IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
MinkaMurrrrr @ 12.04.2022 10:20

Un citiem patik berni. Vai tāpēc viņi ir muļķi? Arī nē.
nu nejau es citus par muļķiem saucu :)
12.04.2022 10:21 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.02.2022
Brendija @ 12.04.2022 10:07

Tu laikam dzīvo tādu dzīvīti, kā Danenbergsone, kurai arī no atpūtas vajag atpūtu. Nē, mīļā, kad bērniem sākas bērnudārzs un skola, tad normālai mammai sākas darbs, nevis laiks,ko veltīt sev.

Nē 😅 vienkārši uz darbu jau Tu arī saposīsies. Neiesi neizķemmetiem matiem utt. Kā te minēja ka smirdīgas daudzbērnu mammas staigā 😉
12.04.2022 10:21 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
MinkaMurrrrr @ 12.04.2022 10:21

Nē ? vienkārši uz darbu jau Tu arī saposīsies. Neiesi neizķemmetiem matiem utt. Kā te minēja ka smirdīgas daudzbērnu mammas staigā ?

Nu izlasi to visu teikumu, nejau divus vārdus izrauj no konteksta 😅 manuprāt, kopējā doma tam manam komentāram ir diezgan labi saprotama, kur tad problēma? 😁
12.04.2022 10:25 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.02.2022
Val @ 12.04.2022 10:25

Nu izlasi to visu teikumu, nejau divus vārdus izrauj no konteksta ? manuprāt, kopējā doma tam manam komentāram ir diezgan labi saprotama, kur tad problēma? ?

Šeit arī tas bija tikai piemērs. 🤦🏻‍♀️ mana doma bija tada , ka ne jau visu laiku būs tā kā Tu tur rakstīji, ka būs laiks arī sev. Bet tad man pārmeta ka es sēdēšu mājas kad bērni ies darzina ka Danenbergsone. Tad nu izteicu šo ka piemēru, kā nesmirdes mamma kad ies uz darbu . 😀🤷🏻‍♀️
12.04.2022 10:43 |
 
Reitings 2147
Reģ: 10.09.2021
Ok, kaski beidzam, jo gribeja izteikt savu domu vina nevis apsaukaties. Pati saprata, tad jau viss ok.
Bet shaja gadijuma, Nimane pareizi dara. Abortu taisit liktos vel stulbak, gan jau tagad pec tresha bebja dubulta drosi nodrosinasies, lai nav tadu negaiditu parsteigumu 🙃 reizem dzive ir neparedzama, liktenis pats pasaka prieksa ko vajag/nevajag
12.04.2022 10:54 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
woman_wonderland @ 12.04.2022 10:21
nu nejau es citus par muļķiem saucu :)

Es saucu Val par muļķi, jo viņas izteikšanās veids ir pretīgs un aizvainojošs jebkurai mammai. Jā, mani aizvaino teksts - bērnu rūpnīca, man ir 2, bet sevi par nez kādu rūpnīcu neuzskatu. Nīmanei ir bērni ar 2 gadu starpību, ļoti normāla pauze, lai ķermenis atpūstos. Ja Nimane ar savām divām meitām pat var paceļot un veidot ig saturu, kur nemētājas netīri pamperi pa malām, tad jau laiks atliks arī 3ajam bērnam.
12.04.2022 11:00 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
aija93 @ 12.04.2022 11:00

Es saucu Val par muļķi, jo viņas izteikšanās veids ir pretīgs un aizvainojošs jebkurai mammai. Jā, mani aizvaino teksts - bērnu rūpnīca, man ir 2, bet sevi par nez kādu rūpnīcu neuzskatu. Nīmanei ir bērni ar 2 gadu starpību, ļoti normāla pauze, lai ķermenis atpūstos. Ja Nimane ar savām divām meitām pat var paceļot un veidot ig saturu, kur nemētājas netīri pamperi pa malām, tad jau laiks atliks arī 3ajam bērnam.

Nu piedod atvaino, ka tevi aizvainoju!
Bet man jau liekas, ka nevajag tik tuvu pie sirds ņemt anonīmos komentārus no foruma 😬 Lai forša diena jums! 🙃
12.04.2022 11:08 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.02.2022
aija93 @ 12.04.2022 11:00

Es saucu Val par muļķi, jo viņas izteikšanās veids ir pretīgs un aizvainojošs jebkurai mammai. Jā, mani aizvaino teksts - bērnu rūpnīca, man ir 2, bet sevi par nez kādu rūpnīcu neuzskatu. Nīmanei ir bērni ar 2 gadu starpību, ļoti normāla pauze, lai ķermenis atpūstos. Ja Nimane ar savām divām meitām pat var paceļot un veidot ig saturu, kur nemētājas netīri pamperi pa malām, tad jau laiks atliks arī 3ajam bērnam.

Man liekas ģimenes kuras bērnus arī audzina, mīl un lolo, ir nepareizi saukt par bērnu rūpnīcām. ;)
Savādāk ar tiem kas pēc tam par tiem bērniem neliekas ne zinis.
12.04.2022 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 9790
Reģ: 15.03.2012
Un agneseboo zem Santas posta iekomentē, ka pēc lasītā šai arī sagribas trešo, neplānoto 🤦‍♀️ o bože, ar diviem netiek galā, besas un māja aizdirsta, vēl par trešo runā
12.04.2022 11:28 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Karoč beidzam cepties.Ir normāli gribēt bērnus,bet mūsdienās ir normāli arī viņus negribēt.Ne tikai šogad bet negribēt vispār un ja negribas,tad uz daudzbērnu mammām skatīties ir tas pats,kas uz 2 lielu suņu īpadniekiem,kas dzīvo ar dzivniekiem dzīvoklī.Arī liekas,ka tā ir dzīves bojāšana,smaka un visu laiku jādomā kur atstāte esot ilgi prom.Man arī ir bērni un arī ļoti biedē doma,ka pieteiktos vēl viens,jo vēlreiz tam iet cauri-no thank you.Tagad ir labi,visiem ir sava dzīve,ir attiecības,brīvība un vēl forši mazi cilvēki,bet es absolūti saprotu tās,kurām tas bardaks liekas par daudz un vnk negribās jo sakiet ko gribiet,godīgi-būt pat mammu vairākiem bērniem ir grūtākais un nenovērtētākais darbs pasaulē,līdz viņiem paliek 4/5 un Tu redzi,ka dzīve atgriežas normā.Viņai vismaz pa 4/5 gadiem visi sīkie reizē izaugs un tad būs miers.😂
12.04.2022 11:29 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Bet nu Agneseboo gan jāpiebremzē.Es zinu,ka ir grūti būt mammai,bet nu sitiet mani nost,bey visas šitās ig čīkstules,kas kliedz ka viņām nav palīgu-kurai ir????Tas ir tiiiik reti,kad ir omes kas ņem mazus,vairākus mazbērnus.Nah viņas vnk nepaņem aukles uz dažām stundām nedēļā? Var man lūdzu kāds paskaidrot ar ko aukle sliktāka par mammu kura tur bērnu rokās,katru dienu raud un saka bleģ,jebal,pizdzets,kad tur pat apkārt var dziedēt ka vecākais staigā un klausās.Es tiešām gribu lai man izskaidro,kāpēc tād aukles tā heito.Anyone?😅
12.04.2022 11:32 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
AneteKlausās @ 12.04.2022 11:29
Karoč beidzam cepties.Ir normāli gribēt bērnus,bet mūsdienās ir normāli arī viņus negribēt.Ne tikai šogad bet negribēt vispār un ja negribas,tad uz daudzbērnu mammām skatīties ir tas pats,kas uz 2 lielu suņu īpadniekiem,kas dzīvo ar dzivniekiem dzīvoklī.Arī liekas,ka tā ir dzīves bojāšana,smaka un visu laiku jādomā kur atstāte esot ilgi prom.Man arī ir bērni un arī ļoti biedē doma,ka pieteiktos vēl viens,jo vēlreiz tam iet cauri-no thank you.Tagad ir labi,visiem ir sava dzīve,ir attiecības,brīvība un vēl forši mazi cilvēki,bet es absolūti saprotu tās,kurām tas bardaks liekas par daudz un vnk negribās jo sakiet ko gribiet,godīgi-būt pat mammu vairākiem bērniem ir grūtākais un nenovērtētākais darbs pasaulē,līdz viņiem paliek 4/5 un Tu redzi,ka dzīve atgriežas normā.Viņai vismaz pa 4/5 gadiem visi sīkie reizē izaugs un tad būs miers.?

Te nav par bērnu gribēšanu vai negribēšanu, piekrītu, ka katrs pats izvēlas to. Bet saukt kādu par bērnu rūpnīcu, tikai tāpēc, ka pati negrib 3 bērnus? Tas tomēr nav pielīdzināms viedoklim - man negribas bērnus vai man nepatīk bērni.
12.04.2022 11:51 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
aija93 @ 12.04.2022 11:51

Te nav par bērnu gribēšanu vai negribēšanu, piekrītu, ka katrs pats izvēlas to. Bet saukt kādu par bērnu rūpnīcu, tikai tāpēc, ka pati negrib 3 bērnus? Tas tomēr nav pielīdzināms viedoklim - man negribas bērnus vai man nepatīk bērni.

Ko var cepties 😅 es pat tev konkrēti atvainojos par to, ka mans komentārs tevi aizskāra 😅 liecies mierā jau 🤦‍♀️
12.04.2022 12:17 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Nīmanes teksts pie pēdējās bildes, lai arī ticu, ka ir rakstīts no sirds un ar labākajiem nodomiem, bet tas pirmais teikums "mazulīti, mēs tevi neplānojām" man lika nodrebināties. Kā vispār tam vēl nedzimušam nabaga bērniņam un visai publiskai telpai var atzīties, ka tu esi neplānots??? Oj, kā iegrābusies ar to teikumu. Kāds šito noteikti atcerēsies, un pēc gada, diviem vai trim noteikti šajā forumā mēs šo pārmetumu dzirdēsim vēl ne reizi vien, ka tas nabaga bērniņš bija neplānots 😨 Nedod dievs, vēl Matildes vecumā kaut ko tādu uzzināt. Būtu labāk klusējusi par šo faktu.😟
12.04.2022 12:21 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Brendija @ 12.04.2022 12:21
Nīmanes teksts pie pēdējās bildes, lai arī ticu, ka ir rakstīts no sirds un ar labākajiem nodomiem, bet tas pirmais teikums "mazulīti, mēs tevi neplānojām" man lika nodrebināties. Kā vispār tam vēl nedzimušam nabaga bērniņam un visai publiskai telpai var atzīties, ka tu esi neplānots??? Oj, kā iegrābusies ar to teikumu. Kāds šito noteikti atcerēsies, un pēc gada, diviem vai trim noteikti šajā forumā mēs šo pārmetumu dzirdēsim vēl ne reizi vien, ka tas nabaga bērniņš bija neplānots ? Nedod dievs, vēl Matildes vecumā kaut ko tādu uzzināt. Būtu labāk klusējusi par šo faktu.?
oi ,nebur drāmu 😀
12.04.2022 12:27 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Brendija @ 12.04.2022 12:21
Nīmanes teksts pie pēdējās bildes, lai arī ticu, ka ir rakstīts no sirds un ar labākajiem nodomiem, bet tas pirmais teikums "mazulīti, mēs tevi neplānojām" man lika nodrebināties. Kā vispār tam vēl nedzimušam nabaga bērniņam un visai publiskai telpai var atzīties, ka tu esi neplānots??? Oj, kā iegrābusies ar to teikumu. Kāds šito noteikti atcerēsies, un pēc gada, diviem vai trim noteikti šajā forumā mēs šo pārmetumu dzirdēsim vēl ne reizi vien, ka tas nabaga bērniņš bija neplānots ? Nedod dievs, vēl Matildes vecumā kaut ko tādu uzzināt. Būtu labāk klusējusi par šo faktu.?

Neplānots bērns nav tas pats, kas negribēts. 😂 Tad redz, kāpēc man ir paziņu pāri, kur viens saka, ka sanāca, bet otrs-mēs taču plānojām 😂
12.04.2022 12:31 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Brendija @ 12.04.2022 12:21
Nīmanes teksts pie pēdējās bildes, lai arī ticu, ka ir rakstīts no sirds un ar labākajiem nodomiem, bet tas pirmais teikums "mazulīti, mēs tevi neplānojām" man lika nodrebināties. Kā vispār tam vēl nedzimušam nabaga bērniņam un visai publiskai telpai var atzīties, ka tu esi neplānots??? Oj, kā iegrābusies ar to teikumu. Kāds šito noteikti atcerēsies, un pēc gada, diviem vai trim noteikti šajā forumā mēs šo pārmetumu dzirdēsim vēl ne reizi vien, ka tas nabaga bērniņš bija neplānots ? Nedod dievs, vēl Matildes vecumā kaut ko tādu uzzināt. Būtu labāk klusējusi par šo faktu.?

Kas tieši slikts ir neplānotā bērnā? Vai Tad Tāpēc vinš kłūst mazāk mīlēts? Man neviens īsti nav plānots, bet mīlu vairāk par visu. Neplānots un negribēts nav viens un tas pats.
12.04.2022 12:31 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Mezavavere @ 12.04.2022 12:27
oi ,nebur drāmu ?

Zini, ir redzētas visādas mamaškas. Uznāks melnie, un dusmu pavadā vēl pateikts "pats/i esi vainīgs, ka izdomāji pieteikties! Mēs tevi negribējām." Izklausās drausmīgi, un ļoti ceru, ka nekad tas mazais neko tādu neizdzirdēs, bet nu, es domāju, ka tas viss teksts "mazulīti, mēs tevi neplānojām" un "tu zināji, tu ieplānoji". Ļoti nepārdomāts teksts.
12.04.2022 12:32 |
 
Reitings 349
Reģ: 30.03.2022
Brendija @ 12.04.2022 12:21
Nīmanes teksts pie pēdējās bildes, lai arī ticu, ka ir rakstīts no sirds un ar labākajiem nodomiem, bet tas pirmais teikums "mazulīti, mēs tevi neplānojām" man lika nodrebināties. Kā vispār tam vēl nedzimušam nabaga bērniņam un visai publiskai telpai var atzīties, ka tu esi neplānots??? Oj, kā iegrābusies ar to teikumu. Kāds šito noteikti atcerēsies, un pēc gada, diviem vai trim noteikti šajā forumā mēs šo pārmetumu dzirdēsim vēl ne reizi vien, ka tas nabaga bērniņš bija neplānots ? Nedod dievs, vēl Matildes vecumā kaut ko tādu uzzināt. Būtu labāk klusējusi par šo faktu.?

kraminja par gabrielu kaadas 3x savos q&a pateica, ka vina nebija planota un ar dzeku knapi bija sakusi tikties taja laika, un kas no ta? vai kadam tapec mazak vinju gimene patik vai bernins izskatas nemilets un neaprupets? nu jau tiesam saac meklet kur piekasities un vel kadu riebeklibu pateikt. kad pazinoja par grutniecibu, tapat te vesela chupa saka rakstit, ka gan jau iekrita, nemak izsargaties un ta talak, tad jau labak pasaka kaa ir neka lauj apkart savas taisnibas izdomat
12.04.2022 12:35 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Brendija @ 12.04.2022 12:32

Zini, ir redzētas visādas mamaškas. Uznāks melnie, un dusmu pavadā vēl pateikts "pats/i esi vainīgs, ka izdomāji pieteikties! Mēs tevi negribējām." Izklausās drausmīgi, un ļoti ceru, ka nekad tas mazais neko tādu neizdzirdēs, bet nu, es domāju, ka tas viss teksts "mazulīti, mēs tevi neplānojām" un "tu zināji, tu ieplānoji". Ļoti nepārdomāts teksts.

Es nezinu ar kādiem cilvēkiem tev ir darīšana, bet es nezinu īsti nevienu, kas šitā runātu, man patiešām ir daudz apkārt neplānotu bērnu, bet neesmu dzirdējusi, ka kāda kaut ko tādu teiktu.
12.04.2022 12:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits