IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Enazenaz @ 13.12.2021 21:25
Bet varbūt tas DNS ir saistīts ar to Vucēnas plānu pārvākties uz laiku uz Spāniju? Pati vēl teica, ka brauktu visi kopā-gan mamma, gan abi bērni un uz vairākiem mēnešiem.

Bet viņi visi varētu braukt, kāds DNS vajadzīgs. Marija pati uztur gan Vitiņu, Neitu.
Izgājusi mēsliem cauri, tajā jomā, kā sieviete sevi parādījusi, kā stipru.
Personīgi šādi saņemties un tādām grūtībām iet cauri ne visas spēj.
It sevišķi, ja meitiņai 100%zin ka Rafa ir tēvs un nav nekas apslēpts, žēl ka tā var pret savu sievieti, ko bildināja un savu bērniņu izdarīties vīrietis, tādos gadoa un vēl advokāts.
13.12.2021 21:46 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Mazaa15 @ 13.12.2021 21:46

Bet viņi visi varētu braukt, kāds DNS vajadzīgs. Marija pati uztur gan Vitiņu, Neitu.
Izgājusi mēsliem cauri, tajā jomā, kā sieviete sevi parādījusi, kā stipru.
Personīgi šādi saņemties un tādām grūtībām iet cauri ne visas spēj.
It sevišķi, ja meitiņai 100%zin ka Rafa ir tēvs un nav nekas apslēpts, žēl ka tā var pret savu sievieti, ko bildināja un savu bērniņu izdarīties vīrietis, tādos gadoa un vēl advokāts.

Saprotu, ka aizstāvi Vucēnas, bet mazliet ieslēdz smadzeni, jo pēc manām domām viņa pati vien ir vainīga.
Katrā ziņā mēs neviena šeit nezinām kas un kā.🤣🤣🤣👌👌
13.12.2021 21:53 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Nemierīgā @ 13.12.2021 11:44
Nedomāju, ka Vuceens atrādītu, ka taisa testu, ja nebūtu pārliecināta par to, ka Vita ir Rafas meita. Gan jau ka ir. Taisa tik haipu atkal. Pēdējajā laikā arī redzu, ka paliek tas bērns tumšāks mazliet, bet ļoti līdzīga pašai Marijai ir Vita. Kopija.

Kāds tev vel tumšāka paliek.🤣🤣🤦‍♀️
Kāda vissulaiku viņa ir , tāda arī ir. 🤦‍♀️
13.12.2021 21:55 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Račko nenoliedzami labāk izskatās 2.bildē. Labi, lūpu lielums un viss pārējais ir gaumes jautājums, bet ir daudz, daudz labāk kā 1.bildē. Te vienā komentārā izskanēja jautājums par to, kura no abos attēlos redzamajām meitenēm būtu labāka potenciālā sieva un komentāra autore arī reizēm atbildēja, ka neliekuļosim, jo tā ir pirmā. Kāpēc? Pieļauju, ka tāpēc, ka pirmajā bildē viņa tiešām izskatās pēc tādas pelēkās peles, kura būtu gatava 24h diennaktī mazgāt, tīrīt, šmorēt un bērnus ucināt, kas arī viņu attiecīgi padarītu par labāku sievu, savukārt otrajā bildē redzamā sieviete jau izskatās pēc tādas, kura neļautu sev kāpt uz galvas, tāda sieviete, kura ir pati savas dzōves noteicēja, ne Pelnrušķīte. Es pat nedomājot labāk draudzētos ar otrajā bildē redzamo sievieti, jo viņa izskatās pēc pašpārliecinātas sievietes ar mugurkaulu, atšķirībā no pirmajā bildē redzamās. Tā ka malacis Račko, pārvērtības noteikti nākušas par labu.
Bet, par Vucēnu runājot, es varbūt izklausīšos pēc baigās maitas, bet man liekas, ka, ja Rafa Vitu savāktu sev, tam bērnam būtu reāli labāka un laimīgāka dzīve un bērnība, augot kopā ar tēvu, nekā ar māti, kuru regulāri aizvieto vecmāmiņa un kurai, būsim godīgi, NL, alkohols, tusiņi, džeki un sekss viesnīcas numuriņos interesē daudz vairāk par pašas bērnu/-iem un kura ir gatava bērnam dot dzert visādus NL mēslus, kuri pašai "palīdzējuši" tik ļoti, ka pati regulāri izskatās uzblīdusi un pumpaina. Nebrīnītos, ja viņas pēdējā laika darbības, tai skaitā Vitas "ārstēšana" ar biodronu, pielika pēdējo punktu Rafas pacietībai un viņš, visu šo laiku cītīgi vākdams informāciju, beidzot nolēma rīkoties. Man Vucēnu it nemaz nav žēl. Prasta, riebīga vecene. Pat par sievieti saukt negribas.
13.12.2021 21:58 |
 
Reitings 3884
Reģ: 30.11.2021
Cosmochic @ 13.12.2021 21:55

Kāds tev vel tumšāka paliek.???‍♀️
Kāda vissulaiku viņa ir , tāda arī ir. ?‍♀️

Vita ļoti līdzīga Marijai ir. Īpaši, kad skatās tās šīs dienas dokumentu fotogrāfijas.
Kā mātei man grūti pilnībā nosodīt Mariju, bet no otras puses, šķiet teju neticami, ka vīrietis tā vienkārši atteiktos no sava bērna, ja būtu drošs, ka tas ir viņa. Īpaši, ja ir tā, kā Marija teica, ka viņš ļoti pārdzīvoja iepriekšējā mazuļa zaudējumu. Nezinu, tur bija jābūt kaut kam ļoti nesmukam, lai tā pilnībā novērstos no sievietes, ko mīl un arī Neita. Līdz ar to, es teiktu, ka tur ir bijis sānsolis. Jo uzzinot, ka mīļotā sieviete ir stāvoklī, nav lietu, ko nevarētu piedot, kā vien krāpšanu... vismaz, pēc manām domām
13.12.2021 22:05 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Cosmochic @ 13.12.2021 21:53

Saprotu, ka aizstāvi Vucēnas, bet mazliet ieslēdz smadzeni, jo pēc manām domām viņa pati vien ir vainīga.
Katrā ziņā mēs neviena šeit nezinām kas un kā.?????

Neaizvainosim viena otru. Neaizstāvu, it sevišķi to, kad bērni īsti neaug ar māti, nav mātes mīļums, tas bērniem šijā vecuma posmā ārkārtīgi svarīgs. Par Rafu vai mēs, ko zinām? Nē. Līdz ar to, es spriežu ja tomēr vīrietis spēj šādi izrīkoties atkal ir labi? Ja bij, sānsolis piedzima DNS uzreiz un tēva pilnvērtīga rīcība.
Godīgi man žēl, mazulīti nav tēta un mammas kārtīga mīlestība.
13.12.2021 22:08 |
 
Reitings 3884
Reģ: 30.11.2021
Mazaa15 @ 13.12.2021 22:08

Neaizvainosim viena otru. Neaizstāvu, it sevišķi to, kad bērni īsti neaug ar māti, nav mātes mīļums, tas bērniem šijā vecuma posmā ārkārtīgi svarīgs. Par Rafu vai mēs, ko zinām? Nē. Līdz ar to, es spriežu ja tomēr vīrietis spēj šādi izrīkoties atkal ir labi? Ja bij, sānsolis piedzima DNS uzreiz un tēva pilnvērtīga rīcība.
Godīgi man žēl, mazulīti nav tēta un mammas kārtīga mīlestība.

Neitam jau pa lielam tas pats. Tik cik omīte. 😥
13.12.2021 22:11 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi iespējams, ka jums taisnība. Īpaši, zinot, ka viņš bija ļoti gribējis meitu.
Bet interesanti, kādēļ, tad to pašā sākumā nelūdza, bet tik ilgi vilka garumā?

Jo zīdaiņa vecumā pie standarta apstākļiem, kā ir Marijas gadījumā, tēvs tiesā nevinnētu.
Bet interesanti jā, kāpēc Nīderlandes vēstniecība..
13.12.2021 22:16 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Kad lasu par Vucēnu, tad uzreiz acu priekšā video, kā viņa live laikā iemeta Neitam. Nē, nu neapskaužama situācija, ka viena audzina abus bērnus, bet IG viņa neparāda sevi no labākās puses, tādēļ nevaru teikt, ka man viņu žēl. Tusiņi, alkohols un nekādas norālās inteliģences pazīmes, kad viņa kopā ar Vitu un/vai Neitu. Man žēl tos bērnus, ka viņiem mammas uzmanība un mīlestība ir 0.
13.12.2021 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Maza kaza @ 13.12.2021 20:42
Skatos, Egita atkal mauc ???ar komandu. Arī jocīgi. Tanī laikā meitu pieskata īstais tēvs, vai tagadējais partneris?

Vai tad Egitai Meita ir no cita vīrieša, ne tā kas ikdiena dzīvo kopā?!
Baigi nesekoju viņas partneru maiņai. Bet… kas notiek?! 😂😂😂
13.12.2021 23:02 |
 
Reitings 3884
Reģ: 30.11.2021
Vakarkleita @ 13.12.2021 23:02

Vai tad Egitai Meita ir no cita vīrieša, ne tā kas ikdiena dzīvo kopā?!
Baigi nesekoju viņas partneru maiņai. Bet… kas notiek?! ???

Jā. Meita nav no Oskara.
13.12.2021 23:18 |
 
Reitings 3884
Reģ: 30.11.2021
Viņa kaut kad bija rakstījusi, ka tēvs ir kaut kāds vīrietis gados
13.12.2021 23:18 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Vai nav tā, ka ja katrs vecāks ir no citas valsts, tad visas lietas izskata trešā puse, kura ir pilnīgi neatkarīga? Jo idejiski (tā nenotiktu, bet nu mazums)-Raffa varētu sakukuļot Spānijas pusi, Vucēna Latvijas 😁
13.12.2021 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Vai Egita un pārējās atgriežoties no Igaunijas ievēros 10 dienu pašizolāciju.
Jo ieceļojot no jebkuras valsts ir jāievēro 10 dienas pašizolācija. 😀😀😀
https://covid19.gov.lv/index.php/atbalsts-sabiedribai/piesardziga-celosana/pec-ierasanas-latvija
13.12.2021 23:45 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Viņa nav vakcinējusies? Vakcinetiem nekas nav jāievēro
13.12.2021 23:49 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Es saprotu, kā tās NL meičas tiek zombētas, lai savos storijos dara konkrētas lietas, sākot ar kokteiļu šeikošanu un dzeršanu, un NL sūtījumu unpacking, beidzot ar klientu atsauksmju publicēšanu un savas sirds kratīšanu, "cik ļoti NL ir izmainījis manu dzīvi" utt. Saprotu, ka viņām ir arī obligāti regulāri jāatrāda paciņu nosūtīšanas process, Omnivas skapji, lai klienti redz - skat, citi no manis pērk, tātad ir tā vērts, pērc tu arī! Bet kur paliek kritiskā domāšana, spēja izvērtēt apstākļus attiecīgajā situācijā? Nu briesmīgs manikīrs. Kāpēc ir speciāli jāfilmē storijs ar savu roku, kur ir tik nolaists paskats? Karstā Una.
https://failiem.lv/f/r5z2774mr
13.12.2021 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
core @ 13.12.2021 23:49
Viņa nav vakcinējusies? Vakcinetiem nekas nav jāievēro

Arī vakcinetiem ir jāievēro.
Ņemot vērā augsti saslimstību visā Baltijā.
13.12.2021 23:54 |
 
10 gadi
Reitings 2673
Reģ: 25.05.2012
https://www.spkc.gov.lv/lv/media/16315/download
Nav no Baltijas valstīm jāievēro ar sadarbību sertifikātu.
14.12.2021 00:03 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
Karlsone @ 13.12.2021 23:49
Es saprotu, kā tās NL meičas tiek zombētas, lai savos storijos dara konkrētas lietas, sākot ar kokteiļu šeikošanu un dzeršanu, un NL sūtījumu unpacking, beidzot ar klientu atsauksmju publicēšanu un savas sirds kratīšanu, "cik ļoti NL ir izmainījis manu dzīvi" utt. Saprotu, ka viņām ir arī obligāti regulāri jāatrāda paciņu nosūtīšanas process, Omnivas skapji, lai klienti redz - skat, citi no manis pērk, tātad ir tā vērts, pērc tu arī! Bet kur paliek kritiskā domāšana, spēja izvērtēt apstākļus attiecīgajā situācijā? Nu briesmīgs manikīrs. Kāpēc ir speciāli jāfilmē storijs ar savu roku, kur ir tik nolaists paskats? Karstā Una.
https://failiem.lv/f/r5z2774mr

Turklat vel bija sarkanā nagu laka vai gelish or whatever, sarkanai krāsai vispār momentā redzams katrs atlupušais gabaliņš! Ja nevar pavilkt nefilme vai neliec sarkanu! NL ar to biodronu vai drainu galigi veselo sapratu noskalojis!
14.12.2021 01:52 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Karlsone @ 13.12.2021 23:49
Es saprotu, kā tās NL meičas tiek zombētas, lai savos storijos dara konkrētas lietas, sākot ar kokteiļu šeikošanu un dzeršanu, un NL sūtījumu unpacking, beidzot ar klientu atsauksmju publicēšanu un savas sirds kratīšanu, "cik ļoti NL ir izmainījis manu dzīvi" utt. Saprotu, ka viņām ir arī obligāti regulāri jāatrāda paciņu nosūtīšanas process, Omnivas skapji, lai klienti redz - skat, citi no manis pērk, tātad ir tā vērts, pērc tu arī! Bet kur paliek kritiskā domāšana, spēja izvērtēt apstākļus attiecīgajā situācijā? Nu briesmīgs manikīrs. Kāpēc ir speciāli jāfilmē storijs ar savu roku, kur ir tik nolaists paskats? Karstā Una.
https://failiem.lv/f/r5z2774mr

Mana paziņa, kura tirgoja NL un centās man un citiem iestāstīt, ka drīz būs nopelnījusi tik daudz, ka pirks uzreiz divas mājas divās dažādās valstīs, Instagram storijos nopublicēja bildi ar savām kedām, kurām abi purngali bija atplīsuši vaļā tik ļoti, ka varēja saredzēt zeķu krāsu. Zilas. :D
Lieki piebilst, ka "bizness" izčabēja un mājas tā arī nenopirka. :D Bet, jā, tas, ka NL ir iesaistījušās ļoti daudz tādas personas, kurām, atvainojos, ar galviņu viss nav kārtībā, ja cenšas pārdot skaistumkopšanas produktus, bet pašām ir netīri, nolupuši nagi vai saplēstas kedas kājās, un to visu nevis slēpj, bet vēl tieši izliek publiskai apskatei, nav brīnums, ka tādām kā Sauliete ir viegli tādas aitas čakarēt. :D
14.12.2021 02:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits