IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Eu,bet man tā Beta patīk,simpātiska un interesanta!vina laikam tāds personazs,kura, nu riebjas vai patīk.?
Elinai tiesam uz Bez Tabu varetu iet :D
Bet Dzenite-mī un žē,uzspeleta un garlaicīga.
11.02.2020 21:28 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Elina9 @ 11.02.2020 20:13
Dzenites parādīšanas Bez Tabu liecina,ka par viņu jau paliek pārāk maz komentāri šeit ?Kristīne uzprasās uz komentāriem ?

Kas tur bija labs?
11.02.2020 21:37 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Nevaru iedomāties nevienu ārzemju zvaigzni, kura tik ātri būtu krēslā atsēdusies un sākusi čīkstēt par savu aizvainojumu pret nesmukiem komentāriem. Ok, mēs esam Latvijā. Un kur nu vēl Bez Tabu.
Uzmanības trūkums? Laimīgas ka vienkārši var parādīties televīzijā?
11.02.2020 21:56 |
 
Reitings 127
Reģ: 24.06.2015
Ketija123 @ 11.02.2020 21:56
Nevaru iedomāties nevienu ārzemju zvaigzni, kura tik ātri būtu krēslā atsēdusies un sākusi čīkstēt par savu aizvainojumu pret nesmukiem komentāriem. Ok, mēs esam Latvijā. Un kur nu vēl Bez Tabu.
Uzmanības trūkums? Laimīgas ka vienkārši var parādīties televīzijā?

Pieņemu, ka viņas uzaicināja.
11.02.2020 22:14 |
 
Reitings 903
Reģ: 23.04.2014
Paskatijos Dzenites storijus,kuros viņa liek viņai atsūtītās vēstules. Izskatās,ka viņa būs tās dzirdīgās ausis,kur visas abižotās (vai tiešām??) var izteikties. Piemēram tā mamma,kura pa taisno no dzemdību zāles skrēja strādāt. Nu pasakiet,vai pati nevarēja uz jautājumiem par to, kur jūs ņemat naudu,ja visu laiku celojat,normali arii atbildēt??? Nu tak pasaki: straadaaju! Daru to un šito! Bet neeee,vajag vēl pačīksēt,ka neviens neapjautājas par to,vai viņa vispar gulj! Nu tak liec bildes ne tikai ar celojumiem! Bernudarza piemers kā mobinga piemers ari ir tizls. Tas nav nekad mobings. Vnk kauslis grupinaa.
12.02.2020 08:34 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Standby @ 12.02.2020 08:34
Paskatijos Dzenites storijus,kuros viņa liek viņai atsūtītās vēstules. Izskatās,ka viņa būs tās dzirdīgās ausis,kur visas abižotās (vai tiešām??) var izteikties. Piemēram tā mamma,kura pa taisno no dzemdību zāles skrēja strādāt. Nu pasakiet,vai pati nevarēja uz jautājumiem par to, kur jūs ņemat naudu,ja visu laiku celojat,normali arii atbildēt??? Nu tak pasaki: straadaaju! Daru to un šito! Bet neeee,vajag vēl pačīksēt,ka neviens neapjautājas par to,vai viņa vispar gulj! Nu tak liec bildes ne tikai ar celojumiem! Bernudarza piemers kā mobinga piemers ari ir tizls. Tas nav nekad mobings. Vnk kauslis grupinaa.

Tieši tā, tas nav nekāds mobings. Tagad laikam tas ir jaunais trends, kur visi grib padalīties ar kaut ko ? un nemaz nezina, kas tas mobings vispār tāds ir. Kāds sakars bērnam, kurš sit citiem bērniem? ??
12.02.2020 08:55 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.04.2012
Man būtu interesanti zināt vai pati Dzenīte skolas laikā nevienu neizvainoja un aiz muguras neaprunàja? Hmm
Bet ja tiešām nebija tāda, kas par citiem pasmejas, bet aizstāv vàjākos utt tad viss ok, var saprast šo visu mobinga lietu. Bet ja nē, tad nu... interesanti gan..
12.02.2020 11:42 |
 
Reitings 903
Reģ: 23.04.2014
Un meitene, kura rakstīja, ka veselu semestri ar vinu neviens nerunāja.
Nekur nav rakstīts, vai viņa pati nebija klusa un noslēgta sevī un tā jau nav klases problēma. Neviens viņu neabižoja. Kāds tur mobings? Dzenīt, tu man patīc, bet visi stāsti nav mobings.
12.02.2020 12:28 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Fui man vienai liekas pretīgi tīrīt podu bez cimdiem?
12.02.2020 12:40 |
 
Reitings 23
Reģ: 26.09.2019
Standby @ 12.02.2020 08:34
Paskatijos Dzenites storijus,kuros viņa liek viņai atsūtītās vēstules. Izskatās,ka viņa būs tās dzirdīgās ausis,kur visas abižotās (vai tiešām??) var izteikties. Piemēram tā mamma,kura pa taisno no dzemdību zāles skrēja strādāt. Nu pasakiet,vai pati nevarēja uz jautājumiem par to, kur jūs ņemat naudu,ja visu laiku celojat,normali arii atbildēt??? Nu tak pasaki: straadaaju! Daru to un šito! Bet neeee,vajag vēl pačīksēt,ka neviens neapjautājas par to,vai viņa vispar gulj! Nu tak liec bildes ne tikai ar celojumiem! Bernudarza piemers kā mobinga piemers ari ir tizls. Tas nav nekad mobings. Vnk kauslis grupinaa.

Tu šāda veida situācijās esi bijusi?
Neviens parasti nejautā jautājumus, bet uzreiz izsaka savus spriedumus - "tērē svešu naudu, vīrs pērk mašīnas, viss viņai viegli, viņa neko nav pelnījusi, tikai atpūšas un iepērkas u.t.t." Diezgan loģiski, ka cilvēks pretī negrib dot otru vaigu, un kurš katrs grib attaisnoties citiem cilvēkiem par to, ko pats sasniedzis, nopelnījis (man, piemēram, tas riebjas) u.t., un tas ir normāli! No sērijas - mana dzīve, ko gribu to daru!
Mūsu pašu problēma ir tajā, ka mums vajag publiski līst svešās dzīvēs - kritizēt, analizēt un citādi ķidāt, saprotot, ka pretējā gadījumā nebūtu pašas īsti apmierinātas ar nepārtrauktu zākāšanu. Es jebkurā gadījumā uzskatu, ka cilvēkam ir jāizaug līdz noteiktam līmenim, lai spētu pieturēt muti, nepārtraukti publiski runājot par svešu dzīvi... Bet tas, par ko mēs runājam ar draudzenēm, ir jau cita lieta.
12.02.2020 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
watchingandtalking @ 12.02.2020 12:40
Fui man vienai liekas pretīgi tīrīt podu bez cimdiem?

Tur tak var redzēt, ka nenotiek baigā poda tīrīšana.
Redzams jau, ka pods ir tīrs. Vienkārši pārslauka pāri, lai pareklamēty līdzeklus, nekas vairāk ?
12.02.2020 12:45 |
 
Reitings 903
Reģ: 23.04.2014
Alys, speciāli vēlreiz paskatījos. Nebija spriedumi uzreiz, bija situācija ,ka uz ielas jautāja. Neies neviens uz ielas izteikt spriedumus. Vienkarsi pajautāja. Mani patiešām interesētu,kā sievietei tā izdodas, varbūt es arī tā gribu. Nu vot iedvesmotu mani tāds stāsts. Ja sieviete liktu reālo dzīvi,nevis tikai skaisto daļu ar ceļojumiem, nebūtu tādu runu. Man tas izskatās pēc "ak,es tāda ideāla un par to mani heito". Nu nē, tu vienkārši neatbildi uz jautājumiem un dod cilvēkiem vaļu fantāzijām.
Redz Dvinska pateica visu kā ir,kur laiks sev, kad tīra māju, jautājumi vairs nevienam nerodas, arī izdomājumu un apmelošanas.
Beidzam reiz šito. Visu portālu komentāru sadaļu tad jāslēdz. Cilvēki runā un runās. Dzeltenā prese dzīvo un dzīvos.
12.02.2020 13:30 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Mūsu pašu problēma ir tajā, ka mums vajag publiski līst svešās dzīvēs - kritizēt, analizēt un citādi ķidāt, saprotot, ka pretējā gadījumā nebūtu pašas īsti apmierinātas ar nepārtrauktu zākāšanu. Es jebkurā gadījumā uzskatu, ka cilvēkam ir jāizaug līdz noteiktam līmenim, lai spētu pieturēt muti, nepārtraukti publiski runājot par svešu dzīvi... Bet tas, par ko mēs runājam ar draudzenēm, ir jau cita lieta.

bet kāpēc ne? kāpēc to jāuztver par problēmu? Pēkšņi visi tik viegli aizvainojami palika, ka vemt gribās, ne tā apskaties, ne tā pasaki. Kāpēc jāsaka tikai labo vai neko?
Kur paliek tiesības uz personīgo viedokli?
Ja persona ir publiska un apzināti publicē par sevi pretrunīgu saturu, kāpēc nevarētu forumā vai pie viņas bildes pierakstīt, ka kaut kas nepatīk, liekas dīvains vai nesmuks?
Tā visa turēšanu sevī rada liekulīgu sabiedrību,kura acīs smaida, bet aiz muguras tāpat pie sevis smejas. Priekš kam to vajag? Labāk "anonīmos" forumos pazākāt, un, cilvēks izlasa to,nekā staigā ar klepēm uz acīm un domāt,ka esi tik pareiza,laba un visādā citādā veidā piemērs citiem.
12.02.2020 14:28 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
vai arī maldīgi jārada ilūziju, ka konkrētā persona ir tik tautā ieredzēta un patīk visiem? Kāpēc jābaro un jāceļ šo egocentrisko cilvēku, kuri vāc sev 20+ sekotājus, pašapziņu un svarīgumu sabiedrībā? Man tāda Dzenīte vispār neliekas apbrīnas vērta un nesaprotu, kāpēc jūs viņai sekojat? Kāpēc pie viņas bildēm ir tik daudz komentāru, bet tajā pašā laikā citas māmiņas, kurām ir adekvāts saturs un smukas bildes, netiek ievērotas?
12.02.2020 14:35 |
 
Reitings 23
Reģ: 26.09.2019
Seina @ 12.02.2020 14:28

bet kāpēc ne? kāpēc to jāuztver par problēmu? Pēkšņi visi tik viegli aizvainojami palika, ka vemt gribās, ne tā apskaties, ne tā pasaki. Kāpēc jāsaka tikai labo vai neko?
Kur paliek tiesības uz personīgo viedokli?
Ja persona ir publiska un apzināti publicē par sevi pretrunīgu saturu, kāpēc nevarētu forumā vai pie viņas bildes pierakstīt, ka kaut kas nepatīk, liekas dīvains vai nesmuks?
Tā visa turēšanu sevī rada liekulīgu sabiedrību,kura acīs smaida, bet aiz muguras tāpat pie sevis smejas. Priekš kam to vajag? Labāk "anonīmos" forumos pazākāt, un, cilvēks izlasa to,nekā staigā ar klepēm uz acīm un domāt,ka esi tik pareiza,laba un visādā citādā veidā piemērs citiem.

Visam ir savas robežas, un jebkuru savu viedokli var izteikt, neaizskarot otras personas godu. Otra puse, visdrīzāk, vismaz uzklausīs un ieklausīsies viedoklī, ja tas būs normāli pasniegts... un tad arī ir iespējas diskusijām un normālai, konstruktīvai sarunai. Jebkurā gadījumā, to kritiku var pierakstīt sev galvā, un mācīties no tās, piemēram, neļaut saviem bērniem uzvesties kā to dara cita VAI nevilkt attiecīgās drēbes vai nekrāsot uzacis kā to dara cita...
Nav jārada arī nekādas ilūzijas... ja mums kaut kas kaitina vai nešķiet apbrīnas vērts, vienmēr ir poga "unfollow". Sekoju Yanai Bruk, likās viss forši, līdz sāku ievērot, ka mani sāk nedaudz kaitināt.. atsekoju! Negāzīšu sūdu kaudzi cilvēkam, ar kuru vienkārši sāk nesakrīt uzskati un domas. Galu galā otram cilvēkam ir viņa dzīve, viņa pasaule, kurā nevienam nav teikšanas.
Ir cilvēki, kuri cīnās pretī, un ir cilvēki, kuri no negācijām noslēdzas un, vēl ļaunāk, ieslīgst depresijā.
12.02.2020 15:03 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Noskatijos Bez tabu sižetu! Nu vēl vairāk man Dzenīte nepatīk! Nu tukša vecene, nekā no viņas nav. Jā , bildes smukas , un ? Tas arī viss! Neesmu viņas profila pamanijusi, ka īsti ko mazajiem mācītu, viņiem tulit 2 gadi un neko tolkam nerunā, uz poda neiet, šī satraucas kur conversus nopirkt, bet ko iemācīt mazajiem? Kas tur beigas ar to darzinu bija? Gan jau atšuva, jo uzvedas ka mežoni?! Ir mammas kur woow, cepuri nost, mazie kaa brinumberni visu ko maak , a te ?! Kas te isti ir ?! Un ka kadam nepatik, ta luupa lidz gridai, visi stulbi, visi jabloke, iesniegumu jaskrien rakstit!??
Nopietni?? Beigaas par to policijas iesniegumu vispar paradija visu vinas limeni, vinas trulo aizvainojumu un seklumu! Tjipa- a vo jums atriebsos! Atjedzies! Bez tiem sekotajiem- labiem vai sliktiem, tu nekas Nebutu, vel sodien kasiitu pupiem naudu , un nebutu ne telpa , ne kaa!! Pilnigi riebjas! Pati brinos kaa var svesa cilveks taa nepatikt, tur ir ipass talants ??
Bet pasas beigas, kad dzene izgaudojas par iesniegumu, Becha iemeta- varbut influenceriem jamacas kaa nepieverst uzmanibu tam sliktajam- Jess! Tiesi taaa!!!! Bet dzene to nevar iemacities, jo ir parak tupa!
12.02.2020 15:15 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Visam ir savas robežas, un jebkuru savu viedokli var izteikt, neaizskarot otras personas godu.

Lūk te arī sākas visa tā interpretācija un pārspīlējums. Aizskart otras personas godu nenozīmē forumā izteikt savu personīgo viedokli par to,ka ir neaudzināti bērni,jo spriežot pēc izliktiem video,tāds priekšstats arī rodas. Par to,ka kādai patīk vai nepatīk špaktelis,uzacis vai kleitas,patīk vai nepatīk bērni, vīri, podu beršana, ceļojumu saturs, dirnēšana tikai pie baseiniem, brendu feikās somiņas un tā tālāk. Tie ir personiskie viedokļi izejot no tā,ko pašas personas mums izliek un, ar ko mūs baro. Kāpēc tad izliek to publikai? Domā,ka visi tik siekalosies un slavēs?Un tad saskaras ar sūro realitāti,ka nemaz jau visiem nepatīk un piesauc mobingu,goda aizskaršanu,policiju vispār nevietā. Pretīga liekulība ? Jo personas goda aizskaršana vispār ir kaut kas cits.❗
12.02.2020 15:17 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Tas bez tabu sižets pa lielam bija par neko...gaidiju kad tā saruna aizies līdz šīs problēmas risinājumam vai veidiem kā to risināt, bet tur bija tikai personālijas sūdzība un draudi ar policiju?‍♀️
12.02.2020 15:39 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Milupa @ 12.02.2020 15:39
Tas bez tabu sižets pa lielam bija par neko...gaidiju kad tā saruna aizies līdz šīs problēmas risinājumam vai veidiem kā to risināt, bet tur bija tikai personālijas sūdzība un draudi ar policiju?‍♀️

Tas sižets bija tikai un vienīgi atgriezeniskā saite uz šo diskusiju.
12.02.2020 15:40 |
 
Reitings 23
Reģ: 26.09.2019
Seina @ 12.02.2020 15:17

Lūk te arī sākas visa tā interpretācija un pārspīlējums. Aizskart otras personas godu nenozīmē forumā izteikt savu personīgo viedokli par to,ka ir neaudzināti bērni,jo spriežot pēc izliktiem video,tāds priekšstats arī rodas. Par to,ka kādai patīk vai nepatīk špaktelis,uzacis vai kleitas,patīk vai nepatīk bērni, vīri, podu beršana, ceļojumu saturs, dirnēšana tikai pie baseiniem, brendu feikās somiņas un tā tālāk. Tie ir personiskie viedokļi izejot no tā,ko pašas personas mums izliek un, ar ko mūs baro. Kāpēc tad izliek to publikai? Domā,ka visi tik siekalosies un slavēs?Un tad saskaras ar sūro realitāti,ka nemaz jau visiem nepatīk un piesauc mobingu,goda aizskaršanu,policiju vispār nevietā. Pretīga liekulība ? Jo personas goda aizskaršana vispār ir kaut kas cits.❗

Tu nezini, ko nozīmē aizskart godu, kamēr tas nav vērsts pret Tevi. Tās sajūtas ir briesmīgas.. liekas, ka Tevi jau saknē smacē un neļauj izpausties tie, kuri paši izpaužas ar negāciju (pārsvarā vai nu neizglītoti, vai nevar paši neko sasniegt). Es, protams, nestrīdos. Manis pēc jau jūs varat runāt cik daudz jūs vēlaties, jo arī no tā var mācīties daudz ko - visvairāk to, ka nevajag būt mūžīgai neapmierinātai bubulētājai un kritizētājai.
Mēs paši nosakām , kādu informāciju ielaižam sevī un vārāmies par to, vai orientējamies uz, pēc mūsu ieskatiem, pareizajām lietām.
Par to "liekulību" es nesaprotu... ja Tev nepatīk, nav jātēlo, ka patīk! Drīzāk, jādistancē sevi no tā cilvēka un viss, jo pārmācīt nepārmācīsi...
12.02.2020 15:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits