IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 486
Reģ: 07.04.2022
Kairi @ 10.11.2022 10:49
kā amizanti sanāk, tauta sūdzās un šausminās par tādām kā Olga Kambala, bet paši popularizē tādas kā Kambalas. Ieejot šodien Facebook un skatoties ko citi šēro no ziņu autletiem un pat Latvijas uzņēmējiem, izskatās, ka ir panesies kaut kāds flešmobs. Nebūtu pievērsuši tik lielu uzmanību čukčas uzvedībai, nebūtu viņai (vai kādam citam) pamata turpināt izlekties ar vēl stulbāku uzvedību. Bet mums, letiņiem, patīk. Nu tad arī nevajag sūdzēties, ka katrs otrais raksts ir par Kivičiem un Kambalām un viņu jēlībām. Paši uzprasāmies!

Varu piekrist, arī visa dzeltenā prese balstās uz šādiem nejēdzīgas uzvedības un paskata frīkiem. Viņi dod to, ko sabiedrība grib. Sabiedrība pieprasa kaulu, ko var pagrauzt un prese to arī dod. Speciāli raksta ažiotāžu izraisošus virsrakstus, provokatīvus rakstus, jo tāpat zināms, ka dīvānu eksperti pat rakstus lāgā neizlasa, pāris rindkopas un jau izdara savus secinājumus.
10.11.2022 11:01 |
 
Reitings 2921
Reģ: 05.12.2021
Ai da labi. Visas te tik pareizas, tik kulturālās, augstākā sabiedrība. Neko tādu jau tā Olga nepateica. Un būsim godīgi, Latvijā tiešām daudzas vietas tiešām ir čuhņas. OK, varbūt ne Dobele, bet citas gan.
Un tie, kas pareizi noreaģēja, tagad super var nopelnīt ar reklāmu. Tas pats dzirnavnieks un rūķīšu tējas.nav ļaunuma bez labuma. Tik pareiza sabiedrība apkārt, ka šausmas,tikai ikdienā nez kāpēc to nevar redzēt.
10.11.2022 11:07 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Olgas "čuhņa" nāca tieši laikā, jo sen nebiju tā smējusies kā vakar pēc Dobeles dzirnavnieka un Dobeles sveču postiem. Forši, ka cilvēki tik ātri un veiksmīgi noreaģēja, ar humora izjūtu lielai daļai viss kārtībā. Sabiedrībā ir vieta dažādiem cilvēkiem - gan izglītotiem un kulturāliem, gan padumjiem un truliem. Nekad mēs visus nepadarīsim par izglītotiem un smalkiem, un to arī nevajag, jo tad dzīve būtu garlaicīga.
10.11.2022 11:21 |
 
Reitings 486
Reģ: 07.04.2022
Es nemaz nedomāju, ka Olga gribēja aizvainot mazākas pilsētas, viņa vienkārši ir par seklu, lai vispār līdz tam aizdomātos, ka vārdus ēterā tomēr jāizvēlas. Tas nav tas pats kā savās mājās atļauties izsprukt nepiemērotiem vārdiem, kuriem nav nekādas tālākas nozīmes.
10.11.2022 11:36 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Un galu galā,ko gan mēs saprotam no augstajām aprindām, viņu inteleģences līmeņa un personības dziļuma. Tiesa gan,manā "čuhņā" aka neRīgā, neviens nelaulājas sporta tērpā,kaut tas būtu bijis ar pingvīnu mazuļu spalvām izšūts un paša pāvesta iesvētīts un savus labumus uzlabo gana gaumīgi nevis kā divus miesaskrāsas balonus ar dubulto skočiņu pielēmī pie krūtežas. Bet nu ko es,esmu tikai čukča no čuhņas.
Pateica vai nepateica "KO TĀDU", man gan patīk uzņēmēju humora izjūta un ja Dobeles dz.izlaidīs kādu makaronu partiju ar nosaukumu "čuhņa", es noteikti nopirkšu ar. Plus viņi jau neapdala Olgu,šai ar piedolījuši gardumus. Malači😀
10.11.2022 11:47 |
 
Reitings 2247
Reģ: 19.05.2022
Velna Slota @ 10.11.2022 11:47
Un galu galā,ko gan mēs saprotam no augstajām aprindām, viņu inteleģences līmeņa un personības dziļuma. Tiesa gan,manā "čuhņā" aka neRīgā, neviens nelaulājas sporta tērpā,kaut tas būtu bijis ar pingvīnu mazuļu spalvām izšūts un paša pāvesta iesvētīts un savus labumus uzlabo gana gaumīgi nevis kā divus miesaskrāsas balonus ar dubulto skočiņu pielēmī pie krūtežas. Bet nu ko es,esmu tikai čukča no čuhņas.
Pateica vai nepateica "KO TĀDU", man gan patīk uzņēmēju humora izjūta un ja Dobeles dz.izlaidīs kādu makaronu partiju ar nosaukumu "čuhņa", es noteikti nopirkšu ar. Plus viņi jau neapdala Olgu,šai ar piedolījuši gardumus. Malači?

Par sporta tērpu- Kambala K ir sportistusportists. Un viņš to gribēja, un nekas traks. Tāds ir viņa stils un dzīvesveids. Viņam šķiet bija šuvēju darbnīca, kurā arī viņš sev šuj sporta tērpus. Tie visi ir šūti handmade.
Bet- FB Linda M arī piemeta savas pagalītes par Olgu. Ilgi dzīvojusies viņas viesnīcā prezidenta numurā, atstājusi bardaku un neesot samaksājusi. Fui Olgai, protams. BET, ja viņai tā ir nu jau sistēma, ka visi mīlākie, draugi, viesnīcas klienti viņu nabadzīti uzmet, tad varbūt vaina ir viņā pašā? Un tas jau nebija otrais grābeklis, tā viņai ir sistemātiski.
10.11.2022 12:21 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10525
Reģ: 29.01.2009
Mathilde @ 10.11.2022 12:21

Par sporta tērpu- Kambala K ir sportistusportists. Un viņš to gribēja, un nekas traks. Tāds ir viņa stils un dzīvesveids. Viņam šķiet bija šuvēju darbnīca, kurā arī viņš sev šuj sporta tērpus. Tie visi ir šūti handmade.
Bet- FB Linda M arī piemeta savas pagalītes par Olgu. Ilgi dzīvojusies viņas viesnīcā prezidenta numurā, atstājusi bardaku un neesot samaksājusi. Fui Olgai, protams. BET, ja viņai tā ir nu jau sistēma, ka visi mīlākie, draugi, viesnīcas klienti viņu nabadzīti uzmet, tad varbūt vaina ir viņā pašā? Un tas jau nebija otrais grābeklis, tā viņai ir sistemātiski.

Tas jau tikai parāda, kādi cilvēki ir liekēži. Kur parādās, kāds naudīgāks tur sirseņu bars klāt. Ko nu kurš var iedot. Kāds pie sevis regulāras šampja dzīres rīko, kāds pa lēto vai bezmaksas ļauj lietot telpas, ledusskapi, uztic savu bankas karti, mašīnu..
10.11.2022 12:45 |
 
Reitings 2247
Reģ: 19.05.2022
Scandinavian @ 10.11.2022 12:45

Tas jau tikai parāda, kādi cilvēki ir liekēži. Kur parādās, kāds naudīgāks tur sirseņu bars klāt. Ko nu kurš var iedot. Kāds pie sevis regulāras šampja dzīres rīko, kāds pa lēto vai bezmaksas ļauj lietot telpas, ledusskapi, uztic savu bankas karti, mašīnu..

arī, bet tas parāda, ka no Lindas M nekāda viesnīcas pārvaldniece nesanāk. Te Lindenblate nesamaksā, tad Valters stiepj vīnus prom un izmanto viņas kredītkartes, te Olga bezmaksas dzīvojās, te apzog, te vīrs viņas mašīnu izmanto kā savējo, tad dr viņu krāpj uttutt un ko mēs vēl nezinām.
Kkāda nabaga bārenīte, kuru visi izmanto un viņa neko nevar izdarīt- vienkārši ļaujās?!?
Un tiešām ar tādu raksturu vadīja IeM un lielu viesnīcu pašā Rīgas centrā???
10.11.2022 13:11 |
 
Reitings 3564
Reģ: 30.01.2022
Ne jau Jelinska ar vienu roku filmē storiju, otrā krūze, pieturot stūri… uz šosejas 😇
10.11.2022 13:30 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Velna Slota @ 10.11.2022 11:47
Un galu galā,ko gan mēs saprotam no augstajām aprindām, viņu inteleģences līmeņa un personības dziļuma. Tiesa gan,manā "čuhņā" aka neRīgā, neviens nelaulājas sporta tērpā,kaut tas būtu bijis ar pingvīnu mazuļu spalvām izšūts un paša pāvesta iesvētīts un savus labumus uzlabo gana gaumīgi nevis kā divus miesaskrāsas balonus ar dubulto skočiņu pielēmī pie krūtežas. Bet nu ko es,esmu tikai čukča no čuhņas.
Pateica vai nepateica "KO TĀDU", man gan patīk uzņēmēju humora izjūta un ja Dobeles dz.izlaidīs kādu makaronu partiju ar nosaukumu "čuhņa", es noteikti nopirkšu ar. Plus viņi jau neapdala Olgu,šai ar piedolījuši gardumus. Malači?
man atkal šajā visā visnoželojamākie šķiet tieši uzņēmumi,kas tagad uz tā taisa sev slavu .
10.11.2022 13:36 |
 
Reitings 10047
Reģ: 06.07.2022
Mathilde @ 10.11.2022 13:11

arī, bet tas parāda, ka no Lindas M nekāda viesnīcas pārvaldniece nesanāk. Te Lindenblate nesamaksā, tad Valters stiepj vīnus prom un izmanto viņas kredītkartes, te Olga bezmaksas dzīvojās, te apzog, te vīrs viņas mašīnu izmanto kā savējo, tad dr viņu krāpj uttutt un ko mēs vēl nezinām.
Kkāda nabaga bārenīte, kuru visi izmanto un viņa neko nevar izdarīt- vienkārši ļaujās?!?
Un tiešām ar tādu raksturu vadīja IeM un lielu viesnīcu pašā Rīgas centrā???

Patiesībā viņa bija ļoti slikta pārvaldniece. Katru dienu vīteroja soctīklos, pozējot pie sava "Mazā Otto", bet tikmēr klienti tur sēdēja pie netīriem tukšiem nenovāktiem traukiem, nemainītiem pelnutraukiem. Kafiju atnes un tad abas ar meitu par viesiem aizmirst līdz pat viņu promiešanas brīdim. Toties sabiedrībā zināmi kafejnīcas klienti pa tam laikam nonāk feisbukā, bet citi cilvēki sēž un gaida, kad tad kāds pienāks un apkalpos.
10.11.2022 14:17 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10525
Reģ: 29.01.2009
Mathilde @ 10.11.2022 13:11

arī, bet tas parāda, ka no Lindas M nekāda viesnīcas pārvaldniece nesanāk. Te Lindenblate nesamaksā, tad Valters stiepj vīnus prom un izmanto viņas kredītkartes, te Olga bezmaksas dzīvojās, te apzog, te vīrs viņas mašīnu izmanto kā savējo, tad dr viņu krāpj uttutt un ko mēs vēl nezinām.
Kkāda nabaga bārenīte, kuru visi izmanto un viņa neko nevar izdarīt- vienkārši ļaujās?!?
Un tiešām ar tādu raksturu vadīja IeM un lielu viesnīcu pašā Rīgas centrā???

Par vienīcu tad, kad tur tiešām bija ko darīt, nezinu, bet kā Iekšlietu ministre viņa bija ļoti atbildīga. Domāju, ka, aizejot no tā amata, kā arī pēc neveiksmīgas laulības ar Abu-Meri, pārāk atslāba.
10.11.2022 14:29 |
 
10 gadi
Reitings 333
Reģ: 14.08.2010
Es pēc šodienas Bez Filtriem sērijas atsekoju Olgai. Cik ļoti man viņa patika sākumā,tikpat ļoti tagad atgrūž.
10.11.2022 20:38 |
 
Reitings 23220
Reģ: 18.08.2022
Kairi @ 10.11.2022 10:09
https://www.apollo.lv/7643596/influencere-juta-kupre-lidojot-uz-asv-nezinaju-ka-apprecesos

Un te viena gudrā stāstīja pirms tam ,ka kāzas esot bijušas plānotas 😀😀
10.11.2022 20:54 |
 
Reitings 337
Reģ: 29.07.2020
Laiks iemīlēties šovā nevar saprast vai īstais Artūra iemesls piedalīties šovā ir vēlme iepazīties, vai arī reklamēt savu visai vidējo dziedāšanu. Būtu es tās meitenes vietā pasūtītu dēļ tā vien, jo neizturētu dziesmu maratonu😀
10.11.2022 22:03 |
 
Reitings 2921
Reģ: 05.12.2021
SantaBarbara @ 10.11.2022 20:54

Un te viena gudrā stāstīja pirms tam ,ka kāzas esot bijušas plānotas ??
nu ja izlasa rakstu, tad bija plānotas. Tikai vēlāk. Nākošgad. Bet zinot, ka gribēja precēties un iespējams varēja vairs ne satikties, malači. Ņēma un apprecējās
10.11.2022 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 3026
Reģ: 25.05.2009
krixis3 @ 10.11.2022 22:19
nu ja izlasa rakstu, tad bija plānotas. Tikai vēlāk. Nākošgad. Bet zinot, ka gribēja precēties un iespējams varēja vairs ne satikties, malači. Ņēma un apprecējās

Ko viņai citu teikt, lai Latvijā viņu nenozākātu?
Tas aptuveni tāpat kā viņas ex-Valdmanis izteicās, ka bērnus negrib un sīcis nebija plānots, bet pēc tam paziņoja, ka viss atkarīgs no cilvēka viņam blakus un viņa uzskati var mainīties.
Tāpat arī te- kāzas nebija plānotas, viss mainījās dēļ muitnieka lidostā, bet bija "it kā" domājuši precēties nākamgad 😁
11.11.2022 04:20 |
 
10 gadi
Reitings 3026
Reģ: 25.05.2009
Nu re Vizlas dibena mistika arī atrisināta- filleru viņai dibenā nav 😁
11.11.2022 04:27 |
 
Reitings 11045
Reģ: 05.03.2020
Un kādēļ lai viņai būtu kaut kādi filleri. Nav jau arī tās aprises tik nedabiskas, kā Kardašjanām (piemēram)
Sports + silikona krūtis
11.11.2022 05:46 |
 
Reitings 44
Reģ: 19.09.2022
cory @ 11.11.2022 04:27
Nu re Vizlas dibena mistika arī atrisināta- filleru viņai dibenā nav ?

Un kurš tam tic?? 🤣🤣🤣
11.11.2022 08:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits