IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
OMG! Meičuki!!! Jauna NL bitīte! https://instagram.com/_viktorija_a.ugule?utm_medium=copy_link
Mati vairs nav sausi un bojāti! ????????? Es nevaru! Skaļi rēcu!!!! Tie storiji ir BOMBA!

Tikko 9.klasi pabeigusi. Jēzus.
25.09.2021 08:34 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Ig var uzlikt lai nerāda Kubasovas stulbās reklāmas?
25.09.2021 08:41 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Patīk kā egita ar saulieti tik ļoti uzsver bizness klase bizness lounge.. jo viņas taču nodarbojas ar biznesu :D
25.09.2021 08:45 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Madara Krastiņa saaktivizējusies, laikam grib būt aktīvāka Instamamma, kad piedzims trešais. Pieseko random profiliem (arī man) un atseko :D tā besī, ka tā dara. Lēts sekotāju vākšanas paņēmiens
25.09.2021 08:53 |
 
Reitings 235
Reģ: 13.03.2020
To Viktoriju, kas NL tagad un par kuru tagad te iesmej, to gan nevajadzētu aiztikt par izskatu utml. Meitene ir, skaidrs, ar lieliem kompleksiem un aizrādījumi par fizisko izskatu un kupri uz muguras, var tiešām ļoti ietekmēt viņas labsajūtu nelabvēlīgi un, kas zina, kā ietekmēs viņas nākotni. Var redzēt, ka meitenei tas ir bijis pamatīga pārbaudījums - sākt pēkšņi storijus par NL malt, jo izskatās klusa, noslēgta, noteikti nenāk no turīgas ģimenes, tāpēc tāds izskats un uzvedība. Meitene vēl jauna, nu pamēģinās to NL un sapratīs, ka nevajag. Bet tāda acīmredzama apsmiešana tādam jaunam, nenobriedušam pusaudzim, var beigties ļoti smagi (saku pēc pieredzes, kad man zināmam cilvēkam ir sabojāta visa dzive pēc tādas apsmiešanas un tas novedis pie pašnāvnieciskām domām ). Tāda Sandra jā - sieviete pēc 30, bet prātiņš kā bebim. Bet jaunas meitenes ar tā jau acīmredzamām fiziskām problēmām, lūdzu, meitenes, neaiztiekam! 😭
25.09.2021 09:02 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
dzenla @ 25.09.2021 09:02
To Viktoriju, kas NL tagad un par kuru tagad te iesmej, to gan nevajadzētu aiztikt par izskatu utml. Meitene ir, skaidrs, ar lieliem kompleksiem un aizrādījumi par fizisko izskatu un kupri uz muguras, var tiešām ļoti ietekmēt viņas labsajūtu nelabvēlīgi un, kas zina, kā ietekmēs viņas nākotni. Var redzēt, ka meitenei tas ir bijis pamatīga pārbaudījums - sākt pēkšņi storijus par NL malt, jo izskatās klusa, noslēgta, noteikti nenāk no turīgas ģimenes, tāpēc tāds izskats un uzvedība. Meitene vēl jauna, nu pamēģinās to NL un sapratīs, ka nevajag. Bet tāda acīmredzama apsmiešana tādam jaunam, nenobriedušam pusaudzim, var beigties ļoti smagi (saku pēc pieredzes, kad man zināmam cilvēkam ir sabojāta visa dzive pēc tādas apsmiešanas un tas novedis pie pašnāvnieciskām domām ). Tāda Sandra jā - sieviete pēc 30, bet prātiņš kā bebim. Bet jaunas meitenes ar tā jau acīmredzamām fiziskām problēmām, lūdzu, meitenes, neaiztiekam! ?
Piekrītu! Man ļoti tuvam cilvēkam arī bija ļoti lielas problēmas ar muguru , tika apsmiets skolā… Beidzās ar pamatīgu depresiju un vēlmi sākt darīt sev pāri. Tagad lielā vecumā sāk strādāt lietas labā, jo ir līdzekļi lai sāktu sev palīdzēt(kas nemaz nav lēts prieks). NL protams cits stāsts, bet domāju pameiģinās un tiešām sapratīs, ka tas NL nekam neder. Bet apsmiet pusaudža vizuālo izskatu ir ļoti nesmuki.
25.09.2021 09:10 |
 
Reitings 22
Reģ: 31.07.2020
creamy80 @ 24.09.2021 20:47
wow alisītewild uzlikusi privāto profilu. ko viņa tur slēpj? savu mežu?

omg give that girl a break!
Tu gribi teikt,ka tu visu laiku ar līdzenu vadžainu staigā? Tu gribi teikt, ka tu nekad neesi savu kuusu redzējusi?
Vnk omg katastrofa tg alise publiski ielikusi bildi ar sevi veļā un acīmredzams ir tas, ka viņa ir apmierinātat ar savu french cut. Viņa to arī vienreiz ir minējusi, ka viņai viņas french cut liek justies kā sievietei. un es priecājos, ka viņa to nes publiski, jo citām fakin ir tie mūža meži un viņām ir fakin kauns par to. Viņas skujās un staigā ar pumpainām ādām bikinī zonā, viņas skujās, lai tikai kāds nepadomā OMG viņai ir kūsa.
pizģec, itkā kaunuma apmatojums būtu kaut kāds atklājums. omg pipl. you are low energy pipl here..
25.09.2021 10:12 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
NL meičuks no NL ir vienkārši "bomba" :)
Baltmaizīte ar lasi brokastīs :) labāk beztauku biezpienu ar lasi būtu ēdusi vai ko citu mazāk kalorijainu. Aj, aj, aj...bet, nekas - gan jau "drainiņš" palīdzēs :)
25.09.2021 10:12 |
 
Reitings 22
Reģ: 31.07.2020
šajā forumānav nekāds sakars vispār ar ''ietekmeļiem'' te ir jāmaina nosuakums uz NL aiz muguras kritiķes. booring shit.
25.09.2021 10:13 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
siivaisloks @ 25.09.2021 10:13
šajā forumānav nekāds sakars vispār ar ''ietekmeļiem'' te ir jāmaina nosuakums uz NL aiz muguras kritiķes. booring shit.

Ietekmētājs = ietekmelis ir "persona, kas izstrādā, veido un pasniedz saturu teksta un audiovizuālā formā sociālo tīklu lietotājiem sava profila attīstības un peļņas gūšanas nolūkā".
Līdz ar to - te ietilpst gan Sandriņas, gan Marijas, gan Ivetas, gan visi citi, kas dara to, ko dara :)
25.09.2021 10:26 |
 
Reitings 60
Reģ: 20.08.2021
siivaisloks @ 25.09.2021 10:12

omg give that girl a break!
Tu gribi teikt,ka tu visu laiku ar līdzenu vadžainu staigā? Tu gribi teikt, ka tu nekad neesi savu kuusu redzējusi?
Vnk omg katastrofa tg alise publiski ielikusi bildi ar sevi veļā un acīmredzams ir tas, ka viņa ir apmierinātat ar savu french cut. Viņa to arī vienreiz ir minējusi, ka viņai viņas french cut liek justies kā sievietei. un es priecājos, ka viņa to nes publiski, jo citām fakin ir tie mūža meži un viņām ir fakin kauns par to. Viņas skujās un staigā ar pumpainām ādām bikinī zonā, viņas skujās, lai tikai kāds nepadomā OMG viņai ir kūsa.
pizģec, itkā kaunuma apmatojums būtu kaut kāds atklājums. omg pipl. you are low energy pipl here..

Ommg girl, gluži like tā girl Agnese Strode komentē kā all savus story. Aiz katra fakin word cenšās iepit english word. Boringg sūds this ir. A ko next?
25.09.2021 10:30 |
 
Reitings 1575
Reģ: 03.03.2020
Mārlija @ 25.09.2021 10:26

Ietekmētājs = ietekmelis ir "persona, kas izstrādā, veido un pasniedz saturu teksta un audiovizuālā formā sociālo tīklu lietotājiem sava profila attīstības un peļņas gūšanas nolūkā".
Līdz ar to - te ietilpst gan Sandriņas, gan Marijas, gan Ivetas, gan visi citi, kas dara to, ko dara :)

Es arī nesaprotu, nafig jūs skataties un diskutējat par kaut kādām resnām dāmām ar neizdevušos dzīvi un 300 sekotājiem 🤦‍♀️ Kāda starpība, pilna pasaule ar tādām, tikai vēl profilus neesat uzgājušas! Man arī bija paziņa(kam esmu jau atsekojusi) kura bija sajutusies instagramere, katru dienu ierunāja kaut kādus besakara storijus angļu valodā, saviem 200 latviešu sekotājiem, tas taču nepadara viņu par apspriešanas vērtu ietekmeli.
25.09.2021 10:38 |
 
Reitings 22
Reģ: 31.07.2020
Mārlija @ 25.09.2021 10:26

Ietekmētājs = ietekmelis ir "persona, kas izstrādā, veido un pasniedz saturu teksta un audiovizuālā formā sociālo tīklu lietotājiem sava profila attīstības un peļņas gūšanas nolūkā".
Līdz ar to - te ietilpst gan Sandriņas, gan Marijas, gan Ivetas, gan visi citi, kas dara to, ko dara :)

woow paldies, ka nokopēji definīciju :D bravo giirl! nekas cits kā NL šajā pasaulē nav interesants :D:D hahahahahhaah
25.09.2021 10:48 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
siivaisloks @ 25.09.2021 10:13
šajā forumānav nekāds sakars vispār ar ''ietekmeļiem'' te ir jāmaina nosuakums uz NL aiz muguras kritiķes. booring shit.

Tev kāds liedz apspriest šeit citus ietekmeļus bez NL ietekmeļiem? Uz priekšu.
Smieklīgi, ka par tiem NL aizrāda tādi cilvēki kuri diskusijās prakstiski nepiedalās, tik lasa no malas un pa retam iemet komentāru, ka šīs diskusijas nosaukums jāmaina uz NL, jo šeit viss ir tikai par un ap NL.
25.09.2021 10:49 |
 
Reitings 22
Reģ: 31.07.2020
melnsramis @ 25.09.2021 10:30

Ommg girl, gluži like tā girl Agnese Strode komentē kā all savus story. Aiz katra fakin word cenšās iepit english word. Boringg sūds this ir. A ko next?

omg jaas.
nezināju ,ka šajā forumā ir arī kādi rakstīšanas principi jāievēro.. kas šī par buržuju vietu?
wake up mēs dzīvojam modernajā laikā kurā katrs raksta kā grib visādos nepopulāros un piedirstos forumos :D:D:D how are you gonna stop me giirlll. hm?
25.09.2021 10:50 |
 
Reitings 76
Reģ: 09.07.2021
dzenla @ 25.09.2021 09:02
To Viktoriju, kas NL tagad un par kuru tagad te iesmej, to gan nevajadzētu aiztikt par izskatu utml. Meitene ir, skaidrs, ar lieliem kompleksiem un aizrādījumi par fizisko izskatu un kupri uz muguras, var tiešām ļoti ietekmēt viņas labsajūtu nelabvēlīgi un, kas zina, kā ietekmēs viņas nākotni. Var redzēt, ka meitenei tas ir bijis pamatīga pārbaudījums - sākt pēkšņi storijus par NL malt, jo izskatās klusa, noslēgta, noteikti nenāk no turīgas ģimenes, tāpēc tāds izskats un uzvedība. Meitene vēl jauna, nu pamēģinās to NL un sapratīs, ka nevajag. Bet tāda acīmredzama apsmiešana tādam jaunam, nenobriedušam pusaudzim, var beigties ļoti smagi (saku pēc pieredzes, kad man zināmam cilvēkam ir sabojāta visa dzive pēc tādas apsmiešanas un tas novedis pie pašnāvnieciskām domām ). Tāda Sandra jā - sieviete pēc 30, bet prātiņš kā bebim. Bet jaunas meitenes ar tā jau acīmredzamām fiziskām problēmām, lūdzu, meitenes, neaiztiekam! ?

Pilnīgi piekritu - tas ir reāli bērns , lai ko domātu par NL - tā meitene ir vēl ‘bebis’.
25.09.2021 10:51 |
 
Reitings 22
Reģ: 31.07.2020
C00L Dzipsy @ 25.09.2021 10:49

Tev kāds liedz apspriest šeit citus ietekmeļus bez NL ietekmeļiem? Uz priekšu.
Smieklīgi, ka par tiem NL aizrāda tādi cilvēki kuri diskusijās prakstiski nepiedalās, tik lasa no malas un pa retam iemet komentāru, ka šīs diskusijas nosaukums jāmaina uz NL, jo šeit viss ir tikai par un ap NL.

es gribu iesaistīties, bet lasu visus šos seklos komentārus par cilvēkiem kuri ir ''ietkemeļi'' un nespēju vnk releitot ar to heitu kuru jūs pārsvarā rakstat.
man liekas, a par NL ir atsevišķa heiteru suga jāveido.. jūsu forums pazaudē dzirksi par tā galveno sākotnējo mērķi. hahaah
25.09.2021 10:51 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu ja nepatīk tas ko te raksta, lūdzu, nelasiet. Tiem kam interesēs tie lasīs.
Un parunās par NL,pāries būs cita tēma
Te droši var rakstīt par jebkuru interneta cilvēku :D kaut vai sevi :D
Man ar dažreiz nobesī,.kad runā par cilvēku, kas man baigi neinteresē un nesekoju, nu neko ierakstu par ko citu un viss :D
25.09.2021 10:53 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Sandras profils izleca man kā "Sponsored"
25.09.2021 10:54 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
siivaisloks @ 25.09.2021 10:51

es gribu iesaistīties, bet lasu visus šos seklos komentārus par cilvēkiem kuri ir ''ietkemeļi'' un nespēju vnk releitot ar to heitu kuru jūs pārsvarā rakstat.
man liekas, a par NL ir atsevišķa heiteru suga jāveido.. jūsu forums pazaudē dzirksi par tā galveno sākotnējo mērķi. hahaah

Ir taču izvēle. Neviens ar varu netur un neliek šeit ne lasīt, ne rakstīt. Releitot heitu! 😁 Ieteikums tev, izskaties latviski un nevajag pusteikumu piebāzt ar angļu valodu, tā dara tikai pubertātes tīņi kuri vēl ir savas dzīves meklējumos, un, saklausās visādas Sudrabkaijas un Rojus Rodžerus. 😘
25.09.2021 10:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits