IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 2086
Reģ: 22.05.2019
AneteKlausās @ 09.04.2022 08:08
Dievinu Virsnītes drosmi ļaut savai meita būt! Ienīdu savu mammu,kura bija līdzīga kā augstāk minētā, zem kuras jumta neko nedrīkstēja un man bija jādzīvo viņas rāmī.Tas viss beidzās ar to,ka es vienkārši tīņu gados aizgāju no mājas un sāku dzīvot ar vecāku vīrieti,lai tikai aizbēgtu no viņas iedomātajiem standartiem.Vienīgais ko varu pateikt,redzot,ka māsa izauga tieši tik pareiza,par kādu sapņoja mamma-Tu nevari bērnu 18 gadus audzināt kārtīgu,pareizu,pieklājīgu un izplūdušu sabiedrībā un tad cerēt,ka viņš uzsākot savu dzīvi spēs iestāties par sevi un cīnīties par savām vēlmēm.Māsu visi sabdradā.Mani neviens.Tad izdomājiet kas ir trakāk,ļaut meitai sevi atrast caur eksperimentiem vai visu mūžu būt pareizai

Man ir pusaudze meita,arī ir iets cauri periodiem "gribu sarkanus matus,tad zilus"😁 un sava ģēršanās stila meklēšana.
Lai kā man gribējās,lai viņa ir tāda un tāda,velk to un to,es sapratu,ka tās ir manas iedomas un ir jāļauj sevi meklēt,eksperimentēt,protams saprāta robežās un ir jāsaprot,kad pateikt stop.
Bet es redzēju to prieku un harmoniju meitai,kad viņa var būt viņa pati.
Un vienmēr zināju,ka būšu viņai ne vien mamma,bet arī draudzene un tas ir devis daudz ko mums,viņa var būt atklāta ar mani,neslēpj neko,runājas un stāsta viskko,kas notiek draugu lokā,apspriežam viskko. Un man ir mierīgāk,varu viņai uzticēties un paļauties uz viņu.
09.04.2022 10:21 |
 
Reitings 355
Reģ: 30.03.2022
piekriitu, ka baumas par kraapshanaam vai neizdevushaam laulibam shaja foruma lielakoties jauztver vienkarshi kaa baumas, jo shitie ‘’gan jau realitaatee nav viss tik perfekti kaa instagramaa’’ pilnigi skaidrs, ka nak no tam, kuras pasas neapmierinatas un tad trigero taas perfektaas instagrama dzives. man personigi viebalga ko ietekmeles dara aiz aizvertam durvim un cik perfektas ir vinu laulibas, kur nu vel nakt te un izdarit kkadus aplamus apgalvojumus un apvainojumus. shita var tikai savu karmu sacakaret
09.04.2022 10:33 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Vienīgais ko es reāli nesaprotu,ir vecums tām meitenēm,kuras iepleš muti ja kāds pasaka,ka influencerēm dzīvē ir arī nesmukumi,strīdi,sāpes,nekārtība un citas basic lietas un vēl par to kompleksot.Like...Man arī ir viss tas,bet es pat pirms draugiem sakārtoju māju,konfliktus paturu savās mājās un par vīru/bērniem pat tuvākajiem nesūdzos,savus tarakānus ārstēju pie terapeita,nevis krītu uz nerviem draudzenēm ar savu mūžīgo neomu,tāpēs es personīgi pat iedomāties nevaru,kam būtu jānotiek,lai es to liktu soc tīklos.Pat ja būtu ar daudz followeriem.Tas skaitās ka es feikoju vai tā dara lielākā daļa pieaugušo? Man laikam ir tikai 1 draudzene kura katru savu konfliktu atstāsta un man tas besī jo viņa grib lai es tusēju ar viņas vīru,bet pati ir radījusi iespaidu,ka viņš ir galīgi debīls un es to iespaidu nevaru mainīt,jo es tak neiešu tam vīram dvēselē līst,lai iepazītu.Kur nu vēl tādu iespaidu radīt 15/20k,ka bērni mežoņi un vīri slikti,jo katrs tak nolasa pa savam.😅
09.04.2022 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
AneteKlausās @ 09.04.2022 10:53
Vienīgais ko es reāli nesaprotu,ir vecums tām meitenēm,kuras iepleš muti ja kāds pasaka,ka influencerēm dzīvē ir arī nesmukumi,strīdi,sāpes,nekārtība un citas basic lietas un vēl par to kompleksot.Like...Man arī ir viss tas,bet es pat pirms draugiem sakārtoju māju,konfliktus paturu savās mājās un par vīru/bērniem pat tuvākajiem nesūdzos,savus tarakānus ārstēju pie terapeita,nevis krītu uz nerviem draudzenēm ar savu mūžīgo neomu,tāpēs es personīgi pat iedomāties nevaru,kam būtu jānotiek,lai es to liktu soc tīklos.Pat ja būtu ar daudz followeriem.Tas skaitās ka es feikoju vai tā dara lielākā daļa pieaugušo? Man laikam ir tikai 1 draudzene kura katru savu konfliktu atstāsta un man tas besī jo viņa grib lai es tusēju ar viņas vīru,bet pati ir radījusi iespaidu,ka viņš ir galīgi debīls un es to iespaidu nevaru mainīt,jo es tak neiešu tam vīram dvēselē līst,lai iepazītu.Kur nu vēl tādu iespaidu radīt 15/20k,ka bērni mežoņi un vīri slikti,jo katrs tak nolasa pa savam.?
Es domāju, ka runā par feikošanu no visiem aspektiem. Par mājas un privātā dzīves apstākļiem var ticēt vai nē, bet jautājums - kas rada domāt, ka viņa feiko šīs ilūziju un vai tā kādā darbībā nav apstiprinājusies, ka tā cilvēki turpina domāt par visām dzīves jomām?
Ar šo es gribēju pateikt gadījumu, ka IG tēlo, ka laipni gaida Magd. kvartālā, bet aizejot nopirkt plānotāju, tur no laipnības tik tālu kā no saules līdz mēnesim. Jā, cilvēkam var būt slikta diena, bet tad netaisi savu bērna balsi un nepublicē storijos pirms pus h , ka viss ir ukji pukji tik jauki
09.04.2022 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
kumelite15 @ 09.04.2022 10:33
piekriitu, ka baumas par kraapshanaam vai neizdevushaam laulibam shaja foruma lielakoties jauztver vienkarshi kaa baumas, jo shitie ‘’gan jau realitaatee nav viss tik perfekti kaa instagramaa’’ pilnigi skaidrs, ka nak no tam, kuras pasas neapmierinatas un tad trigero taas perfektaas instagrama dzives. man personigi viebalga ko ietekmeles dara aiz aizvertam durvim un cik perfektas ir vinu laulibas, kur nu vel nakt te un izdarit kkadus aplamus apgalvojumus un apvainojumus. shita var tikai savu karmu sacakaret

Izklausās pec Lindas… jo vinas mīļākā frāze ir “trigerot” 😃😀
Nesen ari izveidots profils. 😂 (tiesi tad kad bija “medusmēnesī” un tika runats par ausīs griezošo angļu valodu utt….) 😂😂😂😂
09.04.2022 13:17 |
 
Reitings 5661
Reģ: 20.08.2021
Dzidra Zupa @ 09.04.2022 09:46

Štrunts ar aptauju, viņa tikai kačā statistiku sev šādi. Bet filmēt storijus brīdī kad suns salauzis kāju, tā vietā, lai ātrāk nokļūtu pie veterinārārsta?! WTF?! Kāds telefons, kādi storiji! Visu pamet un skrien pie ārsta!
Sanda Krasta, kopš iestājās sūda NL, pazaudējusi savas pēdējās smadzeņu paliekas!

Es arī tiesi par to padomāju, kopš Sanda ir NL, viņa ir domāšana gājusi uz leju!
Jau tad kad karš sākās viņas uzvedība bija vienkārši amorāla! Un tagad ar suni tie storiji! Kas tas tāds vispār bija? Kaut kada it kāda sevis šņukstešana, kāpēc vispār kas tāds ir jāfilmē?
Man agrāk tiešām patīk Sanda, pirms NL, tagad vilšanās!
Žēl suņa, varēja izvairīties no tām lauztam ķepām, mazāk sevi būtu filmējusi!
09.04.2022 13:20 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
AneteKlausās @ 09.04.2022 10:00
Un vēl jau ir tās kuras velk līdzi.Piemēram Nīmane uztaisītu sev 5 profilus un sevi apjūsmotu,izlasītu Anna un Ļera un domātu,oo,vairumam te viņa patīk,tad man arī.Vai kāds no 3 profiliem izplata baumas par Ķuzi, un viss panesās.Ķuzei slikta laulība,viss slikti.Ja te 300 sievietes runātu,ok,bet nu come on...Lasa jau daudzas,bet ja baigi vajadzētu no galvas te visu nikus nosauktu,kas mēnešiem teju dien dienā nāk un raksta,bet cik patiesi ir fakti,nu katra lai pati izdomā vai skaļos apvainojumus nevarētu attiecināt uz katru no mums,ja kādā saasinātā brīdī mūs pamana cilvēks,kam vnk nav simpātiju pret mums

Nezinu cik Tev gadu, bet izklausies pēc 15 gadnieces.
Sāksim ar to, ka mēs redzam! Liec sev filtrus vai neliec, smaidi vai nesmaidi, savu patieso būtību nenoslēpsi. Tāpati Didrihsone-tak svētā gara apmirdzēta, īsts saules stariņš, bet jebkura, normāla sieviete redz, ka tā meitene ir sātana iemiesojums.
Tas, kā sievietes uzvedās ar saviem vīriem-īpaši vēl tās, kuras to publicē-var ļoti daudz ko pateikt. Stīvi pleci, nepārliecināti pieskārieni, nervoza runa, utt. Tas viss parāda, ka tur pamatos nav labi.
Visparastākā psiholoģija, mazulīt :)
09.04.2022 14:28 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Ja tā padomā,es tiešām izklausos pēc Lindas Ķuzes.hahaha.😂😂😂nebiju iedomājusies ka manas domas varētu būt arī viņas.laikam tāpēc aizstāvu😂😂
09.04.2022 20:35 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Jeļena ielikusi IG story, ka bērnu izvedusi ārā .. 🤣🤣🤣
Gan jau šeit forumā izlasīja to, kad tika jautāts vai viņa izved arī bērnu kādreiz laukā.🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️
10.04.2022 00:24 |
 
Reitings 6
Reģ: 08.02.2021
Jeļena ielikusi IG story, ka bērnu izvedusi ārā .. 🤣🤣🤣

Viņai ik pa laikam ir story, ka pastaigājas vai ir kādā rotaļu laukumā ;)
10.04.2022 00:38 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Cosmochic @ 10.04.2022 00:24
Jeļena ielikusi IG story, ka bērnu izvedusi ārā .. ???
Gan jau šeit forumā izlasīja to, kad tika jautāts vai viņa izved arī bērnu kādreiz laukā.?????‍♀️

"Šī diskusija vel nav mirusi???😱 Sekojiet kkādiem Kivičiem, lai pēc tam nodirstu šeit . . loģika??"
Šoreiz tevis sacīto un, ko rakstīji kivju diskusijā var attiecināt uz sevi pašu. Tikai kiviču vietā Jeļena
10.04.2022 00:50 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Marpla @ 08.04.2022 22:57

Pagaidi, cik tev ir bērnu? Tad sanāk, ka bērnam ir jālauj viss, ko vińi vēlas?
Mana meita tiek sūtīta uz boarding school (nav ne jausmas kā tas ir Latviski), kur ir pilnībā aizliegts ierasties ar kaut kādu govs rakstu uz galvas, jo tur meitenēm tiek mācīts arī tas, kā izskatīties un uzvesties. Ja bērnam ir vajadzība tā izpausties, tas ir dēł tā, ka pārāk daudz skatās uz kaut kādām slavenībām vai no kaut kā ietekmējas. Būt ar netradicionālu orientāciju ir kas pilnībā cits, nevajag jaukt divas dažādas lietas.
Tas ir vecāku pirksts un visatłautība, eksperimentēt ir viens, bet, kad meitene izskatās pēc nekatrā dzimuma, tad tas jau ir par tālu. Kas tad būs tālāk, taisīs operācijas lai būtu divas mēles, vai tetovējumus 17 gados pa pus seju? Nu cmon.
Katrs savu bērnu audzinās kā paši uzskata par labāko! Cits atļaus bērnam vairāk izpausties, cits mazāk, cits vispar ieturēs viss stingrākos grožus! Tāpēc nevajag savu “pareizo” audzināšanu uzskatīt par viss labāko! Bieži vien tie “pareizi” audzinātie bērni ,kad izaug un tiek no vecāku ķēdes nost, grib sākt izbaudīt to, ko nevarēja tīņu gados un šādi cilvēki diez gan ir nogājuši no ceļa.
10.04.2022 01:13 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Bjork @ 10.04.2022 00:50

"Šī diskusija vel nav mirusi???? Sekojiet kkādiem Kivičiem, lai pēc tam nodirstu šeit . . loģika??"
Šoreiz tevis sacīto un, ko rakstīji kivju diskusijā var attiecināt uz sevi pašu. Tikai kiviču vietā Jeļena

Esi mana pielūdzēja???🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Vai arī kārtējā aizstāve šai Anoreksei?😊
10.04.2022 01:20 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Annija123 @ 10.04.2022 00:38

Viņai ik pa laikam ir story, ka pastaigājas vai ir kādā rotaļu laukumā ;)

Zini, es viņai nesekoju. Pa retu reizi uzmetu "aci".🤣🤣🤣👌👌
10.04.2022 01:21 |
 
Reitings 5661
Reģ: 20.08.2021
Cosmochic @ 10.04.2022 01:20

Esi mana pielūdzēja???????‍♀️?‍♀️?‍♀️ Vai arī kārtējā aizstāve šai Anoreksei??

Manā skatījumā kādu saukt pat anorektiķi gan nav forši, neatkarīgi ir vai nav viņai anoreksija. Tas nav tikai par Jelenu, bet vispārīgi!
10.04.2022 03:19 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Es brīnos vairāk pa to, ka pati Jelena to bēbi iznemot Iļģuciema pagalmu nekur tālāk neaizved😀( varbūt šoreiz aizveda,nezinu, nesekoju un nerāda storijus) bet šaubos 😀, kaut gan vinjai netālu no tā Iļģuciema dzīvokļa ir Anniņmuižas parks, meža takas, nekad nav būts Mežparkā, zoodārzā, kādā no promenādē uttt varu turpināt un turpināt. Un kvēlākajām Lenočkas fanēm jāzina,ka vina 10000% noblatotu ar 100009 storijiem : ,, MēS ar SteFāNijU esam zoo, uuu aaaa,paskaties KāDA Gotinja StEFANIjai “😀😀tas cilvēks un to atstātu pie sevis?😀beidziet sevi un Jeļenu mierināt! Kas te tiešām cilvēku dala nemāk OBJEKTĪVI IZVĒRTĒT SITUĀCIJU? “who is who”? Un itkā kādam baigi interesē visu skatīties to sarkano lukturu istabu ,zeme atvēries!
10.04.2022 04:47 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Aizmirsu! Pirms gada viņa bija Jūrmalā un sataisija 10 bildes, tas bija liels notikums (gandrīz kā brauciens uz Spici) 😀
10.04.2022 04:52 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Ou fak. Jelena mani laikam ir noblokejusi, jo neatrodu Ig 😔 fuk
10.04.2022 08:51 |
 
Reitings 2078
Reģ: 21.02.2015
Jā, Jeļena taču noposto 1000 katru sīkumu :D
10.04.2022 10:18 |
 
Reitings 807
Reģ: 18.02.2022
Marleena @ 08.04.2022 22:29
Man arī ļoti kaitina Gunita. Liekas tādas ļoti banālas tās bildes. Un jā, uzmanību alkstoša.
Nīmane šķiet, ka uzprasās uz komplimentiem, īpaši tajos selfijos. Gaida - ouuu cik tu smukiņa, uci, puci, čuči pluči. Bet nu nav nekas tik ļoti skaists viņā.
Un tās bildes ar to bereti. Cik banāli. Un vēl kāda uzrakstīja, ka piestāvētu vēl maize rokā. Un hops, bilde ar maizi rokā. Njā. Matilde man neliekas skaista. Skaistāka šķiet Loreta.
Danenbergsone laikam jau noiets etaps. Bildes kļuvušas garlaicīgas.
Punkts.

Wtf . Matilde neliekas skaista. Kā var kaut ko tādu teikt par bērniem. Parādi man savējos. Ja nav bērnu tad sevi . ;)
10.04.2022 10:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits