IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Gondons @ 13.01.2022 22:08
Nemāku pievienot bildi, bet šeit links uz vienas nlšikas kontu, protams, par mobingu. Pati bitīšu karaliene iekomentējusi, atbildēja meitenei par Paulas un tā čalīša reizi, ja kāda prot, iemetiet skrīnus arī šeit! :D
https://www.instagram.com/p/CYrfmfFsZ7T/?utm_medium=copy_link

13.01.2022 22:14 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Gondons @ 13.01.2022 22:08
Nemāku pievienot bildi, bet šeit links uz vienas nlšikas kontu, protams, par mobingu. Pati bitīšu karaliene iekomentējusi, atbildēja meitenei par Paulas un tā čalīša reizi, ja kāda prot, iemetiet skrīnus arī šeit! :D
https://www.instagram.com/p/CYrfmfFsZ7T/?utm_medium=copy_link


13.01.2022 22:16 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
NL nelietēm būtu jāiemācas turēt mute reiz ciet! Jeb tautas valodā sakot - nekustināt sūdu, vēl vairāk smirdēs.
Varu saderēt, ka viņas ir iedzinušas daudzas jaunas meitenes depresijā un parādos ar savu kakaino NL piramīdu. Mūždien aicina pievienoties grūtnieces, BKA esošās sievietes. Uz NL pavelkas ne tas labākais sabiedrības slānis, tādi kuriem mazi ieņēmumi, dzīvo skatoties uz citiem ar tekošām siekalām.
Saulietes komentārs kā vienmēr tik apstiprina viņas tukšo pauri. Visi ļoti labi atceras kā viņa pazemoja un ņirgājās par Ivaru, kurš godīgi vēlējās iziet to sūda maratonu pa 100 eiro. Dzīvokli nosauca par miskasti. Saulietei pašai galvā ir viena liela miskaste!
13.01.2022 22:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4975
Reģ: 03.11.2012
Cilveeks @ 13.01.2022 21:59

Viņas gan laikam aizmirst, ka jau pirms 1.janvāra sāk reklamēt pēcsvētku notievēšanas kūrītes. Loģiski-izsludina maratonus, kas izglābs visu, un kāds, kurš kaut ko saprot, izsaka savu viedokli. Tāpēc laiki arī ir katru gadu vieni un tie paši. Loģika tur galīgi nestrādā.

Tur jau tā lieta! Iziet no 1.janvāra - 30 dienu maratonu un tad uzrodas cilvēki, kuri izdara secinājumus par produktu, izdara arī kritiku, dalās ar savām domām utt. Un tad bez maz vai sanāk, ka kārtējā nomelnošanas kampaņa.
Tīri no teorētiskā viedokļa skatoties, nerunāju tagad par šo gadījumu vai iepriekšējo gadu, bet vispārīgi!
Ja es ietu tādu maratonu un būtu vīlusies produktos, vai no produktu lietošanas slikti justos, tad arī to visiem gribētu pastāstīt un dalīties, lai arī citi uzmanās un man, piemēram, pat prātā neienāktu, ka es nomelnoju konkrēto kompāniju!
Galvenais, ka viņas pašas sevi atpazina tajos story, lai gan tur nebija neviena vārda par NL :D
Bet domu uzķēra un sacepās! Tik pat labi, runa varēja būt par kādu citu, pulverīšu kompāniju (herbalife utt.)
13.01.2022 22:26 |
 
Reitings 2242
Reģ: 10.09.2021
Meitenes, nu beidzat ludzu skatities uz visu subjektivi. Nebija tas Ivars jau tik nevainigs. Pats ar skepsi iesaistijas avantura, lai tikai celtu sev reitingu.
Ta ir katra pasa izvele iesaistities taja NL. Nevienu aiz rokas tur nerauj ieksa un nevienam neliek dzert pulveri. Katram pasam sava galva. Vnk apnicis lasit, ka jus varat visu laiku ar skaudibu runat cik NL ir slikts. Tak lai varas un nemas sava sulaa.. man teiksim skatoties ktru dienu NL reklamas nekad nav bijusi velme pameginat, vispar neinterese. Lai tak pelna savu naudinu, ticu, ka ir daudz meitenes kuram tiesam patik produkti.
13.01.2022 22:29 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Vnk apnicis lasit, ka jus varat visu laiku ar skaudibu runat cik NL ir slikts.

Uzredzēšanos, skaudība!
13.01.2022 22:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4975
Reģ: 03.11.2012
Un kā ar to sievieti, Kristīni, laikam! 2020.gada vasarā, viņa izmēģināja 7 dienu tievēšanas kūri un stāstīja FB live kā jūtas, ko ēd , ko dzer. Viņai reāli palika slikti no tiem mēsliem (kam es pilnīgi ticu, jo pazîstu daudzas, kam ir bijis slikti)
Un ko Vucena? Nereāli viņu nod%#*^ savos story, izķēmoja, izmēdija! Tas bija tik pretīgs skats!!!
Manuprāt, tie story nu jau ir dzēsti no saglabāto story mapēm, bet nu tas bija tiešām kronis! Manuprāt, tā Tanja arī kaut ko buhķēja un aprunāja.
Tas tikai parāda, cik NLā ir toksiski, indīgi un nelīdzsvaroti cilvēki, ar Saulieti un Vucenu priekšgalā.
13.01.2022 22:34 |
 
Reitings 2242
Reģ: 10.09.2021
Nu bet tu tiesam tici tam, ka ivars godigi velejas pa 100€ iziet to maratonu? Nu kaaa tad, tas bija eksperiments, lai tikai celtu sev sekotajus! Pats stradaja fitnesa zale un tadejadi vaca jaunus klientus.
13.01.2022 22:35 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Valdet @ 13.01.2022 22:29
Meitenes, nu beidzat ludzu skatities uz visu subjektivi. Nebija tas Ivars jau tik nevainigs. Pats ar skepsi iesaistijas avantura, lai tikai celtu sev reitingu.
Ta ir katra pasa izvele iesaistities taja NL. Nevienu aiz rokas tur nerauj ieksa un nevienam neliek dzert pulveri. Katram pasam sava galva. Vnk apnicis lasit, ka jus varat visu laiku ar skaudibu runat cik NL ir slikts. Tak lai varas un nemas sava sulaa.. man teiksim skatoties ktru dienu NL reklamas nekad nav bijusi velme pameginat, vispar neinterese. Lai tak pelna savu naudinu, ticu, ka ir daudz meitenes kuram tiesam patik produkti.
ar skaudību, skaudību. Un tad paskatos uz Vucēnas vaigiem vai simpātiskās Saulietes rīta piepampumu. Un skaužu, ka viņas pļumpē tos mēslus iekšā, un nesaprot, ka tas vairāk nemaz nav tik nevainīgi. Labi, tur šampūns, acu pači un lūpene. Dies ar to. Bet visi tie pulveri, ko uzņem iekšķīgi..bez nekādas tirgus regulācijas.. gribētu teikt, tas ir bīstami, jo uz spēles ir cilvēku veselība.
13.01.2022 22:36 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
C00L Dzipsy @ 13.01.2022 22:14


Tās prātiņā apdalītās NLietes pašas kādreiz padomā cik cilvēkus viņas pašas ir sadir###as ar tukšiem solījumiem ievelkot tajā sektā? Un cik sievietes ieslīgst depresijā, esot NL, kur viņas iegulda vairāk naudas nekās saņem atpakaļ? Pat nerunājot par visu to laiku kas tiek atņemta ģimenei, draugiem, hobijiem utt., jo visu laiku jāsēž kaut kādos zoomiņos un jāklausās, kā Tevi ļoti agresīvi zombē un burtiski di#š acīs skatoties!
Tas ko es nelasu no tām kuras tagad virina muti, ka viņas grib, lai sabiedrība piever acis un netraucē viņām turpināt izkrāpt naudu no cilvēkiem, kuriem ar finansēm jau tā ir problēmas, jo būsim godīgi, lielākās klientes NL nav kaut kāda kaimiņu Dace vai kolēģe Judīte, bet pašas NL sektantes.
13.01.2022 22:39 |
 
Reitings 2242
Reģ: 10.09.2021
Nu bet kapec jus te visu laiku sekojat visam NL meicham? Spriezat par kkadu Sandru vai Skriveri, kuras pat nav influenceres. Dienu dienam maljat par vinam.
Saprotu, ka Vucena un Sauliete ir influencere un apspriezat. Bet tas parejas.. nu atzistat, biskjit jums ir kaut kada apsestiba ar to NL.
13.01.2022 22:39 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Valdet @ 13.01.2022 22:35
Nu bet tu tiesam tici tam, ka ivars godigi velejas pa 100€ iziet to maratonu? Nu kaaa tad, tas bija eksperiments, lai tikai celtu sev sekotajus! Pats stradaja fitnesa zale un tadejadi vaca jaunus klientus.

Kāda starpība kurš viņš strādāja?
Cilvēks iegādājās produktus, samaksāja 100 eiro skaidrā naudā, čeku pretī neiedeva. Apsolītajā grupas čatā viņu nepievienoja, jo jau sākotnēji Sauliete un Co viņu uztvēra kā ienaidnieku. Ja NL superprodukti būtu bijuši tik labi, tad ko raustīt čuru no fitnesa trenera un ļaut viņam izmantot Saulietes izstrādāto notievēšanas nedēļas maratonu? Ivars visu atrādija godīgi storijos, kā maisa pulverus, kā viņus ēd, utt. To vien dabūja pretī, kā no Saulietes "Tavs dzīvoklis ir kā miskaste!".
13.01.2022 22:40 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
*nolasu
13.01.2022 22:40 |
 
Reitings 2242
Reģ: 10.09.2021
Es labprat uzzinatu un palasitu kurai ir bijusi depresija no iesaistisanas NL, iedosiet linku? 😁
13.01.2022 22:40 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Šitas viss ir tikai dēļ tiem defektiņa storijiem? Ja kādai sākas depresija, dēļ tā, ka kāds izsmej pulverus, nevienu personīgi neaizskarot, tur problēma ir daudz dziļāka :D Saukt to par mobingu vai bullyingu ir necieņa pret cilvēkiem, kam patiešām ir jāiet tam cauri.
13.01.2022 22:43 |
 
Reitings 2242
Reģ: 10.09.2021
Nopietni? Kada starpiba kur vins strada? Te jau var redzet ka pasas iekristu Ivara sekta, ka ticat visam ko vins stastija. Es ar skatijos tos storijus, es atvainojos - nebija vinam godiga nodoma ari, vins viena maisa bazams ar visam NL lieteem. Nu kaa var shito nesaprast 😁
13.01.2022 22:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4975
Reģ: 03.11.2012
Es uzskatu, ka tāda kompānija kā NL ir krāpniecība! Un man galīgi neskauž, man ir dusmas, ka tik daudzus cilvēkus iesaista un ievelk netīrā biznesā, kurā viņiem atņem pēdējo!
Vai tos cilvēkus piespiež? Jā, savā ziņā piespiež pievienoties NL, jo spekulē ar cilvēku finansiālo stāvokli un sasola brīnumus! Galvenā auditorija ir grūtnieces vai jaunās māmiņas, protams, ka tādas sievietes ir visvieglāk savervēt, jo daudzas grib piepelnīties un kaut ko padarīt, kamēr sēž mājās. Manuprāt, tas ir pretīgi un amorāli, spekulēt uz tādu cilvēku grupu!
Tiešām derdzas tādas kompānijas un ļoti ceru, ka kādreiz tādām kompānijām pienāks gals!!!
13.01.2022 22:48 |
 
Reitings 2242
Reģ: 10.09.2021
Un tas ka muzdien pieminat to vienu Saulites teikumu, ka vina ta vareja pateikt, ka maja ka miskaste. Nu ta tachu Sauliete, it ka vinu nepazitu, vina vienmer neapdomigi izsplaus to kas pirmais ienak prata. Bija jau ari bardaks vinam tur, bet tam nav nekadas saistibas. Tapat ka vina Sanu ir saukusi par kuci un tagad ta tiri neko uztur attiecibas, nu ir tadi cilveki, kuri splauj ara sakamo pirms padoma.
13.01.2022 22:49 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Valdet @ 13.01.2022 22:40
Es labprat uzzinatu un palasitu kurai ir bijusi depresija no iesaistisanas NL, iedosiet linku? ?

Pašā augšgalā, tā pati Vucēna! Un paskaties uz to Sandru, viņai jau pa gabalu redzams, ka ir smaga depresija.
13.01.2022 22:50 |
 
Reitings 2242
Reģ: 10.09.2021
Vucena pati par sevi ir sudiga personiba, nav vinai matiskuma, tapec ari vina netiek gala ar savu dzivi. Vina varetu stradat par viesmili ka ieprieks un butu tada pati, prichom tur NL. Jau pirms NL skreja uz darbu un pameta novarta Neitu.
13.01.2022 22:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits