IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 22930
Reģ: 27.01.2021
LaLo @ 10.09.2021 16:20
Sanāk, ka pēc jūsu domām,trenētām, sportiskām sievietēm, ja rokas ir ar masīvākiem muskuļiem,jāvelk kleita ar garām rokām. Nopietni? Jums visi mājās? Labāk bezformīgas, ļenganas rokas vai pilnīgi skali?
Dzenīte man nesimpatizē, bet šis jau ir par traku.
Bet vispār vislabāk man šķiet, ja sievietes velk to, kas viņām pašām liek skaisti un labi justies :) Man ir draudzene, kuras augums ir 186cm, bet viņa "owns it", tā teikt, un labprāt velk augstpapēžu kurpes un zābakus ar ne to zemāko papēdi :D Man tas liekas super!
10.09.2021 16:49 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
TeaPot @ 10.09.2021 16:49
Bet vispār vislabāk man šķiet, ja sievietes velk to, kas viņām pašām liek skaisti un labi justies :) Man ir draudzene, kuras augums ir 186cm, bet viņa "owns it", tā teikt, un labprāt velk augstpapēžu kurpes un zābakus ar ne to zemāko papēdi :D Man tas liekas super!

Ak jel kaut man būtu tāds pašvērtējums. Arī esmu garā un nespēju uzvilkt neko virs 3cm papēža. 😅
10.09.2021 17:17 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti nepatīk Tīnas džemperu audums. Liekas tāds masīvs. Vispār nepieguļ ķermenim, to nekomplimentē. Tāds kā maiss ar V veida izgriezumu.

Piekrītu!
Šķiet, ka iepriekš džemperīšiem bija cits materiāls.
Nezinu neko labu tas brends neparādīja. Sabojāja tikai savu slavu

Kas tad tas bija par kāzu kleitu brendu? Man šķiet, ka tā bija vienkārši tendenču parādīšana.
10.09.2021 17:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Sisenis @ 10.09.2021 15:58
Man ļoti nepatīk Tīnas džemperu audums. Liekas tāds masīvs. Vispār nepieguļ ķermenim, to nekomplimentē. Tāds kā maiss ar V veida izgriezumu.

Tas audums nav foršs. Man ir kleita no tāda auduma. Audums neelpo, siltākā laikā ir vāks, svīsti kā ruksis. Un šim audumam visas ieloces paliek neglītas, izlabot nevar, iegulsnējas un paliek svītras. Uz apaļākiem cilvēkiem tādi džemperi neizskatās labi. Tikai uz špickām kaut cik.
10.09.2021 18:09 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
LaLo @ 10.09.2021 16:20
Sanāk, ka pēc jūsu domām,trenētām, sportiskām sievietēm, ja rokas ir ar masīvākiem muskuļiem,jāvelk kleita ar garām rokām. Nopietni? Jums visi mājās? Labāk bezformīgas, ļenganas rokas vai pilnīgi skali?
Dzenīte man nesimpatizē, bet šis jau ir par traku.

Nezinu, varbūt neesi nekad dzirdējusi,ka katram augumam ir savi fasoni,kas der labāk. Piemēram, peldkostīmos taču arī - ir tādi,kas izceļ katra auguma labās īpašības. Vai svārki - arī katram augumam savi komplimentējošie. Piemēram, bumbiera formas sievietei (izteikti gurni,dibens) nav ieteicams vilkt balonveida svārkus,kleitas, lai nepadarītu savu lejas galu neproporcionāli milzīgu. Nē,protams - vilkt jau var! Tikai nevajag tad čīkstēt,ja izskatīsies masīva, utt. Un tos valonsvārkus uzvilks pilnīgi cita auguma formas meitene un būs - wow, visi atskatīsies,jo izskatīsies sasodīti labi! Es nesaprotu,kas tas tagad ir - "velc ko gribi mugurā, tu pati izvēlies ko vilkt utt". Var vilkt, bet vai vajag?
Velkat, bet tad nebrīnieties,ka izskatās pēc s*da. Un jā,tā arī izskatās,un te nav naida vai kaut kā tāda pret konkrētu cilvēku, vienkārši izskatās vljeh... Daudzi stilisti vienmēr atgādina - ne visas tendences izskatās labi visiem. To arī vajadzētu atcerēties. :)
10.09.2021 18:54 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
ZhuZhuu @ 10.09.2021 18:54

Nezinu, varbūt neesi nekad dzirdējusi,ka katram augumam ir savi fasoni,kas der labāk. Piemēram, peldkostīmos taču arī - ir tādi,kas izceļ katra auguma labās īpašības. Vai svārki - arī katram augumam savi komplimentējošie. Piemēram, bumbiera formas sievietei (izteikti gurni,dibens) nav ieteicams vilkt balonveida svārkus,kleitas, lai nepadarītu savu lejas galu neproporcionāli milzīgu. Nē,protams - vilkt jau var! Tikai nevajag tad čīkstēt,ja izskatīsies masīva, utt. Un tos valonsvārkus uzvilks pilnīgi cita auguma formas meitene un būs - wow, visi atskatīsies,jo izskatīsies sasodīti labi! Es nesaprotu,kas tas tagad ir - "velc ko gribi mugurā, tu pati izvēlies ko vilkt utt". Var vilkt, bet vai vajag?
Velkat, bet tad nebrīnieties,ka izskatās pēc s*da. Un jā,tā arī izskatās,un te nav naida vai kaut kā tāda pret konkrētu cilvēku, vienkārši izskatās vljeh... Daudzi stilisti vienmēr atgādina - ne visas tendences izskatās labi visiem. To arī vajadzētu atcerēties. :)

Pieņemsim,ka man nav gaumes izjūtas, bet neko briesmīgu un nepiemērotu viņas kleitā es neredzu.
10.09.2021 19:34 |
 
Reitings 134
Reģ: 18.07.2021
Scandinavian @ 10.09.2021 17:36

Piekrītu!
Šķiet, ka iepriekš džemperīšiem bija cits materiāls.
Kas tad tas bija par kāzu kleitu brendu? Man šķiet, ka tā bija vienkārši tendenču parādīšana.

šķiet, ka šis: https://www.facebook.com/387665514622434/posts/4265978743457739/
10.09.2021 19:43 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Ko domājat par Ginta interviju par tēva lomu?
https://bnn.lv/veltijums-teva-dienai-gints-valdmanis-atklati-par-teva-lomu-attiecibam-un-vertibam-389216
"Turklāt Gints uzskata, ka bērns nevar pārņemt visu. «Mums ir noruna, ka bērns nepārņems visu. Mums ir atrunāts, ka turpinām dzīvot, visur nemētāsies bērna lietas, mēs būsim arī viens otram – kā vīrs ar sievu.»"
Tā arī no malas izskatījās, ka tas tieši tā arī būs. 😄
10.09.2021 21:49 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
missfortune @ 10.09.2021 21:49
Ko domājat par Ginta interviju par tēva lomu?
https://bnn.lv/veltijums-teva-dienai-gints-valdmanis-atklati-par-teva-lomu-attiecibam-un-vertibam-389216
"Turklāt Gints uzskata, ka bērns nevar pārņemt visu. «Mums ir noruna, ka bērns nepārņems visu. Mums ir atrunāts, ka turpinām dzīvot, visur nemētāsies bērna lietas, mēs būsim arī viens otram – kā vīrs ar sievu.»"
Tā arī no malas izskatījās, ka tas tieši tā arī būs. ?

Berninam loti noveicies, ka ir rupiga un mila mamma, ka Jekaterina. Ja Gints butu kopa ar tadu ka Vuceens, uzreiz varetu sutit nabaga bernu uz bernu namu, jo neviens par vinu nerupetos. Juta bija loti gudra aizejot un negribot bernus ar Gintu
10.09.2021 21:52 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
missfortune @ 10.09.2021 21:49
Ko domājat par Ginta interviju par tēva lomu?
https://bnn.lv/veltijums-teva-dienai-gints-valdmanis-atklati-par-teva-lomu-attiecibam-un-vertibam-389216
"Turklāt Gints uzskata, ka bērns nevar pārņemt visu. «Mums ir noruna, ka bērns nepārņems visu. Mums ir atrunāts, ka turpinām dzīvot, visur nemētāsies bērna lietas, mēs būsim arī viens otram – kā vīrs ar sievu.»"
Tā arī no malas izskatījās, ka tas tieši tā arī būs. ?

Tas jau bija skaidrs, jo Gintam nevajadzēja tagad mazuli uz doto brīdi.
10.09.2021 21:53 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Protams, tur ir arī jaukas lietas. Man, izlasot rakstu, rodas duālas sajūtas. Visur laužas cauri egoisms, ekscentrisms, stingrība pret sievu, bet tajā pat laikā jauki izsakās par meitiņu un šķiet tiešām ļoti rūpēsies kaut kādā savā veidā.
10.09.2021 21:57 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Man patika kā Gints izteicās un to, ka ,pirmkārt, sievietei jābūt sievietei priekš sevis un tad sievai, jeb vīrieša sieviete un tad tikai māte. Šajā emocionāli piesātinātajā ikdienā, kad visi jāmīl utt., es pati savā dzīvē bērnus nostādīju pirmajā vietā un parējā nebija, nē, otrajā vietā biju es, jo sevi vienmēr mazāk vai vairāk mīlu un vīra nebija un teikšu pēc sevis, ka tas labi nebeidzās un nebija viegli atjaunot attiecības laulāto, kuru tik pat kā vairs nebija un noteikti bērnus patstāvīgi, tad atlaist savās dzīvēs nevarētu. Laikam tāpēc citiem mammas brauc uz mājām pie 40 gadus veciem bērniem, jo tikai mamma zin kā pareizi izklapēt un pagatavot karbonādes.
10.09.2021 22:22 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Rakstā izteicies mazs puisītis,kuram tikai liekas,ka viņš jau ir tēvs.Paskatīsimies ko viņš teiks pēc pàris mēnešiem.Ja tur tiešām ir mīlestība,tad viņš pats sapratīs,ka izmētātas mantas un dažreiz nesakopta,nogurusi sieva pieder pie lietas.Es šobrīd nerunāju par visu BKA,vai mierīgiem bērniem,bet vienās attiecībās var izdzīvot abus modeļus,kad viss tiešām ir viegli un skaisti,māja tīra,bērns labi guļ un mamma seksa karaliene,bet var arī notikt pretējais un tad ir gan pamperi pie gultas,gan novemti krekli(abiem) un mamma tikai mazulim un pat ja gribās,spēka nav vairs nekam.Ja viņiem noveiksies ar mierīgu bērniņu,tad šo turpinās sludināt un mācīt citiem,bet realitātē neviens grūtniecībā nesapņo,ka būs tas,kuram viss iet dirsā un uz to tiešām īso dzīves posmu,mazulis ir prioritāte.Varu tikai pasmaidīt par to naivumu,ka visiem bērniem derēs viens modelis.Viņš vienīgais ģimenē?Tie kam ir brāļi un māsas vislabāk sapratīs,ka katrs bērns pat vienā gultā izaugot,būs citāds.
10.09.2021 22:25 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Bet tas, ka Jekaterija nedēļu pēc dzemdībām jau vada treniņus - NAV normāli. Blakus bērns. Tas ir pizdec!
10.09.2021 22:26 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.09.2021
Man drusku smiekli nāk par Gintu un Jekaterinu. Bērnam tikai 2 nedēļas un gudri jau spriedelē kā audzinās utt. Ui kā viņiem aplauzīsies visas ilūzijas. Gribēšu redzēt cik ilgi bēbis gulēs savā istabā un cik ilgi Jekaterina būs tik mierīga esot neizgulējusies un nebūs strīdi abu starpā. Vārdu sakot brīnos, ka viņu vecumā tādas rozā brilles vēl. Bet nu nekas, pēc laika paši visu sapratīs cik muļķīgi domāja. Es arī pirms bērniem šausminājos par daudz ko, un tad kad ir bērni - tad tikai sāc saprast pa īstam 😀
10.09.2021 22:28 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Kas ir tas puisis, kas brīžiem pavīd vucēnas storijos, tāds tumsnējs, ar rāmīšbārdu. tas ir tas bārmenis?
10.09.2021 23:02 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
ZhuZhuu @ 10.09.2021 18:54

Nezinu, varbūt neesi nekad dzirdējusi,ka katram augumam ir savi fasoni,kas der labāk. Piemēram, peldkostīmos taču arī - ir tādi,kas izceļ katra auguma labās īpašības. Vai svārki - arī katram augumam savi komplimentējošie. Piemēram, bumbiera formas sievietei (izteikti gurni,dibens) nav ieteicams vilkt balonveida svārkus,kleitas, lai nepadarītu savu lejas galu neproporcionāli milzīgu. Nē,protams - vilkt jau var! Tikai nevajag tad čīkstēt,ja izskatīsies masīva, utt. Un tos valonsvārkus uzvilks pilnīgi cita auguma formas meitene un būs - wow, visi atskatīsies,jo izskatīsies sasodīti labi! Es nesaprotu,kas tas tagad ir - "velc ko gribi mugurā, tu pati izvēlies ko vilkt utt". Var vilkt, bet vai vajag?
Velkat, bet tad nebrīnieties,ka izskatās pēc s*da. Un jā,tā arī izskatās,un te nav naida vai kaut kā tāda pret konkrētu cilvēku, vienkārši izskatās vljeh... Daudzi stilisti vienmēr atgādina - ne visas tendences izskatās labi visiem. To arī vajadzētu atcerēties. :)

Piekrītu par fasoniem. Piemēram, lai vai kā Dzene ir izmainijusies, bet viņai @esute bikini izskatās lieliski uz auguma. Bet šī kāzu kleita bija neveiksmīgi viņai piemeklēta. Pa traku tie roku muskuļi. Kā skulptūristei!
10.09.2021 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
missfortune @ 10.09.2021 21:49
Ko domājat par Ginta interviju par tēva lomu?
https://bnn.lv/veltijums-teva-dienai-gints-valdmanis-atklati-par-teva-lomu-attiecibam-un-vertibam-389216
"Turklāt Gints uzskata, ka bērns nevar pārņemt visu. «Mums ir noruna, ka bērns nepārņems visu. Mums ir atrunāts, ka turpinām dzīvot, visur nemētāsies bērna lietas, mēs būsim arī viens otram – kā vīrs ar sievu.»"
Tā arī no malas izskatījās, ka tas tieši tā arī būs. ?

Nu ļoti pareizi pateica! Kas tad tur ir ne tā, jūsuprāt? Visu gan es nelasīju, runāju par šo citātu. Es viņam pilnīgi piekrītu un uzskatu, ka pirmkārt ir attiecības starp vīrieti un sievieti un tikai tad ir bērns. Tas nenozīmē, ka nav jāmīl un jārūpējas par bērnu, bet nevajag arī līdz ar bērna piedzimšanu aizmirst par visu citu. Manuprāt tas ir diezgan slimīgi, ja tev eksistē tikai bērns un viss tikai par un ap viņu un viss pārējais ieskaitot attiecības ar vīru vairs neinteresē.
10.09.2021 23:47 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
missfortune @ 10.09.2021 21:49
Ko domājat par Ginta interviju par tēva lomu?
https://bnn.lv/veltijums-teva-dienai-gints-valdmanis-atklati-par-teva-lomu-attiecibam-un-vertibam-389216
"Turklāt Gints uzskata, ka bērns nevar pārņemt visu. «Mums ir noruna, ka bērns nepārņems visu. Mums ir atrunāts, ka turpinām dzīvot, visur nemētāsies bērna lietas, mēs būsim arī viens otram – kā vīrs ar sievu.»"
Tā arī no malas izskatījās, ka tas tieši tā arī būs. ?

Bērnam knapi 2 nedeljas un šis jau dalās ar savu tēva pieredzi ,hmm gan jau tajas 2 nedeljas neko daudz nav palidzejis Jekaterinai!
Vispār man liekas ,vinjs būs insta tetis,ka ir tetis tikai bildes un Galvenais būs paradit visiem cik lieliska tevs vinjs ir , lai gan Jekaterina daris visu parejo!
Gan jau būs ari visi stridi un kaski,tas miega trukums ir tikai sakums redzes, būs pēc paris meneshiem!
Bet vispār man vienīgais ko gribejas pateikt,Es piem uzskatu,ja cilveki ir gatavi bernam apzinas,ka lidz ko bērns ienaks vinju dzive ,tā bērns uz kaut kadu nenoteiktu laiku būs prioritate,bernam piedzimstot būs tomer jaiegulda laiks utt un vecakiem ir jaiemacas savas vajadzibas nolikt Otra plana,Nu tā vienkarshi ir ,savadak ir Marijas variants,bērns aug sava valja un mamma doma tikai par savam vajadzibam tapat Gints uzskata,ka galvenais ir uztaisīt vingrinajumus presei,sasmeret kolagenu zem acim un Tad kaut kad moska paauklet meitu
Ok,gan jau Jeka darīs visu viena un Gints būs atbildigs par majvietu jo finansiali pat nav spejigs uzturet,ja nedelju pēc dzemdibam jau ir jastrada ari pashai!
11.09.2021 02:38 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
missfortune @ 10.09.2021 21:49
Ko domājat par Ginta interviju par tēva lomu?
https://bnn.lv/veltijums-teva-dienai-gints-valdmanis-atklati-par-teva-lomu-attiecibam-un-vertibam-389216
"Turklāt Gints uzskata, ka bērns nevar pārņemt visu. «Mums ir noruna, ka bērns nepārņems visu. Mums ir atrunāts, ka turpinām dzīvot, visur nemētāsies bērna lietas, mēs būsim arī viens otram – kā vīrs ar sievu.»"
Tā arī no malas izskatījās, ka tas tieši tā arī būs. ?

Es interviju pārlasīju pavirši, pārskrienot pāri ar acīm, bet es pat piekrītu dažām lietām. Protams, divu nedēļu stāžš vecāku lomā ir gana smieklīgs periods, lai varētu izteikt padomus, bet savā ziņā Gintam ir taisnība. Sieviete pirmkārt ir sieviete. Bērni izaug un aiziet savā dzīvē un tad ir bēdīgi, ja paliek tukš cilvēks bez savām interesēm, kas ziedojis visu tikai bērnam. turklāt mazulis nav attaisnojums nemazgātiem matiem, liekajam svaram nav jābūt 24/7 tikai 110% domām ap un par bērnu un jāaudzina viņš kā nevarīga būtne (te es domāju par jēdzienu “iemācītā bezpalīdzība”). Bet pieminēšu,ka te jābūt iesaistei no abu vecāku puses, jo lai sieviete ieietu dušā, mierīgi padzertu siltu kafiju, tikmēr pa to laiku mazo pieskata tētis. Man ir paziņas, kas ir totāli aizgājušas bērnā. Kad satiekamies, tad “mums aug zobiņi! Mēs pakakājām!” utt. Jā, mātei ir jābūt klātesošai un īpaši pirmajā gadā, bet sorry, tas ir par daudz. Tas ir mazā cilvēka sasniegums, ne jau vecāku.
Lai saglabātu partnerattiecības, vajag ieplānot randiņu arī divatā, veltīt mirkli nedalītas uzmanības arī otrai pusei. Es vismaz to Ginta ziņu nolasīju tā.
Jekaterina izskatās ļoti nosvērta, cerams, ka viņa tiešām ir arī iekšēji mierīga un mazā būs arī ar dzīvi apmierināts bērns, kam nodrošinātas visas pamatvajadzības.
11.09.2021 09:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits