IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Jekaterina un Gints. 🤦🏼‍♀️
Jekaterina tiešām izskatās ļoti nelaimīga pēdējā laikā. Būs sapratusi kādu narcisu ir apprecējusi.
07.11.2021 11:17 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man patik Juta un Juris ka paris. 😊Izskatas loti labi kopa.
07.11.2021 11:26 |
 
Reitings 229
Reģ: 13.03.2020
Un tā NL Sandra, tik fake ar savu body positive 😂😂😂😂😂 lepojas, ka staigā pa viesnīcu pinkaina, naktskreklā ar izstaipītu t-kreklu😀😀😀 Viesnīcas staff būs pārsmējušies par to sievieti😀😀😀
Nevis, ka viņa tagad jūtās super brīvi, ka var iet tādā paskatā, bet trūkst elementāras sevis apkopšanas prasmes un cieņa pret apkārtējiem un sevi. Esmu palikusi neskaitāmās viesnīcās, bet vienmēr izrādu cieņu pati sev un citiem, ejot brokastīs vai kur citur, esmu elementāri sakopusies😀. Jo ja Tu vieni sevi, citus un vietu, kur atrodies, Tu, ejot ārā no istabas, busi sataisījies, sakopies un busi citiem cilvēkiem patīkams… šobrīd liekas, ka nevis drosme, bet reāla nevīžība😂😂😂 šādus kā Sandriņa, bieži redzēju Vācijā, Latvijā mazāk- resnas meitenes, uzvilkušas caurspīdīgas zeķubikses ar krekliem, apenes spīd, mati ir netīri, bet apgalvo, ka tā ir drosme iziet šādi ārā😀😀 Nē, tā ir elementāra nevīžība sevi sakopt 😀😀😀
07.11.2021 11:35 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
missfortune @ 07.11.2021 10:30
Man Juris šķiet simpātisks un mīlīgs, tāds omulīgs un labestīgs. Tas ir gaumes jautājums, jo Porziņgis, par kuru iepriekš šeit daudzas izteicās, pilnīgi noteikti nav manā gaumē. ?

Manas domas. Juris pēc skata normāls vīrietis, nekāda vaina. Bet kā jau saka - gaumes jautājums
07.11.2021 12:00 |
 
Reitings 919
Reģ: 31.01.2015
Es brīnos par Saulieti tomēr. Ar viņas naudu varētu braukt un ķert sauli pie okeāna. Tik daudz ir redzēt ko pasaulē, bet viņa atkal uz Ēģipti.
07.11.2021 13:04 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Kiviča, vakar gaidīja viesus, sarāvās un re, atkal skandāli instagram
07.11.2021 13:23 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Sisenis @ 07.11.2021 07:27

Juris gan jau nav slikts cilvēks. Bet man arī atstāj tāda nedaudz jampampiņa iespaidu.

Vai Juris izskatas pec jampampina? - ja
Vai Jutai ligavainis piestav labak? - ja
Vai Jura kostims loti neveikamigs? - ja
.... bet tam visam nav ne mazakas nozimes, jo vini ir loti laimigi un pavada lielisku laiku. Kada nozime visam citam?
...nauda, mantas, drebes, izskata pazud, bet dvesele paliek muzigi
Gribat redzet kada Juta butu tagad bez Jura? Apskatieties Ginta un Jekaterinas bildes. Es neesmu redzejusi nevienu nelaimigaku cilveku par Jekaterinu pedeja laika. Visa dzirkstele acis ir pazudusi, seja bala, nelaimiga un izskatas, ka grib raudat visu laiku. Luk tev labas drebes, nauda, labs augums un pilnigi tuksa dvesele
07.11.2021 13:33 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Kāda jau te minēja…, bet tiešām izskatās, ka Agneses boo lielā draudzība ar vucēnu ir izčabējusi. Čušsss vien bija no tās draudzības
07.11.2021 13:44 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
dzenla @ 07.11.2021 11:35
Un tā NL Sandra, tik fake ar savu body positive ????? lepojas, ka staigā pa viesnīcu pinkaina, naktskreklā ar izstaipītu t-kreklu??? Viesnīcas staff būs pārsmējušies par to sievieti???
Nevis, ka viņa tagad jūtās super brīvi, ka var iet tādā paskatā, bet trūkst elementāras sevis apkopšanas prasmes un cieņa pret apkārtējiem un sevi. Esmu palikusi neskaitāmās viesnīcās, bet vienmēr izrādu cieņu pati sev un citiem, ejot brokastīs vai kur citur, esmu elementāri sakopusies?. Jo ja Tu vieni sevi, citus un vietu, kur atrodies, Tu, ejot ārā no istabas, busi sataisījies, sakopies un busi citiem cilvēkiem patīkams… šobrīd liekas, ka nevis drosme, bet reāla nevīžība??? šādus kā Sandriņa, bieži redzēju Vācijā, Latvijā mazāk- resnas meitenes, uzvilkušas caurspīdīgas zeķubikses ar krekliem, apenes spīd, mati ir netīri, bet apgalvo, ka tā ir drosme iziet šādi ārā?? Nē, tā ir elementāra nevīžība sevi sakopt ???

Brīnos kā to resno cūku vispār lifts uzveda augšā. 😁
Normāla speķa ferma, pupi jau līdz acīm.
Tiešām nevar savai rijibai tas ir kuņģim veikt rezekciju uz samazināt. 😁
07.11.2021 13:49 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10521
Reģ: 29.01.2009
Juta ielikusi storijā bildi no kāzām. Viņai labāk piestāv tas līgavainis , kas blakus stāv, Jurčiks otrā pusē kā tāds laucinieks, tas uzvalks, kurpes un ģīmis, brrrr!

Tā bieži viņu bildēs ir. Jutais ir tāds cēls vizuālais tēls, a Jurčiks parasts puika (pat pārāk). Man šķiet, ka abiem derētu vienādoties, jo neticu, ka dēļ tā neizjūt diskomfortu, kad kur kopā dodas.
07.11.2021 13:57 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Magnolija @ 07.11.2021 07:10
Juta ielikusi storijā bildi no kāzām. Viņai labāk piestāv tas līgavainis , kas blakus stāv, Jurčiks otrā pusē kā tāds laucinieks, tas uzvalks, kurpes un ģīmis, brrrr!

Juta arī pēc pāķēs izkatās. Tā kleita tāda sabuzīta! Seja pēdējā laikā pēc alkoholiķes. Vēderiņš arī priekšā.
07.11.2021 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 511
Reģ: 30.03.2013
Vai Agnewse -( Agnese Strode) ar savu puisi ir izšķīrusies?
07.11.2021 14:17 |
 
10 gadi
Reitings 7696
Reģ: 29.09.2009
Man patīk Juta ar Juri. Tur ir dabīgas, veselīgas emocijas. Viņa beidzot var justies labi kopā ar kādu. Var pateikt es tagad ēdīšu picu, kūku utt. Nevis kā ar Gintu uzēdīšu salātus un pēc tam uztaisīšu 100 presītes. Tur viss izskatījās tik auksti un bez lielas mīlestības. Jā, Juris ir vienkāršs cilvēks nevis fitnesa kens kurš domā, ka ir pasaules naba.
07.11.2021 14:18 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sultry @ 07.11.2021 13:33

Vai Juris izskatas pec jampampina? - ja
Vai Jutai ligavainis piestav labak? - ja
Vai Jura kostims loti neveikamigs? - ja
.... bet tam visam nav ne mazakas nozimes, jo vini ir loti laimigi un pavada lielisku laiku. Kada nozime visam citam?
...nauda, mantas, drebes, izskata pazud, bet dvesele paliek muzigi
Gribat redzet kada Juta butu tagad bez Jura? Apskatieties Ginta un Jekaterinas bildes. Es neesmu redzejusi nevienu nelaimigaku cilveku par Jekaterinu pedeja laika. Visa dzirkstele acis ir pazudusi, seja bala, nelaimiga un izskatas, ka grib raudat visu laiku. Luk tev labas drebes, nauda, labs augums un pilnigi tuksa dvesele

Vai tad es saku ka viņi nesaderīgi? Lai tak dzīvo, ja tīk un ir labi.
07.11.2021 15:13 |
 
Reitings 51
Reģ: 10.02.2020
Juta tiešam izskatas vienkārša,nav nemaz tāda lelle… nu ir pamainījusies vizuāli… bet domāju,ka tiešam ir laimīga
Tad jau Laila (Mārim Rozentālam sieva) ir efektīva , lai ari ir divi bērni
07.11.2021 15:15 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Viedokleniece @ 07.11.2021 13:44
Kāda jau te minēja…, bet tiešām izskatās, ka Agneses boo lielā draudzība ar vucēnu ir izčabējusi. Čušsss vien bija no tās draudzības

Jā ,Es pirms kāda laika ievēroju,bija Agnese nošerojusi savā story par to kādēl cilvēki noveršas no kāda pēc tam ,kad tiem ir gruta bridi palidzets-100% ka tas bija par vucens,tak pieskatija bernu kamer mamma bija ar Neitu kruiza utt,tagad izskatas uzmetusies tai alisei par draudzeni,sāk likties tā vucena diezgan toxic persona!
Skatijos vinjas live paris dienas atpakalj,likas tā biski fake it ipashi itka tas vīra ierosinajums skirties tieshi pēc ibizas brauciena kur Rafa jau bija paspejusi “ibizu izradit no cita skatu punkta “
Gan jau pati gribeja skirties,sadomajusies ka nu tik būs zala dzive,tapat ari pēc tā ka Rafa vinju esot 2,5 gadus uz rokam nesajis vien jau pierada,ka pati pinas savos melos,gan jau pati visu sacakareja,viena bridi saka Rafa bija tads zelta cilveks Un kads vinjai itka trieciens bijis bet nakosha posts jau raksta,ka Rafa esot pacelis roku,slikti izturejies,nelicies ne zinis par gaidamo bernu utt
Es domaju tam visam bija noteikti iemesli kuras vaina ir tikai vinjas pashas!
07.11.2021 15:41 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Kale @ 07.11.2021 14:17
Vai Agnewse -( Agnese Strode) ar savu puisi ir izšķīrusies?

Aha. Jau kārtējais tik toks uzbliezts 😂
Man patīk šī meitene, iedomājusies no sevis sazin ko, tēlo kaut kādu sexbumbu, kas ir zīdaiņa prātā. Labi kāda tur vairs meitene… “sieviete”
07.11.2021 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Ļoti patīk Juta kopā ar Juri un absolūti nedomāju, ka viņiem tagad būtu kaut kas jādara, lai, kā te izteicās, vienādotos. Pardon, bet - wtf? Kāds diskomforts? Es tiešām nedomāju to izsmejoši, bet es nesaprotu šo ideju. Tātad - ja pārī viens ir izskatīgāks nekā otrs, kā tas nereti arī ir, tad izskatīgajam apzināti sevi ir jāprezentē piezemētāk? Savāda doma.
P.S. Piekrītu komentāram, ka Juris ar matiem izskatītos labāk, bet tas ir subjektīvi, protams.
07.11.2021 15:55 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
Wonder woman @ 07.11.2021 15:41

Jā ,Es pirms kāda laika ievēroju,bija Agnese nošerojusi savā story par to kādēl cilvēki noveršas no kāda pēc tam ,kad tiem ir gruta bridi palidzets-100% ka tas bija par vucens,tak pieskatija bernu kamer mamma bija ar Neitu kruiza utt,tagad izskatas uzmetusies tai alisei par draudzeni,sāk likties tā vucena diezgan toxic persona!
Skatijos vinjas live paris dienas atpakalj,likas tā biski fake it ipashi itka tas vīra ierosinajums skirties tieshi pēc ibizas brauciena kur Rafa jau bija paspejusi “ibizu izradit no cita skatu punkta “
Gan jau pati gribeja skirties,sadomajusies ka nu tik būs zala dzive,tapat ari pēc tā ka Rafa vinju esot 2,5 gadus uz rokam nesajis vien jau pierada,ka pati pinas savos melos,gan jau pati visu sacakareja,viena bridi saka Rafa bija tads zelta cilveks Un kads vinjai itka trieciens bijis bet nakosha posts jau raksta,ka Rafa esot pacelis roku,slikti izturejies,nelicies ne zinis par gaidamo bernu utt
Es domaju tam visam bija noteikti iemesli kuras vaina ir tikai vinjas pashas!

Pilnībā piekrītu! Nekas viņai neiet kopā vārdos,būs ar laiku nākamā Kivičiene.
Vucēna vienīgais kaut ko dara,lai sevi arī nodrošinātu, nekā Ļenka,kas tikai uz kakla večiem sēž.
07.11.2021 16:06 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Magnolija @ 07.11.2021 09:24
Jā, gan jau nav slikts cilvēks un var jau būt, ka kopā laimīgi. Bet vizuāli gan baigi nesaderīgi ir ?

Jocīgi, ka vēl pirms apmēram pusgada, kad viņi nesen tikai sagājās, visas kā viena teica, ka Juris ir baigais skaistulis ar debeszilām cīm, un ka tajās acīs varot nogrimt, ak, vai kāds skaistulis viņš te visām bija! 😀 Lai gan jau toreiz te izcēlās diskusija par to, ka viņšir pavisam parasts, nav nekāds baigais skaistulis. Bet te metās viņu aizstāvēt, ka tās acis, ak, tās acis, un cik viņš skaists... Un ko mēs tagad redzam? Jūs tad opreģeliķis, ir viņš skaists vai nav 😀
Pesronīgi manā gaumē viņš īsti nav, bet nedomāju, ka vajadzētu saukt par laucinieku, jampampiņu vai "brrr". Viņš izskatās jauks, parasts vīrietis. Vot Valdmani gan es varētu nolikt no galvas līdz kājām, tādu pašcentrisku un pretīgu vīrieti kā viņš, vēl ir jāpameklē.
07.11.2021 16:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits