IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4996
Reģ: 03.11.2012
C00L Dzipsy @ 27.09.2021 00:52

Nav diez ko laba izvēle bio materiālam. Jūrniekiem nav nekāda zelta dzīve. ??? Būs atkal vienai jāsitas pa pasauli.
Bet, ņemot vērā viņas pagātni, nevaru iedomāties kādu tiešām foršu un sakarīgu vīrieti, kurš ar viņu vēlētos saistīties kopā ilgtermiņā.

No vienas puses jā, bet no otras…
Viņa, manuprāt, ir tāds brīvais putns un ilgstoši nemaz negribētu ar kādu saistīt savu dzīvi 🙈
Kamēr viens jūrā, tikmēr ir laiks sev, atpūsties, meklēt nākamo partneri utt. 😅
27.09.2021 00:58 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Lexxie @ 27.09.2021 00:46
Tā jau brīva cilvēka izvēle ko ar sevi dara. Mums džeks būtu miljonārs,tad jau katra šeit kaut ko gribētu sevī izlabot. Vienalga ko, bet katra sieviete sev pie kaut kā piekasās. Šeit vairāk akcentēju to, ko viņa nevar izlabot, piemēram to cik ir gara.Neviens taču nav perfekts, bet tāda sajūta ka šeit perfektās saradušās un meklē ka tik piesieties otram.

Nu bet tur jau tā lieta, ja viņai Dievs nav devis augumu, priekš kam sevi čakarēt vēl vairāk, liekot iekšā globusus?! Nu neizskatās uz viņas auguma labi TIK milzīgi granāti! Tas jau acīmredzami taisīts, kompleksa iespaidā, ka tik vairāk. Tas pats Didrihsones variants ar savu degunu. To, ko vajadzētu gramatiski apspēlēt, viņa izceļ vēl vairāk, un sapūš visu milzīgu pa visu seju, ka izskatās viens liels uzpūsts balons. Vizlai tas pats, tikai tur 2 baloni.
27.09.2021 00:59 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Brendija @ 27.09.2021 00:59

Nu bet tur jau tā lieta, ja viņai Dievs nav devis augumu, priekš kam sevi čakarēt vēl vairāk, liekot iekšā globusus?! Nu neizskatās uz viņas auguma labi TIK milzīgi granāti! Tas jau acīmredzami taisīts, kompleksa iespaidā, ka tik vairāk. Tas pats Didrihsones variants ar savu degunu. To, ko vajadzētu gramatiski apspēlēt, viņa izceļ vēl vairāk, un sapūš visu milzīgu pa visu seju, ka izskatās viens liels uzpūsts balons. Vizlai tas pats, tikai tur 2 baloni.
Oi nu tu vispār vareji paklusēt un rūpēties pati par saviem baloniem.
27.09.2021 01:01 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Vizlai gan te daudz ,,fanes,, 😁😁😁 Un kā vienmēr visiem skauž.😁😁😁
Par ko mums viņas apskaust? Par to ka tikusi pie ''piķis nav problēma''? Vai to, ka nekad dzīvē nav strādājusi normālu darbu un 100% neko neprot nemaz darīt un arī nepratīs, kā tikai kopēt Kylie, kautgan viņai līdz Kylie ir, kā līdz mēnesim?? 😏
Un jā, manuprāt meitēns vairāk mīl Kristapa ļimakus nekā viņu pašu, jo nu man viņš personīgi neliekas simpātisks un kur nu vel skaists.
27.09.2021 01:02 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
C00L Dzipsy @ 27.09.2021 00:54

Šis nu gan ir baigais sūC ko uzrakstīji. Es sevī neko negribu labot. Un, ja vīrietis miljonārs, tas ir kaut kāds pienākums sievietei attiecībā uz plastiskajām operācijām?! Tāda sekla domāšana! ?
Kas teica ka pienākums? Ielikt krūšu silikonu mūsdienās jau vispār ir nekas jauns. Katrai otrajai gribas lielākas krūtis. Un nu par to ka negribētu sevī neko uzlabot ja būtu iespēja,ka kāds sponsorē tikai nestāsti. Katra sieviete sevī atradīs kaut vienu lietu ko gribētu sevī izlabot. Un neiet runa par spricēšanu vai krūšu paliināšanu.
27.09.2021 01:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4996
Reģ: 03.11.2012
Es arī negribētu sevī neko mainīt! Goda vārds, jo vecāka palieku, jo stingrāka ir mana pārliecība, ka sevī patīk viss kā ir un novecot es arī nebaidos, tā ir daba un no dabas procesiem neviens neizbēgs.
Drīzāk es uzskatu, ka tā ir sevis mānīšana un ilūzijas veidošana par to kā nav, savā ziņā sevis labošana, ir sevis nemīlēšana, lai gan citi to uzskata par sevis kopšanu, tiekšanos uz pilnību un rūpēm par sevi.
Nemaz nerunājot par to trako apmātību , skriet pakaļ trendiem, ja citas liek silikonu, man arī jāliek utt.
Savu ego var celt un pabarot arī citos veidos.
27.09.2021 01:06 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lexxie @ 27.09.2021 01:05
Kas teica ka pienākums? Ielikt krūšu silikonu mūsdienās jau vispār ir nekas jauns. Katrai otrajai gribas lielākas krūtis. Un nu par to ka negribētu sevī neko uzlabot ja būtu iespēja,ka kāds sponsorē tikai nestāsti. Katra sieviete sevī atradīs kaut vienu lietu ko gribētu sevī izlabot. Un neiet runa par spricēšanu vai krūšu paliināšanu.

Nerunā manā vietā un nedomā. Es par saviem vārdiem atbildu. Neko neesmu gribējusi, negribu un negribēšu mainīt!
27.09.2021 01:09 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Cosmochic @ 27.09.2021 01:02
Vizlai gan te daudz ,,fanes,, ??? Un kā vienmēr visiem skauž.???
Par ko mums viņas apskaust? Par to ka tikusi pie ''piķis nav problēma''? Vai to, ka nekad dzīvē nav strādājusi normālu darbu un 100% neko neprot nemaz darīt un arī nepratīs, kā tikai kopēt Kylie, kautgan viņai līdz Kylie ir, kā līdz mēnesim?? ?
Un jā, manuprāt meitēns vairāk mīl Kristapa ļimakus nekā viņu pašu, jo nu man viņš personīgi neliekas simpātisks un kur nu vel skaists.

Ja Kristaps būtu parasts RD Electronics pārdevējs, vai Vizla būtu ar viņu kopā? Protams, ka nē! 😁😁😁😁
27.09.2021 01:10 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Cosmochic @ 27.09.2021 01:02
Vizlai gan te daudz ,,fanes,, ??? Un kā vienmēr visiem skauž.???
Par ko mums viņas apskaust? Par to ka tikusi pie ''piķis nav problēma''? Vai to, ka nekad dzīvē nav strādājusi normālu darbu un 100% neko neprot nemaz darīt un arī nepratīs, kā tikai kopēt Kylie, kautgan viņai līdz Kylie ir, kā līdz mēnesim?? ?
Un jā, manuprāt meitēns vairāk mīl Kristapa ļimakus nekā viņu pašu, jo nu man viņš personīgi neliekas simpātisks un kur nu vel skaists.
Neesmu ne fane, ne paziņa, ne kas cits viņai. Vienkārši liekas zemiski, ka piesienās sieviete sievietei,par lietām ko cilvēks nevar sevī mainīt. Un atkal, varbūt ir meitenes kam Kristaps liekas simpātisks,tā ir katras meitenes gaume. 🤷‍♀️ un šie visi teksti tikai tāpēc ka cilvēks bagāts un viņa ar viņu dēļ naudas, būtu jāklausās JEBKURAI kas ir kopā ar bagātāku cilvēku,tas ir mūžīgi ierakstīts kā likumā.
27.09.2021 01:11 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
vivii @ 27.09.2021 01:06
Es arī negribētu sevī neko mainīt! Goda vārds, jo vecāka palieku, jo stingrāka ir mana pārliecība, ka sevī patīk viss kā ir un novecot es arī nebaidos, tā ir daba un no dabas procesiem neviens neizbēgs.
Drīzāk es uzskatu, ka tā ir sevis mānīšana un ilūzijas veidošana par to kā nav, savā ziņā sevis labošana, ir sevis nemīlēšana, lai gan citi to uzskata par sevis kopšanu, tiekšanos uz pilnību un rūpēm par sevi.
Nemaz nerunājot par to trako apmātību , skriet pakaļ trendiem, ja citas liek silikonu, man arī jāliek utt.
Savu ego var celt un pabarot arī citos veidos.

Silikonu, implantu, filleru licēji ir kā anoreksijas slimnieki. Vienmēr liekas, ka ir pārāk resni un neglīti.
Būtu labāk priecājušies, ka piedzimuši ar divām rokām, divām kājām, dzird, redz, staigā. Cik daudz pasaulē ir tādu cilvēku, kuri ir gatavi atdot savu dvēseli, lai tikai spētu redzēt, dzirdēt vai staigāt uz divām kājām, kaut arī greizām un šķībām.
27.09.2021 01:14 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
C00L Dzipsy @ 27.09.2021 01:09

Nerunā manā vietā un nedomā. Es par saviem vārdiem atbildu. Neko neesmu gribējusi, negribu un negribēšu mainīt!
Nu tad kad tev dod tiesības domāt citas meitenes vietā, kā Vizla vai pārējās kas šeit tiek apspriestas?!
27.09.2021 01:14 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lexxie @ 27.09.2021 01:14
Nu tad kad tev dod tiesības domāt citas meitenes vietā, kā Vizla vai pārējās kas šeit tiek apspriestas?!

Es viņu vietā nedomāju. Es diskutēju.
27.09.2021 01:16 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
vivii @ 27.09.2021 01:06
Es arī negribētu sevī neko mainīt! Goda vārds, jo vecāka palieku, jo stingrāka ir mana pārliecība, ka sevī patīk viss kā ir un novecot es arī nebaidos, tā ir daba un no dabas procesiem neviens neizbēgs.
Drīzāk es uzskatu, ka tā ir sevis mānīšana un ilūzijas veidošana par to kā nav, savā ziņā sevis labošana, ir sevis nemīlēšana, lai gan citi to uzskata par sevis kopšanu, tiekšanos uz pilnību un rūpēm par sevi.
Nemaz nerunājot par to trako apmātību , skriet pakaļ trendiem, ja citas liek silikonu, man arī jāliek utt.
Savu ego var celt un pabarot arī citos veidos.
Labi tā ir tava pārliecība,bet ja šeit tik gudras sievietes saradušās, nu tad priecājieties pat otru sievieti nevis izsakiet negācijas. Varbūt meitene jau sen gribēja lielas krūtis nu lai liek,vai tad tas ir tavs ķermenis? Ir taču pārvērtību raidījumi, kur pārvērš cilvēku līdz nepazīšanai, jo sievietei slikti zobi vai deguns šķībs, vienalga kas, bet cilvēks laimīgs,beidzot jūtas savā miesā labāk jo ir uzlabots kāds sen gribēts defekts vai vienalga kas. Mēs nezinām kas mūsos katrā sēž iekšā, tāpēc labāk neiztikt negācijas, un ja arī gribas ko teikt labāk paklusēt.
27.09.2021 01:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4996
Reģ: 03.11.2012
Tas pats attiecas uz zobiem… Man mati ceļas stāvus no tā, ka jaunas meitenes/sievietes liek mākslīgos zobus, vīlē nost savus, īstos, tikai lai uztaisītu sev orbita smaidu. Zeme atveries, ja tev ir veseli savi īstie zobi, visi savās vietās, nav kaut kādi defekti , tad ko tur mainīt?! Cilvēki vienkārši sabojā savus zobus, lai ieliktu fake zobus! Jo redz, tas ir modē un visi tā dara.
Pat ja ir šķībi zobi, vienmēr var ielikt breketes. Ja kāds no priekšējiem zobiem ir bez nerva un palicis citā krāsā, to arī var pielabot, bet tas nenozīmē, ka visi zobi uzreiz jāpārtaisa.
Un vēl trakāk ir tad, kad tu ieliec mākslīgos zobus un saproti, ka nu jāēd uzmanīgi, to nevar grauzt, to nevar kost utt. (piemēram, Didrihsones gadījums, pati īdēja, ka nevar vairs nokost ne burkānu, ne pagrauzt ābolīšus utt.)
27.09.2021 01:24 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Vucēna no rīta: Fuck, esmu pieņēmusies svarā, vienā nedēļā + 7kg. Vsjo, no rīta paēdu brokastis, neko sev neatsaku. Visu atlikušo dienu uz pulveriem un ūdens.

Man atkal interesē kā nedēļas laikā var pieņemties par +7kg 😄
27.09.2021 01:32 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Un, ja vīrietis miljonārs, tas ir kaut kāds pienākums sievietei attiecībā uz plastiskajām operācijām?!

Nu, viņa ir kopā ar NBA spēlētāju. Liela daļa NBA spēlētāju ir kopā ar modelēm, aktrisēm. Tajā sabiedrībā izskats ir ļoti svarīgs, tāda vide ir diezgan toksiska un reti kura spēj tur izdzīvot neko sevī nemainot. Tur viegli iedzīvoties kompleksos, īpaši, ja tu esi parasta meitene no latvijas, kurai nav darba, kamēr tavam vīrietim apkārt skraida meitenes, kurām ir tas pats ķirurgs, kas Kardashianām
27.09.2021 01:34 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Loreen @ 27.09.2021 01:34

Nu, viņa ir kopā ar NBA spēlētāju. Liela daļa NBA spēlētāju ir kopā ar modelēm, aktrisēm. Tajā sabiedrībā izskats ir ļoti svarīgs, tāda vide ir diezgan toksiska un reti kura spēj tur izdzīvot neko sevī nemainot. Tur viegli iedzīvoties kompleksos, īpaši, ja tu esi parasta meitene no latvijas, kurai nav darba, kamēr tavam vīrietim apkārt skraida meitenes, kurām ir tas pats ķirurgs, kas Kardashianām
Uz to jau viņa parakstījās, jo viņš neizvēlētos parasto lauku sētas meiteni. Bildēs pirms satikās ar KP nebija pie kā piesieties, tagad protams labā maizē un uztaisīja sevī izmaiņas. Man personīgi prieks, ja gribēja ko mainīt lai jau maina, labāk uztraukties mazāk par citām bet domāt par sevi.
27.09.2021 01:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4996
Reģ: 03.11.2012
Lexxie @ 27.09.2021 01:40
Uz to jau viņa parakstījās, jo viņš neizvēlētos parasto lauku sētas meiteni. Bildēs pirms satikās ar KP nebija pie kā piesieties, tagad protams labā maizē un uztaisīja sevī izmaiņas. Man personīgi prieks, ja gribēja ko mainīt lai jau maina, labāk uztraukties mazāk par citām bet domāt par sevi.

Ir liela atšķirība no “gribēja mainīt”, jo bija kāds defekts, piemēram, viena krūts maza un otra 2x lielāka vai būt indīgā vidē, ietekmēties un sagribēt sevi mainīt, lai izskatītos copy paste ar citām.
Vizla izskatījās ļoti labi, arī bez visām “procedūrām” un ar KP sagāja kopā tad, kad izskatījas pēc parastas LV meitenes.
Drīzāk KP varētu apnikt viņas copy paste izskats, ja viņa pārāk aizrausies, jo tādas viņš var dabūt Amerikā uz katra stūra.
Lūk tas ir garlaicīgi.
27.09.2021 01:49 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
vivii @ 27.09.2021 01:49

Ir liela atšķirība no “gribēja mainīt”, jo bija kāds defekts, piemēram, viena krūts maza un otra 2x lielāka vai būt indīgā vidē, ietekmēties un sagribēt sevi mainīt, lai izskatītos copy paste ar citām.
Vizla izskatījās ļoti labi, arī bez visām “procedūrām” un ar KP sagāja kopā tad, kad izskatījas pēc parastas LV meitenes.
Drīzāk KP varētu apnikt viņas copy paste izskats, ja viņa pārāk aizrausies, jo tādas viņš var dabūt Amerikā uz katra stūra.
Lūk tas ir garlaicīgi.
Zin kā, mēs nevaram ielīst cita attiecībās un tajā kas Kristapam patīk. Zinot to kādām meitenēm viņš sitis kanti pirms tam. (Visām ir krūtis. )😉 bet nu savelkot visu kopā lai jau dara un dzīvo kā grib.
27.09.2021 01:55 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Faking skauģes. 😅
27.09.2021 06:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits