IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Agrita brīnās, ka zupa vakariņās jāgatavo, pēc Maderas sastādītā plāna.😂 par ko brīnīties?😂
15.11.2021 18:08 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Es sekoju Uresinai facebooka,skatijos storijus,likās tāda iedvesmojoša sieviete,teica,ka vēlas palidzet Latvijas sievietem utt.Kādā bridi nesapratu,kāpec vairs tos storijus nerāda,izradas,ka biju kaut kā atslegta vai ari storijus uztaisija tikai tām,kuras maksā.Protams,saprotu,ka grib,lai maksā,bet tas man skita tåds wtf-bez maz,vai manas iedvesmojosas runas klausisies tikai tie,kuri maksā.Vēl atceros,ka vina storijos brauca virsu savam klientem,kuras ludza pagarinat kaut kādu lekciju skatisanos.Ar to naudas kāribu,nedaudz nositās visa harizma vinai.
15.11.2021 19:40 |
 
Reitings 2
Reģ: 17.12.2012
Mansremonts ig profilā norisinājās konkurss sadarbībā ar Ikea.Kāda milzīga sakritība,ka no visiem dalībniekiem uzvarēja tieši Dvinskas virtuve,kura iesniegta no mātes ig profila 😁
Ticamība 0
15.11.2021 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Uresina laikam ir vienīgā, kurai izticētos, jo nu ja par For bes sarakstos viņa ir, nu nav tikša muldētāja.
Un storijus man liekas visi var redzēt.
Par to, ka jāpagarina lekciju skatīšanās laiks- es varētu laikam piekrist- ja kaut kādā termiņā nevar atrast laiku noskatities lekciju, nav jēgas- tad arī neatradīs laiku ne sev, ne attīstībai.
Nereklamēju viņu, neko nepērku no viņas, bet man liekas, ka viņa galīgi neiederas pie TĀM ietekmelēm.
15.11.2021 20:42 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
piparene @ 15.11.2021 20:42
Uresina laikam ir vienīgā, kurai izticētos, jo nu ja par For bes sarakstos viņa ir, nu nav tikša muldētāja.
Un storijus man liekas visi var redzēt.
Par to, ka jāpagarina lekciju skatīšanās laiks- es varētu laikam piekrist- ja kaut kādā termiņā nevar atrast laiku noskatities lekciju, nav jēgas- tad arī neatradīs laiku ne sev, ne attīstībai.
Nereklamēju viņu, neko nepērku no viņas, bet man liekas, ka viņa galīgi neiederas pie TĀM ietekmelēm.

Nav tukša muldētāja, jo ir Forbes sarakstā? 😁😁😁😁
Tu zini, ka viņa, lai iekļūtu tajā Forbes council member viņiem maksā biedru naudu? 😁😁😁 Samaksā +/- 2000.00 dolārus par gadu un esi Forbes lapā. 😁😁😁😁 To var izdarīt jebkurš! 😁
Šitādām visādām Uresinām, Kubasovām, kuras spēlē uz vāju cilvēku jūtām, un, ņem no viņiem naudu, būtu ar likumu jāaizliedz izmantot internetu!
15.11.2021 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
HomēraSieva @ 15.11.2021 20:38
Mansremonts ig profilā norisinājās konkurss sadarbībā ar Ikea.Kāda milzīga sakritība,ka no visiem dalībniekiem uzvarēja tieši Dvinskas virtuve,kura iesniegta no mātes ig profila ?
Ticamība 0

Ha, jā, viņas tak vēl ar Dvinsku plātījās pa Karcher atklāšanas pasākumu, baigās druškas. Ta jau skaidrs, ka sarunāts 😀
15.11.2021 21:09 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nu ar Tevi netaisos strīdēties, jo Tev par visu ir savs pašpasludinātais pareizais viedoklis- ar kādu auto jābrauc, vai un kādā gadījumā īpašums jāpērk, kā kurš jāuzrunā un kuru pielaist pie interneta. Moška Tevi pašu nedrīkst laist internetā, ne?
15.11.2021 21:10 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Scandinavian @ 15.11.2021 16:50

Interesanti, ka turpināja piesaukt Madaru, nekas netika teikts, ka sadarbība pārtraukta.
hmm, man gan liekas ka viņa divaini pateica to jāpaprasa būs Madarai pa tiem bērniem , nu tā izklausījās,ka lai vismaz pasaka ko bērni lai ēd, nu tā novilkaaa
15.11.2021 21:57 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
C00L Dzipsy @ 15.11.2021 20:58

Nav tukša muldētāja, jo ir Forbes sarakstā? ????
Tu zini, ka viņa, lai iekļūtu tajā Forbes council member viņiem maksā biedru naudu? ??? Samaksā +/- 2000.00 dolārus par gadu un esi Forbes lapā. ???? To var izdarīt jebkurš! ?
Šitādām visādām Uresinām, Kubasovām, kuras spēlē uz vāju cilvēku jūtām, un, ņem no viņiem naudu, būtu ar likumu jāaizliedz izmantot internetu!

Ir aitas, būs cirpēji.
15.11.2021 22:05 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
piparene @ 15.11.2021 21:10
Nu ar Tevi netaisos strīdēties, jo Tev par visu ir savs pašpasludinātais pareizais viedoklis- ar kādu auto jābrauc, vai un kādā gadījumā īpašums jāpērk, kā kurš jāuzrunā un kuru pielaist pie interneta. Moška Tevi pašu nedrīkst laist internetā, ne?

Kas te kaiš? Gribi nokļūt Forbes sarakstā? 😁 Samaksā biedra naudu un atradīsies sarakstā blakus Uresinai! 😁
15.11.2021 22:20 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
vivii @ 15.11.2021 16:02
Atceroties savu bērnību, varu teikt, ka ja vecvecāki dzīvo vienā mājā ar mazbērniem, tas ir tikai ieguvums - visiem!
Mana ome dzīvoja otrā mājas galā, protams, ka vecāki mani deva pieskatīt omei, kad pašiem bija darīšanas, BET cik forša bija tā sajūta, ka omi varu satikt jebkurā brīdī un kaut uz mirklīti, ja sagribas!
Atceros, ka pati bieži gāju pie omes, jo pie viņas bija interesanti - šujmašīnas, spoles, audumi (ome bija šuvēja), skatījos kopā ar omi filmas , arī vēlu vakaros, līdz ar to kaut kā organiski sanāca atļaut vecākiem atpūsties, ome man ātri iemācīja lasīt, jo man interesēja un ome vienmēr lasīja avīzes utt. Visādi tādi sīkumi un ikdiena, bet tās ir tik foršas atmiņas!
Tāpēc es saku, ja visi var kopā sadzīvot, tad visi ir ieguvēji - vecvecāki, vecāki un mazbērni.

Akdievs nu tas taču vnk tiek minēts kā- madammai nav daudz jāiespringst bērnu pieskatīšanā,jo apkārt ir kas palīdz, nevis tas,ka tas būtu slikti,vai labi.. aizstāves salasījās 😁
Protams,ir ļoti daudz pētījumu ka bērniem ir ļoti labi augt mājā,kurā ir vairākas paaudzes, bet ne par to ir runa!
15.11.2021 22:21 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Beidziet jau jūs par tām kopādzīvošanām! Kas ar ko dzīvo, cik paaudzes, dzīvoklī vai mājā, īrētā vai savā, ar mammu vai bez, kāda jums starpība? Pārāk bieži te tiek skarts dzīvesvietu jautājums. Ir jumts virs galvas, un tas ir galvenais. Savādāk, kad lasu kārtējo diskusiju par to, ka kāda ome kādam palīdz vai kāds 50 gados dzīvo pie omes, pārņem doma, ka to raksta 20gadnieces, kas pāragri dzmdējušas, un dzīvojušas vienas, ka nekāda palīdzība no malas nav bijusi. Un tagad skaudības iespaidā, ka kādam kāds palīdz raksta nosodījumus, ka tev arī vajadzēja dzīvot vienai un tev arī bija jātiek galā vienai. No sērijas "kā, a vai tad tā varēja?"
15.11.2021 22:44 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
Brendija @ 15.11.2021 22:44
Beidziet jau jūs par tām kopādzīvošanām! Kas ar ko dzīvo, cik paaudzes, dzīvoklī vai mājā, īrētā vai savā, ar mammu vai bez, kāda jums starpība? Pārāk bieži te tiek skarts dzīvesvietu jautājums. Ir jumts virs galvas, un tas ir galvenais. Savādāk, kad lasu kārtējo diskusiju par to, ka kāda ome kādam palīdz vai kāds 50 gados dzīvo pie omes, pārņem doma, ka to raksta 20gadnieces, kas pāragri dzmdējušas, un dzīvojušas vienas, ka nekāda palīdzība no malas nav bijusi. Un tagad skaudības iespaidā, ka kādam kāds palīdz raksta nosodījumus, ka tev arī vajadzēja dzīvot vienai un tev arī bija jātiek galā vienai. No sērijas "kā, a vai tad tā varēja?"

Man liekaa,ka šādi forumi ir tieši tam domāti,lai cilvēki raksta ko grib, nevis- par to nevar un par šo nevar! Katrs izsaka savu viedokli par ko vēlās un kā, ja tas aizskar, varbūt ir vērts padomāt, kāpēc.
Man liekas nekorekti aprunāt cilvēku izskatu,kas sevi nav uzlabojuši ārsta kabinetā,bet viss cits- brīva vieta viedoklim.
15.11.2021 22:48 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Melanholija8 @ 15.11.2021 22:48

Man liekaa,ka šādi forumi ir tieši tam domāti,lai cilvēki raksta ko grib, nevis- par to nevar un par šo nevar! Katrs izsaka savu viedokli par ko vēlās un kā, ja tas aizskar, varbūt ir vērts padomāt, kāpēc.
Man liekas nekorekti aprunāt cilvēku izskatu,kas sevi nav uzlabojuši ārsta kabinetā,bet viss cits- brīva vieta viedoklim.

izteikt viedokli, jā, bet nejau nosodījumus. šeit kā ienāku,visu laiku kādu noliek par dzīvesvietas jautājumiem un kaut kādu omju palīdzzību. Nu bet, manuprāt, tas ir forši, ka kādam palīdz omes! Tas arī atsit atmiņā bērnību, saliedētību, ģimeniskumu,mājīgumu. Nevis kaut kādus iedomātus stereotipus,ka jaunajai ģimenei ir jābūt atdalītai no omēm un jaunajai māmiņai jātiek galā pašai, nevienam neprasot palīdzību. Nu lai kaut 10 paaudzes dzīvo tajā mājā! Par šo nosodīt, nu gan ir tizli.
15.11.2021 22:54 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Cilvēkiem,kuriem nav nekāda sakara ar biznesu,šādi biznesa kouči var likties muļķības,bet tie,kuri kaut ko dara,tik tiešām ir gatavi maksāt lielu naudu,lai atrastu kādu,kurš ikdienā strikti liktu pieturēties pie disciplīnas,izaugsmes un neļautu atlikt uz rītdienu.Zinu,ka Uresina koučo Lindu Ķuzi,kura ir viena no manām TOP ietekmelēm un kura ir spilgts piemērs tam,kā ar sevi jāstrādā lai attīstītu savu produktu un ja man būtu savs uzņēmums,koučš būtu must have,jo vai nu Tu čīksti vīram vai paziņām,vai ņem profesionālu uz priekšu dzinēju,kurš neklausīsies ,,man mēnesi nav laika noklausīties lekciju,pagarini man termiņu".Ja visi klausītos viens otra atrunās,neviens netiktu uz priekšu.
16.11.2021 07:28 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
HomēraSieva @ 15.11.2021 20:38
Mansremonts ig profilā norisinājās konkurss sadarbībā ar Ikea.Kāda milzīga sakritība,ka no visiem dalībniekiem uzvarēja tieši Dvinskas virtuve,kura iesniegta no mātes ig profila ?
Ticamība 0
ooo jaaaa, shady.
16.11.2021 10:42 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
chiepinja @ 16.11.2021 10:42
ooo jaaaa, shady.

Dvinskas virtuve ir skaista man patik,bet citas iesūtītās virtuves bija pat vēl skaistākas!
Turklāt Tas nav fraud,ja iesūta meitas virtuvi?😅
Nezinu kadi tie noteikumi,bet nu loti nesmuki izskatas no malas,it ipaši ,ja vēl druškas!
16.11.2021 11:02 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Agritai un Jānim neesot saskanējuši prototipi, tāpēc viņi esot izšķīrusies. Tie cilvēki, kas saklausās tos gudros vārdus un tad izmanto kā profesori.
16.11.2021 19:32 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Balalala @ 16.11.2021 19:32
Agritai un Jānim neesot saskanējuši prototipi, tāpēc viņi esot izšķīrusies. Tie cilvēki, kas saklausās tos gudros vārdus un tad izmanto kā profesori.

Vīrs bez sievas ir kā dzenis bez ozola :D
Nu vienkārši divi nesaskanīgi cilvēki saiet kopā, uztaisa bērnus un visu dzīvi viens otru kaļ :D
16.11.2021 19:47 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Silla @ 15.11.2021 16:06
skatos ģimene burkā, pagājušās nedēļas sērijas. Akd taaa Agrita :D Viņai uztura plāns sastādīts - omlete ar šampinjoniem un vel visādiem labumiem. Vecene attaisnojas, ka šampinjoni negaršo un burkānus rīvēt slinkums. Omlete bija jāēd ar augu pienu un protams mīļā sirds to uztaisa ar parasto pienu un olu vietā nl pulverītis. Ideāli! Nav jau brīnums kapec Madara atteicās ar to veceni strādāt

Tapec ari ir tik resna, ka šampinjoni negaršo un burkānus rīvēt slinkums, gan jau makaroni ar treknu sieru loti garso.
Es jau vienu bridi, vinai noticeju un saka likties normala, bet nu tiesam saprotu, ka vinai ir jasaved sevi kartiba. No viena gravja otrā, gan morali gan fiziski
16.11.2021 19:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)