IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
C00L Dzipsy @ 17.09.2021 10:00

https://m.youtube.com/watch?v=EJUx05Sy-9U
Uzņēmēja, influencere, divu bērnu mamma. ???? Eeemmm… Nu labi, tas, ka viņa nav influencere tas ir skaidrs. Un uzņēmēja? ?? Купи- продай mēslus dumjiem cilvēkiem nav uzņēmējdarbība!

Ja nezin un nepazist, kas ir tada Vucena, liekas vai cik gudri runā, nabaga sieviete, tik iedvesmojosa, stipra un gadiga mamina, bet atliek tikai paris reizes apskatities Vuceenas storijus (ne bildes, kuras samakslotas ar noluku, lai radītu ilūziju, cilvekiem, kuri no ta neko nesaprot) var saprast, ka muld viena muldesana, samacijusies ka apvardot dumjus cilvekus. Smiekligi
17.09.2021 10:11 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Esmu 1 minūti iekšā intervijā un mani vairāk interesi piesaistija noformējums un jautājums - nafigam uz tik garu interviju viesim nevar nodrošināt vismaz normālu krēslu kurā apsēsties? Viņš taču jau izskatās tik neērts.
17.09.2021 10:13 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Noskatījos tieši piecas minūtes un izslēdzu to interviju. Meli melu galā. Un pati intervētāja, visu laiku, uzdodot jautājumu, skatās griestos. 😐 SūC ne intervija!
17.09.2021 10:21 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Nospiedu uz iemestā Youtube linka, un pabalstīju pāris reizes ar peles kursoru intervijai uz priekšu. Bez jebkādas skaņas un ieinteresētības. Pirmais, ko pamanīju- seja. Nu drausmīgi tas viss izskatāš bez filtriem un šopiem. Tas pats Jutas variants. Dzīvē un no tāluma pavisam cits cilvēks, nekā instagramā un no selfijkamerām.
17.09.2021 10:29 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.09.2021
Es klausos to interviju - kjip jauns pavērsiens škiršanās lietā izrādās. Rafa esot visu izstāstījis sarakstē draudzenei kāpēc viss beidzies, bet draudzene neko neesot teikusi Vucēnai. Kas par murgu. Kāpēc lai Rafa to visu stāstītu vińas draudzenei nevis Vucēnai un kāda velna pēc draudzene to slēpa. Kur logika tajā visā?
17.09.2021 10:40 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.09.2021
Bet intervija briesmīga, viens vienīgs monologs. Vispār nav sarunas savā starpā..
17.09.2021 10:50 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.09.2021
Tagad tiku līdz vietai, ka izrādās tas puisis, kurš bija līdzi uz Ibizu, esot visu ko sastāstījis Rafam sliktu par Mariju. Nē nu tur intrigas vienā laidā… kas tie par draugiem. Te der teiciens, parādi kādi ir tavi draugi, sapratīšu kāds esi tu.
17.09.2021 10:58 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Man liekas pārspīlēti kā šeit tiek rakstīts,ka intervija ir sūds un vieni vienīgi meli. Esmu jau vairākas reizes šeit teikusi,ka neesmu Marijas aizstāve, bet man gan likās intervija patiesa. Kā arī, esmu pārliecināta no paša sākuma,ka Vita ir Rafas bērns,jo savādāk viņa tik skaļi nerunātu par to,ka būs jātaisa DNS utt. Un es nenosodu viņu,ka viņa iet un mēģina atrast savu vīrieti. Nav izmisuma dēļ jāņem pirmais pretīm nācējs, lai tikai vīrietis būtu pie sāniem! Pat ja viņai ir svarīgs vīrietis ar statusu, tad tā jau ir viņas izvēle, bet viņa zin ko vēlas blakus. Lielākā daļa sieviešu vispār nezin ko grib un ir toksiskās attiecībās,kas viņas nevis ceļ uz augšu, bet tieši velk uz leju! Kā arī man ļoti patika,ka viņa padalijās pieredzē par savu patēvu, jo daudzām ir šāds terors mājās bijis ne tikai no patēviem, bet arī tēviem,kuri ir situši mammas, bērnus.
Īsumā sakot, nepiekrītu nevienai,ka intervija bija sūds🤣😀
Un par to,ka mammai ir jābūt vispirms laimīgai kā sievietei es arī piekrītu! Man ir pazīstama meitene,kura visu laiku sevi atstāja pēdējā vietā, vispirms bērni, māja, vīrs, suņi un beigās nonāca līdz tādam izdegšanas līmenim,ka mēģināja izdarīt pašnāvību! Meitenes, lai vai kā mums liktos,ka visu ko visas dara ir nepareizi un tikai mēs esam pareizās, tas nenozīmē,ka par mums nedomā to pašu! Arī par mums domā,ka šādas un tādas lietas mēs daram pilnīgi crazy un nepareizi!
17.09.2021 11:22 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Oj oj, kada piefikseja Egitas “es tevi tulit nositišu”, “tik atver muti vel vienu reizi” nikno skatienu uz Saulieti, vinas rīta storijā? Kads izrapas no gultas ar kreiso kaju
Pienemu, ka dalit gultu ar Saulieti ir liels izaicinajums, visu laiku tik kaut ko vāvulo un lidinās rinkī
17.09.2021 11:35 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
piecukapeikumetēja @ 17.09.2021 11:22
Man liekas pārspīlēti kā šeit tiek rakstīts,ka intervija ir sūds un vieni vienīgi meli. Esmu jau vairākas reizes šeit teikusi,ka neesmu Marijas aizstāve, bet man gan likās intervija patiesa. Kā arī, esmu pārliecināta no paša sākuma,ka Vita ir Rafas bērns,jo savādāk viņa tik skaļi nerunātu par to,ka būs jātaisa DNS utt. Un es nenosodu viņu,ka viņa iet un mēģina atrast savu vīrieti. Nav izmisuma dēļ jāņem pirmais pretīm nācējs, lai tikai vīrietis būtu pie sāniem! Pat ja viņai ir svarīgs vīrietis ar statusu, tad tā jau ir viņas izvēle, bet viņa zin ko vēlas blakus. Lielākā daļa sieviešu vispār nezin ko grib un ir toksiskās attiecībās,kas viņas nevis ceļ uz augšu, bet tieši velk uz leju! Kā arī man ļoti patika,ka viņa padalijās pieredzē par savu patēvu, jo daudzām ir šāds terors mājās bijis ne tikai no patēviem, bet arī tēviem,kuri ir situši mammas, bērnus.
Īsumā sakot, nepiekrītu nevienai,ka intervija bija sūds??
Un par to,ka mammai ir jābūt vispirms laimīgai kā sievietei es arī piekrītu! Man ir pazīstama meitene,kura visu laiku sevi atstāja pēdējā vietā, vispirms bērni, māja, vīrs, suņi un beigās nonāca līdz tādam izdegšanas līmenim,ka mēģināja izdarīt pašnāvību! Meitenes, lai vai kā mums liktos,ka visu ko visas dara ir nepareizi un tikai mēs esam pareizās, tas nenozīmē,ka par mums nedomā to pašu! Arī par mums domā,ka šādas un tādas lietas mēs daram pilnīgi crazy un nepareizi!

Ha ha ! Kas par glupībām! Marija ir aizmirsusi nevis par sevi, et par to, ka vinai ir bērni. Vina zin kas ar Vitu tiek darīts, kamēr skraida pa pasauli dzerdama un ar atplestu vāveri? Tāda dir*ana tur ir ! Kosmoss! Ko vina melo, ka Rafa vinu atpakal vel gribēja, ja ne centu nedod priekš Vitas? To vai tas ir Rafas bērns , laiks rādīs. Vina visur kur var aizlidot, bet lai DNS uztaisītu, covids traucē! Smiekli pašai nenāk? Kaza , kas kaza, un tādu mamučku aizstāvēt! 😁
Arī par to patēcu tur jādala ar 6 ko vina saka! Kaut kā šitādām vienmēr patīk par upuri izlikties.
17.09.2021 11:37 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Sultry @ 17.09.2021 11:35
Oj oj, kada piefikseja Egitas “es tevi tulit nositišu”, “tik atver muti vel vienu reizi” nikno skatienu uz Saulieti, vinas rīta storijā? Kads izrapas no gultas ar kreiso kaju
Pienemu, ka dalit gultu ar Saulieti ir liels izaicinajums, visu laiku tik kaut ko vāvulo un lidinās rinkī

Bļaviens un es nācu šeit rakstīt to pašu. Izskatās,ka ir saplēsušās😀🤣🤣
17.09.2021 11:37 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Vispār, brīnos,ka IG vēl nav lapas,kur liek visādus video un bildes no instagrammeriem un aprunā viņus😀😀🤣🤣🤣
17.09.2021 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 884
Reģ: 09.06.2012
piecukapeikumetēja @ 17.09.2021 11:37

Bļaviens un es nācu šeit rakstīt to pašu. Izskatās,ka ir saplēsušās???
Kur tas bija? 🤣Es neredzu
17.09.2021 11:50 |
 
Reitings 36
Reģ: 08.08.2021
Tā vucēnas intervija 🤦🏼‍♀️
Nonstop vārīšanās bez pieturzīmēm. Un wtf, ka vienkārši visiem tā brīvi stāsta par attiecībām, veselību, utt, nav vispār neviena bremze, jo tomēr ir pāris lietas, kas ir pārāk intīmas, lai visiem stāstītu
17.09.2021 11:53 |
 
Reitings 1634
Reģ: 26.06.2019
Vucēnas intervija ir, maigi sakot, interesanta. Īsti nesaprotu par kādu laimi esot mammai, viņa runā, jo redzot viņas storijus, mamma bērniem ir Marijas mamma vai aukles. Viņa pārāk daudz uzsver, ka sievietes laime ir būt sievietei, sievai un tad mātei, un es tam piekrītu, bet viņai nav balansa šajās lietās. Skriet pa pasauli un atstāt savu jaundzimušo bērnu tad pie omes, tad aukles, tad vēl nezin kur, nav šo divu jēdzienu - sieviete un mamma - apvienošana. Viņa vairāk ir ieciklējusies uz sevi, uz savu attīstību, karjeru utt. Kas nav slikti, bet daudz pozitīvāku vaibu viņa dotu saviem sekotājiem, ja pateiktu, ka tā arī ir, nevis vārdos - es esmu laimīga būt māte diviem bērniem, un darbos - es lidoju uz Dubaiju, Turciju un vēl visur kur, bet bērni paliek ar omi. Pietam, ja viņa godīgi pateiktu savas prioritātes, viņa, protams, dabūtu daudz negatīvu komentāru, bet... Tas būtu viņas lauciņš, jo šādu sieviešu ir daudz. Un viņas visas, tāpat kā Marija, cenšas, piedodiet, dirst sev, bērniem, vīram un apkārtējiem, kāda laime ir bērni, tajā pašā laikā, noliekot bērnus pēdējā vietā.
17.09.2021 12:28 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Ig nav tādas lapas un fb arī isti nav, jo viņa uzreiz nobano
17.09.2021 12:28 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.09.2021
lote_te - absolūti piekrītu taviem vārdiem! Vispār interviju noklausoties man viss tapa skaidrs kāpēc vińa ir tāda kāda ir, nu nebūs vińa piemērs, no vińas kā mammas nav īsti nekas. Un nav tālu jāmeklē kāpēc, vińai pašai nav bijusi īsta mammas mīlestība. Tāpat klausoties uz jautājumu, kuri ir tie brīži kad ir laimīga ar bērniem… ai kā saminstinājās un mēgināja uz ašo
izdomāt. Bēdīgi, bet man viss palika skaidrs un turmpākās vińas rīcība vairs mani nenošokēs.
17.09.2021 12:38 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sultry @ 17.09.2021 11:35
Oj oj, kada piefikseja Egitas “es tevi tulit nositišu”, “tik atver muti vel vienu reizi” nikno skatienu uz Saulieti, vinas rīta storijā? Kads izrapas no gultas ar kreiso kaju
Pienemu, ka dalit gultu ar Saulieti ir liels izaicinajums, visu laiku tik kaut ko vāvulo un lidinās rinkī

Es vispār nesaprotu kāpēc jāguļ vienā gultā. Goda vārds es nesaprotu.
17.09.2021 13:08 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Bet vispār man būtu baigi grūti būt vienā kompānijā ar Saulieti. Visu laiku kaut ko tarkšķ, bļauj... es nevarētu izbaudīt to būšanu citur, ja man blakus kāds kaut ko visu laiku babelē.
17.09.2021 13:10 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
ojoj, nu tur galīgi izskatījās pēc budžeta varianta. Cik sapratu, tad Sauliete ar Egitu paņēma to vienu numuru uz divām, un plusā vēl no Egitas storijiem sapratu, ka jau šodien izvācas. tātad tur nebija nemaz 2 naktis, bet tikai viena. Viena nakts viens numurs uz diviem. Pavisam budžetīgi. Un kas tur ko vēl teica, ka baigi bagātās.
17.09.2021 13:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits