IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Man šķiet, ka tādi cilvēki kā Sauliete vairs nespēj priecāties par mazām lietām. Par saultietiem, par saullēktiem, par jūras šalkoņu un eglītes meklējumiem mežā, kas pilns ar sniegu tā, ka līdz ceļiem.

Sauliete ir rādījusi laimīgas noskaņas storijus gan ar Jūrmalu, gan Liepāju, gan citām Latvijas vietām. Tu priecājies par 2 h attālo pilsētu, viņa priecājas GAN par tuvējo pilsētu, GAN Miami un Dubaiju.
26.12.2021 20:44 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Sisenis @ 26.12.2021 19:46

Es jau minēju, ka baigi forši un tā. Es vienkārši neredzu kapēc to vispār visai pasaulei ir jāizkliedz. Bet kā jau te minēja, katram savas vērtības. Ja man ceļojums uz Miami nešķiet nekas TĀDS, tad tas nenozīmē, ka kāds ir labāks vai sliktāks cilvēks. Man vienkārši gribētos, lai mēs dzīvojam paši sev, ne biznesa klasēm un atskaitēm Instagramā.
Piemēram es pirms 10 minūtēm atgriezos no brauciena uz pilsētu, kas atrodas 2h attālumā. Braucām mājās un bija tumšs. Tik skaistas rietošas debesis bija priekšā. Un man šķiet, ka tas nav ne labāks, ne sliktāks brīdis par biznesa klases lidojumu, Miami vai Dubaiju. Man šķiet, ka tādi cilvēki kā Sauliete vairs nespēj priecāties par mazām lietām. Par saultietiem, par saullēktiem, par jūras šalkoņu un eglītes meklējumiem mežā, kas pilns ar sniegu tā, ka līdz ceļiem. Bet kā jau minēju, nav pareiza veida kā dzīvot. Vienīgi tad, ja viss tas tiks atņemts, cilvēkam būs jāmācās dzīvot no jauna un priecāties par apsnigušu egli.
Tu tik ļoti labi pateici,arī man šīm nosauktajām lietām nav nekādas vērtības manā dzīvē,jo esmu cilvēks, kurš var noķert vislielāko laimi vienkārši skatoties uz saulrietu, beeeeeeeet man tik pat ļoti patīk skatīties, cik laimīgi ir citi un vispār nav svarīgi vai tas ir manā gaumē vai nav, jo visiem nav jādzīvo tā kā gribas man. Mums ar labāko draudzeni nesaskan vērtības, bet mums kopā ir tik interesanti,jo viņa papildina mani un es viņu, iepazīstot otra pasauli un citādākas lietas. Tai nav jābūt manai ikdienai,lai gūtu prieku paskatoties kā ir citiem un kas dara laimīgus citus. Tādēļ iepriekš minēju, ka cilvēki vairs nespēj priecāties par citiem,pat par to, kas ir muļķīgs pirmajā mirklī. Tā pati Sauliete jau nevienam pāri ar to nenodara, viņa dzīvo sev un ģimenei, bet šeit daži komentāri gan ir apzināti,lai censtos uzdirst,pietam par ko? Par to,ka cilvēks ir laimīgs un sasniedz to,ko vēlas? Jā,briesmīgi :D Sauliete vismaz nenāk te un neraksta,ka pārējās ir bomzes, tā kā to darīja Elīna Lūse :D cilvēki,kuri tērē līdzīgi, bet domāšana atšķiras
26.12.2021 20:47 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Aamelija @ 26.12.2021 20:44

Sauliete ir rādījusi laimīgas noskaņas storijus gan ar Jūrmalu, gan Liepāju, gan citām Latvijas vietām. Tu priecājies par 2 h attālo pilsētu, viņa priecājas GAN par tuvējo pilsētu, GAN Miami un Dubaiju.

Tad neesmu pamanijusi to viņas prieku par abiem.
Bet ja tā, tad labi. Tā jābūt.
26.12.2021 20:49 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Viņa priecājas nevis par Miami un Dubai, bet par restorāniem, biznesa klasēm, veikaliem un viesnīcām vienkārši kkur citur , kas ir kruta, dārgi un var ielikt ig... tā ir patiesība, bet katrs dara kā grib. Tas , tā lai par daudz saulieti nesaslavē un nedomā, ka viņa ir baigā ceļotāja. Labs salīdzinājums ir Juta Valdmane..bet nu protams katrs ceļo kā grib...
26.12.2021 21:06 |
 
Reitings 69
Reģ: 09.01.2021
Sauliete teica, ka neesot iztērējusi vēl naudu “miljons sapnim”. Varbūt kāda zina cik liela ir tā nauda? Nu jeibogu labi vina dzīvo! Nepatīk NL bet sauliete man patik!!
26.12.2021 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 1378
Reģ: 13.02.2009
Odriona @ 26.12.2021 20:13

Ja, Tu domā Batrakus, tad nē, nav. Bet zinot viņus, viņi apzināti ar to varētu nesteigties…dzīves un brīvības baudītāji. Turklāt abi vēl jauni. Tikai nedomājiet, ka Krista dzīvo sapņu dzīvi..Vīrs ir no tiem, kas labprāt šad tad šļūca pa kreisi..vismaz gadus 4-5-6 atpakaļ, kad ballītes bija topā. Bet nepārsteigtu, ka Krista to pat nenojaustu……un tā varbūt pat ir labāk………

Mhm. Ar Artūru kopā mācījos, viņš agrāk tiešām šļūca pa labi un pa kreisi, bet varbūt iztrakojies jau pietiekami. Katrā ziņā, Krista ir ļoti skaista sieviete un šķiet jauka, cerams, ka viņš spēj to novērtēt un nesačakarēs visu.
26.12.2021 21:24 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
jenna @ 26.12.2021 21:24

Mhm. Ar Artūru kopā mācījos, viņš agrāk tiešām šļūca pa labi un pa kreisi, bet varbūt iztrakojies jau pietiekami. Katrā ziņā, Krista ir ļoti skaista sieviete un šķiet jauka, cerams, ka viņš spēj to novērtēt un nesačakarēs visu.
Batraks un simpātisks? Nu nēz
26.12.2021 21:25 |
 
Reitings 2148
Reģ: 10.09.2021
Miljons sapnim ir tiesa teksta miljons rublu, sanak ap 11 tukstosiem eiro, atvelkot nodoklus tad apmeram laikam 10 tukst.
26.12.2021 21:33 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
core @ 26.12.2021 21:06
Viņa priecājas nevis par Miami un Dubai, bet par restorāniem, biznesa klasēm, veikaliem un viesnīcām vienkārši kkur citur , kas ir kruta, dārgi un var ielikt ig... tā ir patiesība, bet katrs dara kā grib. Tas , tā lai par daudz saulieti nesaslavē un nedomā, ka viņa ir baigā ceļotāja. Labs salīdzinājums ir Juta Valdmane..bet nu protams katrs ceļo kā grib...

Un Tu noteikti to zini labāk . Vai Tev paliek sliktāk no tā, ka Saulieti par daudz “slavē”? Liekas, ka tevī sēž īgns cilvēciņš kurš grib par jeb kādu personu pateikt ko sliktu. Viņas profils ir arī darba profils, tas ir viņas darbs uzsvērt un lielīties ar biznesa klasēm, dārgām viesnīcām un pirkumiem. Mazās bitītes to saskatās, sāk par to sapņot un lec iekšā tajā “biznesā”. Tev tiešām liekas, ka viņa nemāk patiesi izbaudīt visu ceļojumu un ceļo vai panakšņotu citas valsts viesnīcā?
26.12.2021 21:39 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
To,ka Tu vairs nevari skaļi priecāties,kad Tev tiešām izdodas samaksāt beznīnu ne tikai par braucienu uz Jūru,bet uz jebkuru vietu pasaulē,izjūt visi,kas izaug no sava līmeņa,jo uz to noraudzīties tiem,kas iepriekš bija Tavā startā un tur arī palikuši,kamēr Tu jau esi gabalu priekšā,ir grūti.Man prieks par viņu.Es arī uz to tiecos un zinu,ka Saule ir visiem,bet piķis dažiem tā arī nekad dzīvē nepienāksies.Skarbi,bet liela daļa no mums var tikai spriedelēt,kā savu naudu izvēlas tērēt tie,jo lielākajai daļai nekad nebūs iespēja tajās kurpēs iekāpt,lai arī cik ļoti savu dirsu neplēsīs darbā.Ja viņai tā atrādīšana palīdz motivēt bitītes,kas katru mēnesi tuvojas katra savam sasniegumam,nu kāpēc gan ne.
26.12.2021 21:53 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu mana galvenā doma bija, ka saulietei ir pavisam citāds uzskats, kas ir ceļošana un es neko sliktu arī nepateicu. Tā kā chill...Esmu arī teikusi šeit labas lietas, gan par saulieti, jutu utt. Tā kā nevajag pārspīlēt :)
26.12.2021 21:55 |
 
10 gadi
Reitings 1378
Reģ: 13.02.2009
chiepinja @ 26.12.2021 21:25
Batraks un simpātisks? Nu nēz

Es neteicu, ka simpātisks :D viņš nāk no ļoooti turīgas ģimenes, ir jau meitenes, kam ar to arī pietiek/pietika.
26.12.2021 21:55 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sintijauzava @ 26.12.2021 21:53
To,ka Tu vairs nevari skaļi priecāties,kad Tev tiešām izdodas samaksāt beznīnu ne tikai par braucienu uz Jūru,bet uz jebkuru vietu pasaulē,izjūt visi,kas izaug no sava līmeņa,jo uz to noraudzīties tiem,kas iepriekš bija Tavā startā un tur arī palikuši,kamēr Tu jau esi gabalu priekšā,ir grūti.Man prieks par viņu.Es arī uz to tiecos un zinu,ka Saule ir visiem,bet piķis dažiem tā arī nekad dzīvē nepienāksies.Skarbi,bet liela daļa no mums var tikai spriedelēt,kā savu naudu izvēlas tērēt tie,jo lielākajai daļai nekad nebūs iespēja tajās kurpēs iekāpt,lai arī cik ļoti savu dirsu neplēsīs darbā.Ja viņai tā atrādīšana palīdz motivēt bitītes,kas katru mēnesi tuvojas katra savam sasniegumam,nu kāpēc gan ne.

Ļoti precīzi teikts. Vienīgi arī bagātie bieži vien izvēlas, ar ko dalīties un ar ko nē.
26.12.2021 21:56 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Beigu beigās paskatieties uz Eglīti vai Agnetu,kas arī jau iet uz viņas līmeni,bez sekotājiem uz skaļiem virsrakstiem Delfos.Pirms Saulietes,Vucēna bija vienīgā LV kas rādīja piemēru un tikai Saulietes dēļ daudzām pamostas vēlme noriskēt.Paskatieties uz Maritu Liepiņa kas jau 27 gadus ir oriflame un savu impēriju pacēlusi citā tīklu mārketingā.Viss ir iespējams,ja Tu esi 100% in uz ko gatavas ir retās
26.12.2021 21:58 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
jenna @ 26.12.2021 21:55

Es neteicu, ka simpātisks :D viņš nāk no ļoooti turīgas ģimenes, ir jau meitenes, kam ar to arī pietiek/pietika.
nu jā, čalis izmantoja savas priekšrocības un papriecājās 😅
26.12.2021 22:10 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
jenna @ 26.12.2021 21:24

Mhm. Ar Artūru kopā mācījos, viņš agrāk tiešām šļūca pa labi un pa kreisi, bet varbūt iztrakojies jau pietiekami. Katrā ziņā, Krista ir ļoti skaista sieviete un šķiet jauka, cerams, ka viņš spēj to novērtēt un nesačakarēs visu.
Savā laikā pazinu personīgi Kristu,varu teikt tikai to, ka vizuāli biju pieņēmusi savā galvā viņu kā iedomīgu meiteni, bet cik ļoti aplauzos, jo tajā laikā sen nebiju satikusi tik sirsnīgu un domās vienkāršu meiteni, bet vislabākajā nozīmē. Krista nāk no labas ģimenes,ar labām manierēm, esot kopā ar viņu, to tik labi var izjust, ka meitenei patīk šiks vizuāli, bet dvēselē var skriet kaut basām kājām pa dubļiem un priecāties, cik dzīve ir skaista. Krista apvieno skaisto un vienkāršo kopā, tas patiesībā ir retums :) ceru, ka viņa vēl aizvien ir tāda,kādu atceros
26.12.2021 22:14 |
 
Reitings 229
Reģ: 13.03.2020
Ja es pelnītu tādu naudu kā Sauliete, es tieši tāpat kā viņa pirktu dārgas lietas, ēstu lobsterus un ceļotu biznesa klasē. Kāpēc ne, ja var atļauties? Vai tērēt mazāk un dzīvot pieticīgāk, tikai tāpēc, lai insta publika būtu apmierināti? Visas meitenes/sievietes šādi uzdzīvotu, ja būtu iespēja. Ja Tu vari nopirkt LV somiņu, vai Tu izveletos pirkt somu bez brenda humpalās? Ne taču.
26.12.2021 22:40 |
 
Reitings 1893
Reģ: 09.12.2021
Man liekas vispar, ka Saulietei ir augstaka izglitiba, ja kas.

Jā, ir. Biznesa vadībā vai kaut kā tā.
26.12.2021 22:46 |
 
Reitings 17
Reģ: 06.07.2020
chiepinja @ 26.12.2021 14:54
Mani ar uzrunā Vavilova. Labi, varbūt vairs nestrādā un nestudē budžetā, bet tāpat atstāj gudras, apzinīgas, mērķtiecīgas un organizētas jaunas sievietes priekšstatu. Viņas ar Evelīnu Pārkeri vienaudzes. Nu sorry! Pārkera ir sīka duma aita, kamēr Patrīcija atstāj gudras un ar izkoptu stilu sievietes tēlu

Ak kungs, Vavilova tāda ir tikai ig, reālajā dzīvē no tā visa ir tikai brendu šmotkas. Viņa ir tukša un sekla personība, ka vemt gribas, nu tiešām! Man godīgi sakot, ir pat skumji lasīt, ka viņai tiešām šādi izdodas sevi pasniegt un apčakarēt citus. Nav viņa ne organizēta, ne mērķtiecīga, ne apzinīga. Dumja meitene. Pārkere vienkārši to neslēpj, šeit cilvēks tēlo to, kas reāli nav....
26.12.2021 23:18 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
https://instagram.com/itsliivaa?utm_medium=copy_link dabīgi TIK netīri brūna vai atkal fake tan?
26.12.2021 23:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits