiraties no Olgas? Jūs darāt to pašu, jūs esat tieši tik riebīgas cik Olga, tikai jūs to dariet anonīmi.
11.11.2022 21:12 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Manuprāt,tie kas šobrīd iesmej par Olgu tik tiešām parāda to ,ka ir neizglītoti . Ja viņai tā nevajadzeja teikt, bet zin ka ,ja bet ja tevi tas aizskar un nevari tikt tam pāri tātad tā ir tava sāpīga tēma un tad jau ir taisnība.
11.11.2022 21:30 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Kad es biju pusaudze, bērnību nodzīvoju laukos, tur mēs paši savu ciemu bieži vien saucām par čuhņu un blakus ciemus arī. Nejau ļaunprātīgi, tik humora pēc. Ne vienmēr, bet šad tad šāds žargons izspruka. Pilnīgi nevienam neienāca prātā apvainoties.
Šobrīd cilvēki ir tik emocionāli, paskaties ne tā jau gatavi izbeigt attiecības un norakstīt cilvēku.
Neko tādu Olgas pateiktajā nesaskatu, viņa sniedza trashy interviju un viņa nav nekāda deputāte vai prezidente,lai kāds viņu ņemtu nopietni. Paši sacēlāt vētru ūdens glāzē.
Man drīzāk kauns par tiem cilvēkiem,kas tagad publiski mēģina izrēķināties.
Un Dobeles Dzirnavnieka piedāvātajā miltu paciņā nesaskatu nekādu asprātību. Izskatījās,ka Olga un Kaspars speciāli mēroja ceļu uz Dobeli. Ja uzaicinājums ierasties bija tikai,lai iedotu miltu paciņu, tad tas ir ļoti riebīgs joks no uzņēmuma puses. Varēja atsūtīt pa pakomātu.
11.11.2022 21:30 |
 
Patīk
Reitings 16411
Reģ: 09.12.2015
Es palaidu garām brīdi, kurā Olga atvainojās? 🤔Dzirdēju, ka izteikums par čuhņu esot bijis joks, bet atvainošanos gan ne.
Neesmu Olgas heiteru pulciņā, līdz šim man viņa kaut kādā nelielā mērā pat simpatizēja ar to savu prasto valodu un dīvainiem izgājieniem, bet, nu, šķiet, kundzei ir sākusies akūta zvaigžņu slimība.🤷‍♀️
11.11.2022 21:35 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Kairi @ 11.11.2022 21:30
Kad es biju pusaudze, bērnību nodzīvoju laukos, tur mēs paši savu ciemu bieži vien saucām par čuhņu un blakus ciemus arī. Nejau ļaunprātīgi, tik humora pēc. Ne vienmēr, bet šad tad šāds žargons izspruka. Pilnīgi nevienam neienāca prātā apvainoties.
Šobrīd cilvēki ir tik emocionāli, paskaties ne tā jau gatavi izbeigt attiecības un norakstīt cilvēku.
Neko tādu Olgas pateiktajā nesaskatu, viņa sniedza trashy interviju un viņa nav nekāda deputāte vai prezidente,lai kāds viņu ņemtu nopietni. Paši sacēlāt vētru ūdens glāzē.
Man drīzāk kauns par tiem cilvēkiem,kas tagad publiski mēģina izrēķināties.
Un Dobeles Dzirnavnieka piedāvātajā miltu paciņā nesaskatu nekādu asprātību. Izskatījās,ka Olga un Kaspars speciāli mēroja ceļu uz Dobeli. Ja uzaicinājums ierasties bija tikai,lai iedotu miltu paciņu, tad tas ir ļoti riebīgs joks no uzņēmuma puses. Varēja atsūtīt pa pakomātu.

DD prasīja viņai adresi uz, kurieni nosūtīt
11.11.2022 21:37 |
 
Reitings 1498
Reģ: 03.03.2020
LilyLady @ 11.11.2022 21:35
Es palaidu garām brīdi, kurā Olga atvainojās? ?Dzirdēju, ka izteikums par čuhņu esot bijis joks, bet atvainošanos gan ne.
Neesmu Olgas heiteru pulciņā, līdz šim man viņa kaut kādā nelielā mērā pat simpatizēja ar to savu prasto valodu un dīvainiem izgājieniem, bet, nu, šķiet, kundzei ir sākusies akūta zvaigžņu slimība.?‍♀️

Tak tajā pašā intervijā, nākamie vārdi aiz čuhņas, bija:” lai man piedod visi Dobelnieki, ka tā saku”
Vai kaut kā līdzīgi…
11.11.2022 21:38 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
LilyLady @ 11.11.2022 21:35
Es palaidu garām brīdi, kurā Olga atvainojās? ?Dzirdēju, ka izteikums par čuhņu esot bijis joks, bet atvainošanos gan ne.
Neesmu Olgas heiteru pulciņā, līdz šim man viņa kaut kādā nelielā mērā pat simpatizēja ar to savu prasto valodu un dīvainiem izgājieniem, bet, nu, šķiet, kundzei ir sākusies akūta zvaigžņu slimība.?‍♀️
a kāpēc viņai būtu jāatvainojas?
11.11.2022 21:42 |
 
Reitings 1498
Reģ: 03.03.2020
Man šķiet, lai arī Olga runā prasti un lamājas, kā vecs santehniķis, viņa sirdī noteikti ir daudz labāks un sirsnīgāks cilvēks, kā citas te daudz apspriestās, Didrihsone, Sauliete, Vucēna, Kiviča utt
11.11.2022 21:43 |
 
Patīk
Reitings 16411
Reģ: 09.12.2015
Kairi @ 11.11.2022 21:30
Kad es biju pusaudze, bērnību nodzīvoju laukos, tur mēs paši savu ciemu bieži vien saucām par čuhņu un blakus ciemus arī. Nejau ļaunprātīgi, tik humora pēc. Ne vienmēr, bet šad tad šāds žargons izspruka. Pilnīgi nevienam neienāca prātā apvainoties.
Šobrīd cilvēki ir tik emocionāli, paskaties ne tā jau gatavi izbeigt attiecības un norakstīt cilvēku.
Neko tādu Olgas pateiktajā nesaskatu, viņa sniedza trashy interviju un viņa nav nekāda deputāte vai prezidente,lai kāds viņu ņemtu nopietni. Paši sacēlāt vētru ūdens glāzē.
Man drīzāk kauns par tiem cilvēkiem,kas tagad publiski mēģina izrēķināties.
Un Dobeles Dzirnavnieka piedāvātajā miltu paciņā nesaskatu nekādu asprātību. Izskatījās,ka Olga un Kaspars speciāli mēroja ceļu uz Dobeli. Ja uzaicinājums ierasties bija tikai,lai iedotu miltu paciņu, tad tas ir ļoti riebīgs joks no uzņēmuma puses. Varēja atsūtīt pa pakomātu.

Viens ir tad, kad cilvēki paši labdabīgi pajoko par savu dzimto pilsētu, pavisam kas cits, kad kāda sadomājusies lielpilsētas caca ar vāji slēptu nicinājumu tā izsakās. Turklāt, Dobeles dzirnavnieks jau faktiski tikai asprātīgi pajokoja pretī, nebija tur nekā rupja vai bulijīga. Tos komentētājus, kas tiešām metas virsū Kambalai personīgi ar riebeklībām, es gan neatbalstu, tas ir far too much.
11.11.2022 21:50 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Manā skatu punktā Olga uztaisīja labu reklāmu Dobelei, vismaz makaroniem, tieši šodien tādus nopirku.
Olga gribēja ceļojumu, naudu, bet dabūja miltu un makaronu grozu. Pēc 2 nedēļām visi aizmirsīs par chuhnas joku, par makaroniem. Man olga loti patik, bet nu sodien, kad dusmojas par davanu no Dobeles dzirnavnieka - nu stulbi.
11.11.2022 21:54 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Dzīve ir daudz vieglāka un patīkamāka,kad neķer lietas pārāk sensitīvi.😀 Manā dzīvē Olga nav nekāda autoritāte,lai mani aizvainotu kaut kāds viņas izteikums. Pilnīgi vienalga.
11.11.2022 21:55 |
 
Patīk
Reitings 16411
Reģ: 09.12.2015
Protams, ka Olga ir daudz normālāka par Kiviču Lieni. Viņas pat salīdzināt nav vērts. Kaut vai tikai tāpēc, ka Olga mīl, atbalsta un audzina visas savas meitas.
11.11.2022 21:58 |
 
Reitings 1372
Reģ: 01.08.2021
Ieva333 @ 11.11.2022 21:54
Manā skatu punktā Olga uztaisīja labu reklāmu Dobelei, vismaz makaroniem, tieši šodien tādus nopirku.
Olga gribēja ceļojumu, naudu, bet dabūja miltu un makaronu grozu. Pēc 2 nedēļām visi aizmirsīs par chuhnas joku, par makaroniem. Man olga loti patik, bet nu sodien, kad dusmojas par davanu no Dobeles dzirnavnieka - nu stulbi.

Ko gan citu Dobeles Dzirnavnieks, lai viņai pasniedz kā uzņèmuma reprezentācijas grozu. Normāla prakse dāvināt to, ko paši raźo.
11.11.2022 22:07 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.04.2022
Domāju, ka abas puses "labas". Viena parāda savu līmeni, kāds tas ir, nefiltrējot sakāmo, bet citi atkal sāk pārforsēt, taisīt tādu ažiotāžu, it kā tā Olga būtu tiešām nezin kāda baigā persona. Izmeta un izmeta tos vārdus par čuhņām. Kāda tam vispār nozīme pret pārējiem? Tikai pašai Olgai vajadzētu būt kauns, bet kāpēc tik asi to uztver citi? Pasmējāmies uzreiz pēc dzirdētā, bet atvasināt no tā tālāko ir pavisam lieki.
11.11.2022 22:35 |
 
Reitings 338
Reģ: 07.10.2022
Ieva333 @ 11.11.2022 21:54
Manā skatu punktā Olga uztaisīja labu reklāmu Dobelei, vismaz makaroniem, tieši šodien tādus nopirku.
Olga gribēja ceļojumu, naudu, bet dabūja miltu un makaronu grozu. Pēc 2 nedēļām visi aizmirsīs par chuhnas joku, par makaroniem. Man olga loti patik, bet nu sodien, kad dusmojas par davanu no Dobeles dzirnavnieka - nu stulbi.

Es viņai pat makaronus nedotu, lai pati pērk, ja tāda slavenība.
Un STV vispār varētu beigt viņu filmēt.
11.11.2022 23:09 |
 
Reitings 171
Reģ: 12.06.2020
Vai Olga ir izdzēsusies no Instagram?
11.11.2022 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 04.06.2012
Santalill @ 11.11.2022 23:23
Vai Olga ir izdzēsusies no Instagram?

Nē, nav, pirms pāris minūtēm skatījos storijus viņai.
11.11.2022 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 04.06.2012
Santalill @ 11.11.2022 23:23
Vai Olga ir izdzēsusies no Instagram?

Ja nevari atrast, tātad esi bloķēta.
11.11.2022 23:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits