IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 51
Reģ: 02.11.2023
Krizdole @ 27.01.2024 17:29
Kāds tieši ir tas pilnais skaidrojums tam, ka Danenbergsones jaunākā meita staipa sev visur līdzi to metāla bļodu? Mierīgāk viņai tā esot. Kā tas ir mierīgāk, mierīgāk ar ģimeni braucot uz jūrmalu? ?

Viņai bija slikta dūša, tādēļ naktī bija gulējusi ar bļodu blakus. Saprotu, ka šodien vēl nejutās īsti labi, tādēļ bļodiņa vēl līdzi
27.01.2024 22:21 |
 
Reitings 2698
Reģ: 05.09.2023
LuckyStrike @ 27.01.2024 22:04
Ja hobijs ir mode, stils, apģērbs, tad vajadzētu pārzināt pasaules vadošos dizainerus, viņu biogrāfiju, atpazīt katra īpašo stilu, raksturīgos griezumus. Jāsaprot, kas raksturīgs klasiskam trencim, bet kas ir tikai pakaļdarinājums, no kurienes radusies Birkin bag, nevis tikai pakārt elkonī.
Diemžēl neticu, ka tur ir tādas zināšanas. Drīzāk atpazīst Gucci abreviatūru, Burberry rūtis utml.
Ja fotosesijas - jāpārzina arī kas vairāk par pozēšanu ar atšautu dibenu.
Kaut kā tā ;)

Blakus tēmā par hobijiem, ko pacēla Kalnos viena minēja ka nodarbojas ar rokdarbiem un augi ir hobijs. Varam tikai minēt vai viņa zina dzijas vēsturisko izcelsmi, rokdarbu vēsturisko nozīmi un katra mājās esošā auga klasifikāciju.
27.01.2024 22:09 |
 
Reitings 1957
Reģ: 22.02.2023
SarmaD @ 27.01.2024 20:14

Es neesmu apgalvojusi, ka te ir tikai resnas neglītenes un neizglītotas lauķes. Es vienkārši zinu, ka katrs dzīvo savu dzīvi, kāds ar hobiju, kāds ar bez, kādam šķietami smieklīgu aizraušanos un kāds ar četrām, gluži kā tu. Laurai hobijs varbūt ir mode, stils, apģērbs, fotosesijas satura veidošanai ko principā viņa arī piekopj. Nav jādomā, ka hobijs ir tikai aktīva studēšana, slēpošana, kalnos kāpšana vai grāmatu lasīšana. Tapēc tā izbrīna, ka kādu dēvē par tukšu.
Ja hobijs ir mode, stils, apģērbs, tad vajadzētu pārzināt pasaules vadošos dizainerus, viņu biogrāfiju, atpazīt katra īpašo stilu, raksturīgos griezumus. Jāsaprot, kas raksturīgs klasiskam trencim, bet kas ir tikai pakaļdarinājums, no kurienes radusies Birkin bag, nevis tikai pakārt elkonī.
Diemžēl neticu, ka tur ir tādas zināšanas. Drīzāk atpazīst Gucci abreviatūru, Burberry rūtis utml.
Ja fotosesijas - jāpārzina arī kas vairāk par pozēšanu ar atšautu dibenu.
Kaut kā tā ;)
27.01.2024 22:04 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
Manuprāt intervētāji LV un influencerēm kā tādām uzdod nepareizus jautājumus. Viņām jāprasa mīļākās aplikācijas, filtri, bilžu iedvesmas utml Tie ir tie viņu sasniegumi, par kuriem viņām pašām patiks stāstīt un kādam būs arī interesanti. Uzdodot standarta jautājumus neko interesantu arī nevar gaidīt. LV intervija Santā pēc butības tas pats kas pie Betas. Pat bildes nav glītas! Laura pati būtu smukāk stailingu salikusi.
27.01.2024 21:10 |
 
Reitings 28062
Reģ: 11.02.2015
Arabesq @ 27.01.2024 17:41
Tā Kalendy toč ar galvu nedraudzējas? Kā var uzrakstīt kaut ko tik stulbu, kā viņa tajā savā pēdējā sadarbības postā? “Rutīna Dukuru ģimenē, kas ir jau GADIEM”. Kas tieši viņa ir par Dukuru ģimeni? Un kāds gadiem, viņi tak mēnešus kopā ?? Wtf?
Par gramatiku tur vispār pat nerunājot ?

💯 To pašu nodomāju
Un vēl ģimene. Kāda viņi ģimene?!
27.01.2024 20:54 |
 
Reitings 1737
Reģ: 04.01.2022
Varone1 @ 27.01.2024 20:43
hahahs labs ???

Es domāju, ka otrais. Nišas produkts čīkstuļiem un ņuņņām. Vai citādāk viņai būtu tik daudz like pie bildēm? Viņa iedvesmo ņuņņātājas un čīkstules māmulītes. Re, Kristīnītei ir tikpat sūdīgi, tad jau man vēl nav tik slikti.
27.01.2024 20:52 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2023
EmilijaArm @ 27.01.2024 20:27
Domāju, ka Beitika noķertu infarktu, ja no kāda anonīma pētījuma noskaidrotu, kāpēc foloveri viņai vispār seko. Lielākā daļa taču apskatās vnk uz cilvēku, kāds pats nekad negribētu būt :) Te minētie 60% vēl ir maz. Vai arī viņa ir totāls nišas produkts tādiem pašiem kā pati - čīkstuļiem.
hahahs labs 🤭🤭🤭
27.01.2024 20:43 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
SarmaD @ 27.01.2024 20:31

Kalnos, tev ir tāda savāda tieksme nevis no šiem hobijiem ķert kaifu, bet patstāvīgi to atgādināt diskusijās cenšoties sev uzsist cenu. Šī nav diskusija par mani un manu dzīvi,bet par to, kas skaitās "tukšs cilvēks".
Atkal tu kā Liene dari, visur citi vainīgi ,visu apgriez otrādāk. Tu te sāki par hobijiem! Izrādās tev viņu nav 😀
27.01.2024 20:36 |
 
Reitings 2698
Reģ: 05.09.2023
Kalnos @ 27.01.2024 20:02
Sarma tev pašai vispār ir kādi hobiji ? Tādi nopietni ? Jeb tu kā Liene,katru nedēļu jauns?
Man piem ir 3 hobiji,kas prasa laiku ,un ari naudu.
Gribētu vēl šo to, ir interese, taču nauda ,plus laika trūkums liek to pagaidām atlikt .

Kalnos, tev ir tāda savāda tieksme nevis no šiem hobijiem ķert kaifu, bet patstāvīgi to atgādināt diskusijās cenšoties sev uzsist cenu. Šī nav diskusija par mani un manu dzīvi,bet par to, kas skaitās "tukšs cilvēks".
27.01.2024 20:31 |
 
Reitings 8619
Reģ: 06.07.2022
Domāju, ka Beitika noķertu infarktu, ja no kāda anonīma pētījuma noskaidrotu, kāpēc foloveri viņai vispār seko. Lielākā daļa taču apskatās vnk uz cilvēku, kāds pats nekad negribētu būt :) Te minētie 60% vēl ir maz. Vai arī viņa ir totāls nišas produkts tādiem pašiem kā pati - čīkstuļiem.
27.01.2024 20:27 |
 
Reitings 17059
Reģ: 27.11.2018
TeaPot @ 27.01.2024 19:14
nesaprotu, no kurienes tas uzskats, ka forumā sēž un diskutē neizglītotas, resnas, vientuļas vecmeitas, kas dzīvo dziļos laukos bez absolūti nekādām interesēm. Gluži pretēji. Esmu 100% pārliecināta, ka vismaz 80% no šejienes sievietēm (jā, esmu absolvējusi Andra Kiviča procentu skolu), ir gudras, ar augstāko izglītību, ģimeni, stabilu darbu, ceļo, audzina un mīl savus bērnus, mājdzīvniekus un jā, atrod laiku saviem (iespējams, pat 5 un vairāk) hobijiem. Man pašai savos early twenties ir maģistra grāds, strādāju vienā no sarežģītākajām un grūtākajām specialitātēm, man ir mīlošs partneris, laiks hobijiem (šobrīd aktīvi 4, diemžēl 5. hobiju vēl neesmu paspējusi iesaistīt savā ikdienā), treniņiem, mācībām, tuvajiem cilvēkiem, gana daudz finanšu, lai dzīvotu komfortabli. Es sevi uzskatu par veiksmīgu sievieti un zinu, ka bezmaz katra no jums varētu sevi tā raksturot. Tas, ka mēs šeit apspriežam PUBLISKUS cilvēkus, kuri PUBLISKI pasniedz par sevi informāciju, kas izraisa sabiedrības reakciju, īpaši visādas stulbas, debilas rīcības, nenozīmē tukšu, seklu dzīvi, bet, protams, inteliģentos cilvēkos radīs vēlmi apspriest, šokēties, pasmieties, Kiviču gadījumā arī pievērst ignorantās sabiedrības daļas uzmanību (konkrēti runājot par viņu novārtā pamesto bērnu un nedrošos dzīvošanas apstākļus). Tā kā big shout out to visām rozā lezbēm, kuras zina savu vērtību, savas spējas un apzinās, ka "atslēgt smadzeni" un ienākt te iemest kaut kādu komentāru par kārtējo hu*ņu, ko izdarījis kāds ietekmelis, nenozīmē, ka esam nelaimīgas lauķes bez savas dzīves, tāpēc mēģinām dzīvot to caur citiem. Cheers babes!
👏👏👏 100%
27.01.2024 20:17 |
 
Reitings 2698
Reģ: 05.09.2023
TeaPot @ 27.01.2024 19:14
nesaprotu, no kurienes tas uzskats, ka forumā sēž un diskutē neizglītotas, resnas, vientuļas vecmeitas, kas dzīvo dziļos laukos bez absolūti nekādām interesēm. Gluži pretēji. Esmu 100% pārliecināta, ka vismaz 80% no šejienes sievietēm (jā, esmu absolvējusi Andra Kiviča procentu skolu), ir gudras, ar augstāko izglītību, ģimeni, stabilu darbu, ceļo, audzina un mīl savus bērnus, mājdzīvniekus un jā, atrod laiku saviem (iespējams, pat 5 un vairāk) hobijiem. Man pašai savos early twenties ir maģistra grāds, strādāju vienā no sarežģītākajām un grūtākajām specialitātēm, man ir mīlošs partneris, laiks hobijiem (šobrīd aktīvi 4, diemžēl 5. hobiju vēl neesmu paspējusi iesaistīt savā ikdienā), treniņiem, mācībām, tuvajiem cilvēkiem, gana daudz finanšu, lai dzīvotu komfortabli. Es sevi uzskatu par veiksmīgu sievieti un zinu, ka bezmaz katra no jums varētu sevi tā raksturot. Tas, ka mēs šeit apspriežam PUBLISKUS cilvēkus, kuri PUBLISKI pasniedz par sevi informāciju, kas izraisa sabiedrības reakciju, īpaši visādas stulbas, debilas rīcības, nenozīmē tukšu, seklu dzīvi, bet, protams, inteliģentos cilvēkos radīs vēlmi apspriest, šokēties, pasmieties, Kiviču gadījumā arī pievērst ignorantās sabiedrības daļas uzmanību (konkrēti runājot par viņu novārtā pamesto bērnu un nedrošos dzīvošanas apstākļus). Tā kā big shout out to visām rozā lezbēm, kuras zina savu vērtību, savas spējas un apzinās, ka "atslēgt smadzeni" un ienākt te iemest kaut kādu komentāru par kārtējo hu*ņu, ko izdarījis kāds ietekmelis, nenozīmē, ka esam nelaimīgas lauķes bez savas dzīves, tāpēc mēģinām dzīvot to caur citiem. Cheers babes!

Es neesmu apgalvojusi, ka te ir tikai resnas neglītenes un neizglītotas lauķes. Es vienkārši zinu, ka katrs dzīvo savu dzīvi, kāds ar hobiju, kāds ar bez, kādam šķietami smieklīgu aizraušanos un kāds ar četrām, gluži kā tu. Laurai hobijs varbūt ir mode, stils, apģērbs, fotosesijas satura veidošanai ko principā viņa arī piekopj. Nav jādomā, ka hobijs ir tikai aktīva studēšana, slēpošana, kalnos kāpšana vai grāmatu lasīšana. Tapēc tā izbrīna, ka kādu dēvē par tukšu.
27.01.2024 20:14 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Sarma tev pašai vispār ir kādi hobiji ? Tādi nopietni ? Jeb tu kā Liene,katru nedēļu jauns?
Man piem ir 3 hobiji,kas prasa laiku ,un ari naudu.
Gribētu vēl šo to, ir interese, taču nauda ,plus laika trūkums liek to pagaidām atlikt .
27.01.2024 20:02 |
 
Patīk
Reitings 11492
Reģ: 27.01.2021
SarmaD @ 27.01.2024 17:17

Interesants cilvēks ir ar izglītību un grāmatu tārps? Es domāju ka katrai mums ir savas intereses, kuras cita uzskatīs par muļķībām. Nu neticu ka te ir nolasijušās izglītotas čikitas ar 5 hobijiem azotē. Katrai mums sava dzīve, sava rutīna.
nesaprotu, no kurienes tas uzskats, ka forumā sēž un diskutē neizglītotas, resnas, vientuļas vecmeitas, kas dzīvo dziļos laukos bez absolūti nekādām interesēm. Gluži pretēji. Esmu 100% pārliecināta, ka vismaz 80% no šejienes sievietēm (jā, esmu absolvējusi Andra Kiviča procentu skolu), ir gudras, ar augstāko izglītību, ģimeni, stabilu darbu, ceļo, audzina un mīl savus bērnus, mājdzīvniekus un jā, atrod laiku saviem (iespējams, pat 5 un vairāk) hobijiem. Man pašai savos early twenties ir maģistra grāds, strādāju vienā no sarežģītākajām un grūtākajām specialitātēm, man ir mīlošs partneris, laiks hobijiem (šobrīd aktīvi 4, diemžēl 5. hobiju vēl neesmu paspējusi iesaistīt savā ikdienā), treniņiem, mācībām, tuvajiem cilvēkiem, gana daudz finanšu, lai dzīvotu komfortabli. Es sevi uzskatu par veiksmīgu sievieti un zinu, ka bezmaz katra no jums varētu sevi tā raksturot. Tas, ka mēs šeit apspriežam PUBLISKUS cilvēkus, kuri PUBLISKI pasniedz par sevi informāciju, kas izraisa sabiedrības reakciju, īpaši visādas stulbas, debilas rīcības, nenozīmē tukšu, seklu dzīvi, bet, protams, inteliģentos cilvēkos radīs vēlmi apspriest, šokēties, pasmieties, Kiviču gadījumā arī pievērst ignorantās sabiedrības daļas uzmanību (konkrēti runājot par viņu novārtā pamesto bērnu un nedrošos dzīvošanas apstākļus). Tā kā big shout out to visām rozā lezbēm, kuras zina savu vērtību, savas spējas un apzinās, ka "atslēgt smadzeni" un ienākt te iemest kaut kādu komentāru par kārtējo hu*ņu, ko izdarījis kāds ietekmelis, nenozīmē, ka esam nelaimīgas lauķes bez savas dzīves, tāpēc mēģinām dzīvot to caur citiem. Cheers babes!
27.01.2024 19:14 |
 
Reitings 2327
Reģ: 02.04.2020
Gigi22375 @ 27.01.2024 17:24
Man vienīgajai liekas ka tajai kellijai no tik toka nav pilns rublis? Tik šaura domāšana. Atceros no Andrejostas laikiem, tad vienmēr visiem čaļiem maucās virsū un tik toka saka, ka nevienu nenodirš, bet kaut kā atceros ka vienīgais ko viņa darīja, bija nodirsa visus ?

Iespraudīšu arī es savas 5 kapeikas,kāpēc par viņu vispār runā,kāpēc viņai tiek pievērsta vispār uzmanība ?Tiktoka taisi video baigā zvaigzne esi?Ko tieši viņa ir izdarījusi,gūlusies apakšā zem zināma basketbolista.?! Meitenei tikai lupatas galvā un tukšums. Pilnīgi tukša personība,lai viņu vispār apspriestu.
27.01.2024 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 9110
Reģ: 15.03.2012
kumelite15 @ 27.01.2024 18:09
Cik interesanti, ka tiesi Dzenite, kura nem visus uzlabojumus, ko vinai bezmaksas piedava un ko vien var atrast, bet tapat visos storijos ir ar filtriem un nemitigi attaisnojas, ka tas un tas vinai neizskatas labi, tagad uzcepusi veselu story seriju par istumu un dabigumu un ka neviens arejs uzlabojums nepalidzes, ja iekshina nebus kartiba. Vina to par sevi? :D

Es kā tagad ieraugu Dzenīti un viņas pīļu lūpas, tā uzreiz nāk prātā viņas vīra atbilde par minetu 🙈😄
27.01.2024 18:37 |
 
Reitings 343
Reģ: 30.03.2022
Cik interesanti, ka tiesi Dzenite, kura nem visus uzlabojumus, ko vinai bezmaksas piedava un ko vien var atrast, bet tapat visos storijos ir ar filtriem un nemitigi attaisnojas, ka tas un tas vinai neizskatas labi, tagad uzcepusi veselu story seriju par istumu un dabigumu un ka neviens arejs uzlabojums nepalidzes, ja iekshina nebus kartiba. Vina to par sevi? :D
27.01.2024 18:09 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Tā Kalendy toč ar galvu nedraudzējas? Kā var uzrakstīt kaut ko tik stulbu, kā viņa tajā savā pēdējā sadarbības postā? “Rutīna Dukuru ģimenē, kas ir jau GADIEM”. Kas tieši viņa ir par Dukuru ģimeni? Un kāds gadiem, viņi tak mēnešus kopā 😂😂 Wtf?
Par gramatiku tur vispār pat nerunājot 😂
27.01.2024 17:41 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Cranberry20 @ 27.01.2024 15:33
Man nav nekas pret Lauru Vizlu, bet gandrīz katru reizi ieraugot viņas bildes rodas jautājums - kāpēc jātaisa tā pielaizītā frizūra? Nu nopietni, tas skaitās tā kā stilīgi?
Varbūt tā ir frizūra netīro matu dienās? 😁
27.01.2024 17:37 |
 
10 gadi
Reitings 9110
Reģ: 15.03.2012
Kāds tieši ir tas pilnais skaidrojums tam, ka Danenbergsones jaunākā meita staipa sev visur līdzi to metāla bļodu? Mierīgāk viņai tā esot. Kā tas ir mierīgāk, mierīgāk ar ģimeni braucot uz jūrmalu? 🤔
27.01.2024 17:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits