IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
Vakarkleita @ 21.09.2022 14:27

Nu labi, Kristīne tak nepublicēja video kur Oļegam prasa “nopērc” un Oļegs atšuva, bet bija ielikts teksts “tik ļoti patika, ka žēl šķirties” (vai kas tāds)!
Kapec Jūs daudzas domājat ka viņa spieda/lika Oļegam to auto pirkt.?
Ja Krisķinkai tik ļoti patik tas auto, domāju ka ja viņa ļoti, ļoti,ļoti gribētu - dabūtu, ātrāk vai vēlak ??? kaut pati kredītā paņemtu.?

es vispār nesaprotu kāpēc te visas ir izdomājušas, ka viņā tiešām grib to RR. Tas taču bija reklāmas posts, skaidrs, ka viņa saka, ka ļoti patika un žēl šķirties :D
21.09.2022 16:08 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
AvecMonAmour @ 21.09.2022 13:46
https://www.la.lv/olegs-fils-beidzot-runa-atklati-jutos-emocionali-izmantots-morali-un-fiziski-apkrapts
Varbut sis ko izskaidro par Olegu kaa cilveku un Fila attieksmi pret kristini:
"Pēc laulības šķiršanas Oļegs Fiļs atzīst, ka jūtas izmantots un ar advokātu starpniecību, jo citādi sazināties nav iespējams, lūdzis Santai atdot dāvanas, kuras viņš dāvinājis pēdējos laulības mēnešos un dāvanas, kuras viņš pasniedzis jūtu un visnopietnāko nodomu dēļ. “Jūtos emocionāli izmantots, gan morāli, gan fiziski apkrāpts. Kāpēc šāds lūgums? Nu, kā lai to precīzāk pasaka: ja es redzu, ka ir notikušas darbības, kas liecina par materiālo labumu iegūšanu, un vienlaikus bijušas citas romantiskas attiecības, tad tas izskatās pēc aprēķina.
Šīs dāvanas naudas izteiksmē noteikti ir dārgas, bet man ir svarīga to emocionālā vērtība.”

Es saprastu, ja tur prasa atdot kādu no vecvecmāmiņas mantotu gredzenu ar briljantiem, ģimenes relikvija un tā. Nu tamlīdzīgi. Taču visu pārējo huiņu, kas nopērkama veikalā, nu, sorry, ja dāvina, tad dāvina. Man ko tagad skriet bijušajam t-kreklu atprasīt, ko es šim uzdāvināju 🤣🤣🤣 Vai šis man liktu atdot kaut kādas tur kurpes vai auskarus. Murgs. Ar Zāmuli Oļegs plēsās pat par kaut kādiem sūda aizkariem. Ir viņš skops. Kad darbojās tandēmā ar Berni, visi jūsmoja, kā Bernis savu sieviņu uzpasē un apdāvina. A Oļegs savu toreizējo nodzina kā darba zirgu, plus šī ar vecu auto braukāja. Ar Zāmuli bij bik’ galvu pazaudējis, grūda viņas biznesā. Taču Kristīnīte vnk ir jauna miesa, kas patrāpījās sirdssāpju periodā, neko vairāk par tupelēm un somām neieguldīs.
21.09.2022 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Izskatās,ka Virsnīšiem galīgi viss p****
Nu neizvilks viņi pārāk katrs uz savu pusi aizgājuši
21.09.2022 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Sarma1986 @ 21.09.2022 13:12
Bet Jelinska taksh grib to landroveru? Kaspeec miljonaars nepeerk miiljotajai? Mees te nerunasjam pat Oljegu, bet par Kristiini.
Miiljotajai sievietei tach var nopirkt pat, ja pasham neiet pie sirds. Lai iepriecinaatu.
Te kaa redzam, pie dirsas vinjam , ko vinja grib.

Nu labi, Kristīne tak nepublicēja video kur Oļegam prasa “nopērc” un Oļegs atšuva, bet bija ielikts teksts “tik ļoti patika, ka žēl šķirties” (vai kas tāds)!
Kapec Jūs daudzas domājat ka viņa spieda/lika Oļegam to auto pirkt.😂
Ja Krisķinkai tik ļoti patik tas auto, domāju ka ja viņa ļoti, ļoti,ļoti gribētu - dabūtu, ātrāk vai vēlak 😂😂😂 kaut pati kredītā paņemtu.😂
21.09.2022 14:27 |
 
Reitings 10036
Reģ: 16.09.2022
https://www.la.lv/olegs-fils-beidzot-runa-atklati-jutos-emocionali-izmantots-morali-un-fiziski-apkrapts
Varbut sis ko izskaidro par Olegu kaa cilveku un Fila attieksmi pret kristini:
"Pēc laulības šķiršanas Oļegs Fiļs atzīst, ka jūtas izmantots un ar advokātu starpniecību, jo citādi sazināties nav iespējams, lūdzis Santai atdot dāvanas, kuras viņš dāvinājis pēdējos laulības mēnešos un dāvanas, kuras viņš pasniedzis jūtu un visnopietnāko nodomu dēļ. “Jūtos emocionāli izmantots, gan morāli, gan fiziski apkrāpts. Kāpēc šāds lūgums? Nu, kā lai to precīzāk pasaka: ja es redzu, ka ir notikušas darbības, kas liecina par materiālo labumu iegūšanu, un vienlaikus bijušas citas romantiskas attiecības, tad tas izskatās pēc aprēķina.
Šīs dāvanas naudas izteiksmē noteikti ir dārgas, bet man ir svarīga to emocionālā vērtība.”
21.09.2022 13:46 |
 
Reitings 10036
Reģ: 16.09.2022
Nu, ja mes vispar skatamies no tada viedokla, tad kapec lai vinam vispar kas butu vinai japerk? Vina strada? Strada. Nu tad lai pati ari perk. 😀 Ja es butu virietis, nekadai draudzenitei masinu nepirktu, tikai sievai. Un ari ne RR max komplektacija par 150 000 + eur, tadu tikai sev. 😀 Protams, nemot vera fila net worth, tie 150 tk uz simtu miljonu fona principa ir salodzinosi maz, bet drizak taa ir principa lieta.
21.09.2022 13:43 |
 
Reitings 6989
Reģ: 13.04.2022
Sarma1986 @ 21.09.2022 13:12
Bet Jelinska taksh grib to landroveru? Kaspeec miljonaars nepeerk miiljotajai? Mees te nerunasjam pat Oljegu, bet par Kristiini.
Miiljotajai sievietei tach var nopirkt pat, ja pasham neiet pie sirds. Lai iepriecinaatu.
Te kaa redzam, pie dirsas vinjam , ko vinja grib.

nu tāpēc, ka ne viss ko mīļotā grib ir reāli vajadzīgs. tu iedomājies, kas būtu ja visas mīļotās saņemtu no vīriem visu ko grib. :D man, piemēram, būtu maksimāli nevienam nahren nekad nevajadzīga pildspalva no tiffany. man viņu nevajadzēja, vnk bija smuka :D vai arī kkāda vespa, kas manai ikdienai ir nepraktiska, bet nu tiiiiiiiiiiiiik smuka :D
21.09.2022 13:33 |
 
Reitings 10036
Reģ: 16.09.2022
Krizdole @ 21.09.2022 13:18

Varbūt nepērk, jo negrib vēl vairāk sodus par ātruma pārkāpšanu maksāt ?
😀😀😀👍
21.09.2022 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 9144
Reģ: 15.03.2012
Sarma1986 @ 21.09.2022 13:12
Bet Jelinska taksh grib to landroveru? Kaspeec miljonaars nepeerk miiljotajai? Mees te nerunasjam pat Oljegu, bet par Kristiini.
Miiljotajai sievietei tach var nopirkt pat, ja pasham neiet pie sirds. Lai iepriecinaatu.
Te kaa redzam, pie dirsas vinjam , ko vinja grib.

Varbūt nepērk, jo negrib vēl vairāk sodus par ātruma pārkāpšanu maksāt 🙈
21.09.2022 13:18 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Bet Jelinska taksh grib to landroveru? Kaspeec miljonaars nepeerk miiljotajai? Mees te nerunasjam pat Oljegu, bet par Kristiini.
Miiljotajai sievietei tach var nopirkt pat, ja pasham neiet pie sirds. Lai iepriecinaatu.
Te kaa redzam, pie dirsas vinjam , ko vinja grib.
21.09.2022 13:12 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
lexxxuslex @ 21.09.2022 10:39

Pilnībā piekrītu. Šeit ļoti cērtas acīs, ka savas gaumes un izvēles, vēlmju nevar būt. Tikai un vienīgi nezin kādi forumnieču modes standarti (kurai tie ir dažādi!). It kā savu izvēlēties nedrīkst, tikai un vienīgi dārgāko un trendīgāko. Ja izvēlies piezemētu - esi ubadze, ja izvēlies nedaudz skaistāku - dīvaine, ja izvēlies brendu - lec augstāk par savu pakaļu.
es galīgi neuzskatu, ka jāpērk dārgākais un kur nu vēl brendīgākais 😉 es tikai uzsvēru, ka par naudu var nopirkt max lielu komfortu.
Arī stāsts par X1 - viņiem kopā ir 4 bērni, es domāju, ka Lejinskai visus izvedāt pa skolu, pulciņiem, pasākumiem būtu ērtāk mazliet lielākā mašīnā (es gan nezinu vai viņa vedā visus 4), jo X1 nav pati ietilpīgākā. Un nav jau tikai divas izvēles - mazais X1 vai lielais X7.
21.09.2022 10:49 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Brendija @ 21.09.2022 10:12
Ziniet, ja cilvēks ir turīgs, un visiem tas ir zināms, tad pat krēslus no Jysk var piedot. Kāpēc uzreiz viss jāpērk dārgākais? Es jau sen pamanīju, ka jūs visiem "uzspiežat" pirkt to pašu dārgāko. Un kā dzīvojat jūs paši? Te algu tēmā daudzām bija algas virs 1000+, 2000+ un pat 4000+. Kādi krēsli ir jums? Taisīti uz pasūtījumu un apzeltīti? Vai tomēr pirkti no IKEA?

Pilnībā piekrītu. Šeit ļoti cērtas acīs, ka savas gaumes un izvēles, vēlmju nevar būt. Tikai un vienīgi nezin kādi forumnieču modes standarti (kurai tie ir dažādi!). It kā savu izvēlēties nedrīkst, tikai un vienīgi dārgāko un trendīgāko. Ja izvēlies piezemētu - esi ubadze, ja izvēlies nedaudz skaistāku - dīvaine, ja izvēlies brendu - lec augstāk par savu pakaļu.
21.09.2022 10:39 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Labi, es atvainojos Oļegam par krēsla izvēli, var jau būt, ka nav no jysk - man gribētos tā domāt, ka esmu kļūdījusies! 😁
Es gaidu to brīdi kad Jelinska cepsies savā ig par forumu 😁😁
21.09.2022 10:33 |
 
Reitings 609
Reģ: 11.08.2022
Fiłs gan jau zin, kas vińś ir un ko vińś var atłauties un ko nevar, vinam nevienam nekas nav jàpieràda caur jaunako range roveru kà tam nabaga celtniekam. Un kàpèc gan miljonàrs nevarètu sèdèt uz jyska vai ikeas krèsla,m? Paskatieties uz to pašu zuckerbergu vai Masku 😁 Ne vienmèr turība iet roku rokà ar jaunàko auto modeli vai Gucci uzrakstu uz vedera.
21.09.2022 10:18 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Ziniet, ja cilvēks ir turīgs, un visiem tas ir zināms, tad pat krēslus no Jysk var piedot. Kāpēc uzreiz viss jāpērk dārgākais? Es jau sen pamanīju, ka jūs visiem "uzspiežat" pirkt to pašu dārgāko. Un kā dzīvojat jūs paši? Te algu tēmā daudzām bija algas virs 1000+, 2000+ un pat 4000+. Kādi krēsli ir jums? Taisīti uz pasūtījumu un apzeltīti? Vai tomēr pirkti no IKEA?
21.09.2022 10:12 |
 
Reitings 609
Reģ: 11.08.2022
AvecMonAmour @ 20.09.2022 22:44
Sakas! Kas tev par kompleksu? tas, ka tu brauc E paaudzes bmw, nenozime, ka visiem tik veci autini, lai taa nebutu G vai F paaudze. ?
Tu neatbildi pèc bútības un ar bmw es nebraucu 😉
21.09.2022 10:11 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Varbūt Fiļs baidās pirkt dārgus krēslus, lai Kristīne neaiznes, Zāmule šķiroties tak aizkarus un galdu bij paķērusi, trauma šim tagad.
Par to, cik x1 maksā un kā iet, var kasīties, cik grib, bet tas tāds wooooow varētu būt kāda labi pelnoša celtnieka sievai. Fiļa ir skops un punkts. Tas pats Landrovers, par kuru Jeļinska tā jūsmoja, šim to nopirkt būtu tāpat kā latvietim vidējam smaržu pudelīti, bet redz ka nepērk. Ja celtnieks Jānis ar pārštuk algu iespītējas kā āzis un nepērk smaržas pa pārdesmit eiro savai Annai, nu teiksiet taču, ka skops? Tāpēc nav ko to Fiļu te celt debesīs. Lux gala prostitūtas vairāk nopelna, kā Jelinskai tiek atmests. Vismaz prastos un iepriecinātu savu sugarbeibi, kura no ādas lien ārā, vadot nurmuižu un minoties uz trenažiera, ka rik kāda cita sugardeddiju nenocopē.
21.09.2022 10:04 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
ak dievs, vai tiešām ir jācepjas par to kur pirkts krēsls un cik labi vai slikti velk bembis 😁
neviens taču nespiež jūs uz tā krēsla sēdēt vai braukt ar to bembi, šis ir tiešām komiski dāmas 😁
21.09.2022 09:07 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Rumblerx @ 20.09.2022 22:39
nu tad palūkojies, cik tavam (piełauju ne G05paaudze?) x5 ir griezes moments un cik jaunàs paaudzes x1 vai x3 un tad stàsti, ka x1 ne sūda neiet ? Un kur var redzèt, ka K auto IEGÀDÀTS ar 4511 nobraukumu?

Nestrīdies ar šito dīvaino. Svaigi reģistrēts profils un spečuks bembjos. Tad moš jādodas uz bmw forumu un jāliekas te mierā, kur visas ir nabadzīgas muļķes,jo nebrauc ar X5 un neuzskata to par vienīgo labo un jaudīgo mašīnu 🤣🤣🤣
cory @ 20.09.2022 23:48

Kapēc jūs domājat, ka viņam ir Jysk krēsli mājās? Šāda tipa krēsli starpcitu ir replika Eames Plastic Side Chair DSW by Charles & Ray Eames, 1950 un orģinālais krēsls maksā vairākus simtus eiro. Pēdējos gados vienkārši šis krēslu dizains ir topā un visi mēbeļu tirgotāji piedāvā savas lētās replikas.

Tieši to pašu nodomāju. Vai kāds ir teicis, ka tas pirkts jysk vai tur bija crnu zīme blakus? 🤔😄
21.09.2022 09:01 |
 
10 gadi
Reitings 2705
Reģ: 25.05.2009
Huppoo @ 20.09.2022 22:28
https://www.jysk.lv/pusdienu-kresls-oland-116658-lv.html ??? nu nav arī paši lētākie!

Kapēc jūs domājat, ka viņam ir Jysk krēsli mājās? Šāda tipa krēsli starpcitu ir replika Eames Plastic Side Chair DSW by Charles & Ray Eames, 1950 un orģinālais krēsls maksā vairākus simtus eiro. Pēdējos gados vienkārši šis krēslu dizains ir topā un visi mēbeļu tirgotāji piedāvā savas lētās replikas.
20.09.2022 23:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits