IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 777
Reģ: 13.03.2024
Šodien delfos rakstu par Sokolovu redzēju. Visu izdzēsis, visu izbeidz, nožēlo utml. Viņš vienmēr licies īpatnējs, tāds lūriķa tips, bet bet ko šādu laikam negaidīju.
17.06.2024 12:35 |
 
Reitings 2394
Reģ: 20.09.2022
garsigs_persiks @ 17.06.2024 12:20

Piedalīties SBF ir kaut kas pavisam cits. Pirmkārt, tas bija jau vairākus gadus atpakaļ, otrkārt, par to maksāja naudu un, treškārt, Jānis tur bija tikai kā fona personāžs Dāvim. Neizskatījās, ka viņš šobrīd apzināti iet uz publisku dzīvi ārpus kaut kādiem atsevišķiem drag queen šoviem, un tur ir liela atšķirība. Sevišķi vēl šādā situācijā, ko neviens normāls cilvēks nepasniegtu tik publiski un neskrietu visur pa priekšu ar telefona kameru slimnīcas gaiteņos. Ja ģimene to pieļauj, tad droši vien tikai tāpēc, ka Dāvis ir sasolījis ziedojumus
es domāju, ģimenei vienalga par publicitādi, galvenais, lai Jānim viss labi un šī publicitāte dod labumu! Tad kādēļ nē! Tas ir veselības labā!
17.06.2024 12:46 |
 
Reitings 90
Reģ: 09.02.2024
Zilais Valis @ 17.06.2024 10:07

Ir visas izredzes uz pilnībā normālu izveseļošanos un dzīvi. Plaušas, Dāvis teica, ir puslīdz savestas kārtībā. Dod Dievs, lai tūska galvā mazinātos. Operācija ir veikta. Tagad tikai atliek gaidīt atlabšanas procesu. Viņam paldies Dievam, nav norautas ne rokas, ne kājas. Ratiņkrēslā nesēdēs. Par invalīdu nebūs. Vienīgais, par ko aizdomājos, kādās situācijās vispār cilvēki zaudē atmiņu? Ja ir bijusi tik liela triece smadzenēm un galvaskausam, vai ar atmiņu vispār būs viss kārtībā pēc šī??

Diemžēl atrauta roka, kā raksti, ir mazāka bēda nekā smaga smadzeņu kontūzija ar tūsku.
Tas, ka nebūs paralizēts, nenozīmē, ka varēs staigāt, runāt utt. Diemžēl ir pieredze ar smagu avāriju, ilgstošu komu. Jā, meitene izdzīvoja, bet pilnvērtīga dzīve vairs nav un nebūs, lai arī tas, ka vispār ir dabūta uz kājām un kaut ko nedaudz runā pēc 7 gadiem ir vairāk nekā brīnums un nereāls darbs.. tas ir ļoti smagi.
Lai notiek brīnums, lai Jānis izveseļojas pilnībā un panāk, ka tos mēslus no ielām aizvāc!! Sen jau vajadzēja ierobežot, neļaut piedalīties satiksmē.
17.06.2024 12:49 |
 
Reitings 213
Reģ: 14.05.2024
Lola Lō @ 17.06.2024 12:35
Šodien delfos rakstu par Sokolovu redzēju. Visu izdzēsis, visu izbeidz, nožēlo utml. Viņš vienmēr licies īpatnējs, tāds lūriķa tips, bet bet ko šādu laikam negaidīju.

Šis vispār ir kaut kas... Pēķšņi, kad uzspeld gaismā, visu nožēlo un dramatiski iet prom, bet pirms tam viss bija labi? Tad, kad uzmācās sievietēm, tad tas bija pieņemami?
Es zinu to, ka ļoti daudz sievietes neko nesaka un noklusē, bet par šo ir skaļi jārunā, jo tas tiešām nav ok!
17.06.2024 12:50 |
 
Reitings 195
Reģ: 21.01.2024
LivaLauva1 @ 17.06.2024 12:50

Šis vispār ir kaut kas... Pēķšņi, kad uzspeld gaismā, visu nožēlo un dramatiski iet prom, bet pirms tam viss bija labi? Tad, kad uzmācās sievietēm, tad tas bija pieņemami?
Es zinu to, ka ļoti daudz sievietes neko nesaka un noklusē, bet par šo ir skaļi jārunā, jo tas tiešām nav ok!

Un 99% sievietes komentāros viņu tā žēlo. Žēl, ka tas modeļu delfu raksts ir zem maksas sienas, jo laikam ļoti maz sieviešu ir lietas kursā par to, kādēļ tad tieši viņš beidz karjeru. Un vēl bija aizstāvības komentārs no kādas, ka Sokolovs iemācīja viņu iemīlēt savs nepilnības, lai gan Sokolovs patiesībā ir diezgan kritisks uz ķermeņa formām?
17.06.2024 12:58 |
 
Reitings 777
Reģ: 13.03.2024
LivaLauva1 @ 17.06.2024 12:50

Šis vispār ir kaut kas... Pēķšņi, kad uzspeld gaismā, visu nožēlo un dramatiski iet prom, bet pirms tam viss bija labi? Tad, kad uzmācās sievietēm, tad tas bija pieņemami?
Es zinu to, ka ļoti daudz sievietes neko nesaka un noklusē, bet par šo ir skaļi jārunā, jo tas tiešām nav ok!

Pie posta komentāri tik iedvesmojoši, iedrošinoši..Liekas,ka neviens nav izlasījis par ko vispār ir stāsts.
17.06.2024 13:01 |
 
Reitings 17787
Reģ: 16.04.2023
VivaD @ 17.06.2024 12:58

Un 99% sievietes komentāros viņu tā žēlo. Žēl, ka tas modeļu delfu raksts ir zem maksas sienas, jo laikam ļoti maz sieviešu ir lietas kursā par to, kādēļ tad tieši viņš beidz karjeru. Un vēl bija aizstāvības komentārs no kādas, ka Sokolovs iemācīja viņu iemīlēt savs nepilnības, lai gan Sokolovs patiesībā ir diezgan kritisks uz ķermeņa formām?

Es arī pabrīnījos cik daudz tieši sievietes viņu žēlo. 😳
17.06.2024 13:04 |
 
Reitings 195
Reģ: 21.01.2024
sidzha @ 17.06.2024 11:38
Domāju, ka šeit nav nevienam pretenzijas, ka Dāvis to dara, bet gan runa ir par to, kā viņš to dara.

Tas, kā Dāvis šo attēlo, arī parādot dzīvokli, vietu, kur tas notika utt., ir veicinājis milzīgu emocionālo piesaisti, ka rehabilitācijas gadījumā arī svešie cilvēki gribēs palīdzēt. Ieliekot vienu storiju ar tekstu, kā te ieteica - palīdzēs tikai tie, kas Jāni pazīst.
Un atkārtošos, ja jūs neesat influencere vai persona, kas vairākas sezonas piedalījusies privātās dzīves filmēšanas šovā, jūs nevarat savas privātuma robežas salīdzināt ar publiski zināmākas personas robežām. Kā arī, ja Dāvis viņu apkaunotu (jo Dāvis kā cilvēks mēdz būt ļauns, arī Jāni viņš šad tad kameru priekšā izsmēja), tad saprastu šo moralizēšanu, bet šoreiz viss izskatās tiešām cilvēcīgi, bez ļaunuma, nekādīgi neparādot Jāni sliktā gaismā.
17.06.2024 13:10 |
 
Reitings 213
Reģ: 14.05.2024
VivaD @ 17.06.2024 12:58

Un 99% sievietes komentāros viņu tā žēlo. Žēl, ka tas modeļu delfu raksts ir zem maksas sienas, jo laikam ļoti maz sieviešu ir lietas kursā par to, kādēļ tad tieši viņš beidz karjeru. Un vēl bija aizstāvības komentārs no kādas, ka Sokolovs iemācīja viņu iemīlēt savs nepilnības, lai gan Sokolovs patiesībā ir diezgan kritisks uz ķermeņa formām?

Es uzskatu, ka šādi raksti jābūt par brīvu, lai jebkura sieviete varētu izlasīt un pasargāt sevi no šāda veida fotogrāfiem. Sokolovs jau nav vienīgais, viens fotogrāfs onlyfanā publicēja visas pieejamās fotogrāfijas.
17.06.2024 13:23 |
 
Reitings 2394
Reģ: 20.09.2022
Tas, kā Dāvis šo attēlo, arī parādot dzīvokli, vietu, kur tas notika utt., ir veicinājis milzīgu emocionālo piesaisti, ka rehabilitācijas gadījumā arī svešie cilvēki gribēs palīdzēt. Ieliekot vienu storiju ar tekstu, kā te ieteica - palīdzēs tikai tie, kas Jāni pazīst.

Pilnīgi pareizi, zelta vārdi!!!
17.06.2024 13:24 |
 
Reitings 878
Reģ: 03.11.2023
VivaD @ 17.06.2024 12:58

Un 99% sievietes komentāros viņu tā žēlo. Žēl, ka tas modeļu delfu raksts ir zem maksas sienas, jo laikam ļoti maz sieviešu ir lietas kursā par to, kādēļ tad tieši viņš beidz karjeru. Un vēl bija aizstāvības komentārs no kādas, ka Sokolovs iemācīja viņu iemīlēt savs nepilnības, lai gan Sokolovs patiesībā ir diezgan kritisks uz ķermeņa formām?

Man SEN jau likās, ka kaut kas tajā, ko viņš dara ir pilnīgi netīrs. Nekad nesapratu sievietes, kas parakstās uz kailfoto sesijām pie viņa. Kaut kad jau facebookā bie ielicis bildi, kur itkā lepni ņem priekšā piecas vienlaicīgi un komentāros visas tikai ķiķina. Preteklis
17.06.2024 13:31 |
 
Reitings 878
Reģ: 03.11.2023
LivaLauva1 @ 17.06.2024 13:23

Es uzskatu, ka šādi raksti jābūt par brīvu, lai jebkura sieviete varētu izlasīt un pasargāt sevi no šāda veida fotogrāfiem. Sokolovs jau nav vienīgais, viens fotogrāfs onlyfanā publicēja visas pieejamās fotogrāfijas.

Jā, fuj Delfiem
17.06.2024 13:32 |
 
Reitings 1388
Reģ: 25.01.2023
Džinga @ 17.06.2024 13:32

Jā, fuj Delfiem
kad Delfi nav pelnījuši uz rakstiem,ar ko būtu sabiedrība jainformē.Visi skaļie raksti ir bijuši maksas.Tik jautājums vai ir tā vērts to naudu samaksāt,ja beigas nekā pratīga nebūs pateikts😁
17.06.2024 14:16 |
 
Reitings 2394
Reģ: 20.09.2022
Par ziedojumiem, atbalstu. Bet es domāju, ka sūds ar visu dzīvokli. Sazin, kad viņš tur atgriezîsies. Varēs izīrēt un iekārtot jaunu. Tagad ziedojot 5€, cik cilvēku € aizies kautkādā dzīvoklī, kur neviens nedzīvo, labāk šos simtus vai pat tūkstošus, kas aizies dzīvoklī, labāk atlikt rehabilitācijai.
17.06.2024 14:20 |
 
Reitings 1006
Reģ: 05.12.2021
Nitaris @ 17.06.2024 14:20
Par ziedojumiem, atbalstu. Bet es domāju, ka sūds ar visu dzīvokli. Sazin, kad viņš tur atgriezîsies. Varēs izīrēt un iekārtot jaunu. Tagad ziedojot 5€, cik cilvēku € aizies kautkādā dzīvoklī, kur neviens nedzīvo, labāk šos simtus vai pat tūkstošus, kas aizies dzīvoklī, labāk atlikt rehabilitācijai.

Es domāju, ka tas tāds pirmā mirkļa emociju lēmums - jo pateikt šobrīd neko nevar, visiem jau ir tā cerība, ka viss izvērtīsies labi, ko arī novēlu. bet reāli skatoties - visādi var būt un risks, ka būs čābīgi, ir diezgan liels. kad ārsti sapratīs, kāda ir reālā istuācija un nākotnes progrozes, ja viņš būs ilgstoši kopjams/aprūpējams, noteikti neturēs to dzīvokli.
17.06.2024 14:28 |
 
Reitings 195
Reģ: 21.01.2024
Es personīgi, ja ziedošu, tad tikai tad, kad būs zināms, ka Jānis dzīvos, būs nepieciešama rehabilitācija. Tagad maksāt būtu dot naudu Dāvja makam, visticamāk. Šaubos, ka viņš ļaus ģimenei viņa kontu apskatīt, cik patiesībā ir ieskaitīts.
Kā vispār šādos gadījumos ir ar slimības lapas naudu, ja cilvēks pats nevar e-veselībā to pieteikt? Jo slimības lapas naudai īri vajadzētu nosegt.
17.06.2024 14:28 |
 
10 gadi
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Par Sokolovu. Biju ļoti sen atpakaļ. Viss, ko meitenes saka, ir patiesība - gribeja mani masēt, apmierināt. Lielākā laime esot sievietes orgasms. Piedāvājumi izskan pēc sesijas, kad rāda bildes. Un vēl prasa, lai neapģērbjas, jo esot taču telpā tik karsti. Tikai man nu nav neērti ne pateikt nē, es piecelties un momenta doties prom, nekādu traumu man tas neatstāj, tāpēc bija vienalga un neko neesmu sūdzējusies, jo man tādi virietīši vienkārši liekas nožēlojami un es momentā aizmirstu. Bet tagad, lasot šito, varu pateikt - lai netēlo no sevis svēto.
17.06.2024 14:30 |
 
Reitings 195
Reģ: 21.01.2024
Paprika @ 17.06.2024 14:30
Par Sokolovu. Biju ļoti sen atpakaļ. Viss, ko meitenes saka, ir patiesība - gribeja mani masēt, apmierināt. Lielākā laime esot sievietes orgasms. Piedāvājumi izskan pēc sesijas, kad rāda bildes. Un vēl prasa, lai neapģērbjas, jo esot taču telpā tik karsti. Tikai man nu nav neērti ne pateikt nē, es piecelties un momenta doties prom, nekādu traumu man tas neatstāj, tāpēc bija vienalga un neko neesmu sūdzējusies, jo man tādi virietīši vienkārši liekas nožēlojami un es momentā aizmirstu. Bet tagad, lasot šito, varu pateikt - lai netēlo no sevis svēto.

Šausmas 😨😨😨😨😨 Laikam tur ir tā, ka uz sievietēm, uz kurām viņam vienkārši nestāvēja, viņš atstāja to labo iespaidu, ''iemācīja mīlēt sevi'' utt.
17.06.2024 14:35 |
 
10 gadi
Reitings 406
Reģ: 29.01.2009
Zilais Valis @ 17.06.2024 10:07

Ir visas izredzes uz pilnībā normālu izveseļošanos un dzīvi. Plaušas, Dāvis teica, ir puslīdz savestas kārtībā. Dod Dievs, lai tūska galvā mazinātos. Operācija ir veikta. Tagad tikai atliek gaidīt atlabšanas procesu. Viņam paldies Dievam, nav norautas ne rokas, ne kājas. Ratiņkrēslā nesēdēs. Par invalīdu nebūs. Vienīgais, par ko aizdomājos, kādās situācijās vispār cilvēki zaudē atmiņu? Ja ir bijusi tik liela triece smadzenēm un galvaskausam, vai ar atmiņu vispār būs viss kārtībā pēc šī??
Kā reiz galvas traumu smagums nosaka visu. Ja ir saasiņojums vairākās vietās, smadzeņu tūska, kontūzija izredzes ir diezgan bēdīgas. Bet brīnumi notiek.
17.06.2024 14:36 |
 
Reitings 2835
Reģ: 30.01.2023
Kāpēc jāuztur īres dzîvoklis? Ko darīs, ja būs tāds stāvoklis, kurā nevar dzīvot tur un bez aprūpes?
Es esmu gatava noziedot reālai ārstēšanai, nevis nezināmiem maksājumiem
17.06.2024 14:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!