IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 366
Reģ: 23.09.2023
Laurabrokap stilīgi dejo ap stieni. Var redzēt, ka nav kompleksu. Ar laiku būs vēl interesantāks saturs. Cik var skatīties uz durām, kas viens otrai tirgo mēslus vai laiza savus debīliķus kā to kambalu nariku alkašu
26.05.2024 20:55 |
 
Reitings 2172
Reģ: 22.02.2023
Stiklaskatiens @ 26.05.2024 20:55
Laurabrokap stilīgi dejo ap stieni. Var redzēt, ka nav kompleksu. Ar laiku būs vēl interesantāks saturs. Cik var skatīties uz durām, kas viens otrai tirgo mēslus vai laiza savus debīliķus kā to kambalu nariku alkašu
Kompleksu nav, bet nav arī stilīgi. Viņai viss izskatās prasti, nekādas elegances.
26.05.2024 21:32 |
 
10 gadi
Reitings 859
Reģ: 17.12.2010
Man agrāk likās Leldes dzīve kā sapņu dzīve, tagad gan ne. Kāpēc viņa kāpj no viena grāvja otrā - no laimīgās ģimenes un foršās mammas tēla uz wild sievieti, kas nemitīgi ceļo apkārt bez bērniem? Tas jau ir daudz par traku. Kā arī agrāk vispār nebija storiji ar draudzenēm, bija tikai ģimene, bērni un karjera. Tagad vieni vienīgi draudzeņu, ballīšu un ceļojumu storiji 😄
26.05.2024 21:36 |
 
10 gadi
Reitings 859
Reģ: 17.12.2010
Man tādā ziņā Marija Jansone liekas superīga mamma, ar visu grūto periodu dzīvē, IG liek un arī reāli daudz pavada laiku ( esmu vairākas reizes redzējusi pēdējā laikā ) ar bērniem, visādas atziņas ieraksta pēc piedzīvotā, malacis, izturību viņai un cerams, satiks kādu foršu vīrieti un būs laimīga!
26.05.2024 21:41 |
 
Reitings 740
Reģ: 22.03.2024
susla @ 26.05.2024 20:41

Vispār jau neuzminēji gan. Bet vai tu zināji, ka dažai labai mammai, kura atļaujas paceļot, ir krietni spēcīgāka emocionālā saikne, nekā tām mūždien pukstošajām un nogurušajām mammām, kuras nekur netiek, vai kuras sadzemdē bērnus un ir visu laiku kopā? Ir vairāk kā skaidrs, ka Leldes iespējas te dažai labai ļoti skauž. Bet vai jūs personīgi viņu pazīstat un zinat par viņas emocionālo saikni ar bērniem? NĒ!!! Un saikne ar bērniem nepārtrūkst, ja tāda ir, mātei atļaujoties bez bērniem aizbraukt ceļojumā.

Par ko viņu tieši apskaust? Vīrs publiski piekrāpa un viņa ir sevis meklējumos un piekrīt jebkurai ceļošanas sadarbībai.
Un Tu jau atkal galējības ieej..varbūt laimīga mamma arī esot vairāk kopā ar bērniem kā uz vienu nedēļu mēnesi. Palasi piemēram biogrāfijas aktrišu bērniem, tam kuram viss bija ap sevi un bērni bija tikai ķeksītis.
Un arī skaidrs, ka vīrs un divi bērni bija labs mārketings vinas IG karjerai…nu tagad brīvas, visu varošas, ceļojušas, liktenīgas sievietes tēls.
To varbūt nožēlos, kad bērni būs pieaugusi. Bet tad varbūt bus atkal cits tēls, kas labāk “pardodas”.
26.05.2024 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 859
Reģ: 17.12.2010
Jā, tās sadarbības un tēls pavisam cits, agrāk bija tik daudz bērnu lietas, rūdolfs biezeņi daudz reizes un tml, tagad nekas tāds vairs nav, bērni kā izgaisuši no Leldes IG dzīves.
Man viņa agrāk ļoti patika, likās forsa sieva, laba mamma un tik daudz vel sasniegusi karjerā, tagad esmu viņā vīlusies.
26.05.2024 21:55 |
 
Reitings 714
Reģ: 21.04.2024
Magnolija @ 26.05.2024 21:55
Jā, tās sadarbības un tēls pavisam cits, agrāk bija tik daudz bērnu lietas, rūdolfs biezeņi daudz reizes un tml, tagad nekas tāds vairs nav, bērni kā izgaisuši no Leldes IG dzīves.
Man viņa agrāk ļoti patika, likās forsa sieva, laba mamma un tik daudz vel sasniegusi karjerā, tagad esmu viņā vīlusies.

Vai viņai nav tiesību savu instagramu veidot kā viņa pati vēlas? Tas ir tikai normāli, izaugt no bēbīšu vecumposma un nelikt uzsvaru uz bērniem. Es savā instagramā arī bērnus nelieku, tāpēc uzreiz esmu pametusi vai slikta mamma, ka neatrādu ziņkārīgajām acīm? Meitenes, cik jums gadu?
26.05.2024 22:03 |
 
Reitings 714
Reģ: 21.04.2024
Rietumusawle @ 26.05.2024 21:48

Par ko viņu tieši apskaust? Vīrs publiski piekrāpa un viņa ir sevis meklējumos un piekrīt jebkurai ceļošanas sadarbībai.
Un Tu jau atkal galējības ieej..varbūt laimīga mamma arī esot vairāk kopā ar bērniem kā uz vienu nedēļu mēnesi. Palasi piemēram biogrāfijas aktrišu bērniem, tam kuram viss bija ap sevi un bērni bija tikai ķeksītis.
Un arī skaidrs, ka vīrs un divi bērni bija labs mārketings vinas IG karjerai…nu tagad brīvas, visu varošas, ceļojušas, liktenīgas sievietes tēls.
To varbūt nožēlos, kad bērni būs pieaugusi. Bet tad varbūt bus atkal cits tēls, kas labāk “pardodas”.

Ar tevi viss ir skaidrs. Netaisnojies.
26.05.2024 22:04 |
 
Reitings 714
Reģ: 21.04.2024
Magnolija @ 26.05.2024 21:41
Man tādā ziņā Marija Jansone liekas superīga mamma, ar visu grūto periodu dzīvē, IG liek un arī reāli daudz pavada laiku ( esmu vairākas reizes redzējusi pēdējā laikā ) ar bērniem, visādas atziņas ieraksta pēc piedzīvotā, malacis, izturību viņai un cerams, satiks kādu foršu vīrieti un būs laimīga!

Viņa arī mēdz ceļot bez bērniem. Ko nu?
26.05.2024 22:06 |
 
Reitings 366
Reģ: 23.09.2023
Neviena no inflencerēm nav mīloša māte. Jo influenceri paši sevi nemīl. Kaut vai tā anālā seksa cienītāja ceriņa bijusī sieva. Pamet bērnus, lai veiktu deguna plastisko operāciju. Un pilns te ar kaut kadam ziepniekalna bomzēm, kam viņa ideāls
26.05.2024 22:07 |
 
Reitings 740
Reģ: 22.03.2024
susla @ 26.05.2024 22:03

Vai viņai nav tiesību savu instagramu veidot kā viņa pati vēlas? Tas ir tikai normāli, izaugt no bēbīšu vecumposma un nelikt uzsvaru uz bērniem. Es savā instagramā arī bērnus nelieku, tāpēc uzreiz esmu pametusi vai slikta mamma, ka neatrādu ziņkārīgajām acīm? Meitenes, cik jums gadu?

Tu viņu tā aizstāvi, ka liekas Tev pašai gribētos vinas dzīvi.
Tas nav tikai par bilžu likšanu vai neliksanu un šis pārmaiņas nenotika ar bērnu pieaugšanu, bet sķiršanos, kas “sabojāja” vinas tēlu kā ideālajai sievai, matei un karjeras sievietei. Un voila! Cits tēls.
Protams Tu vari ar putām uz lūpām aizstāvēt viņu un stāstīt cik ideāla dzīve ir viņai un cik viņa emocionāli sniedz bērniem.
26.05.2024 22:12 |
 
Reitings 740
Reģ: 22.03.2024
susla @ 26.05.2024 22:04

Ar tevi viss ir skaidrs. Netaisnojies.

Man par Tevi arī 😉
26.05.2024 22:14 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
Susla, tu tiešām vari ar putām uz lūpām viņu aizstāvēt, bet, kopš šķiršanās brīža ir pagājuši +\- 6 mēneši. Šo 6 mēnešu laikā ir bijusi Itālijā, Francijā, Somijā, Etiopijā, Dubaijā un nu ir Itālija. Neuzskatu, ka mammai būtu 24/7 jābūt ar bērnu, bet kaut kā pazūd tie bērni kaut vai no tā paša IG satura, kas kādreiz bija pārpildīts ar saldajām, ģimeniskajām bildēm. Un jau paredzu, ka nākamā atbilde būs par to, ka bērniem ir arī tēvs u.t.t., jā, bet tas jau nav ne par matu labāks 😀 Galu galā, ne jau tie bērni tevi krāpa, publiski apkaunoja u.t.t. Kāpēc bēgt no viņiem 😀
Ar ko tādā gadījumā Didrihsone ir sliktāka? Bet viņu var par to pašu "noēst bez sāls". (Didrihsoni neaizstāvu, tikai piemēram, kas saistīts ar ceļojumiem, ne dzīvesveidu kā tādu).
Un nē, man neskauž, lai tas nebūtu nākamais punkts, kur piesieties 😀
26.05.2024 22:39 |
 
Reitings 107
Reģ: 08.08.2022
Citreiz skatos, lasu un mans prāts nespēj aptvert kā tas ir, ka pieauguši cilvēki (es tā domāju, ka lielākā daļa te ir pieaugušie) absolūti nepieļauj domu, ka tas, kas atspoguļots IG ir varbūt kādi 10% no ikdienas un dzīves, apzināti izvēlēti kadri, ko publicē cilvēks, ņemot vērā faktu, ka to redzēs simti/tūkstoši sekotāju un daudziem tas ir kā darbs, pat mazi it kā spontānie ikdienas story ir tēla veidošanai un tas pat ne tuvu neatspoguļo realitāti. Ne sūda jūs zināt kas notiek Leldes dzīvē un citiem. Paklačoties par situāciju ir viens, bet uztvert IG saturu par cilvēka visu dzīvi, izspriedelēt kaut ko no nekā, pašam tam vēl noticēt ir, teikšu atklāti, debīli.
26.05.2024 22:48 |
 
Reitings 714
Reģ: 21.04.2024
Molly777 @ 26.05.2024 22:48
Citreiz skatos, lasu un mans prāts nespēj aptvert kā tas ir, ka pieauguši cilvēki (es tā domāju, ka lielākā daļa te ir pieaugušie) absolūti nepieļauj domu, ka tas, kas atspoguļots IG ir varbūt kādi 10% no ikdienas un dzīves, apzināti izvēlēti kadri, ko publicē cilvēks, ņemot vērā faktu, ka to redzēs simti/tūkstoši sekotāju un daudziem tas ir kā darbs, pat mazi it kā spontānie ikdienas story ir tēla veidošanai un tas pat ne tuvu neatspoguļo realitāti. Ne sūda jūs zināt kas notiek Leldes dzīvē un citiem. Paklačoties par situāciju ir viens, bet uztvert IG saturu par cilvēka visu dzīvi, izspriedelēt kaut ko no nekā, pašam tam vēl noticēt ir, teikšu atklāti, debīli.

Bingo! Tieši tā!
26.05.2024 23:02 |
 
Reitings 3328
Reģ: 30.09.2022
Magnolija @ 26.05.2024 21:41
Man tādā ziņā Marija Jansone liekas superīga mamma, ar visu grūto periodu dzīvē, IG liek un arī reāli daudz pavada laiku ( esmu vairākas reizes redzējusi pēdējā laikā ) ar bērniem, visādas atziņas ieraksta pēc piedzīvotā, malacis, izturību viņai un cerams, satiks kādu foršu vīrieti un būs laimīga!

Marija Jansone no tā veča tomēr izšķīrusies? Viņa viņu pameta? Esmu šo palaidusi garām. 🧐Skaista jauna sieviete. Viņa pelnījusi kopdzīvi un attiecības ar normālu sava vecuma vīrieti.
26.05.2024 23:14 |
 
Reitings 740
Reģ: 22.03.2024
Molly777 @ 26.05.2024 22:48
Citreiz skatos, lasu un mans prāts nespēj aptvert kā tas ir, ka pieauguši cilvēki (es tā domāju, ka lielākā daļa te ir pieaugušie) absolūti nepieļauj domu, ka tas, kas atspoguļots IG ir varbūt kādi 10% no ikdienas un dzīves, apzināti izvēlēti kadri, ko publicē cilvēks, ņemot vērā faktu, ka to redzēs simti/tūkstoši sekotāju un daudziem tas ir kā darbs, pat mazi it kā spontānie ikdienas story ir tēla veidošanai un tas pat ne tuvu neatspoguļo realitāti. Ne sūda jūs zināt kas notiek Leldes dzīvē un citiem. Paklačoties par situāciju ir viens, bet uztvert IG saturu par cilvēka visu dzīvi, izspriedelēt kaut ko no nekā, pašam tam vēl noticēt ir, teikšu atklāti, debīli.

Nu tu tā skaidro itka IG būtu kaut kas jauns. Nu bet protams, ka visa dzīve līdz detaļām netiek izrādīta IG. Leldei jo īpaši viss bija sacukurots bet realitāte,vismaz daļa no tās, ir visiem zināma un galīgi nebija salda. Un tagad pasniedz pēc šķiršanas visu kā saldo dzīvi. Viņas content tad nu IG un realitāte ir ļoti tālu viena no otras abos dzīves posmos.
Bet tad arī protams stāsts par sešos mēnešos ceļojumiem kas nav jau mākslīgs IG content bet gan realitāte.
Protams te dažas ar putām uz lūpām aizstāv viņu vai salīdzina mātes prombūtni uz nedēļām ar mātes prombūtni uz pāris stundām ar vienlīdzības zīmi..un arī uzskata, ka šķiršanas gadījumā bērniem nevajag papildus uzmanību un klatbūtni. Katrs jau audzina kā grib..bet kā jau šeit teica Didrihsonei piesienas par bērna audzināšanu bet viņu vieglāk noknābāt dažādu iemeslu dēļ.
Un tas, ka viņa mārketinga interesēs vairs sevi nepasniedz kā ideālo ģimenes sieviete plus karjeristi bet kā independent sievieti “bez bērniem” ir protams skaidrs.
27.05.2024 05:20 |
 
Reitings 68
Reģ: 08.02.2024
Man patik te ik pa laikam ienakt un palasīt kā te visām labāk zināt kā citim jādzīvo🤣 ē vistas, jums savas dzives nav vispār? 🤣
27.05.2024 05:57 |
 
Reitings 585
Reģ: 16.02.2022
zane.io @ 27.05.2024 05:57
Man patik te ik pa laikam ienakt un palasīt kā te visām labāk zināt kā citim jādzīvo? ē vistas, jums savas dzives nav vispār? ?

Loģiski, ka nav! Piedevām vēl skauž visu citu dzīves un mēs visu zinām labāk!
Ē, atgādini- ko tu te dari? Arī nav savas dzīves un nonstopā skaud citu, tai skaitā forumnieču dzīves?
27.05.2024 08:58 |
 
10 gadi
Reitings 2259
Reģ: 27.02.2011
Neko Marija publiski nav teikusi, bet gribas teikt, ka reti kad attiecības ar tik milzīgu gadu starpību ir līdz mūža galam jo.
1.Vīrietis 40-50 gadu vecumā vēl domā, ka jūra līdz ceļiem un kas var būt labāks par jaunu sievieti, bet kļūstot vecāki saprot, ka ir milzīga atšķirība tīri domāšanā, emocionāli. Varbūt sāk justies slikti, ka ir jau tik daudz gadu bet sieva ļoti jauna, intereses arī būtiski atšķirās.
2.Viņš jau no 1 bērnu mātes aizgāja, tāpec pie smagākām attiecību grūtībām, attālināšanās nebūs bail spert šo soli vēlreiz, jo saprot, ka dzīve ar to nebeidzās kā citiem, kuri nešķiras, jo domā, ka dzīve beigsies un būs izpurgāta.
27.05.2024 12:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits