IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Jeļena, kā mamma, atstāj labu iespaidu. Gan darbojās ar bērnu, gan ārā iet. Dīvaina liekās tā bērna cakainā ģērbšana, bet tas abām ar māsu ir topčiks.
Cerams, ka meitenīte izaugs ar veselīgu skatu uz dzīvi un neuzskatīs to par normu badoties vai visur lipināt lētus bling-bling.
08.04.2022 13:54 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Mani vispār neviena instamamma neiedvesmo.kad mani bērni bija tik mazi,reāli pazudu no sociālās dzīves,lai paspētu izvedāt uz bēbīšu skoliņām,treniņiem,pati mācītos un tiktu viena galā ar visiem māju darbiem.Pa to laiku kamēr visu safočēt,atbildēt,izdomāt,var tik daudz produktīvas lietas izdarīt vai kaut vai reāli būt klātesošam.Tāpat kā veseliembērniem.lv un ekomammas mani tik ļoti mulsināja,jo visu laiku sludina,ka mammai pirmajā gadā jānoliek malā viss lai būtu ar bērnu,bet pašas vienā live teica,ka pavada telefonā taisot postus un atbildot sekotājiemreāli lielāko dienas daļu.Tāda divkosība.Viss ok būt sociāli aktīvām,bet visas kā viena instamele bieži savu auditoriju ieliek pirmajā vietā un nevis iemūžina savu ikdienu,bet velta enerģiju,lai mākslīgi uztaisītu smuku kompozīciju ko ielikt storijā kā ,,kipa" ikdienu.Par kādu īpašo aprūpi iet runa es nezinu.Redzu tikai mammu ar lielu EGO kurai savas fake pasaules veidošana ir svarīgāka nekā bērna reāla attīstība.Sorī,man kā mammai,kura tiešām gāja vecumposmam atbilstošu aktivitāšu apmācībās,smaids par ,,cik aprūpēts mazulis."Sorī,bet kur?Pašas sapērciet humpalās zefīrkleitiņas,uztaisiet ik pārdienas bildītes ar vienīgo smuko strūri mājās un lūgtum pašas būsiet ,,iedvesmas"😂Nav nekas personīgs pret Jeļenu,katrs dzīvo kā viņam patīk,bet man personīgi būtu žēl sava laika,lai savu reālo ikdienu izmainītu priekš smuka feeda.nu fu nu😅
08.04.2022 14:24 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.04.2022
AneteKlausās @ 08.04.2022 14:24
Mani vispār neviena instamamma neiedvesmo.kad mani bērni bija tik mazi,reāli pazudu no sociālās dzīves,lai paspētu izvedāt uz bēbīšu skoliņām,treniņiem,pati mācītos un tiktu viena galā ar visiem māju darbiem.Pa to laiku kamēr visu safočēt,atbildēt,izdomāt,var tik daudz produktīvas lietas izdarīt vai kaut vai reāli būt klātesošam.Tāpat kā veseliembērniem.lv un ekomammas mani tik ļoti mulsināja,jo visu laiku sludina,ka mammai pirmajā gadā jānoliek malā viss lai būtu ar bērnu,bet pašas vienā live teica,ka pavada telefonā taisot postus un atbildot sekotājiemreāli lielāko dienas daļu.Tāda divkosība.Viss ok būt sociāli aktīvām,bet visas kā viena instamele bieži savu auditoriju ieliek pirmajā vietā un nevis iemūžina savu ikdienu,bet velta enerģiju,lai mākslīgi uztaisītu smuku kompozīciju ko ielikt storijā kā ,,kipa" ikdienu.Par kādu īpašo aprūpi iet runa es nezinu.Redzu tikai mammu ar lielu EGO kurai savas fake pasaules veidošana ir svarīgāka nekā bērna reāla attīstība.Sorī,man kā mammai,kura tiešām gāja vecumposmam atbilstošu aktivitāšu apmācībās,smaids par ,,cik aprūpēts mazulis."Sorī,bet kur?Pašas sapērciet humpalās zefīrkleitiņas,uztaisiet ik pārdienas bildītes ar vienīgo smuko strūri mājās un lūgtum pašas būsiet ,,iedvesmas"?Nav nekas personīgs pret Jeļenu,katrs dzīvo kā viņam patīk,bet man personīgi būtu žēl sava laika,lai savu reālo ikdienu izmainītu priekš smuka feeda.nu fu nu?

Nīmane nebildē bērnus IG un neatskaitās par katru sīkumu? Pati divkose vien esi, jo viņa arī liek tādas pašas instagrammīgas bildītes, tik vien kā stiliņš atšķiras. 😁
08.04.2022 14:30 |
 
Reitings 812
Reģ: 16.09.2021
AneteKlausās @ 08.04.2022 14:24
Mani vispār neviena instamamma neiedvesmo.kad mani bērni bija tik mazi,reāli pazudu no sociālās dzīves,lai paspētu izvedāt uz bēbīšu skoliņām,treniņiem,pati mācītos un tiktu viena galā ar visiem māju darbiem.Pa to laiku kamēr visu safočēt,atbildēt,izdomāt,var tik daudz produktīvas lietas izdarīt vai kaut vai reāli būt klātesošam.Tāpat kā veseliembērniem.lv un ekomammas mani tik ļoti mulsināja,jo visu laiku sludina,ka mammai pirmajā gadā jānoliek malā viss lai būtu ar bērnu,bet pašas vienā live teica,ka pavada telefonā taisot postus un atbildot sekotājiemreāli lielāko dienas daļu.Tāda divkosība.Viss ok būt sociāli aktīvām,bet visas kā viena instamele bieži savu auditoriju ieliek pirmajā vietā un nevis iemūžina savu ikdienu,bet velta enerģiju,lai mākslīgi uztaisītu smuku kompozīciju ko ielikt storijā kā ,,kipa" ikdienu.Par kādu īpašo aprūpi iet runa es nezinu.Redzu tikai mammu ar lielu EGO kurai savas fake pasaules veidošana ir svarīgāka nekā bērna reāla attīstība.Sorī,man kā mammai,kura tiešām gāja vecumposmam atbilstošu aktivitāšu apmācībās,smaids par ,,cik aprūpēts mazulis."Sorī,bet kur?Pašas sapērciet humpalās zefīrkleitiņas,uztaisiet ik pārdienas bildītes ar vienīgo smuko strūri mājās un lūgtum pašas būsiet ,,iedvesmas"?Nav nekas personīgs pret Jeļenu,katrs dzīvo kā viņam patīk,bet man personīgi būtu žēl sava laika,lai savu reālo ikdienu izmainītu priekš smuka feeda.nu fu nu?

Ko katra uzskata par aprūpētu bērnu. Citām tas ir apģērbt un paēdināt (vucenes variants), citām - nodrošināt nodarbības un tā.
Kaut kā grūti iedomāties, ka anorektiķe liktu instagramā nokakājušos bērnu saplēstās drēbēs, jo tas galīgi neatbilstu viņas pasaules kārtībai.
08.04.2022 14:35 |
 
Reitings 1015
Reģ: 06.01.2020
Nezināju,ka vucēnai ir māsa. Viņa minēja šodienas storijos. Dīvaini arī, neesot labas attiecības. Diez kādēļ? Tāpat arī ar savu mammu viņai sliktas attiecības visu mūžu. Laikam ļoti smags raksturs vucēnai. Neviens nevar izturēt :D
08.04.2022 14:35 |
 
Reitings 301
Reģ: 15.09.2015
MinkaMurrrrr @ 07.04.2022 22:46

Man liekas vecākais dēls viņai diezgan agri piedzima.

kādi 34. vienā klasē gājām. piedzima ļoti agri.
08.04.2022 14:38 |
 
Reitings 1015
Reģ: 06.01.2020
annele72 @ 08.04.2022 14:38

kādi 34. vienā klasē gājām. piedzima ļoti agri.

Oho. Tad jau sanāk kādos 17 gados viņai piedzima pirmais 😀 agri gan.
08.04.2022 14:46 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Karadžana ar meitiņu tiešām ņemas un pavada laiku, bet pati diemžēl jau izskatās pēc skeleta, ļoti traki.
08.04.2022 15:06 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Nīmane sporto,rosās pa daču,filmē foršas reklāmas un ir 2!! mazu bērnu mamma kura nedzīvo pie mammītes un 99% no satura nav mākslīgi izveidoti vienā stūrī.Viņa mani neiedvesmo bet tur vismaz kaut kāds reāls cilvēks ir apakšā,kuram ir dzīve arī ārpus istabas.Ja Karandza dzīvotu Turcijas pilī,viss super,bet vakarkleitās un agstpapēžu kurpēs pie fake chanel somām un visās bildēs safotošopētu seju-džizas,ko mēs salīdzinam🔞
08.04.2022 15:12 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.04.2022
AneteKlausās @ 08.04.2022 15:12
Nīmane sporto,rosās pa daču,filmē foršas reklāmas un ir 2!! mazu bērnu mamma kura nedzīvo pie mammītes un 99% no satura nav mākslīgi izveidoti vienā stūrī.Viņa mani neiedvesmo bet tur vismaz kaut kāds reāls cilvēks ir apakšā,kuram ir dzīve arī ārpus istabas.Ja Karandza dzīvotu Turcijas pilī,viss super,bet vakarkleitās un agstpapēžu kurpēs pie fake chanel somām un visās bildēs safotošopētu seju-džizas,ko mēs salīdzinam?

Bez Nīmanes pastāv vēl neskaitāmi daudz krutāku mammu, kuru nevar salīdzināt tikpat daudz ar kaut vai Gunitu Rozi- Bērziņu. Baigais jau nu sasniegums sportot un rosīties pa dāču. Par to dāču arī stipri aizdomīgi, kaut kā neredz viņai tās dārza bildes.:D Uztaisīt storiju, ka atbraukusi uz dāču, nav tas pats kā reāli tur rušināties, audzēt un to visu atrādīt daudzpusīgumu bildēs. Kur ir viņai bildes no tās dāčas kā strādā vai uzlabo? Vienveidīgi "te es, te mēs" selfiji. Tas pats kā bildēties tikai 1 istabā.
08.04.2022 15:21 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Pag, ar ko tā Gunita tāda īpaša?
08.04.2022 15:38 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.04.2022
Bjork @ 08.04.2022 15:38
Pag, ar ko tā Gunita tāda īpaša?

Ar to, ka viņai ir tiešām daudzpusīgs un glīts saturs. Arī apraksti sirsnīgi, ar jēgu, ko grib pavēstīt. Ar jūsu apjūsmoto te Nīmani nesalīdzināt, kurai nekā izņemot "es, mēs" selfiju bildēs nav. Ne smuki nobildētas jūsu pieminētās dāčas, ne ziedi, ne vienkārši kāda sajūtu bilde no ceļojuma. Banāli "es, mēs, es, mēs". Arī apraksti pie bildēm nekādi, bez nekāda satura. Labi, ka vismaz par 3.bērniņu paziņoja sirsnīgāk, bet pie pārējām bildēm, kur ir kādas sajūtas apakšā, kaut vai īss, bet stāstiņš? Tik nenormāli pārpūsta tā jūsmošana no jūsu puses.
Arī neredzu, ka viņa kaut kā īpaši radoši pavadītu laiku ar bērniem. Izvest meitenes pastaidziņā izbraukt ar skrejriteņiem, tā būtu tā baigā māksla? Kāpēc ar meitenēm nenodarbojas radoši kā Justīne Zaķe?
08.04.2022 15:43 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Tāpat kā pārprasta par Gunitu 😄 man Nīmane pabāk patīk arī, un ko nu?
08.04.2022 15:45 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
lexxxuslex @ 08.04.2022 15:21

Bez Nīmanes pastāv vēl neskaitāmi daudz krutāku mammu, kuru nevar salīdzināt tikpat daudz ar kaut vai Gunitu Rozi- Bērziņu. Baigais jau nu sasniegums sportot un rosīties pa dāču. Par to dāču arī stipri aizdomīgi, kaut kā neredz viņai tās dārza bildes.:D Uztaisīt storiju, ka atbraukusi uz dāču, nav tas pats kā reāli tur rušināties, audzēt un to visu atrādīt daudzpusīgumu bildēs. Kur ir viņai bildes no tās dāčas kā strādā vai uzlabo? Vienveidīgi "te es, te mēs" selfiji. Tas pats kā bildēties tikai 1 istabā.

Pret Nīmani man ir pilnībā neitrāls viedoklis. Nedz man viņa patīk, nedz man viņa nepatīk. Viņai es nesekoju, bet, ja arī kādreiz storijus paskatos, tad viņa man netraucē dzīvot. Par Gunitu Rozi- Bērziņu man ir gan ko pateikt... Šī mammīte mani tik ļoti kaitina, nu, nu TIK ļoti! Ja agrāk viņai bija saturs, tad takag ir viena vienīga reklāma. Katrs jauns posts ir katra jauna reklāma. Es īsti nevaru saprast, ko viņa cenšas ar tām reklāmām panākt? Naudu vai atpazīstamību? Viņai trūkst naudas, vai viņa vēlas būt par katras kompānijas reklāmas seju? Nu TIK acīmredzama tā alkatība pēc reklāmām! Jā, un vēl arī sekotājus viņa alkst. Jo katrs otrais posts- jauns konkursiņš, kurā obligāti ir jāpieseko un jādalās storijā, lai visi viņu pamana. Viņa ir tik uzmanības alkstoša un nav atklāta. Tāda sajūta, ka visa viņas dzīve ir instagram. Unfollow.
08.04.2022 15:54 |
 
Reitings 355
Reģ: 30.03.2022
peonypeony sen nav manīta, laikam lexxxxule būs jaunais profils, jo si jau klasiskā shema - kads apbizo Jelenu vai maasu un tad ierodas random profils, kurs peksni nodirš visas pedejas lapas pieminetas ietekmeles, meginot pieradit, ka tas tak ir vel sliktakas un kapec tad tas nenoliekat :D noliekam, visas pa rinki noliekam, peonij, neviena nav ideala :D
08.04.2022 15:59 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Man liekas, ka zem tās lexxuslex bija tā Gunita, par kuru pirmo reiz kaut ko dzirdēju un redzēju. Ja vēl ir kā Brendija saka, tad sapas, ka Nīmane tad kā dadzis acī + sevi pareklamēt te
08.04.2022 16:08 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Nīmanes profilā man vislabāk patīk storiji ar Matildi, tik mīlīga viņa. Manai mazajai meitai ar patīk skatīties kā Nīmaņu meitenes darbojas, ākstās utml.
08.04.2022 16:10 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Apskatījos Gunitas profilu, man nesaistīja, droši vien vairs neskatīšos, bet nu gan jau kādam patīk šāds saturs.
08.04.2022 16:12 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.04.2022
Ja nekas labāks nav ēsts par Čili picu, tad jau saprotams, ka Gunita būs pārāk nesasniedzama ar visu reklāmu čupu.
08.04.2022 16:21 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Gunita vienkārši ļoti grib izsisties un kļūt par ievērojamu instamammu, kā savulaik Laura Penka. Kur Penka pazuda? Kāds viņai seko?
08.04.2022 16:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits