IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Redzejat, Jake Paul nosauca Briedi par Mario.🥸🤣🤣
08.02.2022 18:43 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
JERSIKA @ 08.02.2022 18:38
Skrīvere jūtas kā izdir*ta jāņoga, jāskrien taisīt analīzes, jo organismam trūkst vitamīnu.
Jocīgi gan, ka sauja ar NL vitamīniem, sabalansētie kokči un vēl visādu brīnumlīdzekļu nemitīgā stumšana organismā rada tādu vitamīnu deficītu.

Tā duračka pat nefiltrē savu runājamo. Visu laiku pretrunas.
08.02.2022 18:48 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Hjugo Boss @ 08.02.2022 18:38
Es atkārtošos vēlreiz- es izteicu SAVU viedokli par Saulieti un vinas izrādīšanos! Šī diskusija taču tapēc arī tika izveidota, lai katrs varētu aprunāt ko vēlas. Man tas škiet stulbi un vispār pilnīgi vienalga, kā kurš dzīvo un tērē naudu, BET pretīga ir arī Saulietes nodarbošanās - te kāda rakstīja ka respektē ka vinja naudu nopelnijusi pati. Jā, bet kā? Pārdod visādus sūdus kas tikai sačakarē cilvēka veselību! Būtība vina ir vienā līmenī ar cilvēku, kurš tirgo narkotikas! Protams, te noteikti atkal man kāda nepiekritīs un akli aizstāvēs vinu, bet tāds ir MANS viedoklis!
Un vēl - vina, nebūtu nekas, ja nebūtu šis uzvārds, jo sākotnēji vina bija zināma tikai kā populāra hokejista sieva.

Tas ir max stulbi teikt “viņa nebūtu nekas”. Varbūt Tu šobrīd esi tieši nekas. Viņa nav muļķe , izsistos dzīvē arī bez uzvārda, tas nu ir skaidrs, bet nu okey.
08.02.2022 18:49 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Shayk @ 08.02.2022 18:43
Redzejat, Jake Paul nosauca Briedi par Mario.???

Vakar tā smējos par šito. :D Bet nu Briedis vairs nav Briedis.
08.02.2022 19:06 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Omg noskatījos tos benčika tiktokus. Viņa tiešām tik daudz dzer vai tikai pietēlo, lai piedurtos? Traka sieviete.
08.02.2022 19:09 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Karlsone @ 08.02.2022 19:09
Omg noskatījos tos benčika tiktokus. Viņa tiešām tik daudz dzer vai tikai pietēlo, lai piedurtos? Traka sieviete.

Diemžēl viņa netēlo.
08.02.2022 19:10 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Redzejat, Jake Paul nosauca Briedi par Mario.🥸🤣🤣

Mario ir normāls cilvēka vārds un visticamāk viņs ir tik vienaldzīgs pret Briedi, ka pat neidzilinājās, kā vinu īsti sauc un tā ari izlasija - Mario Briedis. Bet zinot kāds āksts ir Jake Paul, varbūt arī tas bija speciāli.
08.02.2022 19:12 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Hjugo Boss @ 08.02.2022 18:38
Es atkārtošos vēlreiz- es izteicu SAVU viedokli par Saulieti un vinas izrādīšanos! Šī diskusija taču tapēc arī tika izveidota, lai katrs varētu aprunāt ko vēlas. Man tas škiet stulbi un vispār pilnīgi vienalga, kā kurš dzīvo un tērē naudu, BET pretīga ir arī Saulietes nodarbošanās - te kāda rakstīja ka respektē ka vinja naudu nopelnijusi pati. Jā, bet kā? Pārdod visādus sūdus kas tikai sačakarē cilvēka veselību! Būtība vina ir vienā līmenī ar cilvēku, kurš tirgo narkotikas! Protams, te noteikti atkal man kāda nepiekritīs un akli aizstāvēs vinu, bet tāds ir MANS viedoklis!
Un vēl - vina, nebūtu nekas, ja nebūtu šis uzvārds, jo sākotnēji vina bija zināma tikai kā populāra hokejista sieva.

Ne gluži. Saulietis nekad nav bijis tik populārs hokejists, lai kādu uztrauktu viņa sieva. Par Kačiņu pirmoreiz uzzināju vēl tad, kad viņa bija basketbolista Janičenoka draudzene. Tas bija viens ļooooti skaists pāris. Pēc tam Kačiņa piedalījās vairākos skaistumkonkursos, kas tolaik bija populāri. Plus viņa tusēja ar hokejistiem, ja nemaldos, Daugaviņš ir viņas brālēns, un Saulietis tur vispār bija pastarpināti.
Neaizstāvu NL, bet tā mēs varam diskutēt par daudziem produktiem un pakalpojumiem. Vai ir ētiski pārdot kažokādu izstrādājumus? Vai Zanes Milzarājas manifesti kādam palīdz? Un kā ar Uresinas pakalpojumiem, tie ir super noderīgi un vajadzīgi? Iesim vēl tālāk - alkohols un cigaretes, tie taču arī indē cilvēkus.
08.02.2022 19:12 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Hjugo Boss, respektēju Tavu viedokli un tā arī ir, ka katrs to var izteikt. Bet iesaku veltīt ne vairāk kā vienu komentāru cilvēkam, kuram ir pretējs viedoklis. Sev ietaupīsi gan laiku, gan nervus. 💟
08.02.2022 19:17 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Bjork @ 08.02.2022 19:17
Hjugo Boss, respektēju Tavu viedokli un tā arī ir, ka katrs to var izteikt. Bet iesaku veltīt ne vairāk kā vienu komentāru cilvēkam, kuram ir pretējs viedoklis. Sev ietaupīsi gan laiku, gan nervus. ?

Bet tajā pašā laikā pati iesaisties bieži diskusijās kur otrai ir otrs viedoklis.
08.02.2022 19:24 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Gadās arī man, jā.
08.02.2022 19:25 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Tas ir tikai normāli. Uz to jau taču balstās šis forums. Katrai ir savs viedoklis, atšķirīgs vai vienāds, tā arī veidojas tās diskusijas.
08.02.2022 19:34 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Padalīšos arī ar savām domām.Es uz visu skatos citādāk, neieciklējoties kā sauc brendu,ko Sauliete vai kāda cita pērk. Es uz to skatos kā uz faktu, ka cilvēks kaut ko savā dzīvē ir izdarījis tādu,ka pats sevi var palutināt ar kaut ko.Tā varbūt kādam ir Gucci soma, kādam māja, kādam mašīna,kādam varbūt vienkārši fenomenālas vakariņas,kādam varbūt vēl kaut kas cits. Tas nav par to , KO nopērk, bet par to, ar kādām sajūtām cilvēks šo izvēli veic.
Man tā soma nepatīk,jo nenēsāju neko ar brendu uzrakstiem,burtiem, BET es pilnībā 100% izprotu to prieku,kā ir tad, kad Tu vari izdarīt to,ko Tev gribas, jo esi pie tā strādājis.
Apdirst kādu, jo ir nopircis Gucci, ir stulbi un sekli.Kādēļ šim nevar pieiet citādāk, saprotot, ka cilvēks ir savā dzīves posmā,ka var nopirkt to,ko vēlas uz to mirkli? Kāda starpība, kas tas ir, ko vēlas? Katram vienmēr būs savas vēlmes. Ja mana labākā draudzene nopirktu kaut ko,kas man šķistu,ka man to nevajag,izskatās nesmuki vai nezinu,ko Te vēl pieminēja, vai tas mazinātu manu prieku par draudzeni, kura ir laimīga,tiekot pie tā, ko ir vēlējusies? Es būšu tik pat laimīga par viņu!Viņa jau nēsās/lietos šo lietu, nevis es. Es atkal tiekšos uz to,ko vajag man un zinu,ka viņa vienmēr priecāsies par mani,jo zinās,ko daru,lai sasniegtu kaut ko konkrētajam mērķim.
08.02.2022 19:56 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
isanalapsa @ 08.02.2022 19:56
Padalīšos arī ar savām domām.Es uz visu skatos citādāk, neieciklējoties kā sauc brendu,ko Sauliete vai kāda cita pērk. Es uz to skatos kā uz faktu, ka cilvēks kaut ko savā dzīvē ir izdarījis tādu,ka pats sevi var palutināt ar kaut ko.Tā varbūt kādam ir Gucci soma, kādam māja, kādam mašīna,kādam varbūt vienkārši fenomenālas vakariņas,kādam varbūt vēl kaut kas cits. Tas nav par to , KO nopērk, bet par to, ar kādām sajūtām cilvēks šo izvēli veic.
Man tā soma nepatīk,jo nenēsāju neko ar brendu uzrakstiem,burtiem, BET es pilnībā 100% izprotu to prieku,kā ir tad, kad Tu vari izdarīt to,ko Tev gribas, jo esi pie tā strādājis.
Apdirst kādu, jo ir nopircis Gucci, ir stulbi un sekli.Kādēļ šim nevar pieiet citādāk, saprotot, ka cilvēks ir savā dzīves posmā,ka var nopirkt to,ko vēlas uz to mirkli? Kāda starpība, kas tas ir, ko vēlas? Katram vienmēr būs savas vēlmes. Ja mana labākā draudzene nopirktu kaut ko,kas man šķistu,ka man to nevajag,izskatās nesmuki vai nezinu,ko Te vēl pieminēja, vai tas mazinātu manu prieku par draudzeni, kura ir laimīga,tiekot pie tā, ko ir vēlējusies? Es būšu tik pat laimīga par viņu!Viņa jau nēsās/lietos šo lietu, nevis es. Es atkal tiekšos uz to,ko vajag man un zinu,ka viņa vienmēr priecāsies par mani,jo zinās,ko daru,lai sasniegtu kaut ko konkrētajam mērķim.

Precīzāk vairs nevar pateikt. Piekrītu . 💯💯💯
08.02.2022 19:59 |
 
Reitings 6
Reģ: 08.02.2022
blacke @ 08.02.2022 19:06

Vakar tā smējos par šito. :D Bet nu Briedis vairs nav Briedis.

Neviens jau laikam nesaprot, ka viss tas ar Jake Briedim bija popularitātes celšana. Pirms Jake Paul izaicinājumam, Briedim bija 70k sekotāju, tagad viņam ir 770k sekotāju ig, savu viņš ir panācis
08.02.2022 20:01 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Tas ir max stulbi teikt “viņa nebūtu nekas”. Varbūt Tu šobrīd esi tieši nekas. Viņa nav muļķe , izsistos dzīvē arī bez uzvārda, tas nu ir skaidrs, bet nu okey.

Mierīgāk, nevajag uzreiz ar personiskiem apvainojumiem, tev tā Sauliete ir kāda radiniece ka vinu tā aiztāvi? Un kā tu zini ka izsistos? Ja vina būtu gudra, tad pati būtu izveidojusi savu uznēmumu pilnībā no nulles, bez sakariem, tikai ar savām zināšanām.
Ne gluži. Saulietis nekad nav bijis tik populārs hokejists, lai kādu uztrauktu viņa sieva. Par Kačiņu pirmoreiz uzzināju vēl tad, kad viņa bija basketbolista Janičenoka draudzene. Tas bija viens ļooooti skaists pāris. Pēc tam Kačiņa piedalījās vairākos skaistumkonkursos, kas tolaik bija populāri. Plus viņa tusēja ar hokejistiem, ja nemaldos, Daugaviņš ir viņas brālēns, un Saulietis tur vispār bija pastarpināti.
Neaizstāvu NL, bet tā mēs varam diskutēt par daudziem produktiem un pakalpojumiem. Vai ir ētiski pārdot kažokādu izstrādājumus? Vai Zanes Milzarājas manifesti kādam palīdz? Un kā ar Uresinas pakalpojumiem, tie ir super noderīgi un vajadzīgi? Iesim vēl tālāk - alkohols un cigaretes, tie taču arī indē cilvēkus.

Es par vinas eksistenci uzzināju kad vina vēl bija Kaspara sieva un nemaz nezināju ka bija kopā arī ar Janičenoku.
Un nezinu nevienu no tām dāmām, kuras Tu nosauci, es nesekoju nevienam latviešu influencerim, Sauliete ir vienīgā, kuru zinu, bet alkohols gan nelielās devās pat ir veselīgs, to jebkurš ārsts pateiks :D
08.02.2022 20:07 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Mierīgāk, nevajag uzreiz ar personiskiem apvainojumiem, tev tā Sauliete ir kāda radiniece ka vinu tā aiztāvi? Un kā tu zini ka izsistos? Ja vina būtu gudra, tad pati būtu izveidojusi savu uznēmumu pilnībā no nulles, bez sakariem, tikai ar savām zināšanām.

Tu par Saulieti tā vari izteikties, bet es par tevi nē? Hmm..interesanti. Ņemšu vērā.
Viņai ir augstākā izglītība uzņēmējdarbībā, vadīja pati savu uzņēmumu - “Blue Box” solārija studiju , vairāki skaistumkonkursi un šis mazumiņš(uzskaitīju tikai ieskatam mazāko daļu) ir pirms kļuva par Saulieša sievu.
P.S. Es šeit daudzas esmu “aizstāvējusi” laikam man daudz radinieku. 🤭
08.02.2022 20:17 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
jamaika @ 08.02.2022 20:17

Tu par Saulieti tā vari izteikties, bet es par tevi nē? Hmm..interesanti. Ņemšu vērā.
Viņai ir augstākā izglītība uzņēmējdarbībā, vadīja pati savu uzņēmumu - “Blue Box” solārija studiju , vairāki skaistumkonkursi un šis mazumiņš(uzskaitīju tikai ieskatam mazāko daļu) ir pirms kļuva par Saulieša sievu.
P.S. Es šeit daudzas esmu “aizstāvējusi” laikam man daudz radinieku. ?

Stulba viņa nav tas ir skaidrs. Smieklīgi, ka daudzas sievietes citas noraksta un saka , bez vira uzvārda viņas nebūtu nekas. Tas apmēram kā par Kiviča Madaru, Liene tak tā pat apgalvoja un dazas skrēja ar putām uz lūpām apgalvoja , ko tā Liene muld, Madara būtu izsitusies utt, un šis ir tas pats gadījums. Stulbi, ka daudzas domā, ka tikai vīrieši spēj uzcelt sievietes slavas pasaulē. Mēs neviena nezinām kā būtu, bet apgalvot tā kā apgalvoja dažus komentārus iepriekš Hugo boss nav smuki.
08.02.2022 20:22 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Dzīvs piemērs no dzīves. Bērnībā, kad vecāki mēdza aizvest kādā ceļojumā,man tas šķita forši, bet es nelēkāju no laimes. Tad,kad es pirmo reizi pati to varēju atļauties,tad gan man gribējās spiegt saprotot, ka ES VARU! Tieši tā sajūta,ka kaut kas var izdoties,pilnībā vienalga, kas tas būtu, dod to enerģiju darīt vēl un vēl,veidojot jaunus mērķus un arī tos sasniedzot. Ir jādomā plašāk, kādēļ cilvēki ir priecīgi par kaut ko ,kaut vai tās reizēm ir tikai lietas. Kā arī ir beidzot jāiemācas priecāties citiem līdzi, nevis projecēt uz sevi,ka man es gan nepirktu to somu. Nu, bet nepērc! :D Sauliete jau to pirka sev, nevis mums.
Katram ir tiesības iegādāties to,ko vēlas un arī katrs ir mēdzis nopirkt kaut ko tik muļķīgu, bet bijis laimīgs uz to brīdi.Kādēļ nebūt laimīgam cilvēkam? Tas ir kāds noziegums?
08.02.2022 20:23 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ultimāts @ 08.02.2022 20:01

Neviens jau laikam nesaprot, ka viss tas ar Jake Briedim bija popularitātes celšana. Pirms Jake Paul izaicinājumam, Briedim bija 70k sekotāju, tagad viņam ir 770k sekotāju ig, savu viņš ir panācis

Kāpēc nesaprot? Vairākiem cilvēkiem instagram par šo redzēju tekstus, ka cīņu viņš nedabūs, bet toties kā tika uzkačāti viņa soc.tīkli pa šo laiku. Ne viens vien par to runā. Nav jau cilvēki tik dumji.
08.02.2022 20:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits