IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
sancha12 @ 14.01.2022 11:42
Un jā es esmu NL , bet esmu tieši tā iemesla dēļ, jo biju skeptiķis, vēlējos uzzināt par visu sastāvu, jo meitene pie kuras vēlējos iegādāties,nevarēja man to sniegt! Šobrīd esmu izlasījusi sastāvu gandrīz par visiem produktiem! Un ne par vienu nevaru teikt kaut ko sliktu! Kāpēc nerunājām par herbalife vai greenway?Atbilde ir tāda,jo augstāk stāvošie cilvēki nav sabiedrība tik ļoti zināmi!
Runājot par piramīda shēmu, arī par to Jums vajaga iedziļināties un sapratīsiet,ka NL tā nav! Un to ka te tā ir, saka tikai tie kam nav sanācis,bet nav sanācis tieši tā iemesla dēļ,ka neko nedara, atnāk un gaida kad viss pats notiks! Tādu ir daudz, tāpēc arī neveiksmīgi! Jā kāds šeit iefiltrētos, es kā NL lietotāja, būtu tikai priecīga,jo beidzot uzzinātu patiesību, un pieklustu tie glupie bļāvēji ar saviem tievēšanas pulveriem un piramīdām!

Jautājums Tev, kā NL pārstāvei.
Vai pasūtot produktus no saitiem, ja tie nav atvērti vai bojāti, var atgriezt?
14.01.2022 11:46 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
MjauMjau @ 14.01.2022 11:41

Neesmu redzējusi, ka kāds piedāvātu nedēļu tievēt aizvietojot ēdienreizes ar kakao vai aplejamajām zupiņām?

Ir tādi,kas tievē! Bet Tu jau to neredzi! Jo zupu aizej nopērk maxima un dzer nedēļu! Ir tādi kas tievē vispār nedēļu neēdot! Tāds variants tev labāk patīk?
14.01.2022 11:50 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
amaia @ 14.01.2022 11:46

Jautājums Tev, kā NL pārstāvei.
Vai pasūtot produktus no saitiem, ja tie nav atvērti vai bojāti, var atgriezt?

Protams, jo situācijas var būt dažādas!Tieši tāpat,kā jebkurā citā normāla internetveikalā!
14.01.2022 11:53 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Runājot par piramīda shēmu, arī par to Jums vajaga iedziļināties un sapratīsiet,ka NL tā nav!

Galvenais, ka pati tam tici, ka NL nav piramīdu shēma! 😁
Kāpēc tad zem sevis jāvāc komanda? Lai pelnītu naudu uz zem sevis esošajiem cilvēkiem.
Zem Saulietes ir X meitenes, zem X meitenēm ir Y meitenes, no visām Saulietei atlec lielāka alga. Tāpēc jau mūždien ar putām uz lūpām aizsvilstas tiklīdz kāda atļaujas izteikt krituku par NL.
14.01.2022 11:57 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
C00L Dzipsy @ 14.01.2022 11:57

Galvenais, ka pati tam tici, ka NL nav piramīdu shēma! ?
Kāpēc tad zem sevis jāvāc komanda? Lai pelnītu naudu uz zem sevis esošajiem cilvēkiem.
Zem Saulietes ir X meitenes, zem X meitenēm ir Y meitenes, no visām Saulietei atlec lielāka alga. Tāpēc jau mūždien ar putām uz lūpām aizsvilstas tiklīdz kāda atļaujas izteikt krituku par NL.

Nu ienàc NL un sapratīsi,ka Tev jau nemaksāt par to vienkārši tāpat! 😉 Ja pats neko nedari, tad nemaksā.
Piramīdas shēma, maksā pat ja pats neko nedari, iemet cilvēku un viss, saņem par to naudu, tāpēc arī viņas ir aizliegtas!
Ja jau saki piramīda shēma. Tad jautājums Tev kur tu strādā?
Neēsi iedomājusies,ka Tu strādā uz kāda cilvēka ?
Mārketinga tīkls ir tieši tas pats kā jeb kurš cits bizness! Bet nevajag domāt,ka te maksā vienkārši tāpat!
14.01.2022 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
C00L Dzipsy @ 14.01.2022 11:57

Galvenais, ka pati tam tici, ka NL nav piramīdu shēma! ?
Kāpēc tad zem sevis jāvāc komanda? Lai pelnītu naudu uz zem sevis esošajiem cilvēkiem.
Zem Saulietes ir X meitenes, zem X meitenēm ir Y meitenes, no visām Saulietei atlec lielāka alga. Tāpēc jau mūždien ar putām uz lūpām aizsvilstas tiklīdz kāda atļaujas izteikt krituku par NL.

Citāts:
“ If the MLM is not a pyramid scheme, it will pay you based on your sales to retail customers, without having to recruit new distributors.”
https://www.consumer.ftc.gov/articles/multi-level-marketing-businesses-and-pyramid-schemes
14.01.2022 12:04 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
sancha12 @ 14.01.2022 11:42
Un jā es esmu NL , bet esmu tieši tā iemesla dēļ, jo biju skeptiķis, vēlējos uzzināt par visu sastāvu, jo meitene pie kuras vēlējos iegādāties,nevarēja man to sniegt! Šobrīd esmu izlasījusi sastāvu gandrīz par visiem produktiem! Un ne par vienu nevaru teikt kaut ko sliktu! Kāpēc nerunājām par herbalife vai greenway?Atbilde ir tāda,jo augstāk stāvošie cilvēki nav sabiedrība tik ļoti zināmi!
Runājot par piramīda shēmu, arī par to Jums vajaga iedziļināties un sapratīsiet,ka NL tā nav! Un to ka te tā ir, saka tikai tie kam nav sanācis,bet nav sanācis tieši tā iemesla dēļ,ka neko nedara, atnāk un gaida kad viss pats notiks! Tādu ir daudz, tāpēc arī neveiksmīgi! Jā kāds šeit iefiltrētos, es kā NL lietotāja, būtu tikai priecīga,jo beidzot uzzinātu patiesību, un pieklustu tie glupie bļāvēji ar saviem tievēšanas pulveriem un piramīdām!
ieliec, lūdzu kādu paciņu aprakstu, paskatīsimies. Jo es tiešām neesmu redzējis kas tur ir sastāvā, uzturvērtību utt. Tāpat kāda krēma sastāvu. Paldies
14.01.2022 12:05 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
C00L Dzipsy @ 14.01.2022 11:57

Galvenais, ka pati tam tici, ka NL nav piramīdu shēma! ?
Kāpēc tad zem sevis jāvāc komanda? Lai pelnītu naudu uz zem sevis esošajiem cilvēkiem.
Zem Saulietes ir X meitenes, zem X meitenēm ir Y meitenes, no visām Saulietei atlec lielāka alga. Tāpēc jau mūždien ar putām uz lūpām aizsvilstas tiklīdz kāda atļaujas izteikt krituku par NL.

Ja jau tā būtu, ka Tu saki! Ka piramīdas shēma!
Tad paskaidro kāpēc Vucena kas visu aizsāka šeit sasniedza DT4 kvalifikāciju,bet Sauliete kas ir zem Vucenas sasniedza DT5 ?
( DT ir kvalifikācijas)
14.01.2022 12:06 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
sancha12 @ 14.01.2022 12:03

Nu ienàc NL un sapratīsi,ka Tev jau nemaksāt par to vienkārši tāpat! ? Ja pats neko nedari, tad nemaksā.
Piramīdas shēma, maksā pat ja pats neko nedari, iemet cilvēku un viss, saņem par to naudu, tāpēc arī viņas ir aizliegtas!
Ja jau saki piramīda shēma. Tad jautājums Tev kur tu strādā?
Neēsi iedomājusies,ka Tu strādā uz kāda cilvēka ?
Mārketinga tīkls ir tieši tas pats kā jeb kurš cits bizness! Bet nevajag domāt,ka te maksā vienkārši tāpat!

Man neviens nemaksā par to, ka ievilinu zem sevis vientuļās mātes, sievietes BKA.
Domā ko runā, sektante! 😁
Vari nepūlēties šeit kādu pārliecināt, ka NL nav sekta un piramīdu shēma! 😁
14.01.2022 12:08 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
sancha12 @ 14.01.2022 12:06

Ja jau tā būtu, ka Tu saki! Ka piramīdas shēma!
Tad paskaidro kāpēc Vucena kas visu aizsāka šeit sasniedza DT4 kvalifikāciju,bet Sauliete kas ir zem Vucenas sasniedza DT5 ?
( DT ir kvalifikācijas)

Šis mans komentārs tika veiksmīgi no ignorēts. Atkārtoju atbildot konkrēti Tev:
Citāts:
“ If the MLM is not a pyramid scheme, it will pay you based on your sales to retail customers, without having to recruit new distributors.”
https://www.consumer.ftc.gov/articles/multi-level-marketing-businesses-and-pyramid-schemes
Es domāju labāks jautājums būtu, cik Tu esi iztērējusi NL produktos un cik nopelnījusi, neskaitot cashback.
Un nevajag arī teikt, tie ir produkti, kurus es tā pat lietoju. Nu nevienam nevajag detoxu un reize drainefect un 5 dažādas sejas maskas, un reize 5 dažādus uztura bagātinātājus.
14.01.2022 12:10 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
sancha12 @ 14.01.2022 12:06

Ja jau tā būtu, ka Tu saki! Ka piramīdas shēma!
Tad paskaidro kāpēc Vucena kas visu aizsāka šeit sasniedza DT4 kvalifikāciju,bet Sauliete kas ir zem Vucenas sasniedza DT5 ?
( DT ir kvalifikācijas)

Jo Sauliete aktīvāk darbojas nekā Vucēna.
Sauliete ir ex sieva pazīstamam hokejistam, kura jau pirms iesaistīšanās NL, bija slavena dzeltenajā presē, vieglāka atpazīstamība nekā Vucēnai.
Saulietei lielāka komanda, kurā atrodas vairāk dimantu nekā Vucēnai.
Tu taču pati zini atbildes uz savu jautājumu kāpēc, kāpēc! 😁
Ja zem Saulietes nebūtu kvalifikāciju ieguvušas meitenes, un viņa pārdotu un pelnītu tikai to, ko pati pārdod, vai tad viņas apgrozījums būtu tāds kāds tas ir? Tas apgrozījums ko viņa uzrāda ir VIŅAS KOMANDAS apgrozījums, nevis viņas personīgais. 😁
14.01.2022 12:11 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Es gaidu, kad mani kāda NL centīsies ievilināt, arī esmu dekrēta atvaļinājumā, gribu kādu pamatīgi pasūtīt dir*t 😁
14.01.2022 12:13 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
Jajaja2 @ 14.01.2022 12:05
ieliec, lūdzu kādu paciņu aprakstu, paskatīsimies. Jo es tiešām neesmu redzējis kas tur ir sastāvā, uzturvērtību utt. Tāpat kāda krēma sastāvu. Paldies

https://ng.nlstar.com/ru/product/73644
Ieejot NL internetveikalā ir viss pieejamais sastāvs, katram produktam. Ja vēlies izlasīt latviešu valoda tad nlstar.com vai arī pvd mājaslapā :)
14.01.2022 12:14 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
NL cilvēkiem izskalo smadzenes, tāpat kā Jencīša sekta! Skumji!
Spriestpēja un loģiskā domāšana uzreiz pamet cilvēkus.
Gribētos redzēt ko NL pārdevējas, kuras savu artavu būs pametušas tuvāko gadu laikā, teiks par šo visu pēc 5-10 gadiem. Gan jau, ka klusēs kā zivis ūdeni mutē ieņēmušas, jo būs kauns, ka iesaistījušās tādās muļķībās.
14.01.2022 12:14 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
C00L Dzipsy @ 14.01.2022 12:08

Man neviens nemaksā par to, ka ievilinu zem sevis vientuļās mātes, sievietes BKA.
Domā ko runā, sektante! ?
Vari nepūlēties šeit kādu pārliecināt, ka NL nav sekta un piramīdu shēma! ?

Nav mans mērķis pārliecināta par darbošanos šeit, kā es saku,nav mans lauciņš,bet zinu visu kā šeit viss notiek! Kāpēc? Tāpēc,ka pati esmu šeit, jo interesē produkti!
14.01.2022 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Jeļena tā uzvelkas par to, ka cilvēki grib zināt vai viņa pārcelsies uz Tur vai viņas vīrs uz Latviju, ka uzreiz var redzēt, ka tam nav tālejošas nākotnes. Viņa var stāstīt cik liela ir viņas love, bet kaut kā neticu.
14.01.2022 12:17 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
sancha12 @ 14.01.2022 12:14

https://ng.nlstar.com/ru/product/73644
Ieejot NL internetveikalā ir viss pieejamais sastāvs, katram produktam. Ja vēlies izlasīt latviešu valoda tad nlstar.com vai arī pvd mājaslapā :)

Nu, bitīte, stāsti cik es nopelnīšu? Šobrīd māmiņalga ir 650€, kas ir pateicoties darba vietai no 8-16, dzīvoju ar diviem maziem bērniem pa māju, eju pastaigās, vasarā brauksim ceļojumā un, līdz vēlai naktij neklausos kā savaņģot jauniņās. Klāj vaļā cik tad NL nopelnītu esot dekrētā? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
14.01.2022 12:18 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
amaia @ 14.01.2022 12:10

Šis mans komentārs tika veiksmīgi no ignorēts. Atkārtoju atbildot konkrēti Tev:
Citāts:
“ If the MLM is not a pyramid scheme, it will pay you based on your sales to retail customers, without having to recruit new distributors.”
https://www.consumer.ftc.gov/articles/multi-level-marketing-businesses-and-pyramid-schemes
Es domāju labāks jautājums būtu, cik Tu esi iztērējusi NL produktos un cik nopelnījusi, neskaitot cashback.
Un nevajag arī teikt, tie ir produkti, kurus es tā pat lietoju. Nu nevienam nevajag detoxu un reize drainefect un 5 dažādas sejas maskas, un reize 5 dažādus uztura bagātinātājus.

es varu drīzāk atbildēt cik daudz es esmu ieekonomējusi,jo nestrādāju,ka citas, esmu šeit lai pirktu sev,pirms tam es biju pievienojusies lai uzzinātu visu par sastāviem. Bet tad atkal gudrinieces bļaus, ka es mēģinu pārliecināt kādu, tāpēc tas nav tik nozīmīgi ! :D
Tas ko es vispār gribēju pateikt, nu pirms runājat kko, pašas ieejat un izlastast kas tas ir, neviens klausaties tikai blogerus! Jeb kàdu kurš pasaka “sūds” un pēc pāris storijiem ir reklāma uz citu veikalu ar līdzīgiem produktiem. 😁
14.01.2022 12:20 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
sancha12 @ 14.01.2022 12:16

Nav mans mērķis pārliecināta par darbošanos šeit, kā es saku,nav mans lauciņš,bet zinu visu kā šeit viss notiek! Kāpēc? Tāpēc,ka pati esmu šeit, jo interesē produkti!

Ja tu šeit neredzi piramīdas shēmu, vajag pie okulista pārbaudīties un mazāk Zooooooomiņos klausīties!
14.01.2022 12:21 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
sancha12 @ 14.01.2022 12:20

es varu drīzāk atbildēt cik daudz es esmu ieekonomējusi,jo nestrādāju,ka citas, esmu šeit lai pirktu sev,pirms tam es biju pievienojusies lai uzzinātu visu par sastāviem. Bet tad atkal gudrinieces bļaus, ka es mēģinu pārliecināt kādu, tāpēc tas nav tik nozīmīgi ! :D
Tas ko es vispār gribēju pateikt, nu pirms runājat kko, pašas ieejat un izlastast kas tas ir, neviens klausaties tikai blogerus! Jeb kàdu kurš pasaka “sūds” un pēc pāris storijiem ir reklāma uz citu veikalu ar līdzīgiem produktiem. ?

Šo tekstu vakar visas enelnelietes bazūnēja savos storijos!
14.01.2022 12:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!