IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 655
Reģ: 03.11.2023
Apple of my eye @ 03.01.2024 22:12
Man liekas pārspīlēti tie ‘Lelde izvilka Aivi’ teksti. Tieši kā pāris (paraugpāris haha) viņi ieguva lielāko atpazīstamību. Un Aivis ir izskatīgs, Lelde - gaumes lieta
Un vēl no intervijām atceros, ka Lelde vairāk gribēja to Aivi, lai uztaisītu perfekto pāri un ģimeni. Aivis bija ne tik dedzīgs

Jebkura cilvēka izskats taču ir gaumes lieta
03.01.2024 22:36 |
 
Reitings 655
Reģ: 03.11.2023
VB @ 03.01.2024 22:33
šis mani nenormāli kaitina - “pieņēma viņu ar mazo” … bļāviens sieviete ar bērnu, kas ir jau ģimene, pieņēma vīrieti savā ģimenē. Nevis redz, vīrietis paņēma sievu ar bērnu.

Vai ne
03.01.2024 22:36 |
 
Reitings 37
Reģ: 07.07.2022
Magnolija @ 03.01.2024 18:18
Madarai ex Kivičai Jānis man ne visai patīk, bet jauks liekas Sanas jaunais vīrs, pieņēmis viņu ar mazo un viss liekas forši. Ir reizes, kad pieņem bērnus un viss ir labi.
šis mani nenormāli kaitina - “pieņēma viņu ar mazo” … bļāviens sieviete ar bērnu, kas ir jau ģimene, pieņēma vīrieti savā ģimenē. Nevis redz, vīrietis paņēma sievu ar bērnu.
03.01.2024 22:33 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
Apple of my eye @ 03.01.2024 22:12
Man liekas pārspīlēti tie ‘Lelde izvilka Aivi’ teksti. Tieši kā pāris (paraugpāris haha) viņi ieguva lielāko atpazīstamību. Un Aivis ir izskatīgs, Lelde - gaumes lieta
Un vēl no intervijām atceros, ka Lelde vairāk gribēja to Aivi, lai uztaisītu perfekto pāri un ģimeni. Aivis bija ne tik dedzīgs

Aivis- Gaumes jautājums. Man viņš it nemaz neliekas izskatīgs.
03.01.2024 22:21 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Man liekas pārspīlēti tie ‘Lelde izvilka Aivi’ teksti. Tieši kā pāris (paraugpāris haha) viņi ieguva lielāko atpazīstamību. Un Aivis ir izskatīgs, Lelde - gaumes lieta
Un vēl no intervijām atceros, ka Lelde vairāk gribēja to Aivi, lai uztaisītu perfekto pāri un ģimeni. Aivis bija ne tik dedzīgs
03.01.2024 22:12 |
 
Reitings 42
Reģ: 01.01.2024
Biezlape @ 03.01.2024 14:21
Ja tā Ceriņiete iznāktu publiski un pateiktu - tā un tā, es to visu sen zināju, jā, manam vīram patīk šādas izklaides, man pret to nekas nav iebilstams, devu zaļo gaismu, lai iet un izklaidējas, bet mums ir forši bērni, ģimene utt. Atklāti pateikt ka zināja, neiebilda. Un viss, kāds tur nosodījums. Tāds ģimenes modelis.
tieši par to viendien nodomāju. Tad visi būtu ahū*****ā :D bet tagad jau ar dzīve nebeigsies- kā visiem “slavenajiem” - bērniem būs mīļas auklītes 24/7 un viņai jaunas attiecības, jo bērni netraucēs 👍
03.01.2024 21:42 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
Pēdējā laikā vieni laulības skandāli pēc otra, un
runas par katru nākamo aizēno iepriekšējo. Judzis - Dukurs - Ceriņi. Vardarbība, alkohols, izvirtības un krāpšana.. kas diez būs nākamais?
Skatījos šovu “Vakariņš ar savējiem”, kurā Dukurs piedalās, un viņš stāstīja, ka pēc šķiršanās no sievas kādu laiku dzīvojis automašīnā pie Alfas, jo nebijis naudas. Viņš izskatās pēc tā mākslinieku tipāža, kuram te nauda ir, te nav, bet galu galā kaut kur vienmēr to sakasa. Ceru, ka kļūdos, bet man savukārt Endija liekas mantkārīgais sievietes tips, kura ilgtermiņā gribētu vairāk nekā stabilu vīrieti, bet šobrīd rozā brilles pret Miku ņem virsroku.
Šova sērijās, atšķirībā no pārējiem, Miks dzēra bezalko dzērienus (varēja redzēt, ka citas krāsas dzēriens, nekā pārējiem, vīna glāzē) un stāstīja, ka ir “izbeidzis savas attiecības ar alkoholu”. Pēdējā epizodē bija redzama arī Kalendy, stāvot blakus Mika tētim, tātad šovs filmēts nesen. Tad kā diez ir, Mikam tiešām iet vaļā bohēma & alko & mīlas skurbulis ar Kalendy, vai arī viņš, kā apgalvo, vairs nedzer ?
03.01.2024 21:31 |
 
Reitings 2707
Reģ: 05.09.2023
Stiklaskatiens @ 03.01.2024 21:26
Resnajai bārbijai bija taisnība. Romānā perfekti uzrakstījusi, ka veči neieslēdz centrālo nervu sistēmu vispār atriecībās, bet paliek.pie mehānikas. Tāda Lelde Ceriņa. Cik stulbai sievietei jābūt, lai dzivotu kopā un raditu bērnus ar veci, kas ir prasts mehānikas cienītājs un sev teikt, mums ir mīlestība. Varu derēt, ka te bars ar sievietēm ir tieši tāpat idotes un ar putām mutē apgalvos, ka zina, kas ir mīlestība, ber pašām veči vulgārāki.par vulgāriem.

Tevi jau veči pastiprināti izmehazinējuši, ka tik pārdoši runā? 😄
03.01.2024 21:28 |
 
Reitings 255
Reģ: 23.09.2023
Resnajai bārbijai bija taisnība. Romānā perfekti uzrakstījusi, ka veči neieslēdz centrālo nervu sistēmu vispār atriecībās, bet paliek.pie mehānikas. Tāda Lelde Ceriņa. Cik stulbai sievietei jābūt, lai dzivotu kopā un raditu bērnus ar veci, kas ir prasts mehānikas cienītājs un sev teikt, mums ir mīlestība. Varu derēt, ka te bars ar sievietēm ir tieši tāpat idotes un ar putām mutē apgalvos, ka zina, kas ir mīlestība, ber pašām veči vulgārāki.par vulgāriem.
03.01.2024 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 1905
Reģ: 09.07.2011
Almea @ 03.01.2024 19:43

Nedomāju vis, ka 40 gadīgai sievietei, kurai ir divi pusaugu bērni, kuri prasa daudz mazāk rūpes un uzmanību, ir daudz sliktākas izredzes izveidot jaunu ģimeni, kā 30 gadīgai ar diviem, pavisam maziem bērniem.
Uzskatu, ka Leldei ir tikpat lielas iespējas atrast partneri gan tagad, gan pēc 10 gadiem. Viņa ir publiska persona, šarmanta sieviete, varbūt kāds jau sen uz viņu met acis, un tagad, kad gredzens nost no pirksta, būs visas iespējas dāmai izrādīt uzmanību. Cits jautājums, vai viņa, saudzējot savu bērnu psihi, tik ātri vēlēsies veidot jaunu ĢIMENI ar ātru kopdzīvi, laulībām. Un nevar arī zināt, cik labi Ceriņš ilgtermiņā pildīs savu tēta lomu jaunajā - šķirteņa statusā.
Ex saulietei tūlīt būs 40, meitenes jau palielas, pēc dažiem gadiem aizies savā dzīvē, bet kamēr vēl tas nav noticis, attiecību izveidošanai un kopdzīvei ar Pēteri tas netraucēja. Izredzes ir vienmēr. Ir vīrieši, kas veido attiecības arī ar 5us bērnus audzinošām vientuļajām mammām. Visu izšķir pievilkšanās spēks un tas, kāda katram ir dzīves filozofija.

Es to domāju vairāk tā, ka šobrīd Lelde vēl līdzīgi kā savulaik Santa Pīlēna var saiet kopā ar citu sava vecuma vīrieti, ar kuru veidot ģimeni un kopīgus bērnus, ja to, protams, gribēs. 40 gados tas lielākoties tomēr būs variants, kur kopā saiet cilvēki, kuriem jau abiem ir pašiem savi bērni no iepriekšējām laulībām. Nesaku, ka tas ir slikti vai ka to kāda nevar gribēt, taču tāda "perfektā glancēto žurnālu" ģimene tā vairs nebūs, kā Ceriņi iepriekš to ļoti centās pozicionēt.
03.01.2024 20:52 |
 
Reitings 8646
Reģ: 06.07.2022
Naomi* @ 03.01.2024 12:18

Aivis ??
Viņi esot iepazinusies draugiem.lv man šķiet, ka Aivim slava bija grūts pārbaudījums, pēkšņi “visi ceļi vaļā” no celtnieka uz sabiedrības krējumu. ? Ir tomēr atšķirība, vai Tu pats caur darbu visu sasniedz, vai Tev pasniedz visu gatavu, kā tur bija tas teiciens par to cilvēku pārbaudīšanu- caur naudu, slavu un varu?

Man arī liekas, ka Ceriņam bija/ir zvaigžņu slimība, un tādā stāvoklī viņam visa tā dubultā dzīve gāja. Domāju, ka Leldei šis viss ir vājprātīgs trieciens pašapziņai, jo galu galā viņa bija tā, kas Aivi ieveda televīzijā. Iepriekš Aivis Captain Morgan pirāta kostīmā dreifēja pa degustācijām, bet tad - analītiskā raidījuma vadītājs utt. Viņai kā perfekcionistei droši vien ir drausmīgi, ka viss iedomātais un izsapņotais sabiris putekļos. Bet viņa izķepurosies, viņai viss būs labi. Mitēsies arī tā feikās dzīves rādīšana. Btw Sindijai Vildei savulaik bija tas pats sindroms; dzīve pati atsēdināja un lika pārvērtēt vērtības.
03.01.2024 20:17 |
 
Reitings 237
Reģ: 01.08.2022
Biezlape @ 03.01.2024 14:21
Ja tā Ceriņiete iznāktu publiski un pateiktu - tā un tā, es to visu sen zināju, jā, manam vīram patīk šādas izklaides, man pret to nekas nav iebilstams, devu zaļo gaismu, lai iet un izklaidējas, bet mums ir forši bērni, ģimene utt. Atklāti pateikt ka zināja, neiebilda. Un viss, kāds tur nosodījums. Tāds ģimenes modelis.

Tu normāla?
Ja reiz Lelde tā neizdarīja, tātad viņai nav pieņemams tāds ģimenes modelis. Pie tam, ja Gobzim taisnība, Aivim ne tikai vnk netīšām pāris reizes paslīdēja bikses uz leju, bet tur pilna buķete- gan eskortnieces, gan gruppensex, gan vīrieši. Un regulāri, gadiem…
Nu kurai normālai sievai tas var būt pieņemami?
Es nevaru iedomāties, kādu kaunu un pazemojumu un nodevību Lelde izjūt, uzzinot visu šo. Labi, ka bērniņi mazi, kamēr izaugs līdz skolai, šis vairs nebūs TOP1 sabiedrības pļāpu notikums.
03.01.2024 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 832
Reģ: 17.12.2010
Un nav izdzēsusi komentāru kādam preteklim jābūt , lai krāptu to, kas mīļš.
03.01.2024 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 832
Reģ: 17.12.2010
Lelde komentāros pie sava pēdējā posta uz jautājumu vai alko un narkotikas izjauca ģimeni, atbild, ka tas gan nav skāris viņu ģimeni un esot tīrākais sviests.
03.01.2024 19:57 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
ir labāk, ka tā visa Ceriņu publiskā drāma un šķiršanās notika tagad nekā vēl pēc 10 gadiem, kuru garumā Lelde būtu pievērusi acis un tad 40 gados paliktu viena pie sasistas siles. Tad gan vairs izveidot jaunu ģimeni būtu teju nereāli.

Nedomāju vis, ka 40 gadīgai sievietei, kurai ir divi pusaugu bērni, kuri prasa daudz mazāk rūpes un uzmanību, ir daudz sliktākas izredzes izveidot jaunu ģimeni, kā 30 gadīgai ar diviem, pavisam maziem bērniem.
Uzskatu, ka Leldei ir tikpat lielas iespējas atrast partneri gan tagad, gan pēc 10 gadiem. Viņa ir publiska persona, šarmanta sieviete, varbūt kāds jau sen uz viņu met acis, un tagad, kad gredzens nost no pirksta, būs visas iespējas dāmai izrādīt uzmanību. Cits jautājums, vai viņa, saudzējot savu bērnu psihi, tik ātri vēlēsies veidot jaunu ĢIMENI ar ātru kopdzīvi, laulībām. Un nevar arī zināt, cik labi Ceriņš ilgtermiņā pildīs savu tēta lomu jaunajā - šķirteņa statusā.
Ex saulietei tūlīt būs 40, meitenes jau palielas, pēc dažiem gadiem aizies savā dzīvē, bet kamēr vēl tas nav noticis, attiecību izveidošanai un kopdzīvei ar Pēteri tas netraucēja. Izredzes ir vienmēr. Ir vīrieši, kas veido attiecības arī ar 5us bērnus audzinošām vientuļajām mammām. Visu izšķir pievilkšanās spēks un tas, kāda katram ir dzīves filozofija.
03.01.2024 19:43 |
 
Reitings 16433
Reģ: 21.08.2023
Ambulance @ 03.01.2024 18:05

Tīnai vimpelis - sieva , ar kārtas nr.5

Nopietni? Kuras tad ir iepriekšējās četras?
03.01.2024 19:41 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
law7 @ 03.01.2024 18:04

40 gadu vecumā sieviete mierīgi var izveidot jaunu ģimeni. Jā, varbūt ne gluži ar jaunākiem vīriešiem, ar kuriem daļa sieviešu ap 40 cenšas iepazīties, bet no kuriem gadās tikai nenopietnie un problemātiskie, par ko tad pašas sūdzas.

protams, sieviete var izveidot ģimeni 40 gados. Ar nosacījumu, ka vīrietis ir +10, +20, +30 gadus vecāks. Tad tiešām var izveidot, jo priekš tā vecuma vīrieša 40gadniece ir īsta sapņu dieviete.
03.01.2024 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 122
Reģ: 29.01.2009
*Cap @ 03.01.2024 16:24
Everita Pastuhova vienmēr ir bijusi viena vareni riebīga sieviete. Esmu komunicējusi arī dzīvē… nu tur ir vēl trakāk. Jā, nomētā svaru, izskatās ārēji labi, bet iekšēji nelaimīga un sapuvusi sieviete
tur jau tā lieta. Es arī nometu 17kg, domāju būšu laimīga un apmierināta ar sevi, bet nekā. Ja neesi ielšēji laimīga, tad nekādi ārējie faktori to nemainīs😬
03.01.2024 19:07 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
*Cap @ 03.01.2024 16:24
Everita Pastuhova vienmēr ir bijusi viena vareni riebīga sieviete. Esmu komunicējusi arī dzīvē… nu tur ir vēl trakāk. Jā, nomētā svaru, izskatās ārēji labi, bet iekšēji nelaimīga un sapuvusi sieviete

Tā gan ir riktīga skābene 🤣
Laikam pati dzīvo pusbadā un tāpēc tik īgna uz visu pasauli.
03.01.2024 19:01 |
 
Reitings 10
Reģ: 12.12.2023
Diezin kā Dvinska. Draudzeni laiž savās mājās? Nav bail, ka neielien pie Kaspara? Jo viena draudzene taču arī gulēja ar Ceriņu.
03.01.2024 18:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits