IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Man ļoti interesē kā zolga izskatīsies ar jauno degunu, viņai visa sejas uzbūve ir tāda "masīva", interesē vai deguns izskatīsies labi 😄
29.01.2022 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Maija ... @ 29.01.2022 23:30
Man ļoti interesē kā zolga izskatīsies ar jauno degunu, viņai visa sejas uzbūve ir tāda "masīva", interesē vai deguns izskatīsies labi ?

Sorry, Olga
29.01.2022 23:31 |
 
Reitings 16
Reģ: 09.10.2019
es, kad biju ASV, tieši tā arī darīju - gribēju noķert to vietējo fīlingu. tās viņu dinner tipa ēstuves, īstās brokastis - un nevis glaunos resķikos, bet max shady 😎
paliku motelī ceļa malā pa ceļam uz Yosemite, lai gan finanses atļāva arī paņemt numuriņu glaunajā Yosemite parkā iekšā. un pagaršoju slaveno In and out. un tad kad SF izdomāju ka jānošiko un jāaiziet uz Rock Cafe paēst - mjēh, brokastis piemājas spotā bija 100x labākas!
ASV ir savas foršās lietas un man vispār neasociējas ar šikošanu un dārgam lietām.
29.01.2022 23:33 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Sauleszakjis @ 29.01.2022 23:33
es, kad biju ASV, tieši tā arī darīju - gribēju noķert to vietējo fīlingu. tās viņu dinner tipa ēstuves, īstās brokastis - un nevis glaunos resķikos, bet max shady ?
paliku motelī ceļa malā pa ceļam uz Yosemite, lai gan finanses atļāva arī paņemt numuriņu glaunajā Yosemite parkā iekšā. un pagaršoju slaveno In and out. un tad kad SF izdomāju ka jānošiko un jāaiziet uz Rock Cafe paēst - mjēh, brokastis piemājas spotā bija 100x labākas!
ASV ir savas foršās lietas un man vispār neasociējas ar šikošanu un dārgam lietām.

Ja mērķis ir izbaudīt amerikāņu viszemākā sabiedrības slāņa “vietējo fīlingu”, tad protams var nakšņot max shady ghetto motelī, kurš visticamāk arī smird pēc pelnu trauka, un brokastīs ēst vēmekļus ar taukiem aplipušā un smirdīgā iestādē.
Vietējiem amerikāņiem, tiem, kas ir normāli amerikāņi, “vietējais fīlings” ir pavisam citāds.
29.01.2022 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 10890
Reģ: 15.03.2012
Brendija @ 29.01.2022 23:10
Miglāne ar tām bumbām sāka izskatīties kilogramus 15 milzīgāka ?

Apskatījos un ir reāli milzīgas... kļuvušas 🤔 es pat teiktu, tādas kā jau "iznēsātas", bet pirmajās bildēs bija tiešām glītas. Nav gadījumā arī tāds lielo pupu filtrs?
29.01.2022 23:57 |
 
Reitings 36
Reģ: 26.12.2021
Pēc tiem storijiem un visa vispār liekas tomēr, ka tā Miglāne vēl bērna prātā, tā runa un tas saturs nu godīgi 🤣
30.01.2022 00:13 |
 
10 gadi
Reitings 241
Reģ: 12.06.2012
Forumā ir viena fantastiska lieta
Kad ir diskusijas par ikdienu, tad var redzēt, ka komentētājas ir vienkāršas meitenes - citas no mikrorajoniem vai laukiem, studentes, māmiņas, kas pašas audzina bērniņus, strādā vidējus darbiņus, daudzām attiecībās problēmas, kadai draugs dzer, nu pašas redzat un lasat, liela daļa diskusiju ir par to, kā tai dzivei galus savilkt kopā
Tikai ne tas, kad ienākat Ietekmeļu diskusijā!!! Tad visām ir brendu drēbes, krutakie ceļojumi un vienmēr kāds nosodošs vārds pasakāms, ja nu kāds influencere par maz naudu iztērējusi :D Kaut kā kopā neiet :)
30.01.2022 00:21 |
 
Reitings 36
Reģ: 26.12.2021
Paprika @ 30.01.2022 00:21
Forumā ir viena fantastiska lieta
Kad ir diskusijas par ikdienu, tad var redzēt, ka komentētājas ir vienkāršas meitenes - citas no mikrorajoniem vai laukiem, studentes, māmiņas, kas pašas audzina bērniņus, strādā vidējus darbiņus, daudzām attiecībās problēmas, kadai draugs dzer, nu pašas redzat un lasat, liela daļa diskusiju ir par to, kā tai dzivei galus savilkt kopā
Tikai ne tas, kad ienākat Ietekmeļu diskusijā!!! Tad visām ir brendu drēbes, krutakie ceļojumi un vienmēr kāds nosodošs vārds pasakāms, ja nu kāds influencere par maz naudu iztērējusi :D Kaut kā kopā neiet :)

Dēļ tā jau ir šis forums domāts, lai katra varētu izteikt savu viedokli un katrai arī ir sava izpratne par ēdieniem, brendiem, ceļojumiem utt
Latvija vispar kā tā ir vieni lieli lauki uz pasaules fona 🤣 bet kaut kur jau mums visiem ir jādzīvo un kaut kur ir jāstrādā, un katram mums ir kādas nepilnības, ar to jāsamierinās
30.01.2022 00:29 |
 
10 gadi
Reitings 241
Reģ: 12.06.2012
ElzaAnna @ 30.01.2022 00:29

Dēļ tā jau ir šis forums domāts, lai katra varētu izteikt savu viedokli un katrai arī ir sava izpratne par ēdieniem, brendiem, ceļojumiem utt
Latvija vispar kā tā ir vieni lieli lauki uz pasaules fona ? bet kaut kur jau mums visiem ir jādzīvo un kaut kur ir jāstrādā, un katram mums ir kādas nepilnības, ar to jāsamierinās

Savu izpratni var atbilstošās tēmās cieņpilni paust, dalīties pieredzē un vērtīgos ieteikumos, nevis mūžīgi še nīcinājumu salīdzināt - ko tā lose tur, es gan varu krutāk, man ir vairāk
Trūkst emocionālā inteliģence, jo gribas vienkārši kaut ko izdirst, nevis objektīvi izvērtēt kāda rīcību
30.01.2022 00:33 |
 
Reitings 1117
Reģ: 25.03.2014
Vai kāda skatījās Muzikālo banku?
Jums neienāca prātā, ka Singapūras Satīns zem maskām slēpjas dēļ visas Mairitas un Kristapa epopejas? Jo tikko vēl iznācis raksts - https://jauns.lv/raksts/izklaide/483168-es-vairs-nelaujos-bailem-mairita-rosicka-par-apvainojumiem-vardarbibu-un-skirsanos-no-kristapa-struberga
Un Kristaps nepiedalījās koncertā, arī IG pat nebija story ar "balsojiet par SS" u tml. Vai tik nebūs ka čaļi izslēgs viņu no grupas...
Plus lieta ko nesaprotu - kāpēc Kristaps tik derdzīgi centās nolikt pie vietas visus sievu sitējus kad bija Pāļa bazarā un beigās pats kāds???
30.01.2022 00:34 |
 
Reitings 235
Reģ: 13.03.2020
Arī piekritu, ka ļoti patīk skatities Saulietes storijus - gaiši, priecīgi, bērni smaida, paši laimīgi, maza atelpa no mūžīgās NL sektas. Domāju, ceļojums ir labs, sanāk jau gana šiki ar 7. Bembi, nav jau jāpaliek pieczvaigžņu viesnīcās. Ēģiptē, jā, tur var dzīvot pa “all in lūsi e”, bet var redzēt, ka ģimene grib Ameriku apskatīt, tā teikt “izjust”. Neizskatās man tas Saulietes motelis pēc tāda, kas smird pēc pelniem vai zemākās klases, smuka vieta.
30.01.2022 00:34 |
 
Reitings 235
Reģ: 13.03.2020
* autocorrects kā vienmēr izceļās. Bija domāts Ēģiptes “all inclusive”!
30.01.2022 00:38 |
 
Reitings 36
Reģ: 26.12.2021
Paprika @ 30.01.2022 00:33

Savu izpratni var atbilstošās tēmās cieņpilni paust, dalīties pieredzē un vērtīgos ieteikumos, nevis mūžīgi še nīcinājumu salīdzināt - ko tā lose tur, es gan varu krutāk, man ir vairāk
Trūkst emocionālā inteliģence, jo gribas vienkārši kaut ko izdirst, nevis objektīvi izvērtēt kāda rīcību

Ja tev pietiek šī emocionāla inteliģence, tad tas ir tikai apsveicami. :) Bet nevar prasīt, lai visi tā dara, it īpaši anonīmā forumā. Tu vari kontrolēt tikai pati sevi, nevis citus, un nav vērts iespringt uz tādiem komentāriem, par cilvēkiem, kas šeit patiešām ik pa laikam ir ne vietā un absurdi
30.01.2022 00:41 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
kriksisix @ 30.01.2022 00:34
Vai kāda skatījās Muzikālo banku?
Jums neienāca prātā, ka Singapūras Satīns zem maskām slēpjas dēļ visas Mairitas un Kristapa epopejas? Jo tikko vēl iznācis raksts - https://jauns.lv/raksts/izklaide/483168-es-vairs-nelaujos-bailem-mairita-rosicka-par-apvainojumiem-vardarbibu-un-skirsanos-no-kristapa-struberga
Un Kristaps nepiedalījās koncertā, arī IG pat nebija story ar "balsojiet par SS" u tml. Vai tik nebūs ka čaļi izslēgs viņu no grupas...
Plus lieta ko nesaprotu - kāpēc Kristaps tik derdzīgi centās nolikt pie vietas visus sievu sitējus kad bija Pāļa bazarā un beigās pats kāds???

Es par šo aizdomājos jau kad iznāca pēdējais albūms. Kristaps nepiedalijās publiskajos pasākumos,nebija bildēs utt. Kāds bija satīna profilā zem bildēm pajautājis vai Kristaps vair nav grupā. Pats satīns atbildēja, ka ir, bet ne vienmēr varot būt visi kopā.
30.01.2022 00:43 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Amber @ 29.01.2022 23:56

Ja mērķis ir izbaudīt amerikāņu viszemākā sabiedrības slāņa “vietējo fīlingu”, tad protams var nakšņot max shady ghetto motelī, kurš visticamāk arī smird pēc pelnu trauka, un brokastīs ēst vēmekļus ar taukiem aplipušā un smirdīgā iestādē.
Vietējiem amerikāņiem, tiem, kas ir normāli amerikāņi, “vietējais fīlings” ir pavisam citāds.

Nav arī tā, ka tie moteļi ir pisģec,pilnīgs getto un viss piedirsts un piešmekots. Un arī kafenes nav visas tādas, kā Tu apraksti. Tas ir Tavs redzējums par ASV, ne mans.
Paši amerikāņi ļoti bieži brauc izbraucienos tieši kemperos, paliek moteļos un ēd ceļmalu kafenēs. Vidējais amerikānis nemaz nevar atļauties to, ko filmās redzam.
30.01.2022 01:04 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
kriksisix @ 30.01.2022 00:34
Vai kāda skatījās Muzikālo banku?
Jums neienāca prātā, ka Singapūras Satīns zem maskām slēpjas dēļ visas Mairitas un Kristapa epopejas? Jo tikko vēl iznācis raksts - https://jauns.lv/raksts/izklaide/483168-es-vairs-nelaujos-bailem-mairita-rosicka-par-apvainojumiem-vardarbibu-un-skirsanos-no-kristapa-struberga
Un Kristaps nepiedalījās koncertā, arī IG pat nebija story ar "balsojiet par SS" u tml. Vai tik nebūs ka čaļi izslēgs viņu no grupas...
Plus lieta ko nesaprotu - kāpēc Kristaps tik derdzīgi centās nolikt pie vietas visus sievu sitējus kad bija Pāļa bazarā un beigās pats kāds???

Viņam pirms divām dienām IG bija posts lai balso par SS muzikālajā banka . 🤷🏻‍♀️
30.01.2022 01:09 |
 
Reitings 626
Reģ: 13.09.2021
Amber @ 29.01.2022 22:18
Biju gaidījusi, ka tāda biznesa haizivs kā Sauliete, kurai piķis neesot problēma, aizbraucot uz Palm Beach, būs tomēr sev un savai ģimeni paņēmusi finansiāli nodrošināta cilvēka cienīgus apartamentus kādā no sekojošajiem, vai tiem līdzīgiem, kūrortiem:
https://www.eaupalmbeach.com/?NCK=8442792733/&gclid=EAIaIQobChMIt5LJkdzX9QIVgb2GCh3adwr_EAAYASAAEgJdovD_BwE&gclsrc=aw.ds
https://www.thebreakers.com
https://thecolonypalmbeach.com/?gclid=EAIaIQobChMIz_jD_9zX9QIVA5-GCh1anw0BEAAYASAAEgKv-vD_BwE
Bet nē! Miljonāru kluba biedrene un Latvijas NL top līdere sēž lētā motelī un ēd KFC. Tāds luxury!
??????
Kas ir Sauliete! Palm Beach Tev nav kaut kāda lētā Ēģipte, kur vari mētāt biezo biznesmeni?

Nu nav gan tā.. kāpēc lai gan negribētos fast food arī, ja var atļauties smalku restorānu? Visu laiku jau negribas pa smalko.. vismaz man. Tas ir nogurdinoši.
Es ASV nereāli gribētu In n Out apēst. Tā, ka ļoti, ļoti. Un tieši tik pat ļoti es gribu uz Nobu. Abas ir totāli atšķirīgas izvēles, bet ļoti patiesas.
30.01.2022 01:11 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Enazenaz @ 30.01.2022 01:04

Nav arī tā, ka tie moteļi ir pisģec,pilnīgs getto un viss piedirsts un piešmekots. Un arī kafenes nav visas tādas, kā Tu apraksti. Tas ir Tavs redzējums par ASV, ne mans.
Paši amerikāņi ļoti bieži brauc izbraucienos tieši kemperos, paliek moteļos un ēd ceļmalu kafenēs. Vidējais amerikānis nemaz nevar atļauties to, ko filmās redzam.

Es esmu Amerikā nodzīvojusi 12 gadus. Tev man nav jāskaidro ko var, vai nevar atļauties “vidējais amerikānis”.
30.01.2022 01:17 |
 
Reitings 2230
Reģ: 10.09.2021
Jup, Peteris ir forsh. Man prieks liels, ka Saulietei boyfriends ir tik labu kontaktu atradis ar Saulietes berniem. Forsa gimene. Tiesam ir patikami skatities…
30.01.2022 08:30 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Amber,kur tieši ASV Tu dzīvo? Arī man ir radi no turienes,kas ir tik bagāti,cik te Latvijā nevienu neesmu redzējusi.Katru balliti svin ar virs 1000k viesiem, bet atbraucot ciemos uz Latviju,skrien nevis uz Vincentu,bet lido.Ceļo bez apstājas visu gadu,bet sen vairs ne pa restorāniem,bet ķerot pasaules autentiskumu..Kad Tev nav naudas,tad Tu rauc degunu un nedod Dievs kāds ieraudzīs,ka Tu dienā netērē kāda mēnešalgu,bet kad Tev ir nauda,Tu vari vienā dienā ēst omārus (Sauliete par vakariņām samaksāja 700 euro,ēda atkārtoti) un citā,ja sagribas,nobaudīt ASV KFC vistiņas,kas tur ir nereālas.Pajautājiet Kerijai un Kortnijai,ko viņas labāk būtu ēdušas.Minu,ka esi krievu tautības,jo vietējie Amerikāņi,reti ir snobi,drīzāk avantūristi,kuri nebeidz smieties un ķer kaifu no emocijām nevis lietā.Iebraucēji gan cenšas tēlot bagātākus par citiem,bet kuru interesē Tavs naudas maks,ja Tu par nevari ēst ko vēlies,jo tas neiekļaujas izdomātā turības līmenī?😂
30.01.2022 09:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits