IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Pilnīgi ne pa tagadējās sarunas tēmu, bet Jutai ir pieaudzēti mati vai dabīgie? Redzēju viņu dzīvē un viņa izskatās pat ļoti labi, tapēc nesapratu komentārus nedaudz augstāk, kur tika teikts, ka Juta atšķiras no tā kā izskatās dzīvē un kā instagramā. Dzīvē viņa ir ļoti skaista un es nevaru piekrist, ka kāds šeit minēja, ka viņa ir tukla. 😂 Skaista figūra.
27.09.2021 15:06 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ja nemaldos Jutai ir dabigie mati.
27.09.2021 15:20 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Vucenas pedejais reels ar Vitu ir nedaudz jocigs.
27.09.2021 15:21 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Shayk @ 27.09.2021 15:21
Vucenas pedejais reels ar Vitu ir nedaudz jocigs.

Creepy!
Vēl vannā guļot viņa saka, ka Vita ir tāda pat manipulatore kā mamma, tikai vēl lielāka manipulatore. 😂😂😂😂
27.09.2021 15:27 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Vibe @ 27.09.2021 14:58

Viņa sacēls drāmu un vēl sarakstes nopublicēs
Ak viņa nabadzīte, viņas nabaga bērniņš.
Vucena ir stulba vecene! Es neesmu pasaules glābēja, varu tikai no malas '' apbrīnot '' to alu cilvēku mātīti,kura nekam neder, pat saviem bērniem. Viņa jau vienmēr zin labāk un ir cietēja, kuras bērnus negrib pieskatīt mamma, tēva nav.
Kaut kā dīvaini ka tēva nav, ko tad viņa klusē? Ja rafa būtu īstais tēvs, neticu ka Vucena vnk neatdotu savu sīko kaut vai uz dažām ned, jo redz viņš ir tēvs,viņai ir tāds raksturs, viņa neizturētu un liktu atbildēt. Kā saka stūmi naktī,stumsi pa dienu!!
Vita var redzēt pat kad ir tā otra džeka bērns jau pēc sejas ovāla.
Brižetas Dzonsas cienīgs scenārijs, tikai veči pat negrasās neko darīt Vucenas labā, jo ir alkatīga maita.

Pilnībā piekrītu. Ja būtu Rafas sīkais, sen jau aizskrietu un to Vitu atdotu. Kā var tik debīli teikt kamerā, ka Vita tikai pa rokām, hello, aita, bērns tevi nav redzējis tik ilgu laiku, varbūt viņš grib beidzot samīļoties, pabužināties?! Tas ir drausmīgi pretīgi. Es to sievieti nevaru ne acu galā ciest, cenšās tēlot kaut kādu biznesa haizivi, bet vienīgais kas no tā sanāk ir pamatīgi lauki ar veča cienīgu dzeršanos apkārt un bērnu pamešanu!
27.09.2021 15:27 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
antriits @ 27.09.2021 09:50
Par Vucēnu viss skaidrs. Viņa pati nezin no kā ir palikusi stāvoklī. Tāpēc Vitai atsakās taisīt DNS testu, jo zin, ka tēvs būs tas Daņa. Pati sevi nodeva. Jo ja Tu zini, ka tēvs ir tavs mīļotais vīrietis, tur pakaļ to testu aizmestu kaut tajā pašā dienā!
paskatieties uz Jeļenu un viņas vīru. Un bērnu. Paskatieties uz Rafu. Un uz Vitu. Tur pat muļķim skaidrs, ka tas NAV Rafas bērns.
27.09.2021 15:27 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
cory @ 27.09.2021 11:20

Pilnīgi manas domas! Vienu brīdi šī gada martā tā Elīna aktīvi rakstīja postus facebook Latvieši ceļo grupā par to, kā covid laiku pavada Šrilankā. Tad arī piesekoju viņas instagram profilam, pēc Šrilankas sekoja Ēģipte un kā pati rakstīja, tad pēc šī 2 mēnešu ceļojuma esot atgriezusies Latvijā. Saliekot kopā laika joslu prom bija martā, aprīlī ceļoja, maijā atpakaļ Latvijā. Savos ceļojumos viņa bija kopā ar Edžu, kurš no instagram profila bildēm ir iztīrīts. Kad sāka filmēt to kemperi? Jūlijs?
Var jau būt, ka aizbrauca tik ilgā ceļojumā un saprata, ka nesapas, bet nu pārāk aizdomīgs tas šķiršanās laiks.
kā viņus atrast Instagram?
27.09.2021 15:29 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Rita goroveca ar izdomājusi, kāda jēga vakcinēties un strādāt, ar youtube nenopelnīsi, jātaisa patreon.. es nezinu.. man šķiet patreon jebkuram neder. Jābūt kam īpašākam.. Nu man piemēram nav baigā vēlme maksāt un skatīties, bet gan jau ir cilvēki...
27.09.2021 15:43 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Keana @ 27.09.2021 15:06
Pilnīgi ne pa tagadējās sarunas tēmu, bet Jutai ir pieaudzēti mati vai dabīgie? Redzēju viņu dzīvē un viņa izskatās pat ļoti labi, tapēc nesapratu komentārus nedaudz augstāk, kur tika teikts, ka Juta atšķiras no tā kā izskatās dzīvē un kā instagramā. Dzīvē viņa ir ļoti skaista un es nevaru piekrist, ka kāds šeit minēja, ka viņa ir tukla. ? Skaista figūra.
Viņai ir plāksnes,nav dabīgi. Nezinu kura teica ka viņa esot tukla, tās nu ir absolūtās skauģes vai arī brilles vajag nopirkt!
27.09.2021 16:04 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Vibe @ 27.09.2021 14:58

Viņa sacēls drāmu un vēl sarakstes nopublicēs
Ak viņa nabadzīte, viņas nabaga bērniņš.
Vucena ir stulba vecene! Es neesmu pasaules glābēja, varu tikai no malas '' apbrīnot '' to alu cilvēku mātīti,kura nekam neder, pat saviem bērniem. Viņa jau vienmēr zin labāk un ir cietēja, kuras bērnus negrib pieskatīt mamma, tēva nav.
Kaut kā dīvaini ka tēva nav, ko tad viņa klusē? Ja rafa būtu īstais tēvs, neticu ka Vucena vnk neatdotu savu sīko kaut vai uz dažām ned, jo redz viņš ir tēvs,viņai ir tāds raksturs, viņa neizturētu un liktu atbildēt. Kā saka stūmi naktī,stumsi pa dienu!!
Vita var redzēt pat kad ir tā otra džeka bērns jau pēc sejas ovāla.
Brižetas Dzonsas cienīgs scenārijs, tikai veči pat negrasās neko darīt Vucenas labā, jo ir alkatīga maita.
Kāpēc tev bail no tā ka publicēs saraksti? Vismaz pateiksi to ko domā viņai pašai. Brīžiem nesaprotu to jūsu darbu un ieguldīto laiku te ko rakstīt, apspriest kas ar ko gulējis, kā bērns tas ir.. Kam to vajag?! Saprotu vajag tenku lapas, patīk aprunāt, bet bāc. Ja man kas nepatīk es uzrakstu pa tiešo cilvēkam, ja jau tā ir taisnība ka ir slikta māte,tad tā arī viņai variet pateikt un miers, problem solved.
27.09.2021 16:08 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
cory @ 27.09.2021 14:29
Kurš vispār cepj augšā šādus rakstus? Tas stāsts par satikšanos Ibizā! ? Kā tad!Uz Ibizu viņa jau devās ar Porzinģa private jet!
https://www.wtfoot.com/wags/who-is-laura-vizla-girlfriend-kristaps-porzingis/

Apsmējos! Kurš šo rakstu ir rakstījis/pasūtījis? Izskatās, ka Laura, jo tur viņai viss tik mega glaimojoši + detaļas, ko nevar no malas zināt
27.09.2021 16:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
chiepinja @ 27.09.2021 15:29
kā viņus atrast Instagram?
elina_hatuleva , bunkieri
27.09.2021 16:19 |
 
Reitings 211
Reģ: 02.11.2015
vivii @ 27.09.2021 01:24
Tas pats attiecas uz zobiem… Man mati ceļas stāvus no tā, ka jaunas meitenes/sievietes liek mākslīgos zobus, vīlē nost savus, īstos, tikai lai uztaisītu sev orbita smaidu. Zeme atveries, ja tev ir veseli savi īstie zobi, visi savās vietās, nav kaut kādi defekti , tad ko tur mainīt?! Cilvēki vienkārši sabojā savus zobus, lai ieliktu fake zobus! Jo redz, tas ir modē un visi tā dara.
Pat ja ir šķībi zobi, vienmēr var ielikt breketes. Ja kāds no priekšējiem zobiem ir bez nerva un palicis citā krāsā, to arī var pielabot, bet tas nenozīmē, ka visi zobi uzreiz jāpārtaisa.
Un vēl trakāk ir tad, kad tu ieliec mākslīgos zobus un saproti, ka nu jāēd uzmanīgi, to nevar grauzt, to nevar kost utt. (piemēram, Didrihsones gadījums, pati īdēja, ka nevar vairs nokost ne burkānu, ne pagrauzt ābolīšus utt.)

Ielikt breketes ir visvieglākais variants. Diemžēl man (starp priekšzobiem ir šķirba) zobu regulēšana sāktos ar apakšžokļa paplašināšanu, respektīvi, salauzt žokli. Tam scenārijam neesmu gatava.
27.09.2021 16:32 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Lexxie @ 27.09.2021 16:08
Kāpēc tev bail no tā ka publicēs saraksti? Vismaz pateiksi to ko domā viņai pašai. Brīžiem nesaprotu to jūsu darbu un ieguldīto laiku te ko rakstīt, apspriest kas ar ko gulējis, kā bērns tas ir.. Kam to vajag?! Saprotu vajag tenku lapas, patīk aprunāt, bet bāc. Ja man kas nepatīk es uzrakstu pa tiešo cilvēkam, ja jau tā ir taisnība ka ir slikta māte,tad tā arī viņai variet pateikt un miers, problem solved.

Jo viņa nobloķēs mani,man interesanti skatīties uz viņu. 🤷‍♂️
27.09.2021 16:42 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Keana @ 27.09.2021 15:06
Pilnīgi ne pa tagadējās sarunas tēmu, bet Jutai ir pieaudzēti mati vai dabīgie? Redzēju viņu dzīvē un viņa izskatās pat ļoti labi, tapēc nesapratu komentārus nedaudz augstāk, kur tika teikts, ka Juta atšķiras no tā kā izskatās dzīvē un kā instagramā. Dzīvē viņa ir ļoti skaista un es nevaru piekrist, ka kāds šeit minēja, ka viņa ir tukla. ? Skaista figūra.

Jutai ir mati uz kapsulām, pajautā pašai Jutai un par to ir bijušas jau sarunas un jautājumu atbildes no pašas Jutas.
Atceros Paula F bija uz matu sprādzēm vai kapsulām un viņai esot palīdzējis NL šķidrums tas, kas ir audzēšanas, aizmirsu ka sauca, laikam ampulas, tās viņa iegādājas no K Deimones, kad Paula 1x pacēla traci un tēmu par Nl pulveriem tad Deimone savā story rakstīja, ka tad Paula nodirs Nl ja pati lieto, uz to Paula atbildēja savā story, kad lietoja matu ampulas un jaaaa, viņai tas tiešām palidzeja.
27.09.2021 16:45 |
 
10 gadi
Reitings 2053
Reģ: 31.01.2012
C00L Dzipsy @ 27.09.2021 01:14

Silikonu, implantu, filleru licēji ir kā anoreksijas slimnieki. Vienmēr liekas, ka ir pārāk resni un neglīti.
Būtu labāk priecājušies, ka piedzimuši ar divām rokām, divām kājām, dzird, redz, staigā. Cik daudz pasaulē ir tādu cilvēku, kuri ir gatavi atdot savu dvēseli, lai tikai spētu redzēt, dzirdēt vai staigāt uz divām kājām, kaut arī greizām un šķībām.

Omg, kur vēl tālāk? 😄 Tad varbūt arī uz restorāniem neiet, bet sēdēt mājās un tikai griķus ēst, jo kāds ir badā un par tiem pašiem griķiem atdotu jebko? Kas tā par stulbu salīdzināšanu?
Un tas par to “Ja Kristaps būtu tas un tas, tad nebūtu ar viņu kopā…” Nu, atvainojos, bet es ar savu vīrieti arī nebūtu kopā, ja viņš būtu RIMI kasieris. Vai tas nozīmē, ka esmu ar viņu kopā naudas dēļ? Nē, bet manas dzīves prasības ir nedaudz augstākas kā knapi izdzīvot no algas līdz algai. Tas nenozīmē, ka mani ir jāuztur, bet arī es netaisos uzturēt veci.
Un izdarīt secinājumus, ka viņa Vizla neko dzīvē nemāknun nemācē, tikai tāpēc, ka atrada sev vīrieti miljonāru, ir stulbi. Tā varbūt ir, protams, bet apgalvot to. Nu, cmoon.
27.09.2021 17:30 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Vibe @ 27.09.2021 16:42

Jo viņa nobloķēs mani,man interesanti skatīties uz viņu. ?‍♂️
Afigena besī viņa un slikta māte, bet pastīties jau vajag. Sieviešu loģika lol.
27.09.2021 17:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4996
Reģ: 03.11.2012
Vucena ir divu bērnu mamma, viņa tiešām nezin, ka maziem bērniem patīk redzēt savu spoguļattēlu?
Ne par velti, mazo bērnu mantiņās , iestrādā to atstarojošo plēvi - mīkstajos klucīšos, mantiņās, kareklītī ko liek virs gultiņas utt.
Un brīnās, ka bērns mierīgs paliek, kad redz sevi kamerā 🙄🙈🙈🙈
27.09.2021 18:00 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Lai man piedod Nīmane, bet tie humpalu hauli arī izskatās pēc riktīgajām humpalām
27.09.2021 18:07 |
 
Reitings 1120
Reģ: 25.03.2014
a kāds ir pajautājis vai tā NL Sandra ir pateikusi pavisam vienkārši kāpēc lietojot tos pulverus viņai joprojām ir tik daudz liekā svara? Man protams ir skaidrs kāpēc, bet vai viņa pati nesaprot ka ir antireklāma, vai tie kas viņu ņēma komandā arī nesaprata ka priekš tās sektas viņa nebūs piemērota?
27.09.2021 18:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits