IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Mathilde @ 02.02.2023 13:58
es nezinu, bet lielākoties tās, kuras forumos raksta par noriešanu rupjos vārdos, bet realitātē bijis- ja nepatīk, tad paklusē un tmldz stilā.
Vēl man ļooooti tracina deputāte Brante. Būs jāatsekojās, jo tas viņas nedabīgais smaids un infantīli nostādītā balss, un tā uzvedība!!! āāā..
Ja nu viņa lasa, derētu iet pie Z.Daudziņas nostādīt balsi un pie L.Ozoliņas labo manieru kursos.

Par balsi un smaidu neko nezinu, bet tā filmēšana kā viņa strādā ar zīmuli mutē, tiešām ir dīvaina. Plus man neliekas, ka viņa ir īpaši piemērota vadītājas amatā, bet tas tik tā, man skauž.
02.02.2023 14:01 |
 
Reitings 67
Reģ: 12.03.2015
Un tagad iedomājies, ja es, parasta Aiga no Baložiem būtu Virsnītes vietā? Uzņēmums tikpat cītīgi “izskatītu lietu”? Domāju, ka nez vai. Ganjau viņi to darīja tikai tāpēc, ka Virsnīte viņus pieminēja savos storijos!

Tieši tā. Un labi, ka Virsnīte parādīja savos storijos, tieši publiskām personām arī jāiesaistās un jāpaceļ sabiedrībai būtiskas tēmas, lai to vispār kāds sadzird!
02.02.2023 14:00 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu tie ir tikai minējumi, ko un kā dara uzņēmums. Domāju, ja tādas Aigas no Baložiem būtu kādas trīs, noteikti vērstu uzmanību. Taču, ja šīs Aigas izlasītu forumā, ka nav ko sūdzēties, tad līdz uzņēmumam tas nemaz nenonāktu. Tā kā Virsnīte noteikti arī mudina par šādām situācijām neklusēt.
02.02.2023 13:58 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
es nezinu, bet lielākoties tās, kuras forumos raksta par noriešanu rupjos vārdos, bet realitātē bijis- ja nepatīk, tad paklusē un tmldz stilā.
Vēl man ļooooti tracina deputāte Brante. Būs jāatsekojās, jo tas viņas nedabīgais smaids un infantīli nostādītā balss, un tā uzvedība!!! āāā..
Ja nu viņa lasa, derētu iet pie Z.Daudziņas nostādīt balsi un pie L.Ozoliņas labo manieru kursos.
02.02.2023 13:58 |
 
Reitings 1745
Reģ: 04.01.2022
Hunny26 @ 02.02.2023 13:51
Ar darba vietu sakars vislielākais, rupjā sieviete brauca ar uzņēmuma auto ar logotipiem, tātad tobrīd skaitījās šī uzņēmuma pārstāve, firmas seja, tā teikt. Protams, ka viņa nedarīja uzņēmumam godu. Virsnīte jau saka, ka katrai rīcībai ir sekas, to arī vēlējusies parādīt. Ja kāds rupeklis no šī mācīsies un turpmāk piedomās, ka var iestāties kaut vai šādas sekas, un tas liks savaldīties un ar to nesāpināt kādu citu, tad tas vien jau būs labāk nekā nekas.

Un tagad iedomājies, ja es, parasta Aiga no Baložiem būtu Virsnītes vietā? Uzņēmums tikpat cītīgi “izskatītu lietu”? Domāju, ka nez vai. Ganjau viņi to darīja tikai tāpēc, ka Virsnīte viņus pieminēja savos storijos!
02.02.2023 13:55 |
 
Reitings 67
Reģ: 12.03.2015
Ar darba vietu sakars vislielākais, rupjā sieviete brauca ar uzņēmuma auto ar logotipiem, tātad tobrīd skaitījās šī uzņēmuma pārstāve, firmas seja, tā teikt. Protams, ka viņa nedarīja uzņēmumam godu. Virsnīte jau saka, ka katrai rīcībai ir sekas, to arī vēlējusies parādīt. Ja kāds rupeklis no šī mācīsies un turpmāk piedomās, ka var iestāties kaut vai šādas sekas, un tas liks savaldīties un ar to nesāpināt kādu citu, tad tas vien jau būs labāk nekā nekas.
02.02.2023 13:51 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
Diskusijas iespaidā paskatījos Leganti. Man liekas ka viņa izskatās ļoti ok, nemaz nezināju ka jau ir 45, lai gan tas nav nekāds vecums vel. Protams ir kkādas grumbiņas utt, bet no viņas tāpat nāk tāds jauneklīgs vaibs.
02.02.2023 13:48 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Izteiks rājienu vai piezīmi tai sievietei un nākamreiz viņa padomās pirms kādu par suku saukt. Plus darba devējs uzklausīs arī viņas paskaidrojumus, nevis balstīsies uz Virsnītes sūdzību. Bet, ja klusētu un paciestu, tad viņa tā varētu visu laiku uzvesties, jo nekas taču par to nebūs.
02.02.2023 13:42 |
 
Reitings 1201
Reģ: 06.10.2022
Zinot CL, viņi ņem vērā šādas sūdzības.
02.02.2023 13:38 |
 
Reitings 1745
Reģ: 04.01.2022
Maija5555 @ 02.02.2023 13:19
nu neliek Tev taa Beitika mieru, neliek ??

Bet es tavā vietā, “Maija”, mazliet savaldītos braukt man augumā katru reizi, kā pieminu Beitiku ;)
Gan tev, gan Beitikai 2022.gada jūlijā nobeidzās kaķenes. Sakritība? Iespējams, Maija :)
Nu un vēl visādi tādi neuzkrītoši sīkumiņi…
02.02.2023 13:37 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Ainulai @ 02.02.2023 13:16

Es būtu Virsnītes pusē, ja viņa izstāstītu situāciju, bet nepieminētu vārdā to uzņēmumu un neteiktu, ka rakstīs uzņēmumam sūdzību! Tas bija ļoti augstprātīgi. Situācija ar frizētavu ir cita, jo šis incidents nenotika uzņēmuma telpās. Es Centrālās Laboratorijas vietā prasītu no viņas atlīdzību par kaitējumu reputācijai.

Ar šādu prasību Centrālā Laboratorija zaudētu, jo, pirmkārt, viņa nepauda aizskarošas ziņas par uzņēmumu, bet par tās darbinieci, otrkārt, paustās ziņas nebija nepatiesas un ar mērķi kaitēt uzņēmumam. Plus Virsnīte ir publiska persona, nav tā, ka viņa ne ar ko nedalās un pēkšņi izdomājusi taisīt melno PR uzņēmumam.
02.02.2023 13:36 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Scandinavian @ 02.02.2023 10:50
Šī situācija ar Virsnīti man atgādina ko no Ērkšķu šova. Tur arī bija viena intelektuāle, kas ar vārdiem un apsaukāšanos izprovocēja, lai viņai iesit. Pēc tam no tā mazā “pļek” sitiena tā bija cietusi, ka nu tikai. Ja nebūtu nofilmēta situācija, kas notika pirms, upurim varētu arī ticēt, ka varmāka vienkārši ņēma un sita.
Šādas sievietes kā Virsnīte netiek galā ar savu dzīvi, staigā pie terapeitiem, studē psiholoģiju, lai ārstētu sevi un manipulētu ar citiem.

Nopietni? Vai mēs varam sist katram, kas pasaka kaut ko, kas mums nepatīk?
02.02.2023 13:33 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Ainulai @ 02.02.2023 13:16

Es būtu Virsnītes pusē, ja viņa izstāstītu situāciju, bet nepieminētu vārdā to uzņēmumu un neteiktu, ka rakstīs uzņēmumam sūdzību! Tas bija ļoti augstprātīgi. Situācija ar frizētavu ir cita, jo šis incidents nenotika uzņēmuma telpās. Es Centrālās Laboratorijas vietā prasītu no viņas atlīdzību par kaitējumu reputācijai.

No vienas puses piekrītu, ka ir stulbi rakstīt šajā situācijā rakstīt darba devējam, jo nekas tāds jau it kā nenotika, parasts kašķis. Tomēr, ja tu brauc ar trafarētu darba auto, tev jārēķinās, ka tu reprezentē uzņēmumu un jāpiedomā pie tā, kā uzvedies. Es teiktu, ka šajā gadījumā tā darbiniece ir kaitējusi uzņēmuma reputācijai. Again - nezinu, kā tur īsti bija, vados tikai pēc storijos stāstītā.
02.02.2023 13:28 |
 
Reitings 1745
Reģ: 04.01.2022
Maija5555 @ 02.02.2023 13:19
nu neliek Tev taa Beitika mieru, neliek ??

Nu muns katrai te ir savi “īpašie favorīti”, vai ne tā?
Man tā ir Beitika 😂 Vai te drīkst tikai Karadžanu un Jelinsku apzelēt?
02.02.2023 13:22 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
Nu ko jūs te pārspīlējat. Ja nu tā rupjā sieviete nebūtu sēdējusi CL auto, bet gan savā privātajā? Kam tad Virsnīte skrietu sūdzēties? Šitās rupekles nesaprot tādu ņerkstēšanu, tur ir jādod pretī tādā pašā stilā, sūdzèšanās internetā pasauli labāku nepadarīs. Cilvēki ir dažādi, redz ka citas komentāros raksta, ka Kristīne ārpus IG nemaz baigais jaukumiņš nav. Par pieklājību atceras tikai internetā. Tāpat neviens nezin kādā tonī pati Kristīne to sarunu uzsāka un ko tieši teica, tā ir vienas puses interpretācija.
02.02.2023 13:21 |
 
Reitings 4709
Reģ: 20.08.2021
Ainulai @ 02.02.2023 13:16

Es būtu Virsnītes pusē, ja viņa izstāstītu situāciju, bet nepieminētu vārdā to uzņēmumu un neteiktu, ka rakstīs uzņēmumam sūdzību! Tas bija ļoti augstprātīgi. Situācija ar frizētavu ir cita, jo šis incidents nenotika uzņēmuma telpās. Es Centrālās Laboratorijas vietā prasītu no viņas atlīdzību par kaitējumu reputācijai.

Es pilnībā atbalstītu Virsniti, ja viņa pievienotu mazāk savas personīgās emocijas, mes visi esam tikai cilvēki! Varēja izstāstīt situāciju ka tādu, ka ir bijis tā un tā, ko darīt un kā rīkoties!
Bet tā publiski pateikt, ziņoju darba devējam, tagad būs administratīvā lieta! Kada ir stāsta morāle? Iet sūdzēties?
02.02.2023 13:21 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
isanalapsa @ 02.02.2023 13:06
Ja kāda influencere publiski kādam kaut ko rupju pateiktu, jūs būtu pirmās, kuras šeit skrietu bļaut kādu sliktu piemēru rāda! Nožēlojami , jau atkal esmu vīlusies, cik naidpilna ir mūsu sabiedrība, ka tik kādu pasūtīt pēc iespējas rupjāk un vēl ar to lielīties, ka cita pasūtītu vēl rupjāk! Bravo! Līdz tam esam šeit nonākušas. Nesekoju viņas ikdienas gaitām, apskatījos tikai storijus un nesapratu, kādēļ viņa tiek pataisīta par vainīgo,jo viņa palūdza, lai nenobloķē izbrauktuvi. Ja izsauktu policiju, kura sakārtotu šo jautājumu, tā būtu bijis maigāk? Sanāk, ka nedrīkst vairs pieiet pie cilvēkiem un palūgt atbrīvot ceļu, jebšu pārbraukt tā, lai pašas īpašnieces auto neviens nesaskādētu?Tas dod tiesības būt garīgi nelīdzsvarotam un sākt otram ar vārdiem klupt krāgā?

vienkārši, ja tu esi influenceris vai kaut cik atpazīstama persona, viss, ko tu dari, ir slikti. 😄 man pašai arī besī liela daļa influenceru, un piekrītu, ka daļai (it īpaši tiem, kam lielāks sekotāju skaits) ir sakāpis galvā un vairs netver lauku, bet citreiz man rodas tāda sajūta, ka piekasās pie katra sīkuma un pārāk agresīvi nosoda katru mazāko kustību. Bet nu tāds diemžēl ir internets.
Šis gan nav tikai saistībā ar influenceriem, mūsu sabiedrībā tiešām problēmas ar empātiju, emociju regulāciju un agresivitāti. Arī citreiz palasot komentārus, piemēram, facebook zem postiem par avārijām vai citām nelaimēm, bieži vien tiek vainoti upuri un rakstītas visādas negācijas.
02.02.2023 13:20 |
 
Reitings 7706
Reģ: 05.09.2022
Ainulai @ 02.02.2023 12:03

Tāpēc ka citu vienkārši nav ? Ja man jāizvēlas starp Didru, Beitiku un Virsnīti, es balsoju par pēdējo.
nu neliek Tev taa Beitika mieru, neliek 😉😃
02.02.2023 13:19 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Jaa nevajag lamaties un sutit visus d.. bet tad izrunajies ar to daamu dzive,noskaidro ka sauc un satiecieties pec kada laika divata un pasaki nununu ka taa nevajag sabiedriba rikoties. Glab pasauli pati nevis velc ieksa darba deveju un tagad visu izliec instagram.
Nebija laba reakcija no sievietes- nav saubu, bet tas ka to virnite pagriez ir tragiski. Instagrama nerisina konfliktus. Butu atrisinajusi to sava burbuli un pec menesa uzfolmejusi reel kaa izglabusi nelaomigu sievieti no emocianalas bedres😀😀😀
02.02.2023 13:18 |
 
Reitings 1745
Reģ: 04.01.2022
McSara @ 02.02.2023 12:49

Saprotu, ka var pacelt tēmu: emocionālā vardarbība, bet vai tiešām daudzos storijos jaiztirzā šis gadījums un risinājums- iet sūdzēties pie darba devēja?? Sākumā viņa pat paspejusi arī to kompāniju iebāzt storijos, tad jau neaizdomājās, ka darba vietai ne vienmēr ir ar to sakara. Ok, labi, trafareta mašīna, bet uzzvani un izrunā to lietu. Virsnitei nez labāk palika, ka savu caureju publicēja?!
Saprotu, ir bijusi nelaga situācija, bet tagad tas ir stāsts ar vienu pusi, paņemt un apliet otru ar samazgām mūsdienās ir tik vienkārši!

Es būtu Virsnītes pusē, ja viņa izstāstītu situāciju, bet nepieminētu vārdā to uzņēmumu un neteiktu, ka rakstīs uzņēmumam sūdzību! Tas bija ļoti augstprātīgi. Situācija ar frizētavu ir cita, jo šis incidents nenotika uzņēmuma telpās. Es Centrālās Laboratorijas vietā prasītu no viņas atlīdzību par kaitējumu reputācijai.
02.02.2023 13:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits