IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2338
Reģ: 11.10.2022
vispar tie zurnalisti ta sacer tos rakstus,reali man liekas,pusi piefantaze.Tiko izleca raksts,ka Gundega Skudrina izgausi tauas ar jaunu virieti.Tas virietis tak vinas kolegis un vina beizi ar viniem kaut kur iet un visu ko dara.Es vinai sekoju un storijos to visu var redzet.
03.10.2024 12:08 |
 
Reitings 101
Reģ: 31.10.2022
Te pirmīt bija par Dvinsku. Nu kurā vietā viņa ir aizdomīga un atkal stāvoklī? Cik Trīnei mēnešu? Pilnīgi dabiski, ka viņas ķermenis vēl nav atguvis plakanā punča stāvokli un varbūt vispār jau neatgūs, jo tas ir 3. bērniņš. Jūs te brīžiem pārlieku piesienaties pie punču vizuālā, lai gan tam nav nekāda pamata. :)
03.10.2024 12:08 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.09.2024
Mashka Kakashka @ 03.10.2024 10:49

Muļķības. Viņa agrāk bija normālas miesasbūves. Tad sāka badoties un nonāca līdz šim skeletam. Viņai būtu jāsakārto savs psiholoģiskais stāvoklis attiecībā uz ēšanu. Tas, ka viņa parāda ēdienu un saldumu bildes, nenozīmē, ka viņa to visu tiešām apēd.
https://spoki.lv/foto-izlases/Latvijas-Barbija/689631/8

+
https://www.tv3.lv/raidijumi/lauku-seta/jauna-sovu-zvaigzne-lauku-setasatlase-spozi-uzmirdz-barbija-jelena/
2017. gads
Man Jeļena patīk, neesmu heitere, bet neizdomājiet, ka viņa ēd visu un nepieņemas svarā.
03.10.2024 12:39 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.09.2024
https://www.tv3.lv/izklaide/slavenibas/pasmaju-slavenibas/viss-klust-vienaldzigs-nav-nekadu-emociju-sovu-zvaigzne-jelena-karadzana-par-esanas-traucejumiem/
Didrihsone arī stāsta, ka senāk bija ēšanas traucējumi, bet vairs nē. Abām joprojām ir.
Citēju Jeļenu:
"Pat ēdiena pagaršošana rada vēlmi izskalot muti, jo liekas, ka kalorijas iekļūst organismā."
Šādus traucējumus ārstē psihiatra un psihoterapeita kabinetā. Pats no sevis nepāriet.
03.10.2024 12:52 |
 
Reitings 282
Reģ: 31.10.2019
Sunlight @ 03.10.2024 12:00

Es tiešām apbrīnoju - KĀ tev var būt tāda apsēstība ar vienu cilvēku gadiem? Man pat gribētos uzzināt - kad jūsu ceļi dzīvē ir krustojušies un ko jūs viena otrai esat nodarījušas?
Drīzāk Tu un vēl kādi 3 max cilvēki un Tu esi ex Lūsei piesējusies un visur saskati viņu, liels bija mans brīnums ieraudzīt adekvātu sievieti zem viņas profila. Pēc šeit lasītā es sagaidīju klaunu, kurš dzērumā filmējas lamājas un uz galvas sintētiska parūka, liels ir mans pārsteigums redzot pavisam pretēju, skaidrs kā diena dik ļoti Elīnai besī Jeļena ( kāpēc nezinu) šeit besī jau no skolas, vpk laikiem Elīna un šeit viņu mēģinās apdirst mūžīgi mūžos, lai kā viņa tur neizskatītos, ar kādu to savu mašīnu nebrauktu un kur vien viņa nedzīvotu :D , šeit Tev pašai jāatbild, kāpēc visur velc paralēles ar šo meiteni un kā ,, piedēkli'' starpini visur priekšā un pakaļā :D āmens.
03.10.2024 14:14 |
 
Reitings 8
Reģ: 09.01.2023
Ingamai @ 02.10.2024 23:36
Runājot par Lauru Mihelsoni, tikko papētīju, ka kopā ir no 2015.gada, līdz ar to jau gandrīz 10 gadus ir attiecībās. Domājams, ja viņa būtu tiešām tik briesmīgs cilvēks kā jūs te rakstat, tad pa šiem gadiem Māris to noteikti būtu sapratis un pasūtījis, kur nu vēl precējis un radījis bērnu. Kā arī tas, ka šajā forumā ir bijuši dažādi stāsti, kas ir rakstīti par man pazīstamiem cilvēkiem un ir pilnībā izrauti no zila gaisa, līdz ar to māc šaubas arī par šo “universitātes draudzeņu” rakstīto, pagaidām izskatās pēc tīras skaudības, ja 10 gadus vēlāk 100 reizes jāraksta cik viņa ir slikta. Jā, varbūt patika ļoti viņš, nedaudz aizgāja galējībās, bet jaunībā tā var gadīties, paskataties uz Hailey Bieber, cik ilgi to nabaga Bīberu stalkoja, bet tagad laimīgi un viss forši. ?
P.S. Jā, pēcdzemdību depresija ir īsta un pavisam nopietna lieta.

Saprotu, ka tu vinu nepazisti un esi redzejusi tikai instagrama, tadel tev ir tads priekstats par vinu radies.
Sim forumam ir divaina iezime, jo tiklidz pasaki kaut ko ne tik pozitivu par cilveku ta doma, ka skauž un grib nocopēt vīru😀😀😀
Lauras sakarā gribu pateikt to, ka jabkurš kurš viņu kaut nedaudz pazīst zina viņas patieso seju un tā nebūt nav tāda kādu dažas te cenšas ieskaidrot.
Kaut piemers, toreiz kad ligavam.lv vai precos.lv vinu bija nosaukušas par Līgu, taču visa redakcija saņēma draudu epastus, par to kā vispār prāta vētras mūziķim var tadu kludu pielaut😀 vai kaa Kalvee kafiju pērk savam viram no praataa veetras 😀 ta sieviete katra publiska vieta, vai jebkuras slavenibas posta norada kas ir vinas virs.
03.10.2024 14:45 |
 
Reitings 1351
Reģ: 30.05.2024
Murka236 @ 03.10.2024 14:14
Drīzāk Tu un vēl kādi 3 max cilvēki un Tu esi ex Lūsei piesējusies un visur saskati viņu, liels bija mans brīnums ieraudzīt adekvātu sievieti zem viņas profila. Pēc šeit lasītā es sagaidīju klaunu, kurš dzērumā filmējas lamājas un uz galvas sintētiska parūka, liels ir mans pārsteigums redzot pavisam pretēju, skaidrs kā diena dik ļoti Elīnai besī Jeļena ( kāpēc nezinu) šeit besī jau no skolas, vpk laikiem Elīna un šeit viņu mēģinās apdirst mūžīgi mūžos, lai kā viņa tur neizskatītos, ar kādu to savu mašīnu nebrauktu un kur vien viņa nedzīvotu :D , šeit Tev pašai jāatbild, kāpēc visur velc paralēles ar šo meiteni un kā ,, piedēkli'' starpini visur priekšā un pakaļā :D āmens.

Es nenāku šeit par viņu runāt no zila gaisa, es atbildu uz viņas komentāriem.
Savukārt Jeļenas profils tiek pastāvīgi stalkots un iztirzāts te - vairākās diskusijās vienlaikus. Jūti atšķirību? :)
03.10.2024 15:33 |
 
Reitings 1351
Reģ: 30.05.2024
Murka, bet tu, zaķēn, esi tik liela Elīnas fane, ka tev pat nika beigās tādi paši cipari kā Karlašovai agrāk Instagramā 😘 Nu besties, nu. Vai arī - drīzāk - Elīnas katram putniņam galvā ir pa savam dieviešu profilam ❤️
03.10.2024 15:41 |
 
Reitings 598
Reģ: 04.09.2024
Mashka Kakashka @ 03.10.2024 10:49

Muļķības. Viņa agrāk bija normālas miesasbūves. Tad sāka badoties un nonāca līdz šim skeletam. Viņai būtu jāsakārto savs psiholoģiskais stāvoklis attiecībā uz ēšanu. Tas, ka viņa parāda ēdienu un saldumu bildes, nenozīmē, ka viņa to visu tiešām apēd.
https://spoki.lv/foto-izlases/Latvijas-Barbija/689631/8

Te tā kā skaitās viņa resna vai ko tu ar šo gribēji parādīt? Tievāka par vairumu daiļdirsēju šeit. 😁
Viņai tomēr ir arī bērns piedzimis pa šo laiku....pēc tā arī daudz kas mainās sievietes organismā. Ne visas izplūst.
Es nesaku, ka ķermenis ir vesellīgs, nav...ir ļoti tievs un ķermeņa svars ir ar neveselīgu ķmi, labi tas nav, bet nu nav viņa nekāda 1.80 dilda, kas var mierīgi svērt 100kg.
Arī šajās bildēs viņa ir tieva. Seja, tas ir cits stāsts.
03.10.2024 16:08 |
 
Reitings 1003
Reģ: 15.09.2023
Pūce Pūcīgā @ 03.10.2024 16:08

Te tā kā skaitās viņa resna vai ko tu ar šo gribēji parādīt? Tievāka par vairumu daiļdirsēju šeit. ?
Viņai tomēr ir arī bērns piedzimis pa šo laiku....pēc tā arī daudz kas mainās sievietes organismā. Ne visas izplūst.
Es nesaku, ka ķermenis ir vesellīgs, nav...ir ļoti tievs un ķermeņa svars ir ar neveselīgu ķmi, labi tas nav, bet nu nav viņa nekāda 1.80 dilda, kas var mierīgi svērt 100kg.
Arī šajās bildēs viņa ir tieva. Seja, tas ir cits stāsts.

Tu apgalvoji, ka viņa ir sīciņa pēc būtības, ka daba nav paredzējusi viņai lielākas masas un formas. Es nesaku, ka spoku bildēs viņa ir resna, bet apgāžu tavus apgalvojumus, ka viņa ir sīciņa pēc būtības kāda ir tagad. Viņai ir bijusi normāla miesasbūve. Viņai ir problēmas galvā ar ēšanu, tas arī viss.
03.10.2024 16:26 |
 
Reitings 106
Reģ: 31.10.2022
Kā jums patīk Mames receptes? Gribēju uzslavēt, jo cik sekoju līdzi, vienmēr piedāvā labus variantus, gan vienkārši, gan arī ar odziņu. Nav no sērijas, kad ledusskapī nekā nav, ņemam lasi... ;)
03.10.2024 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 3401
Reģ: 25.05.2009
glorijastasta @ 03.10.2024 14:45

Saprotu, ka tu vinu nepazisti un esi redzejusi tikai instagrama, tadel tev ir tads priekstats par vinu radies.
Sim forumam ir divaina iezime, jo tiklidz pasaki kaut ko ne tik pozitivu par cilveku ta doma, ka skauž un grib nocopēt vīru???
Lauras sakarā gribu pateikt to, ka jabkurš kurš viņu kaut nedaudz pazīst zina viņas patieso seju un tā nebūt nav tāda kādu dažas te cenšas ieskaidrot.
Kaut piemers, toreiz kad ligavam.lv vai precos.lv vinu bija nosaukušas par Līgu, taču visa redakcija saņēma draudu epastus, par to kā vispār prāta vētras mūziķim var tadu kludu pielaut? vai kaa Kalvee kafiju pērk savam viram no praataa veetras ? ta sieviete katra publiska vieta, vai jebkuras slavenibas posta norada kas ir vinas virs.

Sorry not sorry, bet ja arī manu vārdu uzrakstītu pat ne nepareizi, bet pilnīgi aizvietotu ar citu vārdu publiskā mēdijā, īpaši attiecībā uz gaidāmajām kāzām, tad es arī nebūtu sajūsmā, neatkarīgi vai mans vīrs ir no PV vai nav un redakcija noteikti saņemtu arī komentārus no manis.
Bet nu te dažām foruma lietotājām ir interesanta loģika- tie kas Lauru kaut nedaudz pazīst, tie zin viņas patieso seju, bet redz vīrs, ar ko viņa ir kopā jau 10mit gadus un ar ko ir kopīgs bērns, tas laikam to savu sievu nepazīst, ja neredz viņas patieso seju un ir joprojām ar viņu kopā. 😁
03.10.2024 19:48 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.01.2022
glorijastasta @ 03.10.2024 14:45

Saprotu, ka tu vinu nepazisti un esi redzejusi tikai instagrama, tadel tev ir tads priekstats par vinu radies.
Sim forumam ir divaina iezime, jo tiklidz pasaki kaut ko ne tik pozitivu par cilveku ta doma, ka skauž un grib nocopēt vīru???
Lauras sakarā gribu pateikt to, ka jabkurš kurš viņu kaut nedaudz pazīst zina viņas patieso seju un tā nebūt nav tāda kādu dažas te cenšas ieskaidrot.
Kaut piemers, toreiz kad ligavam.lv vai precos.lv vinu bija nosaukušas par Līgu, taču visa redakcija saņēma draudu epastus, par to kā vispār prāta vētras mūziķim var tadu kludu pielaut? vai kaa Kalvee kafiju pērk savam viram no praataa veetras ? ta sieviete katra publiska vieta, vai jebkuras slavenibas posta norada kas ir vinas virs.

Oo,jaa,un tur nav par ko skaust,nez vai Mihelsons daudzām ir sapņu vīrietis🙈,man pat prieks par viņu,ka ir dabūjusi,ko tik ļoti vēlējās.Bet pēc ig var saprast,ka ne gramu nav mainījusies,kaut noņēmusi trakās skropstas un pleķaino pašiedegumu,un blingblingus,jo bija jāsāk kopēt Santa.
Vnk tie,kas viņu zin,zin kāda viņa ir,bet,lai jau meitenei veicas❤️
03.10.2024 20:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits