IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 20816
Reģ: 18.08.2022
Maza kaza @ 20.08.2022 15:54

Lai uzbrauktu Eifelī, rinda jāieņem agrā rīta stundā un pat tad nav garantija, ka izdosies nopirkt biļeti. Es nestāvētu un netērētu ceļojuma stundas šādai "izklaidei".
Uz Luvru arī nestāvētu rindā. Nafig, turklāt ar mazu bērnu.
Katram jau savs, vienam svarīgi ir apmeklēt tūrisma objektus, otram noķert pilsētas garšu. Es noteikti piederu pie otrajiem.

Un kāpēc Tev ir tā nepārvaramā vēlme visur bāzt savu degunu un teikt ,kā mums jācelo un kā dzīvi jādzivo ?
Atradusies “kārtības policija “
20.08.2022 19:00 |
 
Reitings 20816
Reģ: 18.08.2022
aija93 @ 20.08.2022 17:17
Kārtējo reizi te aktivizējās super ceļotājas, kas bauda visus labumus, lai arī cik tas maksātu. ? Paliek tikai luxury viesnīcās, ēd Michelin restorānos un, protams, iepērkas pa dārgo ?
Nu sorry, man ar neliekas normāli aizbraukt ceļojumā un tad nez kā šikot, pēc tam mājās kost pirkstos, jo visu naudu nedēļas laikā notrallina ? es arī ceļojumos nelecu augstāk par savu dirsu un nez kā ar naudu nesvaidos. Lielajās pilsētās vispār labprāt ilgi neuzturos un populārākos pilsētas apskates objektos eju reti. Parīzē neesmu bijusi, bet diez vai ietu iekšā Luvrā, jo māksla mani nesaista, eifelī nebrauktu, jo rindas. Dārgajās ēstuvēs neēstu, jo neesmu baigais gurmāns un pēc tam žēl, ka iztērēju naudu par, manuprāt, viduvēju ēdienu.

Ne jau par to ir stāsts,kur citi celo ,brauc un kā tērē naudu nav stāsts ko tu vari atlauties un kā dzivo pēc celojuma!
Stāsts ir par Jelenu,kas sevi pozicionē jau no laika gala,kā loti luxury lifestyle cienītāju,dārgi brendi ,labi celojumi,spa ,dizaineru outfit,Rimi partikas čeli Pa 100€ ,dažādas plastiskās operācijas,Douglas regulārie shopping ar Chanel kosmētiku..
Lidz ar to liekas tikai logiski ,ka cilveks kas dzīvo šādu lifestyle parāda ,kaut ko biški vairāk no Francijas ,jo ir taču cits līmenis nevis Tavs vai mans !
Bet problema rodas tad,kad viss luxury lifestyle ir viens liels fake un aizbraucot uz Franciju sanāk tikai
budzeta variants ar staigāšanu apkārt pa rajonu filmejot partikas veikalu vai to par ko nav extra jåmaksā!
20.08.2022 18:56 |
 
Reitings 20816
Reģ: 18.08.2022
Maza kaza @ 20.08.2022 15:54

Lai uzbrauktu Eifelī, rinda jāieņem agrā rīta stundā un pat tad nav garantija, ka izdosies nopirkt biļeti. Es nestāvētu un netērētu ceļojuma stundas šādai "izklaidei".
Uz Luvru arī nestāvētu rindā. Nafig, turklāt ar mazu bērnu.
Katram jau savs, vienam svarīgi ir apmeklēt tūrisma objektus, otram noķert pilsētas garšu. Es noteikti piederu pie otrajiem.

Esmu bijusi abās vietās rindas bija ,bet nevajag pārspīlēt ,ka nenormals laiks tajās jāpavada un bez maz vai 5am jau rindā jāstāv!
Google taču var redzet visās tūristu vietas peak hours ,planojot visu var atrast laiku visam esmu bijusi 2 reizes ,kā city break un laiks bija gan vēsturei,mākslai,muzejiem gan arī nesteidzīgai čillošanai kafejnīcās un bāros!
Bet protams,katram savs Jelenai liekas interesantāk rādīt ekskursiju no tā dārgā pārtikas veikala,kas ir 2 stāvos ,kā no Luvras 😀
20.08.2022 18:39 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Karadzana mani arī no bloķējusi 🤯
20.08.2022 18:13 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
u.604737e44a238 @ 20.08.2022 17:50
Sandas Krastas anoreksija progresē ar katru mēnesi. Sen nebiju skatījusies, bet tur ir vienkārši šausmas. Tādas kājiņa, rociņas, slima sieviete.

Bail pat paliek skatoties. Vēl man gribētos no malas redzēt kā viņa tos foto taisa ar savu statīvu. Uzlien uz tilta margām, tad skrien skatīties vai kas labs sanācis 🤭nav smuki, tad lien atpakaļ uz margām. Un tā visas tās bildes.
20.08.2022 18:12 |
 
Reitings 2486
Reģ: 09.03.2021
Sandas Krastas anoreksija progresē ar katru mēnesi. Sen nebiju skatījusies, bet tur ir vienkārši šausmas. Tādas kājiņa, rociņas, slima sieviete.
20.08.2022 17:50 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Bet par jelenu- kāpēc viņa nebrauc uz to Turciju? Liekas pavisam jocīgi, ka viņa vismaz bka laiku nepavadīja Turcijā, viņai tak darbs bija,maminalgu saņem, varēja jau atsevišķi kādu dzīvoklīti noīrēt tajā pašā Antālijā, ja nu negribēja ar vīra ģimeni kopā dzīvot. Tas vīrs liekas, ka kaut kāds spermas donors, jo nu tā dzīvot ir diezgan interesanti.
Tàpēc,ka tā nav tava darīšana. Punkts.😀😀😀Viņai nav jābrauc uz Turciju tāpēc,ka tev to gribas. Un viņas vīru šeit ne vienu reizi apsmēja, par tumšu kurdu saukāja. Realitātē viņas vīrs vienmēr storijos parādās zolīds,sapucēts un viņš ir atstājis patīkamu iespaidu. Cerams,ka tavējais spermas donors tevi aizvedīs tavā lux ceļojumā uz spāniju!
20.08.2022 17:44 |
 
Reitings 442
Reģ: 07.04.2022
kumelite15 @ 20.08.2022 17:23

nejauc kartupelus ar aboliem, es par Jelenu neesmu nevienu sliktu vardu pateikusi, sis mans komentars bija veltits tiesi tev, ka aizstavot vienu meiteni, tu apliec divas citas, taa nav pamatota kritika, jo ne vinas sava starpa ir konfliktejusas, ne jebka citadak provocejusas, lai tiktu salidzinatas, ko tu nemitigi dari.

Nejūsmot par tām abām nozīmē baigo aplikšanu? Viņas te ir kādas neaizskaramās, ka nevar neko ieminēties? Kāda saistība vispār ir ar konfliktēšanu savā starpā? Ja es nejūsmoju ne par vienu tik ļoti, tad kāda te vēl nodiršana?
Sniegpārsliņa esi?
20.08.2022 17:27 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
Personīgi man ir liels pohujs uz Jeļenu un īsti nerausta viņas finanses vai vēl sazin kas, bet reāli izved, ka forumā nozēkā citas ''ietekmeles'', ka izskatās ne tā , ceļo ne tā, pērk ne to, bet tiklīdz sarunas tiek līdz šai te dīvai, tā uzreiz be like, kā tā var nu, kāpēc apspriež viņu? Te visas apspriež, nodirš, ja Jeļenai ir kaut kādas problēmas ar kritiku un pašvērtējumu , lai nenāk un nebojā sev cilmes šūnas!
20.08.2022 17:24 |
 
Reitings 341
Reģ: 30.03.2022
lexxxuslex @ 20.08.2022 17:10

Es velku tik vien kā paralēles, nevis diršu. Jo man Nīmane un Kramiņa neliekas ne ar ko pārākas, lai par viņām sistu plaukstiņas, bet tajā pašā laikā Jeļenu tik ļoti apsmietu. Ja salīdzina atpūtu Parīzē, visas trīs to atrāda pilnīgi vienādi, atrādoties vienās un tajās pašās tūristiskās vietās. Attiecinot tevis teikto, ko tad tu pati apsmej Jeļenu, ja viņa nav apsmējusi tevi? Vai varbūt tev ir kāda sāpīte?

nejauc kartupelus ar aboliem, es par Jelenu neesmu nevienu sliktu vardu pateikusi, sis mans komentars bija veltits tiesi tev, ka aizstavot vienu meiteni, tu apliec divas citas, taa nav pamatota kritika, jo ne vinas sava starpa ir konfliktejusas, ne jebka citadak provocejusas, lai tiktu salidzinatas, ko tu nemitigi dari.
20.08.2022 17:23 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Bet par jelenu- kāpēc viņa nebrauc uz to Turciju? Liekas pavisam jocīgi, ka viņa vismaz bka laiku nepavadīja Turcijā, viņai tak darbs bija,maminalgu saņem, varēja jau atsevišķi kādu dzīvoklīti noīrēt tajā pašā Antālijā, ja nu negribēja ar vīra ģimeni kopā dzīvot. Tas vīrs liekas, ka kaut kāds spermas donors, jo nu tā dzīvot ir diezgan interesanti.
20.08.2022 17:22 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Kārtējo reizi te aktivizējās super ceļotājas, kas bauda visus labumus, lai arī cik tas maksātu. 😁 Paliek tikai luxury viesnīcās, ēd Michelin restorānos un, protams, iepērkas pa dārgo 😁
Nu sorry, man ar neliekas normāli aizbraukt ceļojumā un tad nez kā šikot, pēc tam mājās kost pirkstos, jo visu naudu nedēļas laikā notrallina 😁 es arī ceļojumos nelecu augstāk par savu dirsu un nez kā ar naudu nesvaidos. Lielajās pilsētās vispār labprāt ilgi neuzturos un populārākos pilsētas apskates objektos eju reti. Parīzē neesmu bijusi, bet diez vai ietu iekšā Luvrā, jo māksla mani nesaista, eifelī nebrauktu, jo rindas. Dārgajās ēstuvēs neēstu, jo neesmu baigais gurmāns un pēc tam žēl, ka iztērēju naudu par, manuprāt, viduvēju ēdienu.
20.08.2022 17:17 |
 
Reitings 442
Reģ: 07.04.2022
kumelite15 @ 20.08.2022 16:58

savukaart tev kremt taas banaalaas un tipveida instamammas tik loti, ka katru reizi, kad kads kko saka par Jelenu, tu pretii dirs par Nimani un Kraminu :D pricom vienmer vinas? kka neesmu dzirdejusi, ka kada no vinam kaut vienu sliktu vardu par Jelenu ir pateikusas, tad kapec vienmer vinas kaa pretargumentu pieminet? ja gribas iecirst kka Jelenas aprunaataajam, varbut tad jamekle kaa personigi tiesi taas runaataajas aizskart, nevis vienmer ne pa temu vilkt ieksa pilnigi nesaistitas instamammas, kuras ne tevi, ne Jelenu nav aiztikusas :D

Es velku tik vien kā paralēles, nevis diršu. Jo man Nīmane un Kramiņa neliekas ne ar ko pārākas, lai par viņām sistu plaukstiņas, bet tajā pašā laikā Jeļenu tik ļoti apsmietu. Ja salīdzina atpūtu Parīzē, visas trīs to atrāda pilnīgi vienādi, atrādoties vienās un tajās pašās tūristiskās vietās. Attiecinot tevis teikto, ko tad tu pati apsmej Jeļenu, ja viņa nav apsmējusi tevi? Vai varbūt tev ir kāda sāpīte?
20.08.2022 17:10 |
 
Reitings 341
Reģ: 30.03.2022
lexxxuslex @ 20.08.2022 16:25
Vai Nīmane un Kramiņa arī gāja iekšā Luvrā, uzbrauca augšā uz Eifeļa, ēda un atrādīja arī kaut ko vairāk par ikdienišķām pastaigām pa pilsētu Parīzē? Kaut kā neatceros.
Jums kremt ikviens sīkums, ko dara Jeļena, jo viņa neizskatās kā tās banālās tipveida Instamammas "ieturētos" toņos, bet ģērbjas blingos un spilgtās "nemodernās krāsās", ko jums tā grūti pieņemt.
Neesmu nekāda Jeļenas fanīte, bet šis man naturāli derdzas.

savukaart tev kremt taas banaalaas un tipveida instamammas tik loti, ka katru reizi, kad kads kko saka par Jelenu, tu pretii dirs par Nimani un Kraminu :D pricom vienmer vinas? kka neesmu dzirdejusi, ka kada no vinam kaut vienu sliktu vardu par Jelenu ir pateikusas, tad kapec vienmer vinas kaa pretargumentu pieminet? ja gribas iecirst kka Jelenas aprunaataajam, varbut tad jamekle kaa personigi tiesi taas runaataajas aizskart, nevis vienmer ne pa temu vilkt ieksa pilnigi nesaistitas instamammas, kuras ne tevi, ne Jelenu nav aiztikusas :D
20.08.2022 16:58 |
 
Reitings 442
Reģ: 07.04.2022
Vai Nīmane un Kramiņa arī gāja iekšā Luvrā, uzbrauca augšā uz Eifeļa, ēda un atrādīja arī kaut ko vairāk par ikdienišķām pastaigām pa pilsētu Parīzē? Kaut kā neatceros.
Jums kremt ikviens sīkums, ko dara Jeļena, jo viņa neizskatās kā tās banālās tipveida Instamammas "ieturētos" toņos, bet ģērbjas blingos un spilgtās "nemodernās krāsās", ko jums tā grūti pieņemt.
Neesmu nekāda Jeļenas fanīte, bet šis man naturāli derdzas.
20.08.2022 16:25 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Un, runājot par to "nebudžeta" ceļojumu es salīdzinu ar sevi. Mēs ar vīru palikām daudz pieticīgākā viesnīcā tālāk no centra, un, ieejot makarūnu kafetērijā tieši tāpat arī izgājām, jo par 3 makarūniem uzskatījām, ka nav jēgas maksāt tādu naudu. Šie cilvēki atpūšas, kā viņi grib. Bet es jau sapratu, šeit visu noliks, pilnībā jebko, ko tu dari.

+ + + + + + +
20.08.2022 16:14 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Tā vietā, lai apspriestu kā citi ceļo un ko viņi dara savos ceļojumus, nu tak brauciet pašas un dariet, kas tīk. Kāpēc jums ir tā nepārvēramā vēlme uzskatīt, ka visiem ir viss jādara tieši tā kā jums patīk?
20.08.2022 16:12 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
SantaBarbara @ 20.08.2022 15:35

Tev ar tādu vīru gribas ,kas var tikai aizvest bildi tur uztaisīt?Man liekas labāk ir “gribēt “vīru ,kas var aizvest un apprecēt Parīzē,ja jau tas reiz sievas sapnis būt tajā kāzu kleitā pie Eifela torna ,bet nu katram savs ,citai ir labi vienkārši pēc tam aizbraukt un tur nofočēties ,Lai smuki priekš Instagram labs budzeta variants,vismaz varēja noalgot kādu fotogrāfu uztaisīt kvalitatīvas bildes,ja tās bildes pie Eifela bija sapnis un pašām kāzām naudas nebija pat ar visu to ,ka vīram ir “loti labs darbs par kuru negrib skali runāt”
Jelena visu laiku tik loti cenšas parādīt to “dārgo”dzīvesveidu ,bet realitātē viss izskatās tieši otrādi,tākā tādi lauki pilsētā!
Pat vīrs to gan jau saprot,ja reiz teica ,ka nevajag baigi gatavoties/pucēties ejot uz to Arku,drošvien kauns teikt ,ka vina pārcenšas ar to savu luxury gērbšanos un izskatās reāli cheap beigås katru reizi !
Man vislabāk patīk Jelenas komentārs ,ka Eifelis izskatās neglīts, esot prasti sarūsējuši metāli-nu gluži ,kā tavi ali express bling blingi Jelena ?
Brendija Tu Parīzē esi bijusi?
Tev tiešām liekas ,ka šis nav budzeta variants ,jo paliek centrā un ēd centrā??
Tak paskaties kādā hotel paliek un kur ēd,aiziet vienreiz uz posh vietu un uz 2 viem panem 3 macaroons ??Protams uzsvars “atnācām uz dārgu vietu “??Nu daudz neatpaliek no Kivičiem ,kam arī Rich life ,bet naudina pietiek tikai ,lai cauri restorānām izietu ?
Jelena ar vīru vispār ir kaut ko arī apmeklējuši neskaitot to ikdienas vazāšanos ap Eifeli līdz tiltam un atpakalj?
Luvrā iekšā arī bija ,vai tikai aizgāja līdz turienei?
Eifelī augšā uzbrauca ?nope ! Triumfa Arkā var arī starp citu augšā uzkāpt ,bet ir viens bet…
Visur jāmaksā ieejas maksa un tagad vēl vienreiz pasaki ,ka tas nav budzeta brauciens !
Tik staigā garām apskates objektiem,bet iekšā nesanāk ieiet!
Un tās Dior un Chanel veikalu bildes vispār ir tāds lauku variants ,tur arī nesanāk ieiet iekšā,tik cik bildīti par pieminu uztaisīt no ārpuses!

Jā, Parīzē pati esmu bijusi, tāpēc zinu, ka nav jēgas tērēt laiku Luvrai, un ne viņa vienīgā atbrauc tikai pabildēties. Eifeļa tornim ir tikai viens mīnuss- tur redz visu, izņemot pašu Eifeli. Tāpēc vien nav uz turieni jēgas iet. Un domāju, ka viņa pati to saprot, ja mērķis bija tikai pabildēties uz viņa fona. Un tu tā saki, it kā wow, baigi dārgi. Ieejas biļete Luvrā maksā 14 eur, bet uzbraukt uz Eifeli maksā 25 eur. Tu domā, ka viņi nesagrabinātu tam naudu, ja jau sagrabināja uz biļetēm un viesnīcu? Ir cilvēki, kam tas vienkārši nav vajadzīgs, un lieta pat nav naudā.
Un, runājot par to "nebudžeta" ceļojumu es salīdzinu ar sevi. Mēs ar vīru palikām daudz pieticīgākā viesnīcā tālāk no centra, un, ieejot makarūnu kafetērijā tieši tāpat arī izgājām, jo par 3 makarūniem uzskatījām, ka nav jēgas maksāt tādu naudu. Šie cilvēki atpūšas, kā viņi grib. Bet es jau sapratu, šeit visu noliks, pilnībā jebko, ko tu dari.
Jā, un precēja viņš viņu Turcijā, un man šis variants arī labāk patiktu, nevis uz torņa fona.
20.08.2022 16:11 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
Tikko tieši vēlējos atspēkot Brendiju par ,,ne budžetu'':D:D , ieiet ,,Hermes''restorānā un izdzert tēju ar vienu makarūnu? , heh :D, tik tiešām, esmu bijusi arī es Parīze, protams ne tagad, bet pirms gadiem 10 minimums. Disneylenda kur? Visas lietas, kas prasa naudu ir atliktas. Tas būtu tas pats, ka aizbrauktu uz Cannes, ieietu krutākajā vietā, lai apēstu bulciņu ar kafiju, vai tikai kafiju :D, bet ielikt ķeksīti, ka es tur biju, reali pusaudžu domāšana pašai Jeļenai un šo komentāru autorei. Kā arī neredzēju nevienu restorāna cienīgu ēdienu vai vietu. Piekrītu meitenēm, ka Preiļi iebraukuši Parīzē vizuālajā ziņā. Jo vairāk viņa cenšas, jo lētāk sanāk. Anyway, gaidu kārtējo ieķerto ORIĢINĀLO ,,Chanelhouse''somu. Parīze tač un lukšeri :D.
20.08.2022 16:02 |
 
Reitings 3115
Reģ: 30.11.2021
SantaBarbara @ 20.08.2022 15:35

Tev ar tādu vīru gribas ,kas var tikai aizvest bildi tur uztaisīt?Man liekas labāk ir “gribēt “vīru ,kas var aizvest un apprecēt Parīzē,ja jau tas reiz sievas sapnis būt tajā kāzu kleitā pie Eifela torna ,bet nu katram savs ,citai ir labi vienkārši pēc tam aizbraukt un tur nofočēties ,Lai smuki priekš Instagram labs budzeta variants,vismaz varēja noalgot kādu fotogrāfu uztaisīt kvalitatīvas bildes,ja tās bildes pie Eifela bija sapnis un pašām kāzām naudas nebija pat ar visu to ,ka vīram ir “loti labs darbs par kuru negrib skali runāt”
Jelena visu laiku tik loti cenšas parādīt to “dārgo”dzīvesveidu ,bet realitātē viss izskatās tieši otrādi,tākā tādi lauki pilsētā!
Pat vīrs to gan jau saprot,ja reiz teica ,ka nevajag baigi gatavoties/pucēties ejot uz to Arku,drošvien kauns teikt ,ka vina pārcenšas ar to savu luxury gērbšanos un izskatās reāli cheap beigås katru reizi !
Man vislabāk patīk Jelenas komentārs ,ka Eifelis izskatās neglīts, esot prasti sarūsējuši metāli-nu gluži ,kā tavi ali express bling blingi Jelena ?
Brendija Tu Parīzē esi bijusi?
Tev tiešām liekas ,ka šis nav budzeta variants ,jo paliek centrā un ēd centrā??
Tak paskaties kādā hotel paliek un kur ēd,aiziet vienreiz uz posh vietu un uz 2 viem panem 3 macaroons ??Protams uzsvars “atnācām uz dārgu vietu “??Nu daudz neatpaliek no Kivičiem ,kam arī Rich life ,bet naudina pietiek tikai ,lai cauri restorānām izietu ?
Jelena ar vīru vispār ir kaut ko arī apmeklējuši neskaitot to ikdienas vazāšanos ap Eifeli līdz tiltam un atpakalj?
Luvrā iekšā arī bija ,vai tikai aizgāja līdz turienei?
Eifelī augšā uzbrauca ?nope ! Triumfa Arkā var arī starp citu augšā uzkāpt ,bet ir viens bet…
Visur jāmaksā ieejas maksa un tagad vēl vienreiz pasaki ,ka tas nav budzeta brauciens !
Tik staigā garām apskates objektiem,bet iekšā nesanāk ieiet!
Un tās Dior un Chanel veikalu bildes vispār ir tāds lauku variants ,tur arī nesanāk ieiet iekšā,tik cik bildīti par pieminu uztaisīt no ārpuses!

Lai uzbrauktu Eifelī, rinda jāieņem agrā rīta stundā un pat tad nav garantija, ka izdosies nopirkt biļeti. Es nestāvētu un netērētu ceļojuma stundas šādai "izklaidei".
Uz Luvru arī nestāvētu rindā. Nafig, turklāt ar mazu bērnu.
Katram jau savs, vienam svarīgi ir apmeklēt tūrisma objektus, otram noķert pilsētas garšu. Es noteikti piederu pie otrajiem.
20.08.2022 15:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!