IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Man patīk Nīmane, liekas smieklīga, vienkārša. Jā, varbūt nav nekā baaaigi wow viņai, bet mani vienmēr uzjautrina viņas storijos klāt pierakstītie teksti, man vinas storiji dažreiz atgādina komiksus ar tiem tekstiem klāt. Meitenes viņai mīlīgas un smieklīgas liekas. Tāda parasta ikdiena, bet manuprāt viņa visu tā ar humoru parāda,man patīk.
07.01.2022 12:56 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Dzenīte vispār savus sekotājus savāca kā insta mamma! Tagat bērni vispār principā neparādas storyos, nav nekādu nodarbju, ne spēļu , ne kā cita. Tikai mūžīga čīkstēšana blakus bērnu bildēm, cik grūūūūūti x2! Anti mamma, nevis insta mamma, atvainojos! Vienīgie storiji kur spēlējas ar sīčiem, ir bijuši tikai reklamizētie, kur kādu mantu uzdāvina un jāreklamē. Liekas ar dip dap un bungi bikes arī braukāja, tikai tāpēc, ka apmaksāta reklāma.
Un kā tāda var būt mamma- ietekmele? Tad jau Skrīvere vairāk ig mamma, kaut liekas, dēļ tādām kā Dzenīte, arī parādijās tas trends- būt mūžam neapmierinātām ar saviem bērniem, un uzskatīt to par normu.
Uzskatu , ka Dzenīte šobrīd 100% vairāk lepojas un uztraucas par saviem pupiem, kā par bērniem. Velta savu pupu bildēm vairāk laika, tāpēc arī nav laika ko pavadīt ar bērniem un bildēt bērnus.
07.01.2022 13:27 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Debila Sauliete, prieks kam kaki ta jabiede.
07.01.2022 13:28 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Dzenīte, tur veselu atvērumu ar diagnozi varētu uzrakstīt. Viņa tak nav normāla. Otru tik riebīgu, iedomīgu, egoistisku cilvēku kā viņu nezinu. Viss jau tika izrunāts par pašas nelike un like diedelēšanu, par pašvērtējuma trūkumu un kompleksiem, par bērnu neaudzināšanu, nogrūšanu dārziņā, auklītēm un ak dievs cik grūta ir vecākošanas. Pārstāsim par viņu runāt, nav vērta.
07.01.2022 14:48 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
blacke @ 07.01.2022 12:56
Man patīk Nīmane, liekas smieklīga, vienkārša. Jā, varbūt nav nekā baaaigi wow viņai, bet mani vienmēr uzjautrina viņas storijos klāt pierakstītie teksti, man vinas storiji dažreiz atgādina komiksus ar tiem tekstiem klāt. Meitenes viņai mīlīgas un smieklīgas liekas. Tāda parasta ikdiena, bet manuprāt viņa visu tā ar humoru parāda,man patīk.
jā 😅 bilde kā bilde, bet viņa steksti vienmēr klāt un TIK smieklīgi
07.01.2022 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Jums neliekas,ka Nīmane vienkārši iztur to tēlu?
Un ļoti daudz ko reāli nerāda nemaz, lai tikai nepaliktu par čīkstuli
07.01.2022 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
atceros viņu kādreiz no treniņu laikiem,viņa nekad nav bijusi jautrīte vai smieklu dāma
07.01.2022 15:50 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Bet Nīmane instagram ir jau teikusi, ka dzīvē nemaz nav tāda kā instagramā.
Tas, ka persona ir diezgan klusa un introverta, jau nenozīmē, ka tā joki nav smieklīgi vai labi. Daudzi atveras tā pa īstam tikai tuvākajiem cilvēkiem, daudzi neatveras nevienam.
07.01.2022 16:00 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Katrā ziņā labāk sekoju Nīmanei nevis Dzenītei. Nezinu, vai nu Dzenītes mūžīgā čīkstēšana vai pārņemtība ar sevi mazliet apnika.
07.01.2022 16:03 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Valdmane ielika postu par NASA Space X, iepriekš storijā sakot, ka tik tuvu kā bija viņi pie raķetes launch var atrasties tikai "izredzētie", darbinieki vai to paziņas :D :D :D please, es esmu tik daudz traveler video redzējusi par to, ka tur var nonākt ikviens, pērkot biļeti. Man nav nekas pret Jutu,man pat viņa liekas tīri sakarīga, bet cmoon, šis ir vienkārši smieklīgi. Man liekas, ka Juta vnk domāja, ka daudzi neiebrauks un nebūs ne jausmas un liksies lielākai daļai - wooooowwww, tu tur tiki tikai, jo tavs Juris ir kruts un daudz paziņas viņam, arī NASĀ :D:D
kā arī, to, ka viņa iefleksoja latviski, nevis eng, lai Juris nesaprastu? :D
bet jā, ja nu kas arī googlē var atrast to visu infomāciju ko tikko uzrakstīju
07.01.2022 16:06 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Sonora1 @ 07.01.2022 16:06
Valdmane ielika postu par NASA Space X, iepriekš storijā sakot, ka tik tuvu kā bija viņi pie raķetes launch var atrasties tikai "izredzētie", darbinieki vai to paziņas :D :D :D please, es esmu tik daudz traveler video redzējusi par to, ka tur var nonākt ikviens, pērkot biļeti. Man nav nekas pret Jutu,man pat viņa liekas tīri sakarīga, bet cmoon, šis ir vienkārši smieklīgi. Man liekas, ka Juta vnk domāja, ka daudzi neiebrauks un nebūs ne jausmas un liksies lielākai daļai - wooooowwww, tu tur tiki tikai, jo tavs Juris ir kruts un daudz paziņas viņam, arī NASĀ :D:D
kā arī, to, ka viņa iefleksoja latviski, nevis eng, lai Juris nesaprastu? :D
bet jā, ja nu kas arī googlē var atrast to visu infomāciju ko tikko uzrakstīju

Jā,es tieši to pašu nodomāju!
Biški samānijusies,ir iespejams nopirkt biletes gan uz launch gan arī vienkarshi ekskursijas ,man vinja izskatas ,ka bija tieši tik pat tuvu cik visi kas perk biletes,bet story pasniedz to Savādāk,gan jau tulit būs delfos raksts 😅
Lai paskatas space x majas lapa kur biletes tirgo uz dazadiem launch!Protams ,tā ir vienreizēja iespēja,tur būt un to redzēt live ,bet ikviens var nopirkt biletes ,nevajag mānīties,ka ir kaut kāda izredzētā!
07.01.2022 16:37 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Ceļošana ar kemperi piestāv Virsnīte, jo tas iederas viņas stilā. Vai tā piestāv Jutai? Nezinu, manās acīs īsti ne. Vismaz ne tam tēlam, kādu viņa ir radījusi. Ar Gintu viņa bija glamūrīgā fitnesa beibe, ar Juri vienkāršā amerikāņu meitene, kas ceļo ar kemperi. Gribētos viņai pajautāt, kas īsti patīk viņai pašai... Laikam tie pidžamas tipa kostīmi, kas ir nemainīgi visu attiecību bildēs.
07.01.2022 17:41 |
 
Reitings 1966
Reģ: 04.01.2022
Sandai Krastai nav anoreksija? Tās rociņas storijā… Kā bērnam :( Un vēl mest nost kilogramus nupat taisījās.
07.01.2022 17:46 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.11.2021
Par Renāti jeb Benčiku - mani šī dāma pārsteidz un rada daudz jautājumus. Pirmkārt, viņai ir visai okei ar intelektu. Bet dzīvojas pa Centrāltirgu, lielveikalu atejām, daudzdzīvokļu namu tuneļiem utt. - tajos lielākoties filmēti viņas tiktoki. Viņa turklāt ir strādājoša sieviete, taču nebaidās rādīt savu seju 12 000 sekotāju. Nu un tā dzeršana... Tie nav aliņi vai vīniņi, tur iet stiprais alko. Katru dienu acīmredzot. Viens ir no tā visa taisīt prikolu, sūdi sāksies tad, kad iestāsies otrā stadija un būs fiziska atkarība. Man šķiet, viņa dokumentē savu nodzeršanos. Uz viņu skatoties, redzu tās pensijas vecuma dzērājas ap tirgu - glītā Renāte laikam iemieso viņas visas jaunībā. Kamēr jauna, tikmē jau nekas, var iesmiet. Bet tur ir lielas problēmas acīmredzamas jau tagad.
07.01.2022 17:48 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
blacke @ 07.01.2022 12:56
Man patīk Nīmane, liekas smieklīga, vienkārša. Jā, varbūt nav nekā baaaigi wow viņai, bet mani vienmēr uzjautrina viņas storijos klāt pierakstītie teksti, man vinas storiji dažreiz atgādina komiksus ar tiem tekstiem klāt. Meitenes viņai mīlīgas un smieklīgas liekas. Tāda parasta ikdiena, bet manuprāt viņa visu tā ar humoru parāda,man patīk.

Es ar piekrītu. Varbut zem postiem nav krutākie un garākie teksti, bet viņa jau vienreiz bija zem bildes teksts, ka arī pēc otrās grūtniecības viņai vēljoprojām nav atnākusi tā iedvesma rakstīt mammiskos tekstus. Toties viņai ir superīgi storiji. Patiesi, nesamāksloti. Var redzēt gan kā sīkās plēšas, gan kā mīļojas. Kā Matilde pati saģērbjas, kas vienmēr ir smieklīgi! Patīk kā viņi ar Rihardu māk pasmieties viens par otru. Pozitīvs profils ar realitātes piegaršu! Un man patika, ka viņa atzina, ka viņa nemāk rakstīt garus tekstus par mammošanu un bērnu būšanām, labāk tā nekā kā Dzenīte, kas tā vien dara kā 24/7 sūdzas par to, ka viss slikti. Bērni neklausa, bērni kasās, bērni šito un to, un cik slikti, ka ir klusums tikai pāris min dienā! Bet labi ir tikai tas, ka parādu 10001 storijā savus bumbuļus, lūpas, acu plakstiņus! Ā un to cik "briesmīgs"augums!
Es atvainojos, bet Nīmanei nav kur piekasīties! + par to, ka no viņas var pamācīties interesantas drēbju kombinācijas! 🤍
07.01.2022 18:41 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Raella @ 07.01.2022 15:49
Jums neliekas,ka Nīmane vienkārši iztur to tēlu?
Un ļoti daudz ko reāli nerāda nemaz, lai tikai nepaliktu par čīkstuli

Viņai vienreiz bija uzdoti jautājumi par šo. Viņa arī atbildēja, ka protams , ka ar diviem bērniem nav , teikšu ar saviem vārdiem, zelta dzīve. Bet viņa jau tāpat ieliekot, kad ir kašķīši. Un to, ka nerāda katru bērnu kašķi, par to viņa arī atbildēja, ja ir jau pietiekami daudz negatīvisma apkārt, pietiks jau ar to. Par attiecībām ar Rihardu viņa ar bija atbildējusi, ka viņiem tiešām neesot tādu strīdu, jo viss par ko vien varējuši izstrīdēties ir jau izdarijuši pirmajos kopdzīves gados. Vnk nav tādu sū** par ko! Un es kaut kā ticu tam, jo paskataties kādi viņi abi mierīgi. Cik Rihards storijos liekas mierīgs . Pluss, viņš viņai palīdz ar meičukiem, palaiž uz sporta zāli. Es ticu, ka viņiem tas viss tā arī notiek pa mierīgo!
07.01.2022 18:47 |
 
Reitings 1441
Reģ: 01.08.2021
Paskatijos IG storijus maminuklubam, nu nesaprotu to ideju par divām, īsti nezinām vadītājām bez pieredzes TV. Piedevām Beitika kautko tur stulbi zirgojas tajos storijos. Īsti uzvesties TV kameru priekšā nemāk. To otru vadītāju nezinu, bet likās adekvātāka.
07.01.2022 19:18 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
piecukapeikumetēja @ 07.01.2022 18:41

Es ar piekrītu. Varbut zem postiem nav krutākie un garākie teksti, bet viņa jau vienreiz bija zem bildes teksts, ka arī pēc otrās grūtniecības viņai vēljoprojām nav atnākusi tā iedvesma rakstīt mammiskos tekstus. Toties viņai ir superīgi storiji. Patiesi, nesamāksloti. Var redzēt gan kā sīkās plēšas, gan kā mīļojas. Kā Matilde pati saģērbjas, kas vienmēr ir smieklīgi! Patīk kā viņi ar Rihardu māk pasmieties viens par otru. Pozitīvs profils ar realitātes piegaršu! Un man patika, ka viņa atzina, ka viņa nemāk rakstīt garus tekstus par mammošanu un bērnu būšanām, labāk tā nekā kā Dzenīte, kas tā vien dara kā 24/7 sūdzas par to, ka viss slikti. Bērni neklausa, bērni kasās, bērni šito un to, un cik slikti, ka ir klusums tikai pāris min dienā! Bet labi ir tikai tas, ka parādu 10001 storijā savus bumbuļus, lūpas, acu plakstiņus! Ā un to cik "briesmīgs"augums!
Es atvainojos, bet Nīmanei nav kur piekasīties! + par to, ka no viņas var pamācīties interesantas drēbju kombinācijas! ?

un citām mammām nav patiesu, nesamākslotu storiju? ;) Katrai Instamammai ir tieši tādi paši storiji par ikdienu ar maziem bērniem. Jo mazi bērni paši pa sevi ir patiesi. Reāli pārspīlēta safanošanās par parastu kontu. Ir tik daudz citu mammu, kuras ne tikai selfijus publicē, bet arī savus hobijus,smukas vietas un lietas,bet visas viņas te reti ieteiktās ignorē. It kā viņām nebūtu humora izjūtas un nerakstītu foršus tekstus. Sorrii, bet nepārliecināji. Katram jau savs, bet čist šis farss par Nīmani ir pārvērtēts.
07.01.2022 19:22 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Fitlifeforlife @ 07.01.2022 12:35
Man arī Kramiņas IG vairāk patīk par Nīmanes. Par Nīmani, lai piedod man te fanu pulks, bet neredzu neko īpašu, kāpēc sekot profilam, kur katrs otrs posts ir reklāma. Bildes bez īpašiem tekstiem, messidža, neko citu arī nedara un nerada. Saliktas parastas bildes, kādas ir jebkurai no mums.

Kramiņai atsekoju pēc tā stulbā reela ar meitu un skuvekļiem/tamponiem.
07.01.2022 19:38 |
 
Reitings 2242
Reģ: 10.09.2021
Dzenites jaunakais reels 😁 vina spejot kontrolet tikai savu vedera izeju 😀😀😀😀😀 kas tas par stulbu salidzinajumu
Bet ja nopietni - varbut vinai vienkarsi nav izveidojusies saikne ar saviem berniem. Man vecaka meita viena vecuma ar Dzenisu puikam. Teiksim manam viram ari biezi vien ir gruti nolasit meitu - gadas biezi kaski, jo vins nepareizi nolasa vinas domas utt. Tad abi nesaprotas un izversas vel lielaks kaskis starp abiem. Man ir loti laba saikne ar saviem berniem, ipasi ar meitu, es jau laicigi saprotu un noversu iespejamos stridus. Tapec varbut vinai tik gruti, jo nenolasa velmes ko berni grib jau laicigi un tad rodas stridi.
07.01.2022 19:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits