IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
sancha12 @ 14.01.2022 12:47

Uz mani tas neattiecas! Es strādāju oficiāla darbā, līdz ar to NL ir tikai produktiem kas man patīk, tāpat kā kādam drogas u.c ! Kàpēc tu vienkārši neaizej un nepajautā šos jautājumus kādai NL meitenei?
Man dažreiz pašai ir līdzīgi jautājumi pāris meitenēm kas ig stāsta.. nesaukšu vārdus,bet šeit ir dzirdētas..
Dēļ tādiem jauniņajiem,kad neizlasa sastāvu un neiepazīst visu no A līdz Z, rodas arī tādas diskusijas kā Jums!

Un tu visu laiku slavini cik superīgi produkti, tad man ir pretjautājums, kāpēc bēdīgi slavenās NL bitītes Sandra, Baiba, Agrita NAV NOTIEVĒJUŠAS no šiem superīgajiem produktiem, kaut sektā lieto tos GADIEM!? Kāpēc Vucēnai sejas āda tik bēdīgā stāvoklī, bet nonstopā dzer izslavētos produktiņus? Saulietei PIEAUDZÈTIE MATI, kaut kolagē s tak esot superīgs?! 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Atver acis!!!!
14.01.2022 12:52 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
sancha12 @ 14.01.2022 12:43

Jo es zinu produktu sastāvu, bet klausoties apkārt dzirdu tikai to, cik tas ir slikts, jo kādi ietekmelīgākie cilvēki to pasaka! Un piemēram citi,kas vēlas iegādāties , domā tieši to pašu! Tas vairāk tiem,kam nav savas galvas, kas pakļaujas citu viedoklim. ? No daudzām šeit arī izskanēja tas pats, vienkārši palasiet par tiem produktiem. Kāpēc tad nespriežam par oriflame pulverīšiem? ( tur ar nekā slikta nav,bet kā piemērs) Saprotu ,kompānija NL baigi skanīga visur,bet tomēr padomājat, vai pārtikas un veterinārais dienests apstiprinātu viņus.

Kadelj meitenes aiziet no NL? Ja biznesam or tāds potencials,kadelj daudzam meitenem “nesanak “? Kas ir tas ,ko vinas dara nepareizi? Neprot pardot produktu,vakt komandu?
14.01.2022 12:53 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Sandija Vīgante NL????????? Tās blondās omīšu zobu blondīnes tur tikai trūka ?????????

Omg!!! Šitā debīliķe. Pirms daudziem gadiem viņu neielaida Coyote Fly. Un kā viņa tur bļāva, ka viņa ir SANDIJA VĪGANTE. KĀ VIŅU VAR NEIELAIST. KĀ VAR NEPAZĪT VIŅU UTT.
Rāpās pāri žogam. Prasīja, lai palidzot.. 😀
14.01.2022 12:54 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
NavNebusNekad @ 14.01.2022 12:41

Tikai atšķirība tāda, ka es dekrēta laikā esmu pilnībā nodevusies bērniem, VSAA man izmaksā naudu katru mēnesi, par to, ka esmu ar viņiem. Man nav jāskraida apkārt meklējot aukles, dzerot atejas līdzekli no mašīnas, kāmēr esmu pie stūres. Arī zilo lapu man atmaksāja, kad biju slima. Un kad biju slima, tad gulēju, skatījos TV, lasīju grāmatu, nevis skraidīju pa pasauli “izvedādama paciņas”. Jejbogu, vai ar to nepietiek, lai saprastu, ka tas NL “darbs” nav tā vērts?!?!??‍♀️

Man ir prieks par Tevi! Ka Tev ir tik laba darba vieta!
Bet varbūt ir kāda kurai nav iespējas iekārtoties tik labā darbā un vienīgā izvēle ir kāds mārketinga tīkls?
Kāda aiziet avon,kāda oriflame,kāda nl vai greenway vai amyway , vai essens u.c
Ne visiem ir tāda darba vieta nodrošināta, esmu čatā lasijusi, cik daudz meitene ir priecīga ka šeit nl saņem kaut kādu naudiņu, pat to mazāko. Tā pati Skrīvere.
Vai nav patīkami redzēt cik laimīga ir kad var nopirkt kaut ko drogas? Nopirk zābaciņus? Un par to priecājas, kādai tas liekas smieklīgi. Bet tie kad ir auguši trūcīga ģimene sapratī šo, un nesmiesies!
Ja Tev ir klientu loks, Tu nekad mīnusā nebūs. Bet ja Tu nemāki darboties un negrib,tā jau ir Tava problēma.
Zinu ,ka kāds pajautās, ja jau NL tik labi,ko tad es tur nedarbojos. Jo man nav laika, darbošanas NL tiešām prasa daudz laika, es to nevarētu apvienot ar savu darbu.
Šodien brīvā dienā,bet es izvēlējos ienàkt šeit un izteikties beidzot! Ticu,ka informācija aizies tikai līdz tam kad tiešām, aizies izlasīs sastāvus.
Un nejauciet tagad iekšā darbu ar cilvēkiem!!!! Es par PRODUKTIEM! 😆
14.01.2022 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
sancha12 @ 14.01.2022 12:39

Nē, sauc,ka grib… atšķirība tikai kur, vēl par padotie,kalpi un tā tālāk… ?

Ir milzīga atšķirība, no citu darba manā darba vietā mana alga nav atkarīga! Vai, piemēram, no apkopējas darba nav atkarīgs cik nopelnīs uzņēmuma īpašnieks. Nu kā var teikt, ka visos darbos ir piramīda 🤨 jā, visos uzņēmumos pastāv hierarhija, bet dažādu veidu, mlm piramīdās ir tikai viena veida hierarhija un menedžeru ienākumi ir atkarīgi no zemāk pakļauto, citos uzņēmumos tā nav, nevajag savu stulbumu izplatīt!
14.01.2022 12:56 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Sancha12, paldies, ka piereģistrējies un izteici savu viedokli. Tāpat ne mani, ne kādu citu, ne Tavu viedokli tas nemainīs, vai ne? Tā it Tava izvēle, kur tērēt savu naudu, tas ir okei, jo esi pieaudzis cilvēks. Bet kāpēc NL tiek tik naidīgi uztverts? Jo šis mārketinga stils (ne forma) ir ļoti agresīva. Par laimi Rimčikā neviens neuzspiež pirkt kaut ko konkrēti. Bet tas vienmēr ir radījis negatīvu reakciju un ļoti nelāgu nokrāsu bremda prestižam. Tas bija gan ar Amway, Zeptter traukiem, tad vilnas izstrādājumu, kur baroja par velti, šitie kosmētikas stendu pārdevēji Spicē un lidostā utt, utt. NL ir ļooooti uzmācīgs, tiešām daļa meiteņu ir tik izmisušas ar centieniem piesaistīt jaunus dalībniekus, ka ir 🤮 Saulietei ar to bija vieglāk, jo lielu daļu nevajadzeja pielauzt. Jo tiešām, lielai daļai tiek uzspiests, pierunātas, sasolīti zelta kalni, neizvērtējot profesionālās vai personības spējas. Nu tak, normāls priekšnieks izvērtēs, kuru pie sevis ņemt par menedžeri, jo maksā viņš algu un ir atbildīgs par to, kas un kā strādā, NL ka tikt paņemt jaunu "galviņu" un moš dažas izšaus zvaigznes, nu reali nav nekādas atbildības, jo atbild par sevi, jo alga nav viņām jāmaksā.
Un vēl tā apmācība ir tiiiiik nenormāli vienveidīga un šabloniska, ka reāli apmācītāji savus komandas biedrus pataisa par idiotiem un domā, ka šo idiošu sekotāji ir muļķi. Sacepās, jo Anete parādīja to kā ir, kā tas izskatās no malas to ko neaizskaramās, bagātās, panākumiem bagātās mentores ir mācijušas. Nu tak, pašas tagad redz cik tupa izskatās viņu apmācība, cik apkaunojošā tā ir jūsu bitītēm. Bet labāk jau sapņot par pekdēšanos naudā $$$
14.01.2022 12:57 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
NavNebusNekad @ 14.01.2022 12:52

Un tu visu laiku slavini cik superīgi produkti, tad man ir pretjautājums, kāpēc bēdīgi slavenās NL bitītes Sandra, Baiba, Agrita NAV NOTIEVĒJUŠAS no šiem superīgajiem produktiem, kaut sektā lieto tos GADIEM!? Kāpēc Vucēnai sejas āda tik bēdīgā stāvoklī, bet nonstopā dzer izslavētos produktiņus? Saulietei PIEAUDZÈTIE MATI, kaut kolagē s tak esot superīgs?! ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️ Atver acis!!!!

A variantu tādu kā: rij visu pēc kārtas un gulšņā uz dīvana ! Neizskati? 😂
Viņi nav brīnupulveri, lai kaut kas mainītos, vajaga arī sportot.
Par matiem runājot,tām kam no bērnības plāni mati, sapratīs kāpēc pieaudzē! Un pumpas, nu ar nl produktiem hormonus neārstē! Sākumā izārstē to kad iekšā,tad ķeries pie nl produktiem, savādàk nav jēgas. 🙃
14.01.2022 13:00 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Vīgante toč ir tupa zoss. Wanna be slavenība 🤣🤭
14.01.2022 13:00 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
vivii @ 14.01.2022 12:49

Kāpēc ņirgāšanās? Tikko viena sieviete uzrakstīja, cik saņem BKA, neviens neņirgājās par viņu!
Ja jau NL ir iespēja tik labi nopelnīt, kāpēc nevar padalīties ar to ciparu?
Vai tomēr tas cipars ir tik niecīgs, ka kauns teikt?
Piemēram, manas draudzenes NLā pelna vidēji 80-120€ mēnesī, lai gan aktīvi darbojas ig katru dienu un visu laiku sauc savā komandā cilvēkus!

Neņirgājas ,jo tas nav NL, atnāktu te padalīties par Avon vai kko citu, neviena neko neteiktu, visas jau tikai par NL runā! Vai ne tā?
14.01.2022 13:01 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
C00L Dzipsy @ 14.01.2022 12:48

Savervēsi piecus, paaugstināsies kvalifikācija, no parasta ārsta kļūsi par nodaļas galveno.

Ņem Marija kodiņu, ja atnāks ar Tavu kodiņu citi iepirkties, mēs Tev samaksāsim par to,ka atvedi pie mums klientus. Arī laba piemērs, neiedomājies ,ka tā arī ir?
14.01.2022 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
sancha12 @ 14.01.2022 12:43

Jo es zinu produktu sastāvu, bet klausoties apkārt dzirdu tikai to, cik tas ir slikts, jo kādi ietekmelīgākie cilvēki to pasaka! Un piemēram citi,kas vēlas iegādāties , domā tieši to pašu! Tas vairāk tiem,kam nav savas galvas, kas pakļaujas citu viedoklim. ? No daudzām šeit arī izskanēja tas pats, vienkārši palasiet par tiem produktiem. Kāpēc tad nespriežam par oriflame pulverīšiem? ( tur ar nekā slikta nav,bet kā piemērs) Saprotu ,kompānija NL baigi skanīga visur,bet tomēr padomājat, vai pārtikas un veterinārais dienests apstiprinātu viņus.

Problēma ar NL ir ne jau tas, ka produkti ir slikti, bet tas, ka tos 1. bāž tiem, kam tas nav vajadzīgs - piemēram, detox tabletes - lai attīrītu organismu nekādas tabletes nevajag, ja nav specifisku indikāciju. 2. Produktu cena ir krietni augstākas kā analogiem tirgū - piemēram, sporta uztura veikalos līdzvērtīgs kolagēns maksā gandrīz 4x lētāk - 800g bundža 80 dienām maksā 20-25 eur, nl kolagēns maksā 25 eur 21 dienai. 3. Nl meitenes klaji melo par produktu rezultātiem.
14.01.2022 13:03 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
sancha12 @ 14.01.2022 12:43

Jo es zinu produktu sastāvu, bet klausoties apkārt dzirdu tikai to, cik tas ir slikts, jo kādi ietekmelīgākie cilvēki to pasaka! Un piemēram citi,kas vēlas iegādāties , domā tieši to pašu! Tas vairāk tiem,kam nav savas galvas, kas pakļaujas citu viedoklim. ? No daudzām šeit arī izskanēja tas pats, vienkārši palasiet par tiem produktiem. Kāpēc tad nespriežam par oriflame pulverīšiem? ( tur ar nekā slikta nav,bet kā piemērs) Saprotu ,kompānija NL baigi skanīga visur,bet tomēr padomājat, vai pārtikas un veterinārais dienests apstiprinātu viņus.

Vai funkcionalo edienu var lietot ,piem ja slimo ar gastritu?
14.01.2022 13:04 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
sancha12 @ 14.01.2022 12:56

Man ir prieks par Tevi! Ka Tev ir tik laba darba vieta!
Bet varbūt ir kāda kurai nav iespējas iekārtoties tik labā darbā un vienīgā izvēle ir kāds mārketinga tīkls?
Kāda aiziet avon,kāda oriflame,kāda nl vai greenway vai amyway , vai essens u.c
Ne visiem ir tāda darba vieta nodrošināta, esmu čatā lasijusi, cik daudz meitene ir priecīga ka šeit nl saņem kaut kādu naudiņu, pat to mazāko. Tā pati Skrīvere.
Vai nav patīkami redzēt cik laimīga ir kad var nopirkt kaut ko drogas? Nopirk zābaciņus? Un par to priecājas, kādai tas liekas smieklīgi. Bet tie kad ir auguši trūcīga ģimene sapratī šo, un nesmiesies!
Ja Tev ir klientu loks, Tu nekad mīnusā nebūs. Bet ja Tu nemāki darboties un negrib,tā jau ir Tava problēma.
Zinu ,ka kāds pajautās, ja jau NL tik labi,ko tad es tur nedarbojos. Jo man nav laika, darbošanas NL tiešām prasa daudz laika, es to nevarētu apvienot ar savu darbu.
Šodien brīvā dienā,bet es izvēlējos ienàkt šeit un izteikties beidzot! Ticu,ka informācija aizies tikai līdz tam kad tiešām, aizies izlasīs sastāvus.
Un nejauciet tagad iekšā darbu ar cilvēkiem!!!! Es par PRODUKTIEM! ?

Nezinu, kura ir tāda darba vieta, kurā Latvijā oficiāli strādājot un maksājot nodokļus, nav sociālo garantiju?! Laikam dzīvoju tādā burbulī, kur visiem apkārt ir tādi darbi. Kaut vai pārdevēja Maximā. Viņai darbs beidzās un viss, nav jāskrien pa pasauli aģitējot, pusnaktī nesoties uz Omnivu, vai kā Agrita rādīja, pat 2..3.. naktī. 🤦🏼‍♀️ Kaimiņmājā tante piestrādā par telpu uzkopēju, bija apslimisu, pati atvedu pārtiku un zini ko, arī viņa saņēma slimības pabalstu! JEBKURŠ darbs ir labāks par NL!
14.01.2022 13:04 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
sancha12 @ 14.01.2022 12:24

Nu MALACE! Ātri saprati! Tieši tā Sauliete aktīvāk darbojas, līdz ar to pelna vairāk!
Bet atceries to,ka Vucēna reģistrēja Saulieti, jeb ( Vucēna ir pirmajā līnijā, Sauliete ir otrā līnija) Viņas nav dažādas komandas, izlasi ko rakstīju.
Jā, komandas! Bet ja viņai nebūs *noteikts* personīgais aprgozījumus, viņa neko nesaņems no viņa!
bet vai Sauliete pārdod ļoti, ļoti daudz, vai nopelna % no tā, ko pārdod citas?
14.01.2022 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
https://www.instagram.com/p/CD_UTacJXdH/
Tas fotošops 🤣
14.01.2022 13:07 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
Bjork @ 14.01.2022 12:57
Sancha12, paldies, ka piereģistrējies un izteici savu viedokli. Tāpat ne mani, ne kādu citu, ne Tavu viedokli tas nemainīs, vai ne? Tā it Tava izvēle, kur tērēt savu naudu, tas ir okei, jo esi pieaudzis cilvēks. Bet kāpēc NL tiek tik naidīgi uztverts? Jo šis mārketinga stils (ne forma) ir ļoti agresīva. Par laimi Rimčikā neviens neuzspiež pirkt kaut ko konkrēti. Bet tas vienmēr ir radījis negatīvu reakciju un ļoti nelāgu nokrāsu bremda prestižam. Tas bija gan ar Amway, Zeptter traukiem, tad vilnas izstrādājumu, kur baroja par velti, šitie kosmētikas stendu pārdevēji Spicē un lidostā utt, utt. NL ir ļooooti uzmācīgs, tiešām daļa meiteņu ir tik izmisušas ar centieniem piesaistīt jaunus dalībniekus, ka ir ? Saulietei ar to bija vieglāk, jo lielu daļu nevajadzeja pielauzt. Jo tiešām, lielai daļai tiek uzspiests, pierunātas, sasolīti zelta kalni, neizvērtējot profesionālās vai personības spējas. Nu tak, normāls priekšnieks izvērtēs, kuru pie sevis ņemt par menedžeri, jo maksā viņš algu un ir atbildīgs par to, kas un kā strādā, NL ka tikt paņemt jaunu "galviņu" un moš dažas izšaus zvaigznes, nu reali nav nekādas atbildības, jo atbild par sevi, jo alga nav viņām jāmaksā.
Un vēl tā apmācība ir tiiiiik nenormāli vienveidīga un šabloniska, ka reāli apmācītāji savus komandas biedrus pataisa par idiotiem un domā, ka šo idiošu sekotāji ir muļķi. Sacepās, jo Anete parādīja to kā ir, kā tas izskatās no malas to ko neaizskaramās, bagātās, panākumiem bagātās mentores ir mācijušas. Nu tak, pašas tagad redz cik tupa izskatās viņu apmācība, cik apkaunojošā tā ir jūsu bitītēm. Bet labāk jau sapņot par pekdēšanos naudā $$$

Es ar to nepelnu. Man ir tāds dzīves princips, ka gribas lai visi zin kā ir patiesībā. Es to protams panākt nevaru,bet vismaz kāda šeit no Jums aizies un izlasīs sastāvu, un par to jau būs prieks.
Par Aneti piekrītu , arī pasmējos! Ticu,ka ne aiz ļaunuma viņa to darija, NL meitenes atkal asi uz to noreaģēja, tāpēc ,ka vislaik visas tiek izsmietas. Daudzas aiziet, jo tieši šie izmiešana neļauj darboties, ( tas vairàk tām kurām ir zema pašapziņa un klausās citos) . To arī esmu lasijusi no daudzām, daudzas negrib neko likt,jo domā ko padomās citi. U.t.t
14.01.2022 13:10 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
sancha12 @ 14.01.2022 13:00

A variantu tādu kā: rij visu pēc kārtas un gulšņā uz dīvana ! Neizskati? ?
Viņi nav brīnupulveri, lai kaut kas mainītos, vajaga arī sportot.
Par matiem runājot,tām kam no bērnības plāni mati, sapratīs kāpēc pieaudzē! Un pumpas, nu ar nl produktiem hormonus neārstē! Sākumā izārstē to kad iekšā,tad ķeries pie nl produktiem, savādàk nav jēgas. ?

Oij, bērniņ, tev vēl daudz jāmācās!
80% uzturs, 20% sports!!!!!!
Un nekad, NEKAD nav bijis un nebūs savādāk!!!!!!!!! Pēc tava sanāk, ka varēs rīt kā cūka- pasportos un viss būs ok?! 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ NEKAD tā nebūs!!!!!! 80% ķermeņa uzbūve būs atkarīga no ēdiena- savalansēta, veselīga ĒDIENA! Un 20% ar sportu būs tonizēts augums! Tām resnajām ir jāēd PAREIZI NO SĀKUMA un tikai UN TIKAI tad būs rezultāts!
14.01.2022 13:12 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
Maija ... @ 14.01.2022 13:03

Problēma ar NL ir ne jau tas, ka produkti ir slikti, bet tas, ka tos 1. bāž tiem, kam tas nav vajadzīgs - piemēram, detox tabletes - lai attīrītu organismu nekādas tabletes nevajag, ja nav specifisku indikāciju. 2. Produktu cena ir krietni augstākas kā analogiem tirgū - piemēram, sporta uztura veikalos līdzvērtīgs kolagēns maksā gandrīz 4x lētāk - 800g bundža 80 dienām maksā 20-25 eur, nl kolagēns maksā 25 eur 21 dienai. 3. Nl meitenes klaji melo par produktu rezultātiem.

Lūk, es par to arī runāju! Tad kāpēc vajaga “nodirst” NL produktus? Ja vaina nav viņos!
Piemēram detox. Ko mēs lietojam aizcietējumu gadījumos? Guttalax, foralax..: detox ir tas pats(vismaz pirmais solis) Kā priekš manis, uzskatu ,ka pirmais solis ir pietiekami, pārējo organisms pats tīra..
Jā cenas augstas,nevaru nepiekrist, kas var atļauties pērk,kas nevar ,nopērk citur.
14.01.2022 13:13 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
sancha12 @ 14.01.2022 13:13

Lūk, es par to arī runāju! Tad kāpēc vajaga “nodirst” NL produktus? Ja vaina nav viņos!
Piemēram detox. Ko mēs lietojam aizcietējumu gadījumos? Guttalax, foralax..: detox ir tas pats(vismaz pirmais solis) Kā priekš manis, uzskatu ,ka pirmais solis ir pietiekami, pārējo organisms pats tīra..
Jā cenas augstas,nevaru nepiekrist, kas var atļauties pērk,kas nevar ,nopērk citur.

Ēd šķiedrvielām bagātu pārtiku, nekādi detoxi nebūs vajadzīgi!
14.01.2022 13:17 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
sancha12 @ 14.01.2022 13:13

Lūk, es par to arī runāju! Tad kāpēc vajaga “nodirst” NL produktus? Ja vaina nav viņos!
Piemēram detox. Ko mēs lietojam aizcietējumu gadījumos? Guttalax, foralax..: detox ir tas pats(vismaz pirmais solis) Kā priekš manis, uzskatu ,ka pirmais solis ir pietiekami, pārējo organisms pats tīra..
Jā cenas augstas,nevaru nepiekrist, kas var atļauties pērk,kas nevar ,nopērk citur.

Vai hroniskus aizcietējumus “ārstē” ar detoxiem? Aizej pie ārsta proktologa un gastroenterologa! Neviens tev neieteiks kaut kādu hu*ņu detoxu!
14.01.2022 13:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits