IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 102
Reģ: 06.08.2014
Zuziii @ 11.06.2022 23:12

Domā Agritai zemākas prasības ?
Es tik tā nodomāju, ka man draudzene kura uztur divus bērnus saka ka grūti atrast vīrieti , es viņai teicu , lai ņem piemēru no Agritas šī ar četriem bērniem čaļi pēc viņas rindā stāv ja var ticēt viņas vārdiem .
Zuziii @ 11.06.2022 23:13
Arī par ziedojumu zagšanu sanāk viņu apmeloja par to Stenders gadījumu , jo viņa saka ka šie lūdzoties lai viņa nāk atpakaļ un esot aizgājusi prom jo nespējusi visu pavilkt bet tas esot tiešām sirds darbs un vēl apdomāšot vai pietiek laika atgriezties. Ja būtu zagusi diez vai sauktu atpakaļ .

Šeit atslēgas vieta ir vārdiem "ja tic viņas (Agritas) vārdiem". Diemžēl nav īsti nekādu pierādījumu viņas stāstiem (izņemot vienu to džeku, kurš bija šovā), proti:
1) Par večiem. Kur īsti ir tie čaļi, kuri rindā pēc viņas stāv? Tikai godīgi - šovā ir redzēts viens čalis, un tās dāvanas arī īsti līdz galam nav zināms, vai pati/tuvākās draudzenes/radinieces nav uzdāvinājušas.
2) Par ziedojumiem un aicināšanu atpakaļ tur strādāt. Atkal šeit ir stāsts par to, ka īsti nav pierādījumu, izņemot viņas pašas teikto (ja man nav taisnība, tad kur ir kādi pierādījumi (telefona zvani vai e-pasti), jo tādā gadījumā viņa to noteikti būtu publicējusi, lai parādītu, cik viņa ir laba/neaizstājama). Attiecībā uz to ziedojumu zagšanu - diezgan dīvaina sakritība - Stenders noziedo, un tajā pašā dienā/laikā viņa savai manikīra speciālistei (laikam bija manikīra speciāliste), aiznes šādu dāvanu. Kaut kā, man nav sanācis piefiksēt, ka viņa iepriekš vai vēlāk būtu nesusi dāvanas viņai.
Protams, manis teiktais arī ir spekulācijas (nav pierādījumu, par to, ka tie ir viņas stāsti tikai).
12.06.2022 10:03 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Ilze179 @ 12.06.2022 10:03

Šeit atslēgas vieta ir vārdiem "ja tic viņas (Agritas) vārdiem". Diemžēl nav īsti nekādu pierādījumu viņas stāstiem (izņemot vienu to džeku, kurš bija šovā), proti:
1) Par večiem. Kur īsti ir tie čaļi, kuri rindā pēc viņas stāv? Tikai godīgi - šovā ir redzēts viens čalis, un tās dāvanas arī īsti līdz galam nav zināms, vai pati/tuvākās draudzenes/radinieces nav uzdāvinājušas.
2) Par ziedojumiem un aicināšanu atpakaļ tur strādāt. Atkal šeit ir stāsts par to, ka īsti nav pierādījumu, izņemot viņas pašas teikto (ja man nav taisnība, tad kur ir kādi pierādījumi (telefona zvani vai e-pasti), jo tādā gadījumā viņa to noteikti būtu publicējusi, lai parādītu, cik viņa ir laba/neaizstājama). Attiecībā uz to ziedojumu zagšanu - diezgan dīvaina sakritība - Stenders noziedo, un tajā pašā dienā/laikā viņa savai manikīra speciālistei (laikam bija manikīra speciāliste), aiznes šādu dāvanu. Kaut kā, man nav sanācis piefiksēt, ka viņa iepriekš vai vēlāk būtu nesusi dāvanas viņai.
Protams, manis teiktais arī ir spekulācijas (nav pierādījumu, par to, ka tie ir viņas stāsti tikai).

Tieši tā. Īpaši par Stendera produkciju - sakritību nebēdz būt 😏 tāpēc, lai Agrita ņeļaļakajet.
12.06.2022 11:05 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Kurš tad ir to Agritas rindu redzējis? 😂
Nekāda sexbomba viņa nav:🙈😂 NL draudzenītes sadāvina ziedus un viņa tjipa uztaisa intrigu
12.06.2022 11:39 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Reklamē savus sūdu NL un stāsta ka
Tur iespējams iegūt savu sapņu augumu , kamēr pati taisa kunģa operāciju😂
Fifa
12.06.2022 11:42 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Agrita izlasīja forumu un attaisno Latgales Madonu, kura nav Latgalē 😂
12.06.2022 11:47 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Skrīveres ceļojumu destinācija ir Bora bora, esot perfekti medusmēnesim :D jā, noteikti. Kad maza lauku sūdu muša domā par tādiem galamērķiem.
Lai gan precēties nemaz īsti neplāno, māju remontēt neplāno, bet Bora bora bildes uztaisīt gan grib :D
12.06.2022 14:08 |
 
Reitings 3960
Reģ: 01.03.2022
JERSIKA @ 12.06.2022 14:08
Skrīveres ceļojumu destinācija ir Bora bora, esot perfekti medusmēnesim :D jā, noteikti. Kad maza lauku sūdu muša domā par tādiem galamērķiem.
Lai gan precēties nemaz īsti neplāno, māju remontēt neplāno, bet Bora bora bildes uztaisīt gan grib :D

Cilvēks nekur tālāk par piemājas veikalu nav bijis, bērnus sadzemdējis, izglītības īsti nav, ko gan Tu gaidīji. Lai tak nabaga meitene pasapņo, gan jau ka citus galamērķus nemaz nezin.
Un ar Tavu tapešu līmēšanu un mājas labošanu, tad arī nekur tālāk netiks, ja budžets ir ierobežots. Vismaz sapņi ir par brīvu
12.06.2022 14:15 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Katram jau savs, es arī starp savām paziņām esmu novērojusi cik katram dažādas prioritātes. Man personīgi manas mājas ir mana miera osta, vieta kurā tiek ieguldīts, mierīgi varu atteikties no pāris ceļojumiem, bet mājās jābūt tā, lai jūtos labi, lai vēlētos uzturēties, lai ir sakārtota vide man apkārt. Ir man paziņas, kuriem mājas nav tās svaigākās un neizskatās, ka tuvākā laikā kaut ko mainīs, bet jā arī skrien pa pasauli regulāri, tad ir pa kādai ģimenei kurā sen jau prasītos lielāks mājoklis, jo viens otram jau kāpj uz galvas, bet arī skrien pa pasauli. Es gan uz to skatos tā, ka ,ja tas tiešām ir sapnis, ja cilvēks tamdēļ ikdienā ir gatavs dzīvot nesakārtotā vidē, lai tik redzētu, kas ir aiz horizontāla, tad uz priekšu, bet, protams, ja vien tas nav tikai, lai izrādītos Instagram.
12.06.2022 14:34 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.10.2021
JERSIKA @ 12.06.2022 14:08
Skrīveres ceļojumu destinācija ir Bora bora, esot perfekti medusmēnesim :D jā, noteikti. Kad maza lauku sūdu muša domā par tādiem galamērķiem.
Lai gan precēties nemaz īsti neplāno, māju remontēt neplāno, bet Bora bora bildes uztaisīt gan grib :D

Diez viņa ir paskatījusies kartē kur tieši atrodas Bora Bora?
Diezgan sarežģīti uz turieni tikt no LV…
12.06.2022 14:40 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Parabellum1 @ 12.06.2022 11:39
Kurš tad ir to Agritas rindu redzējis? ?
Nekāda sexbomba viņa nav:?? NL draudzenītes sadāvina ziedus un viņa tjipa uztaisa intrigu

Tieši par to runājam ar draudzeni , kura gudra, skaista , saimnieciska ir augums utt , saka ka ir jau kaut kas bet nu Agrita viņu pārsit ar pielūdzējiem pēc viņas stāstiem neskatoties uz to ka tur vēl līdz sexbombai tālu, nāk ar rozēm tādu pušķi un kad draudzenes jautā kas tas uz pirksta šī smejas un tēlo muļķi ka nezinu neko un tad jau saka ka uzdāvinājis viens no 100 pielūdzējiem un tad jau runājam ka varbūt vīriešus pievelk tas viņas aktīvisms ka viņa tik aktīva uz visu ko tas arī viss nekāda sakara ar izskatu .
Nu meita vecākā izlaista un kā māte var pieļaut un neiespringt uz to ka bērnam ir kaudze ar parādiem 9 klasè plus par to vēl pasmieties un sākt kaut ko darīt kad par to piesola 100 EUR????
Dēls arī viņai nereāli izlaists , man ir bērni un neviens no viņiem veikalā neatļautos šitā baurot ka nē negribu šito un to , jā es mācu saviem bērniem ka izvēle ir viņu rokas utt bet normāli pateikt nē šis man nepatīk un šis patīk 7 gadu vecumā jau ir jāmāk jo nav zīdainis kurš nevar nekā savādāk izteikties kā tikai ar bļaušanu vai raudāšanu (man ir bērns kurš ir Marka vecumā ) tādēļ zinu ko runāju tàdā vecumā tāda uzvedība nav pieļaujama un ka vēl veikala drēbes mētā pa zemi ! Fui ! Arī tas ka 6gadnieks var apēst pulvera kapsulu kā ??? mans jaunākais zina ka tas ir pulveris un ka jāmet veļenē nevis viss kas krāsains jābāž mutē . Īsāk sakot ar bērnu audzināšanu viņai arī nevedas .
12.06.2022 16:04 |
 
Reitings 1669
Reģ: 21.11.2017
Love @ 12.06.2022 14:40

Diez viņa ir paskatījusies kartē kur tieši atrodas Bora Bora?
Diezgan sarežģīti uz turieni tikt no LV…

Vai gadījumā bora bora beach nav Albānija? Tad gan nav dikti sarežģīti, 2-3 lidojumi un klāt
12.06.2022 18:10 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
mayja @ 12.06.2022 18:10

Vai gadījumā bora bora beach nav Albānija? Tad gan nav dikti sarežģīti, 2-3 lidojumi un klāt

Ne nē, tā Franču Polinēzija (ja no mūsu puses skatās, tad tas ir Klusajā Okeānā, aiz Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas. Tas ir vēl tālāk kā līdz Kamčatkai.
12.06.2022 18:19 |
 
Reitings 196
Reģ: 16.04.2022
Cerams sakārdināju.:D
12.06.2022 19:35 |
 
Reitings 7545
Reģ: 09.09.2021
Neko jaunu par Madaru nepateiksi. 👍
12.06.2022 20:11 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Danuta @ 12.06.2022 20:11
Neko jaunu par Madaru nepateiksi. ?
kādu Madaru?🤔
12.06.2022 20:34 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
man šad tad sūtija skrīnus nu bāc :D mans iespaids, ka tajā čatā ir palikušas 60 meitenes, kurām nu čista nav savas dzīves vai svarīgu darīšanu :D :D zīlēt who is who, vai stundas laikā sasūtīt 299 ziņas par Kiviču lieni, vai butterfly Elīnu, slimi,slimi.
12.06.2022 20:38 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
sauliteee @ 12.06.2022 19:24
Sveikas, neizredzētās lūriķes:D par foršo, draudzīgo Cosmo grupu telegram, gribat zināt patiesību, nezinu vai Jums tas patiks? Tur ir tāds info, ļoti daudz jaunas un nezinātas klačas, pilnīgi cits priekšstats par Madaru, par Lieni, par Didrihsoni, ehh ko tik jūs nezināt, BET ir viens "bet" mans telefons nevar pavilkt tādu daudzumu ar ziņām, aktivitāte pārsit forumu. Stundas laikā 1000 jaunu ziņu. :) ar nožēlu atinstelēju Telegram:(
Šo es te atstāšu.

Vot tas ir iemesls kāpēc nemaz neraujos būt tai grupā. Reizēm nedēļu nav laiks ienākt forumā, tādu čatu nespētu lasīt un visam izsekot līdzi, šķiet, ka paņemtu pārāk daudz brīva laika, kuru tad labāk terēju lietderīgak. Ik pa laikam ienāku te. Es tik nesaprotu,kāpēc tur tādas ķip wow klačas kuras te nevar rakstīt? Tak anonīmi tāpat, jeb lielajām ziņotājām no kaut kā bail?
12.06.2022 20:44 |
 
Patīk
Reitings 2726
Reģ: 08.05.2022
blacke @ 12.06.2022 20:44

Vot tas ir iemesls kāpēc nemaz neraujos būt tai grupā. Reizēm nedēļu nav laiks ienākt forumā, tādu čatu nespētu lasīt un visam izsekot līdzi, šķiet, ka paņemtu pārāk daudz brīva laika, kuru tad labāk terēju lietderīgak. Ik pa laikam ienāku te. Es tik nesaprotu,kāpēc tur tādas ķip wow klačas kuras te nevar rakstīt? Tak anonīmi tāpat, jeb lielajām ziņotājām no kaut kā bail?

Raustās, raustās tur tā lieta, un vēl naivi tic, ka no čata nekas neiznāks ārā. 😅
12.06.2022 20:47 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Lorra @ 12.06.2022 20:34

Man ir arī sava dzīve un nav laika veltīt to kaut kādam čatam . Man pietiek ar to Cosmo čatu kurš jau te gāja uz rinķi, reāli ziņas nāk visu laiku, tur jābūt muļķim lai sēdētu un sekotu visai sarakstei līdzi. Diez gan liels tupums un pat ja esi grupā ir ļoti viegli palaist tād Tavas svarīgās klačas par kaut kādu Lienu vai Elīnu.Ja pirms tam vēlējos linku, tad tagad saprotu, ka citu dzīve gan man tik ļoti neinteresē lai tam veltītu tik daudz laika. .

Ja tev nav laika veltīt savu dzīvi mūsu čatam, kāpēc tad privāti man un citām prasi linku uz grupu? M? 🙄
12.06.2022 20:53 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
anonymus @ 12.06.2022 20:38
man šad tad sūtija skrīnus nu bāc :D mans iespaids, ka tajā čatā ir palikušas 60 meitenes, kurām nu čista nav savas dzīves vai svarīgu darīšanu :D :D zīlēt who is who, vai stundas laikā sasūtīt 299 ziņas par Kiviču lieni, vai butterfly Elīnu, slimi,slimi.

Ko tad tev tajos skrīnos sūtīja? Nu nu? Pastāsti? 😁 Kā mēs apmainamies ar dārzniecības padomiem un kūku receptēm?
12.06.2022 20:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits