IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 1910
Reģ: 09.07.2011
kinderbueno @ 08.02.2024 10:26

Man ir žēl Sudrabkaijas uz doto brīdi, bet tai pat laikā man ir tāds - nu tad kad lika tos video un bildes, tad nebija kauns, ka pus pasaule to redz.

Ko tur žēlot? Viņa pati apzināti izvēlējās veidot savu OF kontu pēc tam, kad kāds it kā bija nopludinājis viņas kailbildes. Pat YT video par to taisīja un aicināja visus abonēt un maksāt viņai 😀 Nu kā var domāt, ka tās bildes nekad neviens neieraudzīs? Te jau iepriekš linki klejoja apkārt. Par savu rīcību tomēr ir jāatbild, nevis jātēlo nabadzīti, kuru AG nepatiesi apmelo. Šis nebija tas gadījums, kad kāds ex ļaunprātīgi kaut ko privātu ir nopludinājis. Varbūt pēc šiem skandāliem jaunā soc. tīklu paaudze tomēr nedaudz vairāk sāks aizdomāties.
08.02.2024 11:03 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Almea @ 07.02.2024 21:39
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?

Tu esi traka vai kā? Varbūt 40 dienas jākaisa pelni uz galvas un tad gadu jāsēro? Vai labāk uzreiz likt sevi sadedzināt kopā ar vīra līķi? Iesomājies, cilvēki grib dzīvot nevis ciest. Gribi ciest, ciet, neņerksti par tiem, kas grib dzīvot. Ja satika savām prasībām atbilstošu vīrieti, tad bij šim jāpasaka, lai uzgaida gadu,, vai ne, jo “es cietīšu melnā platrakā”. Mums bruņinieku laiki te tagad Tavā smadzenē.
08.02.2024 10:26 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
salvija @ 08.02.2024 00:58

Kas tā sudrabkaija vispār ir? Iepriekš neesmu par viņu neko dzirdējusi. Kāpēc Gobzis viņai pēkšņi uzsēdies?

Man ir žēl Sudrabkaijas uz doto brīdi, bet tai pat laikā man ir tāds - nu tad kad lika tos video un bildes, tad nebija kauns, ka pus pasaule to redz.
08.02.2024 10:26 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
būtu diezgan bērnišķīgi dzēst visas bildes kurās ir cilvēks kas bijis daļa viņas dzīves, nav jau vairs 20 😅 un otrs, ko viņai vajadzētu tagad darīt? Dzīvot celibātā? Nesaprotu, pieaugusi sieviete dzīvo tālāk. 🤦🏼‍♀️

Ok, man gan neliekas bērnišķīgi dzēst ārā bildes, kur mani bijušie figurē. Es domāju, ka daudzas sievietes padzēš galeriju, izšķiroties, arī esot briedumā. Labi, Mārtiņu atstāt dažās bildēs kā bērnu tēvu, mūžīgu piemiņu, šķiet OK, bet arī Jāni… nu nez.
Tieši tā, sievietei pēc vīra nāves nav jādzīvo celebātā (es jau rakstīju, ka atraitnei ar maziem bērniem kā sievietei dzīve pēc vīra nāves nebeidzas). Runa bija pieklājīgāku pauzi pēc mīļotā vīra nāves, pirms ielaist ģimenē citu un publiski darīt zināmu par jaunajām attiecībām, kā arī par bērnu sajūtām un pieredzi tajā visā.
08.02.2024 10:00 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Par Daci un Ozempic iespējams te raksta tā pati trakā beznabas vecene. Neticu!
Dace stāstīja, ka tieši otrādi, sāka veselīgu dzīvesveidu un atmeta pilnīgi visus medikamentus, atstāja tikai kaut kādus vitamīnus, D.vit. ja nemaldos.
08.02.2024 08:47 |
 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 17.09.2009
Gardenia @ 08.02.2024 02:56
Tur ir pilns pufaiku vates kompekts visa mamaškā! Meli noziegumi perversijas narko.
Var sīkāk? Kas ir viņas mamaša?
08.02.2024 08:27 |
 
Reitings 577
Reģ: 09.01.2024
Gobzis pats savu stāstu varētu savā purvā nopublicēt. Kā no advokāta kļuva par pseidopolitiķi, gribēja gāzt varu kovid laikā un palika par galma ākstu, kurš izklaidē publiku ar pārpublicētām baumām un sieviešu kailfoto.
08.02.2024 08:14 |
 
Reitings 291
Reģ: 19.07.2017
Aij nu kāda pašnāvība Sudrabkaijai :D maksimums pāris dienas nezinās ko darīt un kam taisnoties. Pirms lika tādas bildes publiskai apskatei vajadzēja padomāt, ka agri vai vēlu kāds viņas atradīs. Bet vispār žēlīgi, ka aiz daudzajiem sekotājiem un ķipa labas dzīves slēpjas patiesībā tik daudz kāju virinātājas. Drīz CV varēs iekļaut sadaļu "ir/nav OF konts".
08.02.2024 08:10 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
chihiro @ 07.02.2024 21:03

Piebildīšu, ka es saprotu, ka tur nedraudēja ozempic recepšu dēļ, bet es uz šo komentāru atsaucos. ?
bez tam pat ne tikai stāstīja. Viņa jau iepriekš sūdzējās ka viņai grūti ar spiedieniem un veselību. Īsi pirms šī ārsta viņai bija slikti un gulēja gultā tikai..
Bija nozudusi pat laiku, jo viņai veselība sašķobījās..
Neko nav slēpusi par diabētnieku zālēm.
Bet to ka uz tām viņa tievēja- es teiktu kāds pūš pīles konkrētas😃
08.02.2024 06:37 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Nu es neticu par to tievēšanu uz zālītēm. Man arī jautājums , kur ir ņemts info ka viņa tirvēja uz Ozempic?
Dace stāstīja par savvu problēmu ar cukuru un asinspiedienu, sirdi. Aizgāja pie ārsta un izrakstījs tās zāles . Tad stāvēja aptiekā rindā un ienāca ļoti jauns bet ļoti korpulents puisis. Un prasīja aptiekārei tieši tās pašas zāles kuras Dacei izrakstījs. Dace saprsta ka viņam ir cukura diabēts un viņai tobrīd atvērās acis, ka kaut kas dzīvē jāmaina. Un tā sākās viņas ceļš uz izmaiņām. Bez tam viņa arī iesaistīja mammu kompānijā ( mammai arī izdevies nomest vairākus kg).
Šo stāstu viņa ir stāstījusi. Tāpēc mani interesē kur info ņemts par to ka viņa sēdēja uz Ozempic?
Viņa izmainīja uzturu( jo kā viņa rija agrāk. Jopcik), seko ogh intake līdzi, nelieto sāli, daudz ūdens, beidzot ieviesa aktivitātes dzīvē- un lūk arī rezultāts. Un viss nosauktais pavisam loģiski izklausās. Uzturs tiešām nosaka 80% un sports 20.
08.02.2024 06:29 |
 
Reitings 6216
Reģ: 14.12.2022
DoxyPenelope @ 08.02.2024 02:40

Un vēl arī liela mele.
Esot cilvēkus centusies iežēlināt, stāstot, ka viņai ir vēzis. Nesaprotu kā vispār par kaut ko tādu var melot vai jokot..
DoxyPenelope @ 08.02.2024 02:40

Un vēl arī liela mele.
Esot cilvēkus centusies iežēlināt, stāstot, ka viņai ir vēzis. Nesaprotu kā vispār par kaut ko tādu var melot vai jokot..
Tur ir pilns pufaiku vates kompekts visa mamaškā! Meli noziegumi perversijas narko.
08.02.2024 02:56 |
 
Reitings 150
Reģ: 12.12.2023
Gardenia @ 08.02.2024 02:30
resna izlutināta cūka kuru čali indēja ar caurejas zālēm kad viņš no viņas gribēja tikt vaļā.

Un vēl arī liela mele.
Esot cilvēkus centusies iežēlināt, stāstot, ka viņai ir vēzis. Nesaprotu kā vispār par kaut ko tādu var melot vai jokot..
08.02.2024 02:40 |
 
Reitings 6216
Reģ: 14.12.2022
salvija @ 08.02.2024 00:58

Kas tā sudrabkaija vispār ir? Iepriekš neesmu par viņu neko dzirdējusi. Kāpēc Gobzis viņai pēkšņi uzsēdies?
resna izlutināta cūka kuru čali indēja ar caurejas zālēm kad viņš no viņas gribēja tikt vaļā.
08.02.2024 02:30 |
 
Reitings 6216
Reģ: 14.12.2022
Lellīte18 @ 08.02.2024 00:53
Nu ja tagad tā @sudrabkaija Emīlija izdarīs pašnāvību vai ko citu neprātīgu Gobža story dēļ, viņš uzņemsies par to atbildību? Šis ir jau riktīgs wtf??‍♀️
Emīlijas kailfoto ir visu acu priekšā un šķiet viņa to uztver super dramatiski. Viņa vēl rakstīja Gobzim, lūdzās, lai izņem… kāds Gobzim labums tieši konkrēti no šīs “rubrikas” kur viņš sācis publicēt bildes ar meiteņu kailfoto? WTF?????
Tā sudrabkaija ir izlutināta, izlaista mamzele no bērnības! Pati visur visu publicē un telo nezin ko. Ta indē kādu, ta apnarkojās utt. Nu viņa vispār jau sen palikusi labs apsmiekla objekts. Lai vēl uzdzied, visu bērnību mūziķenē gāja tak.
08.02.2024 02:27 |
 
Reitings 6216
Reģ: 14.12.2022
Almea @ 07.02.2024 21:39
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?
Vai nebija tā, ka tam Ķibildam patika baltā kafija un ja nemados tā viņa atraitne nebija ielīdusi intensīvi attiecībās kā trešā? Pirms tam jau bija cita sieva. Graudiņa
08.02.2024 02:13 |
 
Reitings 6216
Reģ: 14.12.2022
DoxyPenelope @ 07.02.2024 21:19

Tu te nenormāli aizsvilusies, chill :D
Tik sīki un smalki par viņu attiecībām neko nezinu, pieļāvu, ka vienkārši jauna un naiva meitene. Bet ja vēl mini, ka viņa pati ko iepriekš izjaukusi, tad viņa labi pati apzinās uz kāda grābekļa uzkāpusi vai arī cer, ka viņš jau viņas dēļ mainīsies un nešļūks pa kreisi :D
Par zvēriņiem nebēdā, aprūpēju jau labu pulciņu! ??
nu tad vismaz to Eļinku nežēlo😉 te jau iepriekš rakstīja kā Eļka spērās attiecībās ar Zuti pat it kā mamma pat palīdzējusi🙈 esot bijis baigais teātris. Ja meitene to grib tak lai saņem. Tādas pašas ir visas pārējās Brikmanes, Melderes , Ceriņas, Bules utt. Kuras pašas grib ragus un problēmas, tad uzrodās muļķīgs žēlotāju pulciņš.🙈
08.02.2024 02:01 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Ja manas bildes kkur tā nopludinātu, es arī būtu ļoti lielā stresā. Tanī pat laikā, man kā tādai Sudrabkaijai svešam cilvēkam no malas liekas tas pilnīgi maznozīmīgs notikums, jo, es domāju, ka mēs neviena nešaubījāmies, ka sievietēm ir krūtis un viņas mēdz būt kailas 🫣
08.02.2024 01:59 |
 
10 gadi
Reitings 2705
Reģ: 25.05.2009
Kur vispār prāts ielaisties kaut kādās runās ar Gobzi? Un vēl rakstīt tādas debīlas ziņas, kā Sudrabkaija, par to, ka nevarēšot dzīvot tālāk un viņai nebūs dzīves. Vienkārši ignore tos viņa storijus un viss, nevis ej un tagad pazemojies viņa priekšā. Tas tikai dod viņam iemeslu turpināt celt haipu. Gobža auditorija lielākoties apskata viņa storijus, pašausminās vai ierēc, varbūt uzsit klaču ar kādu un gaida nākamo baumu, lai varētu turpināt to pašu apli. Kurš vairs atcerās, ko šis, piemēram, pirms četrām nedēļām bija nopublicējis.
08.02.2024 01:26 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Neredzu Gobža story, bet tas nav tas pašas Emīlijas bildes kas jau sen klejoja apkārt??
08.02.2024 01:23 |
 
Reitings 319
Reģ: 11.12.2014
Almea @ 07.02.2024 21:39
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?
būtu diezgan bērnišķīgi dzēst visas bildes kurās ir cilvēks kas bijis daļa viņas dzīves, nav jau vairs 20 😅 un otrs, ko viņai vajadzētu tagad darīt? Dzīvot celibātā? Nesaprotu, pieaugusi sieviete dzīvo tālāk. 🤦🏼‍♀️
Linlī @ 08.02.2024 01:13

Un haha, kāda vēl pašnāvība? Katru dienu viņš liek kailfoto iekšā par kādu, tad jau visām jātaisa pašnāvība?
Un tur ir tikai briesmīgās krūtis ?
laikam neesi redzējusi video kur kāda amerikāņu youtubere izdarija pašnāvību pēc tam kad kāds bija viņas kailfoto izpaltijs pa visu skolu. pietam, sudrabkaijai cik zināms ir nestabila psihe.. protams, dramatizēts scenārijs, bet Gobzems var vienreiz smagi iebersties ar savu taisnības cīņu
08.02.2024 01:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits