IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Piekrītu Jutai nevis dzenītei ar saulieti
25.02.2022 17:34 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.01.2022
Es politisko situaciju starp Krieviju un Ukrainu neizprotu, tapec pati neko socialajos tiklos nekomenteju, bet zinjam es sekoju un paardziivoju gan par Ukrainu, gan vispaareejo risku visaam Baltijas valstiim.
Es esmu noveerojusi shaadu stelli katru reizi, kad atgadas lieli notikumi pasaulee kaa rasisms = BLM (Black Lives Matter), pandemija, kari, zemestrices, pludi u.t.t un ta joprojam. Katru reizi tie ir vieni un tie pasi cilveki, kas posto un parposto Instagram, Facebook, Twitter utt BEZJEEGAA un tiesi vinji katraa no siem topikiem ir vislielakie eksperti un peeksni vinjiem ir tik daudz ko teikt. Vienkaarsi brauc uz haipa! Tie vienmer ir vieni un tie pasi cilveki manos socialajos tiklos. Tie, kuru viedokli es labprat paklausitos, parasti kluse vai tik daudz nebljauj vai ieliek savu viedokli, kad ir vairaak informaacijas un vinjiem ir bijis laiks to visu paardomaat, lai formuleetu viedoklus.
Mans viedoklis par cilveku nekad neveidosies no taa, ko vinji liek vai neliek sociaalajos tiiklos. Es pilniigi saprotu to Dzeniiti, kura tik aatri paarsleedzaas no kara Ukraina uz zobarsta apmeklejumu, jo cilveeki uztraucas, kad vinjiem par shaadaam publiskaam teemaam ir jaarunaa. Nenormaals spiediens pateikt "pareizo" lietu un uztraukums. Es pielauju, ka tas nebuut nenozime, ka vinjai neruup. Es pati kaadaas darba sapulcees, kad ir stress vai kaut kas ne liidz galam saprotams un man jaarunaa publiski, visaadus sviestus esmu pateikusi. Paldies, ka bija saprotoshi cilveeki apkaart un redzeeja, ka tas ir uztraukums. Savaadaak es jau sen buutu "nokanceleeta". nekaada sakara man ar Dzeniiti nav, nesaaciet blaut, ka dzeniites fane esmu :D
Es domaaju mums nevajag te krist pie kakla ar nazi cilveekiem, kuri posto vai neposto - katrs ar savu stresu un uztraukumiem tiek galaa savaadaak.
Tie 5 eiro keksiisa peec ziedojumu posti, lai tikai vareetu ielikt Insta gan man liekas smiekliigi. Atvainojos, bet taa ir.
25.02.2022 17:37 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
Dzidra Zupa @ 25.02.2022 16:44

Sāku skatīties tos viņas storijus un līdz galam nenoskatījos. Viņa nesaprot par ko ir runa. ??‍♀️ Man riebj tik truli un sekli cilvēki!

Viņa ir vienkārši dumja! Tāpat kā Miglane. Neiespējami klausīties, pašas nez saprot par ko runā!? Kad mājai paies garām tanks varēs taisīt selfijus ar savām gucci brillēm
25.02.2022 17:39 |
 
Reitings 1941
Reģ: 26.12.2021
Sauliet runā pilnīgu sūdu. Nespēju klausīties
25.02.2022 17:54 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Man vemt gribas no vavilovas.
Vakardien piketā visu laiku skatas kamerā, pozē. Šodien arī tās bildes galīgi neatbilstošas, kaut kādās modeles pozās tipa protestē. Influenceri ir reali zemākā kārta, kam nekas nav svēts sirsniņu dēļ.
Piekrītu Valdmanei un vel dažam kas postoja, ka pat nevar padomat par reklamam.
25.02.2022 17:57 |
 
10 gadi
Reitings 10911
Reģ: 15.03.2012
Timmerkakis: "katrs ar savu stresu un uztraukumiem tiek galaa savaadaak"
Protams, BET neviena no viņām taču nebija "tiešraidē". Uzfilmē savu sakāmo, pasēdi pāris minūtes un apstrādā savas emocijas, paskaties vēlreiz uzfilmēto un tad publicē. 🤷‍♀️
25.02.2022 17:58 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.01.2022
Krizdole @ 25.02.2022 17:58
Timmerkakis: "katrs ar savu stresu un uztraukumiem tiek galaa savaadaak"
Protams, BET neviena no viņām taču nebija "tiešraidē". Uzfilmē savu sakāmo, pasēdi pāris minūtes un apstrādā savas emocijas, paskaties vēlreiz uzfilmēto un tad publicē. ?‍♀️

Jaa, sim es piekriitu! Noteikti es paskatitos replay, kaa tas izskataas un pie tam vairakas reizes. Es domaaju, ka vinjas to drosi vien nedara un filmee stories un liek ieksaa pa tieso.
25.02.2022 18:01 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Man kauns Valdmaņkatjas vietā par viņas reeliem. Skatos, highligts uztaisījusi atsevišķu mapīti ,"comedy mama". Tik ļoti viņai nepiestāv tā ķēmoties.
25.02.2022 18:03 |
 
Reitings 746
Reģ: 16.02.2022
Piekrītu šeit nepopulārajam viedoklim par ietekmelēm- kad viņas klusē tad slikti, kad runā atkal slikti. Nekāfīgi jums nevar izdabāt.
Nolikt NLietes par to, ka nemet pie malas savu darbu arī ir tizli. Gribu redzēt, kā pašas čurātu karstu, ja no rīta pamostos un saprastu, ka strādājat nepareizajā darba vietā. Tik tiešām neietu uz darbu, lai tomerētu pasaules pamatviedoklim? Naivi domājat, ka visi citi rus kapitāla uzņēmumi iekš LV jau pārstājuši darboties?
Neatbalstu piramīdu biznesu, bet būs aitas, būs cirpēji. Katrs pelna kā māk- ja tas nav krimināli sodāms darbs, tad kāpēc, lai būtu sliktāks par darbu, ko dara ikviens no mums?
25.02.2022 18:07 |
 
Reitings 746
Reģ: 16.02.2022
Karlsone @ 25.02.2022 18:03
Man kauns Valdmaņkatjas vietā par viņas reeliem. Skatos, highligts uztaisījusi atsevišķu mapīti ,"comedy mama". Tik ļoti viņai nepiestāv tā ķēmoties.

Kā kebkura cita tiktokiete vai klipiņu taisītāja. Trūkst tikai oriģinalitātes- jo viss jau redzēts un pārējais profils garlaicīgs.
25.02.2022 18:15 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Ilgi domāju kā apkopot savas domas par šo visu,kas notiek apkārt un arī pat šeit. Pa cik šodien bija brīva diena, paskatījos,ko stāsta dažādi influenceri, kaut ikdienā tā diži nemēdzu skatīties visu par visiem,tam neatliek laiks,diži neinteresē,vārdu sakot tas nav tik būtiski manā ikdienā, bet šobrīd, pilnībā noliekot malā savas personīgās simpātijas/antipātijas par katru,man nākas secināt,ka katrā ir sava taisnība. Juta ļoti labi pateica,ka nav īstais laiks, lai nodarbotos ar reklāmām un cilvēcīgi nāk asaras acīs.Tajā pašā laikā sava taisnība ir arī Miglānei par to, ka varbūt kādam tieši tas palīdz saglabāt veselo saprātu pat tad,kad tās reklāmas postot ir stulbi.
Mēs tik tiešām nezinam, kas darās katra galvā un kāda veida saturs kuram palīdz. Neeksistē tikai viena pareiza versija.
Mēs šeit sadomājamies, ka tikai mēs zinam kā ir visiem jādara, jāizskatās,jādzīvo,jāēd,jātērē nauda un viss,viss viss. Mēs kā hiēnas ķidājam katru un gaidam sazin ko, bet arī šie cilvēki ir tikai cilvēki. Tas, ka cilvēks ir atpazīstamāks, nedod mums iemeslu smadzenēs sākt šo cilvēku apdirst jau tādās galējībās kā izskats,apģērbs un viss pārējais. Dienas beigās mēs visi esam tikai cilvēki, neskatoties uz to, ka mums var atšķirties gaumes, darbi un viss cits.
Sauliete atzina, ka izdarīja stulbi un bija izvesta, bet man tajā pašā laikā bija šoks par to,kādēļ mēs viņu šeit apdiršam,jo viņa ir atļāvusies kaut ko pateikt. Šeit meitenes par kāda izskatu,bildēm atļaujas pateikt kaut ko KATRU DIENU! Kādēļ mēs sagaidam no Saulietes vai vienalga kura to,ko pašas nedaram?
Tā situācija, kas notiek šobrīd kara tēmā ir briesmīga! Es personīgi nakti neesmu gulējusi, manas smadzenes nepārstāj darboties, sirds dauzās, bet tādēļ man negribas sākt ienīst vietējos cilvēkus par to, ka viņi ir atļāvušies izdarīt šodien sev kaut ko foršu! Es esmu par to,ka jā, es pati nespētu ielikt nekāda veida storijus, ja kaut kur atpūstos vai vienalga,ko darītu, bet nebiju pat aizdomājusies vēl vakar par to, ka varbūt kādam tas tiešām palīdz aizmirsties un savākt sevi rokās! Asaras nelīdzēs lielā plānā, mums vienīgā opcija ir nepazaudēt vēl tajā visā sevi un savu saprātu.
Man gribētos teikt,ka mēs esam cūkas tieši tik pat ļoti , ķidājot citus. Pilnīgi pie dirsas cilvēks ir slavens vai nav,kāda vispār tam ir nozīme? Dienas beigās tam vispār nav nozīme, ne tavam statusam, ne tam,kas tev pieder.
LŪDZU, ja pat kaut viens cilvēks no šī visa farsa aizdomāsies, ka pilnībā visi šobrīd ir apjukuši, būs jau labi. Ja turpināsies- a tā to,šito,paskaties kā viņa izskatās,ko viņa dara,akDievs viņa atpūtās, nu tad draugi,ir dirsā, jo izskatās,ka arī meitenes šeit tā vietā,lai izdarītu kaut ko labu,meklē šovu un izklaidējošu materiālu. :) Mani neinteresē arguments, ka tas ir forums. Tas ir forums līdz konkrētam mirklim, kad cilvēkam pazūd saķere ar to,ka rīkojas pat vēl sliktāk, nekā pieminētās influenceres, jo tas tak neskaitoties. Viss skaitās šajā dzīvē!
Peace out
25.02.2022 18:34 |
 
Reitings 746
Reģ: 16.02.2022
isanalapsa @ 25.02.2022 18:34
Ilgi domāju kā apkopot savas domas par šo visu,kas notiek apkārt un arī pat šeit. Pa cik šodien bija brīva diena, paskatījos,ko stāsta dažādi influenceri, kaut ikdienā tā diži nemēdzu skatīties visu par visiem,tam neatliek laiks,diži neinteresē,vārdu sakot tas nav tik būtiski manā ikdienā, bet šobrīd, pilnībā noliekot malā savas personīgās simpātijas/antipātijas par katru,man nākas secināt,ka katrā ir sava taisnība. Juta ļoti labi pateica,ka nav īstais laiks, lai nodarbotos ar reklāmām un cilvēcīgi nāk asaras acīs.Tajā pašā laikā sava taisnība ir arī Miglānei par to, ka varbūt kādam tieši tas palīdz saglabāt veselo saprātu pat tad,kad tās reklāmas postot ir stulbi.
Mēs tik tiešām nezinam, kas darās katra galvā un kāda veida saturs kuram palīdz. Neeksistē tikai viena pareiza versija.
Mēs šeit sadomājamies, ka tikai mēs zinam kā ir visiem jādara, jāizskatās,jādzīvo,jāēd,jātērē nauda un viss,viss viss. Mēs kā hiēnas ķidājam katru un gaidam sazin ko, bet arī šie cilvēki ir tikai cilvēki. Tas, ka cilvēks ir atpazīstamāks, nedod mums iemeslu smadzenēs sākt šo cilvēku apdirst jau tādās galējībās kā izskats,apģērbs un viss pārējais. Dienas beigās mēs visi esam tikai cilvēki, neskatoties uz to, ka mums var atšķirties gaumes, darbi un viss cits.
Sauliete atzina, ka izdarīja stulbi un bija izvesta, bet man tajā pašā laikā bija šoks par to,kādēļ mēs viņu šeit apdiršam,jo viņa ir atļāvusies kaut ko pateikt. Šeit meitenes par kāda izskatu,bildēm atļaujas pateikt kaut ko KATRU DIENU! Kādēļ mēs sagaidam no Saulietes vai vienalga kura to,ko pašas nedaram?
Tā situācija, kas notiek šobrīd kara tēmā ir briesmīga! Es personīgi nakti neesmu gulējusi, manas smadzenes nepārstāj darboties, sirds dauzās, bet tādēļ man negribas sākt ienīst vietējos cilvēkus par to, ka viņi ir atļāvušies izdarīt šodien sev kaut ko foršu! Es esmu par to,ka jā, es pati nespētu ielikt nekāda veida storijus, ja kaut kur atpūstos vai vienalga,ko darītu, bet nebiju pat aizdomājusies vēl vakar par to, ka varbūt kādam tas tiešām palīdz aizmirsties un savākt sevi rokās! Asaras nelīdzēs lielā plānā, mums vienīgā opcija ir nepazaudēt vēl tajā visā sevi un savu saprātu.
Man gribētos teikt,ka mēs esam cūkas tieši tik pat ļoti , ķidājot citus. Pilnīgi pie dirsas cilvēks ir slavens vai nav,kāda vispār tam ir nozīme? Dienas beigās tam vispār nav nozīme, ne tavam statusam, ne tam,kas tev pieder.
LŪDZU, ja pat kaut viens cilvēks no šī visa farsa aizdomāsies, ka pilnībā visi šobrīd ir apjukuši, būs jau labi. Ja turpināsies- a tā to,šito,paskaties kā viņa izskatās,ko viņa dara,akDievs viņa atpūtās, nu tad draugi,ir dirsā, jo izskatās,ka arī meitenes šeit tā vietā,lai izdarītu kaut ko labu,meklē šovu un izklaidējošu materiālu. :) Mani neinteresē arguments, ka tas ir forums. Tas ir forums līdz konkrētam mirklim, kad cilvēkam pazūd saķere ar to,ka rīkojas pat vēl sliktāk, nekā pieminētās influenceres, jo tas tak neskaitoties. Viss skaitās šajā dzīvē!
Peace out

Super labi uzrakstīji! Tiešām te aizgājis jau par tālu! ♥
25.02.2022 18:42 |
 
Reitings 1434
Reģ: 01.08.2021
Sauliete tā aizsvilusies, laikam jūt, ka piķis slīd ārā no rokām, bet kopumā nožēlojama tā viņas taisnošanās un nesakarīgā vervelēšana, var just ka streso. Vucēna savu viedokli par NL daudz sakarīgāk spēja pamatot. Uztvēru visu ko viņa teica, itkā loģiski, bet tik un tā uzskatu, ka šobrīd nav ētiski pareizi iegādāties Krievijā ražotas preces un produktus. Tas ir veids kā parādīt savu attieksmi pret brutālo karu Ukrainā. Krievu tautai ir pašiem jātiek galā ar savu vadošo kliķi, bet ja nebūs finansiala rakstura spiediens, nekad nekas nemainīsies.
25.02.2022 18:54 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.01.2022
Fargerike @ 25.02.2022 18:07
Piekrītu šeit nepopulārajam viedoklim par ietekmelēm- kad viņas klusē tad slikti, kad runā atkal slikti. Nekāfīgi jums nevar izdabāt.
Nolikt NLietes par to, ka nemet pie malas savu darbu arī ir tizli. Gribu redzēt, kā pašas čurātu karstu, ja no rīta pamostos un saprastu, ka strādājat nepareizajā darba vietā. Tik tiešām neietu uz darbu, lai tomerētu pasaules pamatviedoklim? Naivi domājat, ka visi citi rus kapitāla uzņēmumi iekš LV jau pārstājuši darboties?
Neatbalstu piramīdu biznesu, bet būs aitas, būs cirpēji. Katrs pelna kā māk- ja tas nav krimināli sodāms darbs, tad kāpēc, lai būtu sliktāks par darbu, ko dara ikviens no mums?

Piekriitu sim!
isanalapsa @ 25.02.2022 18:34
Ilgi domāju kā apkopot savas domas par šo visu,kas notiek apkārt un arī pat šeit. Pa cik šodien bija brīva diena, paskatījos,ko stāsta dažādi influenceri, kaut ikdienā tā diži nemēdzu skatīties visu par visiem,tam neatliek laiks,diži neinteresē,vārdu sakot tas nav tik būtiski manā ikdienā, bet šobrīd, pilnībā noliekot malā savas personīgās simpātijas/antipātijas par katru,man nākas secināt,ka katrā ir sava taisnība. Juta ļoti labi pateica,ka nav īstais laiks, lai nodarbotos ar reklāmām un cilvēcīgi nāk asaras acīs.Tajā pašā laikā sava taisnība ir arī Miglānei par to, ka varbūt kādam tieši tas palīdz saglabāt veselo saprātu pat tad,kad tās reklāmas postot ir stulbi.
Mēs tik tiešām nezinam, kas darās katra galvā un kāda veida saturs kuram palīdz. Neeksistē tikai viena pareiza versija.
Mēs šeit sadomājamies, ka tikai mēs zinam kā ir visiem jādara, jāizskatās,jādzīvo,jāēd,jātērē nauda un viss,viss viss. Mēs kā hiēnas ķidājam katru un gaidam sazin ko, bet arī šie cilvēki ir tikai cilvēki. Tas, ka cilvēks ir atpazīstamāks, nedod mums iemeslu smadzenēs sākt šo cilvēku apdirst jau tādās galējībās kā izskats,apģērbs un viss pārējais. Dienas beigās mēs visi esam tikai cilvēki, neskatoties uz to, ka mums var atšķirties gaumes, darbi un viss cits.
Sauliete atzina, ka izdarīja stulbi un bija izvesta, bet man tajā pašā laikā bija šoks par to,kādēļ mēs viņu šeit apdiršam,jo viņa ir atļāvusies kaut ko pateikt. Šeit meitenes par kāda izskatu,bildēm atļaujas pateikt kaut ko KATRU DIENU! Kādēļ mēs sagaidam no Saulietes vai vienalga kura to,ko pašas nedaram?
Tā situācija, kas notiek šobrīd kara tēmā ir briesmīga! Es personīgi nakti neesmu gulējusi, manas smadzenes nepārstāj darboties, sirds dauzās, bet tādēļ man negribas sākt ienīst vietējos cilvēkus par to, ka viņi ir atļāvušies izdarīt šodien sev kaut ko foršu! Es esmu par to,ka jā, es pati nespētu ielikt nekāda veida storijus, ja kaut kur atpūstos vai vienalga,ko darītu, bet nebiju pat aizdomājusies vēl vakar par to, ka varbūt kādam tas tiešām palīdz aizmirsties un savākt sevi rokās! Asaras nelīdzēs lielā plānā, mums vienīgā opcija ir nepazaudēt vēl tajā visā sevi un savu saprātu.
Man gribētos teikt,ka mēs esam cūkas tieši tik pat ļoti , ķidājot citus. Pilnīgi pie dirsas cilvēks ir slavens vai nav,kāda vispār tam ir nozīme? Dienas beigās tam vispār nav nozīme, ne tavam statusam, ne tam,kas tev pieder.
LŪDZU, ja pat kaut viens cilvēks no šī visa farsa aizdomāsies, ka pilnībā visi šobrīd ir apjukuši, būs jau labi. Ja turpināsies- a tā to,šito,paskaties kā viņa izskatās,ko viņa dara,akDievs viņa atpūtās, nu tad draugi,ir dirsā, jo izskatās,ka arī meitenes šeit tā vietā,lai izdarītu kaut ko labu,meklē šovu un izklaidējošu materiālu. :) Mani neinteresē arguments, ka tas ir forums. Tas ir forums līdz konkrētam mirklim, kad cilvēkam pazūd saķere ar to,ka rīkojas pat vēl sliktāk, nekā pieminētās influenceres, jo tas tak neskaitoties. Viss skaitās šajā dzīvē!
Peace out

Un sim!
25.02.2022 19:13 |
 
10 gadi
Reitings 2051
Reģ: 31.01.2012
Es personīgi negaidu, ka NLietes “solidarizēsies” un pārstās izplatīt produktus. Lai kā tur būtu, bet ar to viņas pelna iztiku, baro sevi un savus bērnus, maksā par savām dzīvesvietām. BET, manuprāt, uz dienu, divām vajadzētu, ja ne pavisam pārstāt postot savus ikdienas salona apmeklējumus utt, tad vismaz samazināt līdz minimumam. Jā, es arī turpinu savu dzīvi, priecājos, kad mans zīdainītis smaida utt, bet publiski izlikt, cik dzīve ir skaista un cik man viss forši, kamēr mūsu gandrīz vai kaimiņi zaudē dzīvības vai tuviniekus, man liekas neētiski. Tā pati Vucēna… Tikko teica, ka daļēji ir ukrainiete, bet uzvedas tā, it kā viņai vispār vienalga par visu notiekošo. Kā?
Miglāne ar savu enģeļu veceni.. omg. Kādi slimiķi mums dzīvo apkārt?
25.02.2022 19:20 |
 
10 gadi
Reitings 10911
Reģ: 15.03.2012
👍 Iepriekš rakstītajam
25.02.2022 19:25 |
 
Reitings 205
Reģ: 24.02.2022
Dzidra Zupa @ 25.02.2022 14:16

Par šo sievieti ir runa?
https://instagram.com/karolisha_8?utm_medium=copy_link
Visu viņa pareizi ir izdarījusi. Mammas līķis ir nofilmēts jau atgriežoties ar savu tēvu pēc mammas ķermeņa. Un apšaudes laikā filmēja video ko atstāt savam tētim, ja nu gadījumā arī viņu nošauj.
Cilvēki tur ir bezizejā, ļoti daudz netic, ka tur kas tāda notiek, tāpēc arī viņa prasa, lai maksimāli dalās ar šo informāciju un, lai pasaule redz ko diktators dara ar civiliedzīvotājiem. Palasot komentārus Facebook, ir arī atsevišķa Latvijas iedzīvotāju daļa, kura uzskata, ka nekāda kara tur nav, viss esot miermīlīgi un ziņas internetā ir fake izdomājumi.

Šim karavīram Georga lentes pie pleca, tādas ir RUS karavīriem 🤔
25.02.2022 19:26 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Pepa @ 25.02.2022 19:26

Šim karavīram Georga lentes pie pleca, tādas ir RUS karavīriem ?

Meitene taču savus video visu pastāstīja, ka krievu kareivis bļāva, lai viņa paša armijas biedri nešauj pa sievietēm un nostājās viņām priekšā un aizsargāja un pats gāja bojā no savējo lodēm.
25.02.2022 20:05 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
isanalapsa @ 25.02.2022 18:34
Ilgi domāju kā apkopot savas domas par šo visu,kas notiek apkārt un arī pat šeit. Pa cik šodien bija brīva diena, paskatījos,ko stāsta dažādi influenceri, kaut ikdienā tā diži nemēdzu skatīties visu par visiem,tam neatliek laiks,diži neinteresē,vārdu sakot tas nav tik būtiski manā ikdienā, bet šobrīd, pilnībā noliekot malā savas personīgās simpātijas/antipātijas par katru,man nākas secināt,ka katrā ir sava taisnība. Juta ļoti labi pateica,ka nav īstais laiks, lai nodarbotos ar reklāmām un cilvēcīgi nāk asaras acīs.Tajā pašā laikā sava taisnība ir arī Miglānei par to, ka varbūt kādam tieši tas palīdz saglabāt veselo saprātu pat tad,kad tās reklāmas postot ir stulbi.
Mēs tik tiešām nezinam, kas darās katra galvā un kāda veida saturs kuram palīdz. Neeksistē tikai viena pareiza versija.
Mēs šeit sadomājamies, ka tikai mēs zinam kā ir visiem jādara, jāizskatās,jādzīvo,jāēd,jātērē nauda un viss,viss viss. Mēs kā hiēnas ķidājam katru un gaidam sazin ko, bet arī šie cilvēki ir tikai cilvēki. Tas, ka cilvēks ir atpazīstamāks, nedod mums iemeslu smadzenēs sākt šo cilvēku apdirst jau tādās galējībās kā izskats,apģērbs un viss pārējais. Dienas beigās mēs visi esam tikai cilvēki, neskatoties uz to, ka mums var atšķirties gaumes, darbi un viss cits.
Sauliete atzina, ka izdarīja stulbi un bija izvesta, bet man tajā pašā laikā bija šoks par to,kādēļ mēs viņu šeit apdiršam,jo viņa ir atļāvusies kaut ko pateikt. Šeit meitenes par kāda izskatu,bildēm atļaujas pateikt kaut ko KATRU DIENU! Kādēļ mēs sagaidam no Saulietes vai vienalga kura to,ko pašas nedaram?
Tā situācija, kas notiek šobrīd kara tēmā ir briesmīga! Es personīgi nakti neesmu gulējusi, manas smadzenes nepārstāj darboties, sirds dauzās, bet tādēļ man negribas sākt ienīst vietējos cilvēkus par to, ka viņi ir atļāvušies izdarīt šodien sev kaut ko foršu! Es esmu par to,ka jā, es pati nespētu ielikt nekāda veida storijus, ja kaut kur atpūstos vai vienalga,ko darītu, bet nebiju pat aizdomājusies vēl vakar par to, ka varbūt kādam tas tiešām palīdz aizmirsties un savākt sevi rokās! Asaras nelīdzēs lielā plānā, mums vienīgā opcija ir nepazaudēt vēl tajā visā sevi un savu saprātu.
Man gribētos teikt,ka mēs esam cūkas tieši tik pat ļoti , ķidājot citus. Pilnīgi pie dirsas cilvēks ir slavens vai nav,kāda vispār tam ir nozīme? Dienas beigās tam vispār nav nozīme, ne tavam statusam, ne tam,kas tev pieder.
LŪDZU, ja pat kaut viens cilvēks no šī visa farsa aizdomāsies, ka pilnībā visi šobrīd ir apjukuši, būs jau labi. Ja turpināsies- a tā to,šito,paskaties kā viņa izskatās,ko viņa dara,akDievs viņa atpūtās, nu tad draugi,ir dirsā, jo izskatās,ka arī meitenes šeit tā vietā,lai izdarītu kaut ko labu,meklē šovu un izklaidējošu materiālu. :) Mani neinteresē arguments, ka tas ir forums. Tas ir forums līdz konkrētam mirklim, kad cilvēkam pazūd saķere ar to,ka rīkojas pat vēl sliktāk, nekā pieminētās influenceres, jo tas tak neskaitoties. Viss skaitās šajā dzīvē!
Peace out

Piekrītu.
Šeit visas ir tik gudras un turpina liet žulti pat šādā situācijā. Viens saka pareizi ir tas un tas, otrs neee pareizi ir tas un tas un ja ar to domas nesakrīt tad nāk un kakā šeit par visiem . Esmu sapratusi, ka pēdējā laikā šeit ir viena liela nodiršanas bedre. Kā, nu kā katru dienu var dirst un aprunāt Lieni, katru dienu atrod par ko piekasīties Elīnai, katru dienu atrod ko sliktu pateikt par da jebkādu ietekmeli. Katru dienu!! Jūs nevienam neizmainīsiet domāšanu un šī aprunāšana kas šeit ir ir totāls murgs. Skumjākais ir tas ka šis forums balstās uz trim diskusijām kurās nekas pozitīvs nav. Šis forums bija labs laika nosišanai, bet esmu sapratusi, ka man nav vairs vajadzīgs lasit kā kāda šausminās par caurspīdīgu maiciņu, vai sauc kādu par sučku. Šajā laikā ir pietiekami negatīvais apkārt un saku uz redzīti šim forumam. 👋🏻
25.02.2022 20:28 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
kāda nezina kā atrast ig benchiku?
25.02.2022 21:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits