IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Zicele @ 05.02.2022 14:58
Kā var aizstāvēt vīrieti - sievu sitēju tikai tāpēc, ka viņš sabiedrībā liekas patīkams un dzied mīlas dziesmas? SS tak visi zina, ka narkotikas dalībniekiem uz "tu" un ikdienā, nav runas par ballītēm. Ja narkotikas un alkohols ir ikdiena, tur 99% ir arī vardarbība. Mairita, protams, arī nav īsti vesela, jo vesels un normāls cilvēks no varmākas ietu prom, nevis spēlētu ģimeni, dzemdētu bērnus un juktu prātā. Manā pieredzē tieši no tiem ārišķīgi jaukajiem un patikamajiem tēliem (gan sievietēm, gan vīriešiem) ir nākušas ārā tādas vardarbības epizodes. Palasiet to pašu atsaucīgo māmiņu forumu, 101 diskusija tādā garā. Un ticiet man, ļoti daudz cilvēku baidās par šo ziņot vai iet prom, jo būs vienmēr kāds, kas teiks - pats vainīgs vai izraks bērnu dārzā pastrādātu nelietību. Nav runa tikai par šo gadījumu, bet, manuprāt, šādi publiski paziņojumi motivē neuztvert to kā normu, ziņot un izbeigt vardarbīgas attiecības, jo redz, ka neesi tāds vienīgais.
Nezinu kā jūs, bet es esmu atriebīgas dabas, ja mani vecis kaut 1x piekautu, izmantotu visus līdzekļus, lai nākotnes viņam nebūtu :)

Ja jau viņš bija tik slikts - kādēļ Mairita vienmēr skrēja viņam pakaļ un lūdzās, lai neiet prom no mājām?😁
Kristapam jau sen viss bija noriebies, par otro bērnu vispār visiem bija šoks😁
05.02.2022 15:39 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Es nesaprotu vienu-kāpēc visi attaisno tieši Mairitu? Kāpēc valda tik stulbs uzskats, ka tikai vīrieši ir tie varmākas? Sieviete nevar iesist? Sieviete veci nevar pazemot?
Un Mairita šo visu pacēla publiski, jo viņa lūdza naudu iztikšanai un twitteris ātri vien viņai saziedoja kārtīgu summiņu.
Un tās, kuras min, ka SS ikdiena ir narkotikas, pret kādu izlietni jūs esat atsitušās? Tās ir pilnīgas muļķības!
05.02.2022 15:54 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Enazenaz @ 05.02.2022 15:54
Es nesaprotu vienu-kāpēc visi attaisno tieši Mairitu? Kāpēc valda tik stulbs uzskats, ka tikai vīrieši ir tie varmākas? Sieviete nevar iesist? Sieviete veci nevar pazemot?
Un Mairita šo visu pacēla publiski, jo viņa lūdza naudu iztikšanai un twitteris ātri vien viņai saziedoja kārtīgu summiņu.
Un tās, kuras min, ka SS ikdiena ir narkotikas, pret kādu izlietni jūs esat atsitušās? Tās ir pilnīgas muļķības!
jap, piekrītu katram vārdam. Sievietes tak riktīgi drāmu taisa, strīdu karstumos grusta, met tos pašus traukus, lietas, domāju ka viņi, kad tur strīdējās, visi kaimiņi dzirdēja. Nezinu vai šis ir pacēlis roku vai nē, varbūt aizstāvotos, bet Mairitu vispār nav žēl. Jo ja speciāli , pa visiem soc tīkliem, tā jārunā , jaataisnojas, tur nav kaut kas tīrs. Nauda jau nesmird, ka tik kaut kādā veidā dabūt. Parasti vardarbības upuriem ir kauns, un negribīgi par to runā. Varbūt pēc ilgāka laika par to runā.
05.02.2022 16:00 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Ticiet man , sieviete var novest vīrieti līdz pēdējam. Tāaa iznest smadzeni, ka tur pat normālam nervi neizturēs. Nesaku, ka šis ir tas gadījums, bet ne vienmēr vīrieši ir tikai tie vainīgie.
05.02.2022 16:02 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Enazenaz @ 05.02.2022 15:54
Es nesaprotu vienu-kāpēc visi attaisno tieši Mairitu? Kāpēc valda tik stulbs uzskats, ka tikai vīrieši ir tie varmākas? Sieviete nevar iesist? Sieviete veci nevar pazemot?
Un Mairita šo visu pacēla publiski, jo viņa lūdza naudu iztikšanai un twitteris ātri vien viņai saziedoja kārtīgu summiņu.
Un tās, kuras min, ka SS ikdiena ir narkotikas, pret kādu izlietni jūs esat atsitušās? Tās ir pilnīgas muļķības!

Instagram izskatās, ka abus vienlīdz daudz aizstāv. Es nevaru saprast kam ticēt.
Kā tu esi tik pārliecināta, ka narkotikas tur nav? Es nesaku, ka ir, bet neviens no mums jau klāt viņiem nestāv.
05.02.2022 16:04 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
jamaika @ 05.02.2022 16:02
Ticiet man , sieviete var novest vīrieti līdz pēdējam. Tāaa iznest smadzeni, ka tur pat normālam nervi neizturēs. Nesaku, ka šis ir tas gadījums, bet ne vienmēr vīrieši ir tikai tie vainīgie.

Tāpat jau tas neattaisno sišanu utml. Ja tā vispār ir taisnība protams.
05.02.2022 16:04 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Lula @ 05.02.2022 16:04

Tāpat jau tas neattaisno sišanu utml. Ja tā vispār ir taisnība protams.

Ar sveci blakus nestāvēju, bet esmu pārliecināta, ka ir. Palasi iepriekšējās lapas😁
05.02.2022 16:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jacqueline @ 05.02.2022 16:14

Ar sveci blakus nestāvēju, bet esmu pārliecināta, ka ir. Palasi iepriekšējās lapas?

Es jau palasījos, tāpat nesapratu ko domāt. 😀
Mans vienīgais novērojums ir, ka viņa izskatās tieši tā, kā bieži izskatās dīvainas meitenes. 😂 Nemāku paskaidrot, bet man paziņu lokā ir bijušas tādas, kaut kas vaibstos. Un visas līdzīgi dīvainas. Zinu, ļoti vērā ņemams novērojums 😅
05.02.2022 16:28 |
 
Reitings 31
Reģ: 17.01.2022
Jebkuram vajadzētu spēt saņemt visu drosmi un pašapziņu, lai aizietu no vardarbīgām attiecībām (gan sievietes, gan vīrieši).
Kāpēc tad sanāk, ja otrs noved, tad drīkst sist vai darīt pretim? Ja tu mani, ka otrs cilvēks ir toksisks un vardarbīgs, kāpēc neej prom? OK, vienu reizi izved, saka, ka labosies, pēc laika pienāk otrā reize, trešā, desmitā. Tad sāk dot pretīm, klapēt, ko nu katrs izvēlas kā savu. Kad tas sāk palikt OK? Kāpēc pēc trešās reizes neiet prom neatskatoties, jo nekas nemainīsies? Tas tiem komentāriem, kuri attaisno. Kāpēc tie jūsu pieminētie vīrieši negāja prom, bet izvēlējās palikt un arī kļūt agresīvi? Tāpēc par to ir jārunā, lai cilvēki (visi) saprot, ka vardarbība nav norma un tādās attiecībās nav jābūt! Lai šādas publiskas lietas kalpo par piemēru citiem, kā nevajag. Ja tu sūdzies draugiem, ka sieviete pret tevi izmanto vardarbību, bet tajā pašā laikā ar viņu guli un veido ģimeni, tas ir tas pats kas attaisnot sieviešu sitēju sākot, ka viņš to dara, jo mīl.
05.02.2022 16:46 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Tad kādēļ sieviete kuru sit neiet prom?
05.02.2022 16:49 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Zicele @ 05.02.2022 16:46
Jebkuram vajadzētu spēt saņemt visu drosmi un pašapziņu, lai aizietu no vardarbīgām attiecībām (gan sievietes, gan vīrieši).
Kāpēc tad sanāk, ja otrs noved, tad drīkst sist vai darīt pretim? Ja tu mani, ka otrs cilvēks ir toksisks un vardarbīgs, kāpēc neej prom? OK, vienu reizi izved, saka, ka labosies, pēc laika pienāk otrā reize, trešā, desmitā. Tad sāk dot pretīm, klapēt, ko nu katrs izvēlas kā savu. Kad tas sāk palikt OK? Kāpēc pēc trešās reizes neiet prom neatskatoties, jo nekas nemainīsies? Tas tiem komentāriem, kuri attaisno. Kāpēc tie jūsu pieminētie vīrieši negāja prom, bet izvēlējās palikt un arī kļūt agresīvi? Tāpēc par to ir jārunā, lai cilvēki (visi) saprot, ka vardarbība nav norma un tādās attiecībās nav jābūt! Lai šādas publiskas lietas kalpo par piemēru citiem, kā nevajag. Ja tu sūdzies draugiem, ka sieviete pret tevi izmanto vardarbību, bet tajā pašā laikā ar viņu guli un veido ģimeni, tas ir tas pats kas attaisnot sieviešu sitēju sākot, ka viņš to dara, jo mīl.

Kristaps jau laikam ir gribējis iet un ne reizi vien. Varbūt bija par mīkstu, lai visām Mairitas izdarībām neuzliktu mīksto un neaizvērti dirvis no ptras puses.
05.02.2022 16:51 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jā, diezgan labi pateici. Dažreiz liekas, ka te dažām ļoti patīk sievietes pataisīt par vainīgajām, gan tad, kad krāpj, gan tad, kad sit. Nemāk noturēt vīrieti, noved līdz vājprātam utt. Nu bet tur iesaistās 2 cilvēki, ja esi tik ļoti izbesīts, ka gribi kādu iekaustīt - ej prom.
Ir skaidrs, ka nav viegli aiziet arī no emocionāli/fiziski vardarbīgām attiecībām, bet tas nenozīmē, ka paliekot var sākt fiziski otru ietekmēt.
Atkārtošos, ka nemaz nezinām kurš no viņiem ko ir otram izdarījis. Ja viņa to visu ir izdomājusi, tad, protams, briesmīgi. Drausmīga sieviete.
05.02.2022 16:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
jamaika @ 05.02.2022 16:49
Tad kādēļ sieviete kuru sit neiet prom?

Nav viegli aiziet, tas ir skaidrs. Bet sākt sist pretī arī nav labākais risinājums.
05.02.2022 16:53 |
 
Reitings 31
Reģ: 17.01.2022
jamaika @ 05.02.2022 16:49
Tad kādēļ sieviete kuru sit neiet prom?

Ej un ielien viņu galvā. Es arī nesaprotu, kāpēc cilvēki paliek vardarbīgās attiecībās. Ir vīrieši stāstījuši - Oj, kā viņa var mani izvest. Gribās pateikt, bet kāpēc tu esi kopā ar to cilvēku? Tāpat caur ērkšķiem uz skatoties, es nesaprotu, labāk esmu viena, nekā kopā ar varmāku. Gan jau arī no ārpuses normāli situētiem pāriem saka - kā tev paveicies, ka ar vīriņu/sieviņu, kaut man būtu.
05.02.2022 17:05 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
Elīna Gluzunova nav kopā ar Kristapu Krafti?
05.02.2022 18:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Zicele @ 05.02.2022 17:05

Ej un ielien viņu galvā. Es arī nesaprotu, kāpēc cilvēki paliek vardarbīgās attiecībās. Ir vīrieši stāstījuši - Oj, kā viņa var mani izvest. Gribās pateikt, bet kāpēc tu esi kopā ar to cilvēku? Tāpat caur ērkšķiem uz skatoties, es nesaprotu, labāk esmu viena, nekā kopā ar varmāku. Gan jau arī no ārpuses normāli situētiem pāriem saka - kā tev paveicies, ka ar vīriņu/sieviņu, kaut man būtu.

Laikam vienkārši jāpriecājas, ka mums to nesaprast. Jo esot tiešām viegli iekulties vardarbīgās attiecībās, sākumā viss ir brīnišķīgi, pēc tam sākas smadzeņu skalošana un grimsti ar vien dziļāk.
05.02.2022 18:04 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
jamaika @ 05.02.2022 16:49
Tad kādēļ sieviete kuru sit neiet prom?

Tik viegli pajautāt. Kā arī tās, kuras saka, ka var tā vienkārši aiziet.
Vai kāda no jums ir bijušas vardarbīgās attiecībās - fiziskās, emocionālās, financiālās vai seksuālās?
Kamēr nav tas izdzīvots, ir viegli teikt.
Un tie cilvēki, ka saka, ka tā nepieļautu, bet kaut kāda iemesla dēļ nonāk... Visi kā viens pateiks, ka sākumā domāja, ka nepieļaus.
Varmākas ir viltīgi. Viss jau sākās skaisti, pat bieži vien pārāk skaisti. Bez mazvai kā Disneja filmās. Tad parādās vardarbīga izpausme. Otrs šokā. Varbūt draud vai pat tiešām aiziet prom. Varmāka lūdz piedošanu, kādu brīdi parāda, ka ir mainījies. Upuris notic un iekrīt varmākas slazdos. Un tā iet uz riņķi. Varbūt varmāka neizdara tieši tā pat kā iepriekš. Mazliet savādāk. Un upuris notic - šoreiz ir citādāk, nav tā pati vardarbība. Īslaicīgs ultimāts, varmāka atkal nofeiko, ka ir mainījies un sākas no jauna.
Tā ir smaga prāta pišana, it īpaši, ja ir iesaistīta emocionālā/psiholoģiskā vardarbība.
Tad, kad tiek prom un var salikt pa plauktiem notikušo, daudz kas parādās jaunā gaismā. Pamana, ka jau no paša sākuma tas bija stratēģisks gājiens.
Un ja vēl saliek paplaukiet un saprot, ka visa pamats ir ģimene - ka ģimenē ir bijis kaut kas tāds vai līdzīgs, tāpēc piesaista tāda otrā puse un tādā garā.
Visnotaļ smagi.
Un tas, kā iet ārā - to arī nekad nevar zināt no malas, kurš ir varmāka. Vienā situācijā varmāka var sākt nomelnošanas kampaņu, bet pavisam citā situācijā varmāka neko nedara, lai jau upuris nes uz āru, tādējādi varēs apgalvot, ka upuris patiesībā ir varmāka.
Par bērniem... Kā kāds no jums var zināt, ka bērnu radīšana nebija viena no vardarbības paņēmieniem? Vai nu, lai noturētu upuri... Vai arī upurim iegalvot, ka neviens viņu neņems ar bērniem, kam tādu vajadzēs utt.
Ir visnotaļ muļķīgi nostāties kāda pusē, ja nav ar viņiem būts 24/7. Balstoties uz kaut kādiem sabiedrībā redzētiem notikumiem? Publiskajā telpā jau var būt skaisti un jauki, apgalvot, ka mīl un tādā garā. Bet mājās pagriež otru vaigu un kļūst par briesmoņiem.
Ne mums tiesāt un nostāties kāda pusē.
Labāk padomāt, vai mūsu pazīstamo lokā nav kāds upuris, kam varētu palīdzēt. Mēs kā sabiedrība esam diezgan normalizējuši vardarbību. Tas nekas, ka dzer un reizi pa reizei nosauc nesmukos vārdos, bet vismaz nesit. Tava otrā puse nes lielo piķi mājās, vai tad nevarēj izdarīt to, ko otrs vēlējās... Vai arī jābūt pateicīgai/pateicīgam, ka tev tas ir nodrošināts. Un tā tālāk...
05.02.2022 18:20 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Zicele @ 05.02.2022 16:46
Jebkuram vajadzētu spēt saņemt visu drosmi un pašapziņu, lai aizietu no vardarbīgām attiecībām (gan sievietes, gan vīrieši).
Kāpēc tad sanāk, ja otrs noved, tad drīkst sist vai darīt pretim? Ja tu mani, ka otrs cilvēks ir toksisks un vardarbīgs, kāpēc neej prom? OK, vienu reizi izved, saka, ka labosies, pēc laika pienāk otrā reize, trešā, desmitā. Tad sāk dot pretīm, klapēt, ko nu katrs izvēlas kā savu. Kad tas sāk palikt OK? Kāpēc pēc trešās reizes neiet prom neatskatoties, jo nekas nemainīsies? Tas tiem komentāriem, kuri attaisno. Kāpēc tie jūsu pieminētie vīrieši negāja prom, bet izvēlējās palikt un arī kļūt agresīvi? Tāpēc par to ir jārunā, lai cilvēki (visi) saprot, ka vardarbība nav norma un tādās attiecībās nav jābūt! Lai šādas publiskas lietas kalpo par piemēru citiem, kā nevajag. Ja tu sūdzies draugiem, ka sieviete pret tevi izmanto vardarbību, bet tajā pašā laikā ar viņu guli un veido ģimeni, tas ir tas pats kas attaisnot sieviešu sitēju sākot, ka viņš to dara, jo mīl.

Kāpēc vīrietim būtu jāiet prom no sava īpašuma? Labi, Strubergu gadijums savādāks. Tur mazi bērni. Bet ja runa ir par ģimenēm kur nav bērnu
05.02.2022 18:26 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
NaktsTaurenis @ 05.02.2022 18:20

Tik viegli pajautāt. Kā arī tās, kuras saka, ka var tā vienkārši aiziet.
Vai kāda no jums ir bijušas vardarbīgās attiecībās - fiziskās, emocionālās, financiālās vai seksuālās?
Kamēr nav tas izdzīvots, ir viegli teikt.
Un tie cilvēki, ka saka, ka tā nepieļautu, bet kaut kāda iemesla dēļ nonāk... Visi kā viens pateiks, ka sākumā domāja, ka nepieļaus.
Varmākas ir viltīgi. Viss jau sākās skaisti, pat bieži vien pārāk skaisti. Bez mazvai kā Disneja filmās. Tad parādās vardarbīga izpausme. Otrs šokā. Varbūt draud vai pat tiešām aiziet prom. Varmāka lūdz piedošanu, kādu brīdi parāda, ka ir mainījies. Upuris notic un iekrīt varmākas slazdos. Un tā iet uz riņķi. Varbūt varmāka neizdara tieši tā pat kā iepriekš. Mazliet savādāk. Un upuris notic - šoreiz ir citādāk, nav tā pati vardarbība. Īslaicīgs ultimāts, varmāka atkal nofeiko, ka ir mainījies un sākas no jauna.
Tā ir smaga prāta pišana, it īpaši, ja ir iesaistīta emocionālā/psiholoģiskā vardarbība.
Tad, kad tiek prom un var salikt pa plauktiem notikušo, daudz kas parādās jaunā gaismā. Pamana, ka jau no paša sākuma tas bija stratēģisks gājiens.
Un ja vēl saliek paplaukiet un saprot, ka visa pamats ir ģimene - ka ģimenē ir bijis kaut kas tāds vai līdzīgs, tāpēc piesaista tāda otrā puse un tādā garā.
Visnotaļ smagi.
Un tas, kā iet ārā - to arī nekad nevar zināt no malas, kurš ir varmāka. Vienā situācijā varmāka var sākt nomelnošanas kampaņu, bet pavisam citā situācijā varmāka neko nedara, lai jau upuris nes uz āru, tādējādi varēs apgalvot, ka upuris patiesībā ir varmāka.
Par bērniem... Kā kāds no jums var zināt, ka bērnu radīšana nebija viena no vardarbības paņēmieniem? Vai nu, lai noturētu upuri... Vai arī upurim iegalvot, ka neviens viņu neņems ar bērniem, kam tādu vajadzēs utt.
Ir visnotaļ muļķīgi nostāties kāda pusē, ja nav ar viņiem būts 24/7. Balstoties uz kaut kādiem sabiedrībā redzētiem notikumiem? Publiskajā telpā jau var būt skaisti un jauki, apgalvot, ka mīl un tādā garā. Bet mājās pagriež otru vaigu un kļūst par briesmoņiem.
Ne mums tiesāt un nostāties kāda pusē.
Labāk padomāt, vai mūsu pazīstamo lokā nav kāds upuris, kam varētu palīdzēt. Mēs kā sabiedrība esam diezgan normalizējuši vardarbību. Tas nekas, ka dzer un reizi pa reizei nosauc nesmukos vārdos, bet vismaz nesit. Tava otrā puse nes lielo piķi mājās, vai tad nevarēj izdarīt to, ko otrs vēlējās... Vai arī jābūt pateicīgai/pateicīgam, ka tev tas ir nodrošināts. Un tā tālāk...

Es parakstos zem katra vārda! 👌
Cita kurpēs mums neiekāpt.
05.02.2022 18:32 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.07.2021
https://we.tl/t-mUhcDLmOBM
Tiešām skumji, ka sievietes šeit ir daļa no problēmas sabiedrībā un skaidrs, ka jūsu draudzenes pie jums nemeklēs atbalstu, jo jums vienmēr vainīga būs sieviete. Paraugtēvs iet un visu gadu stāsta kā ir labs tēvs, rūpējas par bērniem, staigā pa podkāstiem un raidījumiem atklāti melojot, bet kad sieviete žurnālistiem parāda visus pierādījumus, atzinumus no iestādēm, slimnīcas izrakstus, kontu izrakstus, UGF lēmumu, balss ierakstus no kaimiņiem, kur dzirdams, ka lūdzas lai nesit, pirmo tiesas spriedumu, policijas izrakstus, skrīnšotus, tad viņai tiek pārmests. Tad policija neprot savu darbu? Centrs Marta nezina ko dara, tā jūsuprāt sanāk? Vai tomēr spējat pieņemt, ka Kristapam neviens nav prasījis neko pierādīt un viņš nevienu savu vārdu nespēj pierādīt. Labi, ka jūs tik gudras, cerams, ka jūs nekad nebūsiet situācijā, kur mēnešiem ilgi jums palīdz draugi, jo vīrs atstājis jūs vienu ar diviem bērniem, kamēr esat BKA. Man visu pasaka tas, ka Kristaps ir bezdarbnieks, kurš izvairās no uzturlīdzekļu nomaksas, tiesības nav un sievai visu laiku viņš bija jāvadā apkārt, tikmēr sieva strādā trīs darbos, lai visu nodrošinātu.
05.02.2022 18:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)