IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
Sonora1 @ 13.01.2022 17:11
Uz vucēnu, i guess, neattiecās ierobežojumi, ka pie viena galda var sēdēt 4pers.?

Vien viena galda var sēdēt 4 personas. Vairāk gan nevar. Pati pagājušajā nedēļā zvanīju restorānam un šo jautāju.
14.01.2022 10:09 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
amaia @ 14.01.2022 09:56
Vispār es nesen iedomājos, ka lai kā viņas censas iestāstīt NL arī ir klasiskais MLM pelņas sadalījums.
Piemēram Katrines komandā ir ~2000 cilvēku.
NL no zvaigznes pelna ~1000.
Viņa vienreiz bija ielikusi postu ar savas komandas kvalifikācijam un tur arī apmēram 20-30 meitenēm bija zvaigzne vai augstāk.
Tātad maksimums 2% no komandas vispār kaut ko pelna.
Tik skumīgi skatīties meitenes ar 200/300 sekotājiem, kas pērk sev lielas noliktavas, lai tik pelnītu un tā pelna naudu tam 1%.

Vakardienas atbilde no Saulietes, ka ir jau pusmēnesī savākta 100000PV. Iedomājieties tas naudās ir ap 200000 EUR cik saprotu. Pasakiet, ka Latvijā nav naudas vēl 😁 Protams no šīs iztērētās naudas aiziet 10% algā Saulietei. Jāsaka apbrīnojamo. Kura no mums tā negribētu
14.01.2022 10:10 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Ināra Lontone @ 14.01.2022 10:10

Vakardienas atbilde no Saulietes, ka ir jau pusmēnesī savākta 100000PV. Iedomājieties tas naudās ir ap 200000 EUR cik saprotu. Pasakiet, ka Latvijā nav naudas vēl ? Protams no šīs iztērētās naudas aiziet 10% algā Saulietei. Jāsaka apbrīnojamo. Kura no mums tā negribētu
jā, es arī tieši domāju, nu viena bagāta tauta, tie latvieši, kāpēc sūdzas par sliktu dzīvi, ja var tādas naudas tērēt visos tajos pulveros, krēmos, smaržīgajās eļļās, slotās un mazgāšanas līdzekļos, uzturēt Didru biznesu. Vienkārši fantastiski bombiski kolosāli. Prieks par turīgajiem latviešiem!
14.01.2022 10:14 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Jajaja2 @ 14.01.2022 10:08
Vakar storijos anoreksijas slimniece, Jeļena, paziņoja, ka grūtniecības laikā viņai konstatēja grūtniecības diabētu (pieņemsim), tāpēc viņa nokritās svarā, un tāpēc vairāk neuzticās analīzēm.. nu tāds sviests, ko var tajā galvā izdomāt, lai tikai attaisnotu neēšanu un savas veselības pamešanu novārtā.
Vai viņai tiešām gribas nomirt? Kas audzinās meitu? Tēvs paņems un aizvedīs uz Turciju..
Vēl tāds naivums par cūkgaļu. Kāds pajautāja, kā bd domā atrisināt. Viņa atbildēja, vai tad bērniem tādu vispār dod, jo esot trekna. Un kā tad ar veģetāriešiem un vegāniem? Es gan pieļauju, ka ir kāds niecīgs procents uz planētas bērnu vegānu, bet diezin vai viņus sūta uz pašvaldības bd..

Skumji par viņu. Man viņa liekas ok, dabiska, runā, ko domā, arī priekš par mazo, bet jā 38 kg. Tā tak sver bērni līdz 10 gadu vecumam. Bet palīdzēt jau neviens nevarēs, kamēr pati to nesapratīs.
14.01.2022 10:14 |
 
10 gadi
Reitings 260
Reģ: 30.07.2012
Gribēju mazliet arī savu artavu ielikt par NL tēmu. Es pirms pāris gadiem, kad biju dekrētā ( kā jau šeit min, ka jaunās māmiņas ir labākie upuri :D) arī iekritu NL tīklos, meklēju, kur piepelnīties, radoša pārāk neesmu, lai pati, ko taisītu, redzēju piedāvājumu un likās, kapēc ne, iepriekš neko daudz nebiju par NL dzirdējusi. Piereģistrējos, atmosfēra tur bija jauka, bet augstākstāvošā mentore, šeit pieminēta arī ar citām krāpnieciskām shēmām, ļoti uzstājīgi lika aktivizēties, ko es arī izdarīju, tā sanāca pietiekami liela naudiņa, kuru maksāju no māmiņu algas (kauns pašai par sevi, par savu muļķību), lieki teikt, ka naudu neatguvu, īsti neko nepārdevu, nav man tik plašs paziņu loks un darboties IG man arī nepatika, produkti gan bija ok, bet nekas wow, cenas ir krietni par lielu. Ja pareizi atceros, divus mēnešus cīnijos ar komandas izveidi, ar uzbāšanos visiem pazīstamajiem, iebraucu arī parādos, jo naudas nebija pārāk daudz, nebija ierēķināta vēl NL aktivizācija par vairāk kā simts eiro. Negribētu domāt, ka biju galīgi stulba, bet naiva gan. Ja iekš IG ir vairāk tūkstoši sekotāju jau iepriekš, pieļauju, ka var, kaut kas sanākt, bet citādi, nu nezinu. Es tiešām ceru, ka kaut kad Aizliegtais paņēmiens pieķersies visam šim murgam. Jo nu jau ir par traku.
Pati NL funkcionālā ēdiena ideja man patika, ir reizes, kad našķa vietā labāk izdzeru tādu, bet noteikti iesaku vienkārši pasūtīt proteīna pulverus no sporta veikaliem, daudz lētāk!
14.01.2022 10:15 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Jajaja2 @ 14.01.2022 10:14
jā, es arī tieši domāju, nu viena bagāta tauta, tie latvieši, kāpēc sūdzas par sliktu dzīvi, ja var tādas naudas tērēt visos tajos pulveros, krēmos, smaržīgajās eļļās, slotās un mazgāšanas līdzekļos, uzturēt Didru biznesu. Vienkārši fantastiski bombiski kolosāli. Prieks par turīgajiem latviešiem!

Iedomājos - tā kaste ar 15 ēdieniem, ko tirgi, cik maksā - 35? 40?
Par 35 Eur var nopirkt 3 olu pakas, 10 kg burkānus, 10 kg kartupeļus, 10 kg kāpostus, cik litrus kefīru, 3 kg auzu pārslas, griķus un vēl 10 kg banānus, kad nav laika paēst uzgatagot, lai var ātri uzēst. Un ābolus un melno šokolādi - visu vitamīniem un minerālvielām bagātu, īstu un ēdiens pietiktu ilgākam laikam. Un visā tai vitamīni būtu un kalorāža pat mazāka :)
14.01.2022 10:20 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Rožaināk @ 14.01.2022 10:15
Gribēju mazliet arī savu artavu ielikt par NL tēmu. Es pirms pāris gadiem, kad biju dekrētā ( kā jau šeit min, ka jaunās māmiņas ir labākie upuri :D) arī iekritu NL tīklos, meklēju, kur piepelnīties, radoša pārāk neesmu, lai pati, ko taisītu, redzēju piedāvājumu un likās, kapēc ne, iepriekš neko daudz nebiju par NL dzirdējusi. Piereģistrējos, atmosfēra tur bija jauka, bet augstākstāvošā mentore, šeit pieminēta arī ar citām krāpnieciskām shēmām, ļoti uzstājīgi lika aktivizēties, ko es arī izdarīju, tā sanāca pietiekami liela naudiņa, kuru maksāju no māmiņu algas (kauns pašai par sevi, par savu muļķību), lieki teikt, ka naudu neatguvu, īsti neko nepārdevu, nav man tik plašs paziņu loks un darboties IG man arī nepatika, produkti gan bija ok, bet nekas wow, cenas ir krietni par lielu. Ja pareizi atceros, divus mēnešus cīnijos ar komandas izveidi, ar uzbāšanos visiem pazīstamajiem, iebraucu arī parādos, jo naudas nebija pārāk daudz, nebija ierēķināta vēl NL aktivizācija par vairāk kā simts eiro. Negribētu domāt, ka biju galīgi stulba, bet naiva gan. Ja iekš IG ir vairāk tūkstoši sekotāju jau iepriekš, pieļauju, ka var, kaut kas sanākt, bet citādi, nu nezinu. Es tiešām ceru, ka kaut kad Aizliegtais paņēmiens pieķersies visam šim murgam. Jo nu jau ir par traku.
Pati NL funkcionālā ēdiena ideja man patika, ir reizes, kad našķa vietā labāk izdzeru tādu, bet noteikti iesaku vienkārši pasūtīt proteīna pulverus no sporta veikaliem, daudz lētāk!
paldies, ka padalījies. Ko tur kaunēties, pilnīgi visi kļūdas un pieņem aplamus lēmumus savā dzīvē. Kaunēties vajadzētu līderēm, kas saprotams, labi dzīvo, burtiski uz citu cilvēku rēķina un parādiem..
14.01.2022 10:22 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.09.2021
Šorīt visas bitītes un bišu māte pieklusušas...garlaicīgi😀
14.01.2022 10:33 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Jeļenai būtu beidzot jāpieaug un jābeidz melot sev un citiem. Ne uz kādu Turciju viņa dzīvot nepārcelsies. Bērns jau pieteikts Latvijas dārziņā, pati teica, ka turpinās strādāt šeit Latvijā, nepatīk Turcijas medicīna un kas tur vēl. Gan jau nepatiks, ka vīrs piļīs par ēšanu un nevarēs savus eklērus tik vien kā filmēt, būs arī jāēd 😁
Ja manai māsai tā būtu, es pasistu savus bērnus padusē un brauktu dzīvot pie viņas, pieskatītu viņas bērnus un pašu iebāztu klīnikā. Tas ir bullshits, ka šiem cilvēkiem nevar palīdzēt.
Un paskatoties bildes no 2018.gada, Jeļena vēl izskatījās ļoti okey. Vienīgi viņas šķībi izoperētie plakstiņi izskatās nelabi, bet tā-simpātiska sieviete. Tagad kaulu kambaris. Kā vīram nav bail viņai pieskarties?
14.01.2022 11:00 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Rožaināk @ 14.01.2022 10:15
Gribēju mazliet arī savu artavu ielikt par NL tēmu. Es pirms pāris gadiem, kad biju dekrētā ( kā jau šeit min, ka jaunās māmiņas ir labākie upuri :D) arī iekritu NL tīklos, meklēju, kur piepelnīties, radoša pārāk neesmu, lai pati, ko taisītu, redzēju piedāvājumu un likās, kapēc ne, iepriekš neko daudz nebiju par NL dzirdējusi. Piereģistrējos, atmosfēra tur bija jauka, bet augstākstāvošā mentore, šeit pieminēta arī ar citām krāpnieciskām shēmām, ļoti uzstājīgi lika aktivizēties, ko es arī izdarīju, tā sanāca pietiekami liela naudiņa, kuru maksāju no māmiņu algas (kauns pašai par sevi, par savu muļķību), lieki teikt, ka naudu neatguvu, īsti neko nepārdevu, nav man tik plašs paziņu loks un darboties IG man arī nepatika, produkti gan bija ok, bet nekas wow, cenas ir krietni par lielu. Ja pareizi atceros, divus mēnešus cīnijos ar komandas izveidi, ar uzbāšanos visiem pazīstamajiem, iebraucu arī parādos, jo naudas nebija pārāk daudz, nebija ierēķināta vēl NL aktivizācija par vairāk kā simts eiro. Negribētu domāt, ka biju galīgi stulba, bet naiva gan. Ja iekš IG ir vairāk tūkstoši sekotāju jau iepriekš, pieļauju, ka var, kaut kas sanākt, bet citādi, nu nezinu. Es tiešām ceru, ka kaut kad Aizliegtais paņēmiens pieķersies visam šim murgam. Jo nu jau ir par traku.
Pati NL funkcionālā ēdiena ideja man patika, ir reizes, kad našķa vietā labāk izdzeru tādu, bet noteikti iesaku vienkārši pasūtīt proteīna pulverus no sporta veikaliem, daudz lētāk!

Tev vajadzētu par to runāt plašāk. Zinu, ka ir kauns par ko tādu, bet tu noteikti izglābtu kā minimums vienu meiteni no ielīšanas parādos.
Starp citu, pavisam droši zinu, ka "mentores" uz mēneša beigām meitenēm liek ņemt ātros kredītus un sūtīt preci, lai tas apgrozījums sanāk lielāks.
14.01.2022 11:02 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Enazenaz @ 14.01.2022 11:00
Jeļenai būtu beidzot jāpieaug un jābeidz melot sev un citiem. Ne uz kādu Turciju viņa dzīvot nepārcelsies. Bērns jau pieteikts Latvijas dārziņā, pati teica, ka turpinās strādāt šeit Latvijā, nepatīk Turcijas medicīna un kas tur vēl. Gan jau nepatiks, ka vīrs piļīs par ēšanu un nevarēs savus eklērus tik vien kā filmēt, būs arī jāēd ?
Ja manai māsai tā būtu, es pasistu savus bērnus padusē un brauktu dzīvot pie viņas, pieskatītu viņas bērnus un pašu iebāztu klīnikā. Tas ir bullshits, ka šiem cilvēkiem nevar palīdzēt.
Un paskatoties bildes no 2018.gada, Jeļena vēl izskatījās ļoti okey. Vienīgi viņas šķībi izoperētie plakstiņi izskatās nelabi, bet tā-simpātiska sieviete. Tagad kaulu kambaris. Kā vīram nav bail viņai pieskarties?
nu nevar palīdzēt. Kā var alkoholiķiem palīdzēt? Nu nevar, cik daudz cilvēku nodzeras. Vai azartspēļu atkarīgajiem? Pazaudē visu. Arī ēšanas atkarība ir viena no atkarībām. Kamēr cilvēkam pašam nav vēlmes un motivācijas to pārtraukt, tad visas darbības ir tikai ar īslaicīgu efektu. Protams, ieliekot klīnikā, uzkačās svaru līdz kaut kādam, bet to tikpat ātri nometīs, kad izlaidīs ārā.
14.01.2022 11:05 |
 
Reitings 44
Reģ: 11.01.2022
Enazenaz @ 14.01.2022 11:00
Jeļenai būtu beidzot jāpieaug un jābeidz melot sev un citiem. Ne uz kādu Turciju viņa dzīvot nepārcelsies. Bērns jau pieteikts Latvijas dārziņā, pati teica, ka turpinās strādāt šeit Latvijā, nepatīk Turcijas medicīna un kas tur vēl. Gan jau nepatiks, ka vīrs piļīs par ēšanu un nevarēs savus eklērus tik vien kā filmēt, būs arī jāēd ?
Ja manai māsai tā būtu, es pasistu savus bērnus padusē un brauktu dzīvot pie viņas, pieskatītu viņas bērnus un pašu iebāztu klīnikā. Tas ir bullshits, ka šiem cilvēkiem nevar palīdzēt.
Un paskatoties bildes no 2018.gada, Jeļena vēl izskatījās ļoti okey. Vienīgi viņas šķībi izoperētie plakstiņi izskatās nelabi, bet tā-simpātiska sieviete. Tagad kaulu kambaris. Kā vīram nav bail viņai pieskarties?

Labrīt 😁 tulīt skeletons būs klāt un arī Jūs par ku*īti sauks😁 un sutis naa%%|~j 😁
14.01.2022 11:05 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Kukuuu @ 14.01.2022 11:02

Tev vajadzētu par to runāt plašāk. Zinu, ka ir kauns par ko tādu, bet tu noteikti izglābtu kā minimums vienu meiteni no ielīšanas parādos.
Starp citu, pavisam droši zinu, ka "mentores" uz mēneša beigām meitenēm liek ņemt ātros kredītus un sūtīt preci, lai tas apgrozījums sanāk lielāks.

Uz doto brīdi tiesham tā Nl shema jau ir par tālu aizgajusi,Bisu māte gan tik berzē rokas un priecājas par lielo piki!
Vakar izlasiju,to Vucens postu par to cik Tad mums ir pašiem draugu/pazinu,kas ar Nl nodarbojas es izskaitiju man sanāk 7 (gan jau kadu aizmirsu)
No tam 2 vairs jau nereklame,kas man besi ,ka meitenes tiek apcakaretas,pasas to saprot pamet NL bet par to skali neruna,ja butu NL #metoo butu tukstosiem meitenu 💯
Man liekas ,meitenem kas ir iekritušas uz so ,vajadzetu skali runat ,Lai pasargatu citas meitenes !
14.01.2022 11:08 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Enazenaz @ 14.01.2022 11:00
Jeļenai būtu beidzot jāpieaug un jābeidz melot sev un citiem. Ne uz kādu Turciju viņa dzīvot nepārcelsies. Bērns jau pieteikts Latvijas dārziņā, pati teica, ka turpinās strādāt šeit Latvijā, nepatīk Turcijas medicīna un kas tur vēl. Gan jau nepatiks, ka vīrs piļīs par ēšanu un nevarēs savus eklērus tik vien kā filmēt, būs arī jāēd ?
Ja manai māsai tā būtu, es pasistu savus bērnus padusē un brauktu dzīvot pie viņas, pieskatītu viņas bērnus un pašu iebāztu klīnikā. Tas ir bullshits, ka šiem cilvēkiem nevar palīdzēt.
Un paskatoties bildes no 2018.gada, Jeļena vēl izskatījās ļoti okey. Vienīgi viņas šķībi izoperētie plakstiņi izskatās nelabi, bet tā-simpātiska sieviete. Tagad kaulu kambaris. Kā vīram nav bail viņai pieskarties?

Piekrītu, ir visai bēdīgi uz viņu skatīties. Un to neviena nesaka aiz skaudības vai lai ieriebtu. Šādi var vienā rītā arī nepiecelties, lai padomā, vai vēlēsies, ka meita uzaug bez viņas, kaut kur Turcijā, jo viņu bērnībā ļaunie pusaudži apbižojuši, tāpēc tagad uztaisīšu perfektu dzīvi ar visu rozā pieskaņu, tēlošu, ka ēdu saldumus, kaut gan labākajā gadījumā uzgraužu gurķi. Un būšu ķipa tik pat skaista kā bārbija, kuras bija populāras, kad es biju maza meitene. Lai pie šāda svara ēdot eklerus un šokolādītes, svars vēl kristu zemāk, tur ir vai nu jākorķē aiz aizslēgtām durvīm vai jāskatās, ka kāds tārps nav iemitinājies. Un lai māsa te nemaz nelien un netaisnojās, tā būs jūsu visu bezdarbība, ja ar viņu kaut kas notiks. Beidzat dzīvot savā sapņu pasaulītē un sākat kaut ko darīt lietas labā!!!
14.01.2022 11:08 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Wonder woman @ 14.01.2022 11:08

Uz doto brīdi tiesham tā Nl shema jau ir par tālu aizgajusi,Bisu māte gan tik berzē rokas un priecājas par lielo piki!
Vakar izlasiju,to Vucens postu par to cik Tad mums ir pašiem draugu/pazinu,kas ar Nl nodarbojas es izskaitiju man sanāk 7 (gan jau kadu aizmirsu)
No tam 2 vairs jau nereklame,kas man besi ,ka meitenes tiek apcakaretas,pasas to saprot pamet NL bet par to skali neruna,ja butu NL #metoo butu tukstosiem meitenu ?
Man liekas ,meitenem kas ir iekritušas uz so ,vajadzetu skali runat ,Lai pasargatu citas meitenes !
es laikam citā burbulī dzīvoju, nezinu nevienu, kas NL izplata.
Eļļas, Amway to gan zinu vairākas.
14.01.2022 11:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4975
Reģ: 03.11.2012
Runājot par to, cik daudz man ir pazīstamo, kas ir NL 🙈, tas cipars nav mazs!
Tīri draudzenes, ar kurām reāli draudzējos ir kādas 8! No paziņām, vēl vairāk, zinu daudzas, kuras ir pametušaa NL.
Tie skaitļi nav mazi, ļoti daudzaa sievietes, it īpaši jaunās māmiņas un studentes ir mēģinājušas iesaistīties NL un pazaudējušas lielu naudu!
Vēl nesen, mana draudzene stāstija, ka mēneša beigās, vienmēr tiek izdarīts liels spiediens, lai savilktu galus, jo pārdošanas summas ir par mazu.
Cik reizes nav bijis tā, ka manas draudzenes ir saņēmušas “lekcijas” par to, ka pietiekami necenšas un nedara visu, lai sanāktu, lūk tur ir reāls mobings un presings!
Pati Sauliete ir teikusi, ka reizēm ir jāsadod kādai “pa pakaļu”, citas NLietes arī ir teikušas, ka mentore esot kārtīgi sadevusi sutu un tagad viņas cīnīšoties!
Nu tas nav normāli!
Par tām pazīstamajām, kuras ir iedzīvojušās veselības problēmās, vairs pat negribas rakstīt, jau cik reizes esmu te rakstījusi dažādus stāstus un gadījumus, kad man pazīstamas sievietes pat ir nonākušas slimnīcā!
NL ir viens liels mobings!!!
14.01.2022 11:33 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
Nolēmu ar te beidzot piereģistrēties un izteikt savu viedokli. Sekoju diskusijām neilgu laiku. Izteikt viedokli vēlos tieši par NL. Palasot Jūsu komentārus, gribas jautāt, ja produkts būtu slikts vai PVD viņu apstiprinātu uz tirzniecību? Te būs links, lai nesākat teikt,ka meloju kaut ko.
https://registri.pvd.gov.lv/ub/dati?a_n=NL+Continent+Baltic
Nākamais! Par ED, kur Jūs “izrāvāt” ,ka tas ir tievēšanas pulveri? Jūs zinat,kas ir tievēšanas pulveris? Ja nezināt, dodaties google palasīt, atšķirību starp funkcionālo ēdienu un tievēšanas pulveri! Noderētu kādreiz izglītoties par šo tēmu! ED ir tieši tas pats,kas kakao,aplejamās zupas, piena maisījumi, pulveru omletes u.t.t varētu vēl daudz uzskaitīt,bet šobrīd aktuālākie! Vai zinat,ka pēc operācijam ar tiek dots funkcionālais ēdiens slimnīcas? 😀 Problēma jau ir tajā,ka viena dura pabļava ka tievēšanas pulveris un visi glupie cilvēki tam noticēja,pat neuzzinot neko vairāk.
14.01.2022 11:35 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Vakar storijos anoreksijas slimniece, Jeļena, paziņoja, ka grūtniecības laikā viņai konstatēja grūtniecības diabētu (pieņemsim), tāpēc viņa nokritās svarā, un tāpēc vairāk neuzticās analīzēm.. nu tāds sviests, ko var tajā galvā izdomāt, lai tikai attaisnotu neēšanu un savas veselības pamešanu novārtā.

+ + +
14.01.2022 11:41 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Nākamais! Par ED, kur Jūs “izrāvāt” ,ka tas ir tievēšanas pulveri? Jūs zinat,kas ir tievēšanas pulveris? Ja nezināt, dodaties google palasīt, atšķirību starp funkcionālo ēdienu un tievēšanas pulveri! Noderētu kādreiz izglītoties par šo tēmu! ED ir tieši tas pats,kas kakao,aplejamās zupas, piena maisījumi, pulveru omletes u.t.t varētu vēl daudz uzskaitīt,bet šobrīd aktuālākie!

Neesmu redzējusi, ka kāds piedāvātu nedēļu tievēt aizvietojot ēdienreizes ar kakao vai aplejamajām zupiņām🤔
14.01.2022 11:41 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2022
Un jā es esmu NL , bet esmu tieši tā iemesla dēļ, jo biju skeptiķis, vēlējos uzzināt par visu sastāvu, jo meitene pie kuras vēlējos iegādāties,nevarēja man to sniegt! Šobrīd esmu izlasījusi sastāvu gandrīz par visiem produktiem! Un ne par vienu nevaru teikt kaut ko sliktu! Kāpēc nerunājām par herbalife vai greenway?Atbilde ir tāda,jo augstāk stāvošie cilvēki nav sabiedrība tik ļoti zināmi!
Runājot par piramīda shēmu, arī par to Jums vajaga iedziļināties un sapratīsiet,ka NL tā nav! Un to ka te tā ir, saka tikai tie kam nav sanācis,bet nav sanācis tieši tā iemesla dēļ,ka neko nedara, atnāk un gaida kad viss pats notiks! Tādu ir daudz, tāpēc arī neveiksmīgi! Jā kāds šeit iefiltrētos, es kā NL lietotāja, būtu tikai priecīga,jo beidzot uzzinātu patiesību, un pieklustu tie glupie bļāvēji ar saviem tievēšanas pulveriem un piramīdām!
14.01.2022 11:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits