IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Par Nīmanes kārtējo grūtniecību te jau bija izrunāts? 😅 es nupat iegāju viņas profilā un apstulbu 😅 kā šitā te, Tarasovu ģimene. Bērnu rūpnīca kkāda, vienu pēc otra ražo 😅 Man būtu tik ļoti bail būt mammai trīs maziem bēbjiem, bez pauzēm var teikt, trīs gadus dzīvot stāvoklī, vnk crazy 😬 Tas tik tok trends bija, dzīve no kuras es baidos un krievu paklāji uz sienām 😅 Laikam šis būtu tas no kā es baidos… Kaimiņus žēl, tik daudz gadus tik daudz sīči skraida un turpinās skraidīt un aurot pa māju 🤦‍♀️
12.04.2022 09:18 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Val @ 12.04.2022 09:18
Par Nīmanes kārtējo grūtniecību te jau bija izrunāts? ? es nupat iegāju viņas profilā un apstulbu ? kā šitā te, Tarasovu ģimene. Bērnu rūpnīca kkāda, vienu pēc otra ražo ? Man būtu tik ļoti bail būt mammai trīs maziem bēbjiem, bez pauzēm var teikt, trīs gadus dzīvot stāvoklī, vnk crazy ? Tas tik tok trends bija, dzīve no kuras es baidos un krievu paklāji uz sienām ? Laikam šis būtu tas no kā es baidos… Kaimiņus žēl, tik daudz gadus tik daudz sīči skraida un turpinās skraidīt un aurot pa māju ?‍♀️

Man viena zināma sieviete 6us pēc kārtas piedzemdēja. Protams,viņu stāsts ir tāds-cik Dieviņš dos,tik būs,jo viņi neizsargājas.
Tā kā kontakts ar viņiem zudis,tad varbūt vēl ir kādu uztaisījuši
12.04.2022 09:32 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Bērni ir liela laime, es to saprotu, apzinos un piekrītu tam, jā! BET, es nezinu, es tomēr gribētu arī sev padzīvot, tik daudz piedzemdēt, nu būsim reālas, nozīmē upurēt sevi bērniem vismaz uz kādiem patsmit gadiem. Es tā nevarētu, laikam tapēc gribu tikai 1, max 2 bērnus 😬 Bet nu katram savs! Nevienu nenosodu 😅 Vnk kkā nedaudz jocīgi. Arī reti, kad redzu, ka mammas 3,4,5+ bērniem izskatās labi, kopj sevi, atrod un velta laiku sev. Tas mani ļoti biedē. Nu ķip, galvenais, ka bērni paēduši, pagulējuši, nomazgāti, a tas, ka es mēnesi neizgulējusies, nemazgājusies, ar milzīgiem lokiem zem acīm, smirdīga, netīra staigāju, pofig. Slima liekas tāda upurēšanās 😅 Bet tas tikai mans redzējums. Varbūt pat tā nav patiesībā un drošvien no bērniem arī daudz kas atkarīgs, cik viņi kaprīzi, utt. 😅
12.04.2022 09:42 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Val @ 12.04.2022 09:18
Par Nīmanes kārtējo grūtniecību te jau bija izrunāts? ? es nupat iegāju viņas profilā un apstulbu ? kā šitā te, Tarasovu ģimene. Bērnu rūpnīca kkāda, vienu pēc otra ražo ? Man būtu tik ļoti bail būt mammai trīs maziem bēbjiem, bez pauzēm var teikt, trīs gadus dzīvot stāvoklī, vnk crazy ? Tas tik tok trends bija, dzīve no kuras es baidos un krievu paklāji uz sienām ? Laikam šis būtu tas no kā es baidos… Kaimiņus žēl, tik daudz gadus tik daudz sīči skraida un turpinās skraidīt un aurot pa māju ?‍♀️

Tu gan esi muļķe,ja vari kaut ko tik pretīgu rakstīt.
12.04.2022 09:42 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.02.2022
Val @ 12.04.2022 09:18
Par Nīmanes kārtējo grūtniecību te jau bija izrunāts? ? es nupat iegāju viņas profilā un apstulbu ? kā šitā te, Tarasovu ģimene. Bērnu rūpnīca kkāda, vienu pēc otra ražo ? Man būtu tik ļoti bail būt mammai trīs maziem bēbjiem, bez pauzēm var teikt, trīs gadus dzīvot stāvoklī, vnk crazy ? Tas tik tok trends bija, dzīve no kuras es baidos un krievu paklāji uz sienām ? Laikam šis būtu tas no kā es baidos… Kaimiņus žēl, tik daudz gadus tik daudz sīči skraida un turpinās skraidīt un aurot pa māju ?‍♀️

Kā man riebjas ja par bērniem saka - ražo vienu pēc otra. Un ne man nav 3 vai vairāk bērnu. Un tas nav mans plāns. Bet tas , ka Tu nevēlies daudz bērnus nenozīmē ka neviens nevēlas. Plus pēc jaunaka posta sapratu, ka pie meitām laj tiktu bija jāveic medicīniskās manipulācijas. Un šoreiz palika stāvoklī bez tādām un tāpēc pašiem tas bijis pārsteigums.
12.04.2022 09:44 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.02.2022
Val @ 12.04.2022 09:42
Bērni ir liela laime, es to saprotu, apzinos un piekrītu tam, jā! BET, es nezinu, es tomēr gribētu arī sev padzīvot, tik daudz piedzemdēt, nu būsim reālas, nozīmē upurēt sevi bērniem vismaz uz kādiem patsmit gadiem. Es tā nevarētu, laikam tapēc gribu tikai 1, max 2 bērnus ? Bet nu katram savs! Nevienu nenosodu ? Vnk kkā nedaudz jocīgi. Arī reti, kad redzu, ka mammas 3,4,5+ bērniem izskatās labi, kopj sevi, atrod un velta laiku sev. Tas mani ļoti biedē. Nu ķip, galvenais, ka bērni paēduši, pagulējuši, nomazgāti, a tas, ka es mēnesi neizgulējusies, nemazgājusies, ar milzīgiem lokiem zem acīm, smirdīga, netīra staigāju, pofig. Slima liekas tāda upurēšanās ? Bet tas tikai mans redzējums. Varbūt pat tā nav patiesībā un drošvien no bērniem arī daudz kas atkarīgs, cik viņi kaprīzi, utt. ?

Marta Marija Sproģe neteikšu ka ar visiem bērniem slikti izskatas. Protams vinai lielākas starpības tiem bērniem.
Bet man ir arī paziņa, 3 bērnu mamma. Kura izskatās labi. Jo nejau tie bērni ar tevi būs 24/7 vēlāk. Bērnudārzs, skola. Un to laiku var veltīt sev . ;)
12.04.2022 09:47 |
 
Reitings 349
Reģ: 30.03.2022
es personigi negribetu vairak kaa divus bernus, bet nu sorry, tris berni nav tik daudz, lai saktu apsaukaties par bernu razhotnem un dzemdee vienu pakalj otram. storyaboutus, strelei, samoilovai ir cetri berni un viss kartiba, pec bernu rupnicam neizskatas. cik nimanei gadu? nav jau nekada divdesmitgadniece, varbut sis pedejais bridis uzcept treso, ja bija tads merkis
12.04.2022 09:51 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Tas,ka tām mammām nav ne laika ne vēlēšanās būt sociāli aktīvām,nenozīmē ka nav sakoptu daudzbērnu mammu.Izlasi Nīmanes pēdējo postu.Trešais mazulis bija neplānots un daudziem ar visām spirālēm un citiem legit izsargāšanās veidiem mazie piesakās.Taisīt abortu tikai tāpēc,ka būs grūtāk,kad Tev jau ir vīrs un bērni būtu debīli.Viņiem viss izdosies.Ir mammas kas ar vienu izskatās sliktāk nekā viņa ar 2
12.04.2022 09:53 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Arī 1 vai 2 bērni ir tieši tāda paša "upurēšanās" vai "savas dzīves nebūs 15 gadu". Labāk vispār "neražo" nevienu, ja tu to uzskatu par nez kādu upurēšanos. Un es nesaprotu kāpēc, ja ir bērni, tad jāstaigā netīrai un smirdīgai... Kaut kādi stulbi stereotipi tev galvā.
12.04.2022 09:54 |
 
Reitings 752
Reģ: 16.09.2021
AneteKlausās @ 12.04.2022 09:53
Tas,ka tām mammām nav ne laika ne vēlēšanās būt sociāli aktīvām,nenozīmē ka nav sakoptu daudzbērnu mammu.Izlasi Nīmanes pēdējo postu.Trešais mazulis bija neplānots un daudziem ar visām spirālēm un citiem legit izsargāšanās veidiem mazie piesakās.Taisīt abortu tikai tāpēc,ka būs grūtāk,kad Tev jau ir vīrs un bērni būtu debīli.Viņiem viss izdosies.Ir mammas kas ar vienu izskatās sliktāk nekā viņa ar 2

Precizēšu-viņa ar 2 izskatās labāk par dažu bez neviena. Un no posta var saprast, ka meitenes nāca grūti, tad šis ir viegli nācis bērns, ko viņi pat nedomāja nelaist pasaulē.
12.04.2022 09:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
tā jau zināju, ka māmiņu bums uzbruks Val :D
agrāk šeit bija ļoti daudzas, kuras bērnus nevēlējās. tagad te ir riktīgs māmiņu portāls.
kā var kaut ko tik ļoti ņemt personiski. citiem nepatīk bērni. un ko tagad? tāpēc viņi ir muļķi? nē.
12.04.2022 10:02 |
 
Reitings 1031
Reģ: 25.03.2014
woman_wonderland @ 12.04.2022 10:02
tā jau zināju, ka māmiņu bums uzbruks Val :D
agrāk šeit bija ļoti daudzas, kuras bērnus nevēlējās. tagad te ir riktīgs māmiņu portāls.
kā var kaut ko tik ļoti ņemt personiski. citiem nepatīk bērni. un ko tagad? tāpēc viņi ir muļķi? nē.

Bet tāpēc nevajag stulbas frāzes mētāt par "bērnu rūpnīcu". Pēc IG satura domāju, ka Nīmane var kaut 5 taisīt un tur viss būs ok, nevis salīdzinoši piemēram ar Didrihsoni, kura pat vienam nav gatava, bet jau gaida.
12.04.2022 10:06 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
MinkaMurrrrr @ 12.04.2022 09:47

Marta Marija Sproģe neteikšu ka ar visiem bērniem slikti izskatas. Protams vinai lielākas starpības tiem bērniem.
Bet man ir arī paziņa, 3 bērnu mamma. Kura izskatās labi. Jo nejau tie bērni ar tevi būs 24/7 vēlāk. Bērnudārzs, skola. Un to laiku var veltīt sev . ;)

Tu laikam dzīvo tādu dzīvīti, kā Danenbergsone, kurai arī no atpūtas vajag atpūtu. Nē, mīļā, kad bērniem sākas bērnudārzs un skola, tad normālai mammai sākas darbs, nevis laiks,ko veltīt sev.
12.04.2022 10:07 |
 
Reitings 2147
Reģ: 10.09.2021
Jaa, tapec ir mulki vini, negribi bernus - tad negribi, bet nevajag apsaukat mammmas. Es ari mineju, ka es ta nevaretu 3 , ja nav atbilstosi apstakli, bet lai saukatu fui pe berni auro un skraida un mamma rupnica. Nu tiesam esi mulke, ja ta skali runa.
12.04.2022 10:07 |
 
Reitings 349
Reģ: 30.03.2022
woman_wonderland @ 12.04.2022 10:02
tā jau zināju, ka māmiņu bums uzbruks Val :D
agrāk šeit bija ļoti daudzas, kuras bērnus nevēlējās. tagad te ir riktīgs māmiņu portāls.
kā var kaut ko tik ļoti ņemt personiski. citiem nepatīk bērni. un ko tagad? tāpēc viņi ir muļķi? nē.

man nepatiik sunji, bet es nenaku te aplikt kadu, kurs panem velvienu suni un kritizeet, ka vinam drosvien visa maja smird un pilna ar spalvam :D
12.04.2022 10:07 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.05.2021
Es apbrīnoju šīs mājas mammas, tiešām noņēmu cepuri viņu priekšā visu dienu būt mājās ar bērniem, gatavot ēst, taisīt kkadus tur radošos darbiņus tur vajag kaut ko lietot. Bet man patīk pavērot ikdienu vienmēr ļoti harmoniski izskatās, lielākā daļa no vienam diezgan maz gan rada ikdienu, vai nu tur dārza darbi, ēdiena gatavošana vai bērnu aktivitātes, bet tad man vismaz tā noderīgi liekas, nekā skatīties vienkarsi neko.
12.04.2022 10:15 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Par tām nekoptajām mammām tas nav mīts. Daudzas tādas nākas sev apkārt redzēt. Ticu, ka vienkārši neatliek laika sev. Tāpēc arī man max 2 bērni un viss. Negribu es sevi ziedot.
12.04.2022 10:17 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Nu jā, es nesmuki izteicos, nu un, anonīmais forums 😅 Domu jau jūs sapratāt, un daudz bērni ir cool, tomēr es vairāk runāju par gadījumu, kad vienu pēc otra taisa, bez pauzēm. Tas jau arī organismam varētu būt ne visai veselīgi? Lai gan es nezinu 😅 Katrā ziņā, lai dara katra ko grib, kaut 20 dzemdē 😅
Woman_wonderland paldies, ka aizstāvi tho! 😁🤍
12.04.2022 10:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
tad nu gan apsaukāšanās :D kamēr paralēli citas apsaukājat. vucēnu, karadzhanu u.c.
man neinteresē instamammas, nav mana tēma un nesekoju. ja arī sanāk ieraudzīt - uzmetu šķību aci, jo īsto dzīvi nerāda neviena.
esmu ievērojusi tikai to, ka varētu iedalīt 2 grupās. instamammas, kā nīmane, danenbergsone samanta amanda blabla blā, tām viss ir rožaini un saldi, ka slikti metas.
otras kā vucēna, didrihsone, kuru profili nav veidoti kā instamammām, tur ir čīkstēšana.
12.04.2022 10:18 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.02.2022
woman_wonderland @ 12.04.2022 10:02
tā jau zināju, ka māmiņu bums uzbruks Val :D
agrāk šeit bija ļoti daudzas, kuras bērnus nevēlējās. tagad te ir riktīgs māmiņu portāls.
kā var kaut ko tik ļoti ņemt personiski. citiem nepatīk bērni. un ko tagad? tāpēc viņi ir muļķi? nē.

Un citiem patik berni. Vai tāpēc viņi ir muļķi? Arī nē.
12.04.2022 10:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits