IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Scandinavian @ 25.10.2022 22:27

Jūtos vīlusies. Likās, ka zem profila būs, kas smalks un elegants, bet izrādās, ka mazliet vulgāra 45+ dāma. Nekā personīga, tikai dalos ar sajūtām.

Man gan viss liekas ok izņemot tos Orbitus mutē. Patinu lejā vecās bildes, bija smuki dabīgie zobi. Tagad katrā bildē acis žilbst. Cilvēkiem tāda stulba tendence salikt krāsas ziņā pašu spilgtāko.
26.10.2022 09:22 |
 
Reitings 273
Reģ: 23.09.2020
Atvēru tās Gitas kontu instagramma, Jūs tā kā nopietni, sieviete kas dzīvo tikai ar bērniem un vīru te forumā būtu azarts sēdēt un komentēt? Apšaubu, bet kas zin.
Viņa slima ar onkoloģiju pēc video spriežot.
Konts atvērts, ja viņa te lasītu komentārus noteikti uzliktu privāto, lai neapspriestu viņas zobus un ķermeņa aprises.
Vizuāli man viņa pat patîk, un nepārspīlēsim, neizskatas viņa ne uz 45, ne uz 40.
26.10.2022 09:32 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.07.2022
Gita ir ļoti simpātiska sieviete, zobi? Es pat teiktu, ka tie ir viņas, tikai izbalināti-balti vai ar helio pārklājumu. Dabīga sieviete, pat kosmētika nav un ja ir tad minimāli. Un es pat viņu nevarētu iztēloties "tievu", viņai piestāv tas kā viņa izskatās. Giiiirll you go ❤️❤️❤️❤️❤️
26.10.2022 09:38 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Scandinavian @ 25.10.2022 22:36

Nu labi, 40+ un, skatoties senākas bildes, ljoti pēc Jelgavas Elīnas un Karadžanas (pirms plastiskajām) krustojuma.

Viņai ir 33.
26.10.2022 09:50 |
 
Reitings 645
Reģ: 26.07.2022
Daudzas foruma dalibnieces ir vnk reibigas, diez vai istajas dzives situacijas kadu tik tiesi noliek
26.10.2022 10:20 |
 
Reitings 1489
Reģ: 03.03.2020
Ļoti daudzas pēc 30 izskatās krietni vecākas, sevišķi tās, kurām ir vairāki bērni. Tā vnk ir un šī Gita nav izņēmums. Tā nav apcelšana, vnk fakta konstatēšana. Manā paziņu pulkā ir ļoti daudz 30-35 gadnieču un vairums izskatās uz 40-45!
Bet tas tik un tā ir labāk, nekā pārķūnēt sevi un sapumpēt lūpas, tā ka mute paliek šķība runājot, kā Zeltiņai, Lasmanei un citām, kam paranoja novecot. Neko nesaku par botoksu pieres zonā, ja tas tiek darīts estētiski skaisti.
26.10.2022 10:29 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
"Es Jūs visus mīļoju, es Jūs visus mīlu.. lai gan es Jūs visus nepazīstu, es tik un tā Jūs mīlu".... Adriana, tak nomierinies.. 😖
26.10.2022 11:21 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Skatos Karadžanas storijus, kā viņai neaizlīp...khmm...
26.10.2022 11:30 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
.Eksperte. @ 26.10.2022 09:22

Man gan viss liekas ok izņemot tos Orbitus mutē. Patinu lejā vecās bildes, bija smuki dabīgie zobi. Tagad katrā bildē acis žilbst. Cilvēkiem tāda stulba tendence salikt krāsas ziņā pašu spilgtāko.

Tas saucās "lielummānija". Kad visu mūžu neredzēja kāroto, un beidzot pie viņa tiek, tad ir jātaisa viss 5x lielāks un baltāks. Tas pats ir visām Didrihsonēm un pārējiem no pāķiem, kas nezina mēru un visu sataisa tik bezgaumīgi, cik vien iespējams.
26.10.2022 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 2881
Reģ: 29.01.2009
Paskat, Karadžanas atbilde, kāpēc neiet uz manikīru. Didrene gan šo nesaprastu, kā tas ir, ka bērnu nevar kaut kur nogrūst, bez sirdsapziņas pārmetumiem. Un lai cik viņas nebūtu līdzīgas ar savu ēdiena apsēstību un pinterestīgajiem dzīvokļiem, attieksme pret bērnu kā diena pret nakti. Nespēju iedomāties, ka Didra spēs salikt klucīšus kaut vai storija dēļ, kur nu vēl grāmatas lasīt katru vakaru.
26.10.2022 11:34 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Vilciņš @ 26.10.2022 09:32
Atvēru tās Gitas kontu instagramma, Jūs tā kā nopietni, sieviete kas dzīvo tikai ar bērniem un vīru te forumā būtu azarts sēdēt un komentēt? Apšaubu, bet kas zin.
Viņa slima ar onkoloģiju pēc video spriežot.
Konts atvērts, ja viņa te lasītu komentārus noteikti uzliktu privāto, lai neapspriestu viņas zobus un ķermeņa aprises.
Vizuāli man viņa pat patîk, un nepārspīlēsim, neizskatas viņa ne uz 45, ne uz 40.

Viss būtu labi un skaisti, ja ne tas, ka palasot Vakarkleitas diskusijas, arī tur viņa min, ka ir jauna sieviete, un bija onkoloģija. Izgrieza, un viss ok. Sakritība?
26.10.2022 11:44 |
 
Reitings 486
Reģ: 07.04.2022
Brendija @ 26.10.2022 11:44

Viss būtu labi un skaisti, ja ne tas, ka palasot Vakarkleitas diskusijas, arī tur viņa min, ka ir jauna sieviete, un bija onkoloģija. Izgrieza, un viss ok. Sakritība?

Es arī atceros, ka Vakarkleita ne reizi vien tādu ir minējusi.
Jebkurā gadījumā ļoti nesmuki no viņas puses nolikt citas, lai gan pati nav ne ar ko labāka ne izskatā, ne gaumē, ne citādi.
26.10.2022 11:48 |
 
Reitings 273
Reģ: 23.09.2020
Brendija @ 26.10.2022 11:44

Viss būtu labi un skaisti, ja ne tas, ka palasot Vakarkleitas diskusijas, arī tur viņa min, ka ir jauna sieviete, un bija onkoloģija. Izgrieza, un viss ok. Sakritība?

Gitas onkoloģija bijusi augustā. Vai Vakarkleita tagad kaut kad to bija minējusi?
Es nespēju savilkt kopā Vakarkleitu un šo Gitu. 😃 priekš jaunas sievietes gan Gitu nenosaukt.😀
Nesekoju regulāri diskusijām. 🫤
26.10.2022 11:49 |
 
Reitings 685
Reģ: 02.08.2022
BellaCiao @ 26.10.2022 10:29
Ļoti daudzas pēc 30 izskatās krietni vecākas, sevišķi tās, kurām ir vairāki bērni. Tā vnk ir un šī Gita nav izņēmums. Tā nav apcelšana, vnk fakta konstatēšana. Manā paziņu pulkā ir ļoti daudz 30-35 gadnieču un vairums izskatās uz 40-45!
Bet tas tik un tā ir labāk, nekā pārķūnēt sevi un sapumpēt lūpas, tā ka mute paliek šķība runājot, kā Zeltiņai, Lasmanei un citām, kam paranoja novecot. Neko nesaku par botoksu pieres zonā, ja tas tiek darīts estētiski skaisti.

Kāds ir neestētisks botokss pieres daļā? 🤔
Ja domāts pieres spīdums- tam nav nekāda sakara ar botoxu.
26.10.2022 11:52 |
 
Reitings 273
Reģ: 23.09.2020
Tagad Miglānai Live, jo karmas latvieši Corallim aci uzlikuši😀 😂
26.10.2022 12:14 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Tie Karandžas ēdieni un trauki ir kaut kas tik šķebinošs un bezgaumīgs. Pusfabrikāti un Pepco blingbling.
26.10.2022 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 21
Reģ: 04.03.2012
Brendija @ 26.10.2022 11:44

Viss būtu labi un skaisti, ja ne tas, ka palasot Vakarkleitas diskusijas, arī tur viņa min, ka ir jauna sieviete, un bija onkoloģija. Izgrieza, un viss ok. Sakritība?

Šeit jebkuru komentāru var sasaistīt ar viņu un viņas profilu un vēl vairāk ar viņas dzīvi 🧐
Gita karma. Saki paldies ka neaizskaršu tēmas, ko jau citi šeit aizskar par Tevi, mēģināsim saudzīgi ar Tevi....tomēr neesi tā vērta lai kāptu līdz Tavam līmenim
Protams te uzdirst citiem, ka filmējas mazos dzīvokļos , jo pati dzīvo Siguldā privātmājā... 😀
Gita labi turpinām!
🦀VAKARKLEITA:Man bija visu mūžu andriod, un pirms pusgada uzdāvināja iphone13promax, es nemūžam vairs nevēlos andriod.
Iphone ir ļoti vienkāršs, visas funkcijas pārdomātas maximāli ērtāk un ātrāk.
Vienīgais mīnuss- telefons kas maksā 2000 eiro un + , nav Latviešu valoda, tas gan ir neloģiski.________atbilde: kas paskatījās Saulietes profilu gan jau atrada video ar Gitu kur uzdāvina viņai Iphone13promax (2021.1.novembris) (Gitas komentārs 2022.07.)
Sadaļā Laulību gredzeni
Vakarkleitas (Gitas Bergas) komentārs: Mums gredzeni: man 7mm vīram 9mm.
Lieli un smagi, ar vairāku zeltu kausejumiem.
Pie juveliera samaksājām ap 2800.____________hmmm tiešām profilā var redzēt ka pēdējās bildēs gredzens ir ievērojamāki lielāks....🧐
Vakarkleitas komentārs: Nav neglītas, resnas, slaidas, dabīgas, mākslīgas...
Ir divu veidu cilvēki, Kopti cilvēki un Nekopti cilvēki.
Sieviete var būt skaista un kopta ar korpulentu miesas būvi, un var būt tieva sieviete ar nekoptu ādu, celolītu........pag pag ko viņa šeit apraksta ?!!🥱🧐😀
Pie loterijām paziņai mamma vinnēja xc90, tiešām paziņas mamma? 🧐
VAKARKLEITA cik ilgi turpināsim spēlīti atklāt visu par Tevi šeit tā lai Tev kauns no mājas iziet ārā, bet Tu jau no viņas īsti ārā neej, jo nav laika , rij tikai tabletes un nodirs citus 😁😁😁😁
Bet vēl labāk Tu raksti ka neesi bijusi šeit vairākas dienas 🧐 Meli meli meli 🧐
Bet vēl Gita ielikt vienādus tekstus savā profilā un šeit , nu galīgi anonīmi nesanāk...
Gita dod ziņu kad pārtraucam! ⛔😚😚😚🥇
26.10.2022 12:53 |
 
Reitings 7476
Reģ: 13.04.2022
Rallika @ 26.10.2022 12:53

Šeit jebkuru komentāru var sasaistīt ar viņu un viņas profilu un vēl vairāk ar viņas dzīvi ?
Gita karma. Saki paldies ka neaizskaršu tēmas, ko jau citi šeit aizskar par Tevi, mēģināsim saudzīgi ar Tevi....tomēr neesi tā vērta lai kāptu līdz Tavam līmenim
Protams te uzdirst citiem, ka filmējas mazos dzīvokļos , jo pati dzīvo Siguldā privātmājā... ?
Gita labi turpinām!
?VAKARKLEITA:Man bija visu mūžu andriod, un pirms pusgada uzdāvināja iphone13promax, es nemūžam vairs nevēlos andriod.
Iphone ir ļoti vienkāršs, visas funkcijas pārdomātas maximāli ērtāk un ātrāk.
Vienīgais mīnuss- telefons kas maksā 2000 eiro un + , nav Latviešu valoda, tas gan ir neloģiski.________atbilde: kas paskatījās Saulietes profilu gan jau atrada video ar Gitu kur uzdāvina viņai Iphone13promax (2021.1.novembris) (Gitas komentārs 2022.07.)
Sadaļā Laulību gredzeni
Vakarkleitas (Gitas Bergas) komentārs: Mums gredzeni: man 7mm vīram 9mm.
Lieli un smagi, ar vairāku zeltu kausejumiem.
Pie juveliera samaksājām ap 2800.____________hmmm tiešām profilā var redzēt ka pēdējās bildēs gredzens ir ievērojamāki lielāks....?
Vakarkleitas komentārs: Nav neglītas, resnas, slaidas, dabīgas, mākslīgas...
Ir divu veidu cilvēki, Kopti cilvēki un Nekopti cilvēki.
Sieviete var būt skaista un kopta ar korpulentu miesas būvi, un var būt tieva sieviete ar nekoptu ādu, celolītu........pag pag ko viņa šeit apraksta ?!!???
Pie loterijām paziņai mamma vinnēja xc90, tiešām paziņas mamma? ?
VAKARKLEITA cik ilgi turpināsim spēlīti atklāt visu par Tevi šeit tā lai Tev kauns no mājas iziet ārā, bet Tu jau no viņas īsti ārā neej, jo nav laika , rij tikai tabletes un nodirs citus ????
Bet vēl labāk Tu raksti ka neesi bijusi šeit vairākas dienas ? Meli meli meli ?
Bet vēl Gita ielikt vienādus tekstus savā profilā un šeit , nu galīgi anonīmi nesanāk...
Gita dod ziņu kad pārtraucam! ⛔????

jebal Tev nav dzīves meklēt cilvēka komentārus un šeit to visu iztirzāt 😁😁
ar ko tu esi labāka, sēžot šeit un iztirzājot katru viņas komentāru, nodiršot un pazemojot? visas mēs šeit ik pa laikam kko nepadomājot iediršam, un kas tur tāds. Gita ir diezgan skaista sieviete, ja viņai paliek vieglāk šeit sēžot, tas ir ok. nesaprotu par ko vispār ir cepaks? :D
26.10.2022 13:04 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es godīgi sakot arī nesaprotu, pat ja Vakarkleita ir Gita, kas par to? Te izskatās kaut kāds personisks aizvainojums un tādēļ centieni publiski pazemot. Bet mums jau galīgi, piedodiet manu valodiņ, ne*iš citu lietotāju dzīve. Visas mēs te esam reāli cilvēki aiz izdomātiem lietotājvārdiem. Bet kādam, laikam, jauna pasaule atklājās. 😃
26.10.2022 13:10 |
 
Reitings 7476
Reģ: 13.04.2022
.Eksperte. @ 26.10.2022 13:10
Es godīgi sakot arī nesaprotu, pat ja Vakarkleita ir Gita, kas par to? Te izskatās kaut kāds personisks aizvainojums un tādēļ centieni publiski pazemot. Bet mums jau galīgi, piedodiet manu valodiņ, ne*iš citu lietotāju dzīve. Visas mēs te esam reāli cilvēki aiz izdomātiem lietotājvārdiem. Bet kādam, laikam, jauna pasaule atklājās. ?

es arī esmu diezgan lielā šokā par ko ir tāāāāds cepiens pret to Gitu. Nu, iesmej viņa te par cilvēkiem, kas paši par klauniem iztaisās, kas par to?
26.10.2022 13:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits