IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Mežakaķis @ 09.03.2021 18:16
200 sekotāju viņai IG. Ja būtu visi, kas pāri gājuši, būtu visi 2000?
skaidrs 🤣
09.03.2021 18:24 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
"Fake it till you make it" is an English aphorism which suggests that by imitating confidence, competence, and an optimistic mindset, a person can realize those qualities in their real life and achieve the results they seek.
Par lūsēnu rrr 🦁
09.03.2021 18:30 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Bet jūs varat iedomāties, cik dziļi vientuļa, nelaimīga un ar kādiem albatrosiem galvā viņa ir? Ja šādi jāuzvedās - jāuzdod pašai sev jautājumi.
09.03.2021 18:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Mežakaķis @ 09.03.2021 18:12
Paskatījos to viņas IG profilu. Bļin... Wtf? Kuru vēl tā apsveica kā mani? Protams, seko no cita lietotāja atbilde-mani. Un tad Lūsei jautājums-Tev ar bij puķes un kartiņa?... Nu nopietni? Kas tā par huiņu? Tipa Elīna unikums. Vienīgo sveic. Ko īsti viņa pīpē?

Grūti dzīvot bez somiņas? 😂😂 Koaaaaaa?? 😂😂😂
Tā ar ko izvērtusies diskusija, ir viņas vedējmāte laikam, kāzu bildēs visur figurē.
09.03.2021 18:35 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ibmetīns @ 09.03.2021 18:30
Bet jūs varat iedomāties, cik dziļi vientuļa, nelaimīga un ar kādiem albatrosiem galvā viņa ir? Ja šādi jāuzvedās - jāuzdod pašai sev jautājumi.

Sasmējos par albatrosiem 😂😂😂😂
09.03.2021 18:36 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
09.03.2021 18:46 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.02.2021
Man šķiet, pēc pēdējās reizes šeit bija klusums no viņas. Neko arī neviena nezinātu, neskatītos, ja kāda atkal nepacēla gaismā. Un atkal pāris lapas par viņu. Priekš kam vispār sākt runāt par kaut kādu Elīnu? Šoreiz kāda no forumniecēm sāka. Lai tak rāda tos lakstus savā ig.
09.03.2021 18:50 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Es sāku par viņu runāt,bet nezināju,ka nedrīkst 😨
Mans izbrīns bija pārāk liels,lai nosēdētu klusu 😁
09.03.2021 19:16 |
 
Reitings 212
Reģ: 02.09.2020
Mežakaķis @ 09.03.2021 18:12
Paskatījos to viņas IG profilu. Bļin... Wtf? Kuru vēl tā apsveica kā mani? Protams, seko no cita lietotāja atbilde-mani. Un tad Lūsei jautājums-Tev ar bij puķes un kartiņa?... Nu nopietni? Kas tā par huiņu? Tipa Elīna unikums. Vienīgo sveic. Ko īsti viņa pīpē?

Vnk dzer jau 14 gadiem un dražas apkārt jau tad ar veciem krievu večiem. Smadzenes nav attīstītas ko tu gribi. 😁
09.03.2021 19:19 |
 
Reitings 8079
Reģ: 16.02.2021
Man arī īsti nav saprotams, kāpēc to Elīnu šeit vispār piemin, laikam viņa pati sevi šeit iefiltrēja nemanāmi un tad visas pa retam uzmet viņas profilam aci. Bet nu nav viņa bagāta, vienreiz apskatījos, tie ir tādi diez gan padumji cilvēciņi, kuri dzīvo no kredītiem. Visi māk paņemt kredītus dzīvokļiem un mašīnai, tas nav nekas ekstra mūsdienās, vajag tikai pirmo iemaksu, kuru var sakrāt, ja uz to iet, gana ātri. Viņa no turīgiem cilvēkiem stipri atšķiras, viss liekas tāds indīgs un sekls, fu. Patiesi turīgi cilvēki, kuri strādā interesantus darbus, izskatās pavisam citādi, viņu mājokļiem ir gaumīgi interjeri, gaumīgs apģērbs, interesantas izklaides un hobiji, šeit vienkārši cilvēki dzenas pēc prastām lietām un ir tukši iekšpusē. Ļooooooti nesimpātiski. Citi cilvēki bez dzīvokļiem un tādām mašīnām dzīvo daudz labāk, manuprāt, un ar labāk es domāju saturīgāk. Fuj. Lūdzu nepagodiniet vairs viņu ar savu uzmanību. Viņa ir vienkārši Wannabe visās nozīmēs, ar tādu būtu nepatīkami sarunāties.
09.03.2021 20:12 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Bet ir cilvēki, kas ar viņu spiesti sarunāties. Draugi viņai ir vispār? Kā ar ģimeni? Tur visi tādi? Ja reiz būtu normāli, tad sen to skuķēnu būtu aizveduši ārstēties. Pati jau tik pie triperārstiem staigā, bet par savu galvu, ka tā jāārstē, nepadomā un citi nepasaka😬 un kā ar kolēģiem? Tie ar spiesti to visu redzēt un dzirdēt.
09.03.2021 20:20 |
 
Reitings 1015
Reģ: 06.01.2020
Meitenes , nav veeeerccccc runāt par to pokomenu. Šī sēž un priecājos noteikti,ka viņai uzmanību velta. Prasta lauku pāķene, nezinu kādēļ pa laikam vispār tiek pieminēta.
09.03.2021 20:37 |
 
Reitings 8079
Reģ: 16.02.2021
Uz viņu paskatoties var redzēt, ka abi ar vīru vakaros iekapā vai arī kož viena pati un skatās vienus un tos pašus 3 seriālus uz riņķi, māk pagatavot 3 ēdienus, augstskolai nav tuvumā bijusi, darba nav, gaumes izjūtas nav, interešu nav. Nu nevaru es tādu sievieti iedomāties sēžam stilīgā restorānā gaumīgi ģērbušos un tik pat gaumīgi ģērbtām draudzenēm, vedot interesantas un sirsnīgas sarunas, nevaru iedomāties, ka tāda lasa grāmatas, klausās iedvesmojošas intervijas, nelasa nekādus rakstus, nekādu informāciju savu zināšanu papildināšanai nemeklē, neizskatās, ka darītu jebko no tā, cilvēkiem taču parasti var just, ja nāk kaut kāda dzīves gudrība un pieredze no viņiem ārā, visi cilvēki taču paralēli darbam dara jebko - audzina bērnus, lasa, pievēršas hobijiem, izmēģina jaunas lietas. viņa neko nedara. tāds vismaz bija mans pirmais un vienīgais iespaids, atvainojos, ja kļūdos. Līdz ar to viņa ir vienkārši ir stulba. viss :D
09.03.2021 20:40 |
 
Reitings 8079
Reģ: 16.02.2021
Nedomāju, ka mūsdienās vēl ir jāpriecājas par pievērstu uzmanību. Tas pats arī ar tādu Elīnu Didrihsoni. Nu var visas šīs aprunātās sievietes teikt un priecāties, ka redz viņām pievērš uzmanību, jo skauž. Nu neskauž. Dienas beigās lielāki skatījumi ir heita, izsmiekla vadīti. Skarbi, bet patiesība. Tad kāds ir tas ieguvums? Nu nekāds, jēgas no tā, ka par viņām runā, nav nekādas. Tas ir aizvēsturisks uzskats un Pinterest stila apgaroti Quotes - "ja Tevi aprunā, Tu visu dari pareizi; ja par Tevi runā aiz muguras, Tu esi priekšā" utt. Nu muļķības, nav tā vairs. Mūsdienās popularitāte var būt arī slikta popularitāte un cirks citiem par prieku. :D nezinu, ar ko tur lepoties. :D
09.03.2021 20:44 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
Labāk pastāstiet man, kas ir Gailedalija? Kādreiz draudzējās ar Madaru Kiviču. Ar ko viņa nodarbojās? Pēdējā laikā izskatās, ka filmējās lētos porņukos 😁
09.03.2021 20:47 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
Es gan neticu Meganai par karaļnamu.
Kāda jautāja par Rebeku Kohu. Viņa bija publicējusi storiju, ka ir izveidojusi jaunu privātu profilu, bet apstiprinās tikai zināmos vai kaut kā tā.
09.03.2021 21:01 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
Es biju šokā par Marijas Vucēnas vecumu. Es viņu pirms šīs diskusijas nemaz nezināju, tad piesekoju, visu laiku domāju, ka viņai ir 33-35 gadi. Un tad viņa vienā storijā pasaka savu vecumu - viņai ir 27. Es esmu nedaudz vecāka par viņu un izskatos daudz jaunāka.. godīgi, nesaprotu, kāpēc, piemēram, par Elīnu Didrihsoni vai citām meitenēm forumā izsakās, ka viņas izskatās vecas, bet par Vucēnu tādas runas vēl nav bijušas. Viņa it kā nav veikusi uzlabojumus (vismaz pamanāmus), bet viņa izskatās vecāka par saviem gadiem. Diez ko neveicina pirkt NL. :D Turklāt pēc tam papētīju viņas profilu un uzzināju, ka viņa notievēja nevis NL dēļ, bet tāpēc, ka sakārtoja savu mēnešreižu ciklu un hormonus.
09.03.2021 21:05 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
Lūses atbilde par Jeļenu.. Lūse tikai parāda to, ka ir pretīgs cilvēks. Savas negatīvās domas par kādu citu var paturēt pie sevis. Jo īpaši, ka Jeļena ir īpašā stāvoklī tagad. Lūses situācijai piestāv teiciens - ko sēsi, to pļausi. Negatīvisms pār viņu līs un līst tāpēc, ka pati pauž negācijas pret citiem. Iepriekš teica, ka ir mainījusies utt. Nav gan!
09.03.2021 21:12 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Mercury6 @ 09.03.2021 20:44
Nedomāju, ka mūsdienās vēl ir jāpriecājas par pievērstu uzmanību. Tas pats arī ar tādu Elīnu Didrihsoni. Nu var visas šīs aprunātās sievietes teikt un priecāties, ka redz viņām pievērš uzmanību, jo skauž. Nu neskauž. Dienas beigās lielāki skatījumi ir heita, izsmiekla vadīti. Skarbi, bet patiesība. Tad kāds ir tas ieguvums? Nu nekāds, jēgas no tā, ka par viņām runā, nav nekādas. Tas ir aizvēsturisks uzskats un Pinterest stila apgaroti Quotes - "ja Tevi aprunā, Tu visu dari pareizi; ja par Tevi runā aiz muguras, Tu esi priekšā" utt. Nu muļķības, nav tā vairs. Mūsdienās popularitāte var būt arī slikta popularitāte un cirks citiem par prieku. :D nezinu, ar ko tur lepoties. :D

Daļa taisnības tajā skaušanā ir, bet cik liela nemāku teikt, to katrs pats vien zin. Un vispār lai nebūtu skaļi jābļauj ka visiem skauž konkrētas personības dzīvesstils, tad tas arī jātur pie sevis. Pazīstu cilvēkus, kam tiešām ir labi biznesi, kas atļaujas pirkt māju pus miljona vērtībā Turcijā, kam pieder neskaitāmi un skaitāmi nekustamie īpašumi, bet ikdienā viņi staigā pilnīgi parastās drēbēs un nekad nepateiktu ka tas ir biznesa īpašnieks. Tas ir mindsets, kādā viņi vienkārši dzīvo. Un tur arī ir tā lielā atšķirība. Ir cilvēki kas ir turīgi paši sev, un tad ir cilvēki kas ir turīgi (vai vismaz mēģina šādu iespaidu radīt) citu acīs. Tā bagātība nav viņiem bet tiem, kas viņu dzīvi iztirzā, tikkai tāpēc, lai iegūtu kaut kādu autoritāti citu acīs. Manuprāt veltīgi izniekots laiks.
09.03.2021 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 884
Reģ: 09.06.2012
GoodForYou2 @ 09.03.2021 21:05
Es biju šokā par Marijas Vucēnas vecumu. Es viņu pirms šīs diskusijas nemaz nezināju, tad piesekoju, visu laiku domāju, ka viņai ir 33-35 gadi. Un tad viņa vienā storijā pasaka savu vecumu - viņai ir 27. Es esmu nedaudz vecāka par viņu un izskatos daudz jaunāka.. godīgi, nesaprotu, kāpēc, piemēram, par Elīnu Didrihsoni vai citām meitenēm forumā izsakās, ka viņas izskatās vecas, bet par Vucēnu tādas runas vēl nav bijušas. Viņa it kā nav veikusi uzlabojumus (vismaz pamanāmus), bet viņa izskatās vecāka par saviem gadiem. Diez ko neveicina pirkt NL. :D Turklāt pēc tam papētīju viņas profilu un uzzināju, ka viņa notievēja nevis NL dēļ, bet tāpēc, ka sakārtoja savu mēnešreižu ciklu un hormonus.
Kooooo? 27 gadi? Es arī domāju, ka 35 stabili 🤣
09.03.2021 22:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits