IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
chihiro @ 07.02.2024 21:03

Piebildīšu, ka es saprotu, ka tur nedraudēja ozempic recepšu dēļ, bet es uz šo komentāru atsaucos. ?
bez tam pat ne tikai stāstīja. Viņa jau iepriekš sūdzējās ka viņai grūti ar spiedieniem un veselību. Īsi pirms šī ārsta viņai bija slikti un gulēja gultā tikai..
Bija nozudusi pat laiku, jo viņai veselība sašķobījās..
Neko nav slēpusi par diabētnieku zālēm.
Bet to ka uz tām viņa tievēja- es teiktu kāds pūš pīles konkrētas😃
08.02.2024 06:37 |
 
Reitings 355
Reģ: 19.07.2017
Aij nu kāda pašnāvība Sudrabkaijai :D maksimums pāris dienas nezinās ko darīt un kam taisnoties. Pirms lika tādas bildes publiskai apskatei vajadzēja padomāt, ka agri vai vēlu kāds viņas atradīs. Bet vispār žēlīgi, ka aiz daudzajiem sekotājiem un ķipa labas dzīves slēpjas patiesībā tik daudz kāju virinātājas. Drīz CV varēs iekļaut sadaļu "ir/nav OF konts".
08.02.2024 08:10 |
 
Reitings 773
Reģ: 09.01.2024
Gobzis pats savu stāstu varētu savā purvā nopublicēt. Kā no advokāta kļuva par pseidopolitiķi, gribēja gāzt varu kovid laikā un palika par galma ākstu, kurš izklaidē publiku ar pārpublicētām baumām un sieviešu kailfoto.
08.02.2024 08:14 |
 
10 gadi
Reitings 5553
Reģ: 17.09.2009
Gardenia @ 08.02.2024 02:56
Tur ir pilns pufaiku vates kompekts visa mamaškā! Meli noziegumi perversijas narko.
Var sīkāk? Kas ir viņas mamaša?
08.02.2024 08:27 |
 
Reitings 1475
Reģ: 03.03.2020
Par Daci un Ozempic iespējams te raksta tā pati trakā beznabas vecene. Neticu!
Dace stāstīja, ka tieši otrādi, sāka veselīgu dzīvesveidu un atmeta pilnīgi visus medikamentus, atstāja tikai kaut kādus vitamīnus, D.vit. ja nemaldos.
08.02.2024 08:47 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
būtu diezgan bērnišķīgi dzēst visas bildes kurās ir cilvēks kas bijis daļa viņas dzīves, nav jau vairs 20 😅 un otrs, ko viņai vajadzētu tagad darīt? Dzīvot celibātā? Nesaprotu, pieaugusi sieviete dzīvo tālāk. 🤦🏼‍♀️

Ok, man gan neliekas bērnišķīgi dzēst ārā bildes, kur mani bijušie figurē. Es domāju, ka daudzas sievietes padzēš galeriju, izšķiroties, arī esot briedumā. Labi, Mārtiņu atstāt dažās bildēs kā bērnu tēvu, mūžīgu piemiņu, šķiet OK, bet arī Jāni… nu nez.
Tieši tā, sievietei pēc vīra nāves nav jādzīvo celebātā (es jau rakstīju, ka atraitnei ar maziem bērniem kā sievietei dzīve pēc vīra nāves nebeidzas). Runa bija pieklājīgāku pauzi pēc mīļotā vīra nāves, pirms ielaist ģimenē citu un publiski darīt zināmu par jaunajām attiecībām, kā arī par bērnu sajūtām un pieredzi tajā visā.
08.02.2024 10:00 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
salvija @ 08.02.2024 00:58

Kas tā sudrabkaija vispār ir? Iepriekš neesmu par viņu neko dzirdējusi. Kāpēc Gobzis viņai pēkšņi uzsēdies?

Man ir žēl Sudrabkaijas uz doto brīdi, bet tai pat laikā man ir tāds - nu tad kad lika tos video un bildes, tad nebija kauns, ka pus pasaule to redz.
08.02.2024 10:26 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Almea @ 07.02.2024 21:39
Pirms divām dienām ziņās raksta, ka bijušais ziepju fabrikas Stendera īpašnieks un dibinātājs atkal iemīlējies, un viņa izredzētā ir Krista Sondore.
Es vēl nesen domāju par Ilzi Grasi Ķibildi, par to, kā viņa pēc vīra, Mārtiņa Ķibilda, pēkšņās nāves nepasēroja pat ne gadu un ģimenē ielaida to Jāni. Kaut gan abi bērni bija mazi. Bildēs visi kopā, priecīgi, smaidīgi, Ilze intervijās stāstīja, bērni labi pieņēmuši Jāni. Bet tagad Jānim jau cita. Kā diez tie bērni jutās? Tēvs pēkšņi nomirst, nepaiet ne gads, kad mammai jauna mīla, atkal jauna ģimene, ķipa patēvs … un tad tā arī beidzas.
Es nesaku, ka sievietei dzīve beidzas kļūstot par atraitni, nevajag dzīvot tikai bērnu dēļ, bet kaut kā jocīgi, ka Ilzei Instagram joprojām ir kopbildes ar bērniem un Mārtiņu, un kopbildes ar bērniem un Jāni. Kas būs, kad ielaidīs nākamo vīrieti ģimenē? Tā tos visus dzīves vīriešus paturēs savā ģimenes (Instagram) albumā?

Tu esi traka vai kā? Varbūt 40 dienas jākaisa pelni uz galvas un tad gadu jāsēro? Vai labāk uzreiz likt sevi sadedzināt kopā ar vīra līķi? Iesomājies, cilvēki grib dzīvot nevis ciest. Gribi ciest, ciet, neņerksti par tiem, kas grib dzīvot. Ja satika savām prasībām atbilstošu vīrieti, tad bij šim jāpasaka, lai uzgaida gadu,, vai ne, jo “es cietīšu melnā platrakā”. Mums bruņinieku laiki te tagad Tavā smadzenē.
08.02.2024 10:26 |
 
10 gadi
Reitings 2157
Reģ: 09.07.2011
kinderbueno @ 08.02.2024 10:26

Man ir žēl Sudrabkaijas uz doto brīdi, bet tai pat laikā man ir tāds - nu tad kad lika tos video un bildes, tad nebija kauns, ka pus pasaule to redz.

Ko tur žēlot? Viņa pati apzināti izvēlējās veidot savu OF kontu pēc tam, kad kāds it kā bija nopludinājis viņas kailbildes. Pat YT video par to taisīja un aicināja visus abonēt un maksāt viņai 😀 Nu kā var domāt, ka tās bildes nekad neviens neieraudzīs? Te jau iepriekš linki klejoja apkārt. Par savu rīcību tomēr ir jāatbild, nevis jātēlo nabadzīti, kuru AG nepatiesi apmelo. Šis nebija tas gadījums, kad kāds ex ļaunprātīgi kaut ko privātu ir nopludinājis. Varbūt pēc šiem skandāliem jaunā soc. tīklu paaudze tomēr nedaudz vairāk sāks aizdomāties.
08.02.2024 11:03 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
garsigs_persiks @ 08.02.2024 11:03

Ko tur žēlot? Viņa pati apzināti izvēlējās veidot savu OF kontu pēc tam, kad kāds it kā bija nopludinājis viņas kailbildes. Pat YT video par to taisīja un aicināja visus abonēt un maksāt viņai ? Nu kā var domāt, ka tās bildes nekad neviens neieraudzīs? Te jau iepriekš linki klejoja apkārt. Par savu rīcību tomēr ir jāatbild, nevis jātēlo nabadzīti, kuru AG nepatiesi apmelo. Šis nebija tas gadījums, kad kāds ex ļaunprātīgi kaut ko privātu ir nopludinājis. Varbūt pēc šiem skandāliem jaunā soc. tīklu paaudze tomēr nedaudz vairāk sāks aizdomāties.

Tas gan. Es ļoti ceru, ka tie kas vēl neko tik debīlu nav darījuši, kā pārdevuši savu ķermeni, apdomāsies un tomēr pielietos smadzenes lai pelnītu naudu, nevis tikai fotokameru!
08.02.2024 11:06 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Mathilde @ 07.02.2024 23:58
bet varbūt tai Dacei arī bija diabēts?! Viņa bija diezgan apaļa.

Tad loģiski viņai bija jālieto zāles.
Kā jau teicu, es nezinu Daci, bet es pārķēru šo tēmu, jo tikko pati meklēju zāles pa aptiekām un vienlaikus zinu, ka vismaz viena sieviete X'ā publiski runā, ka izmanto zāles tikai tievēšanai. Tas nebija par to Daci personīgi.
08.02.2024 11:09 |
 
Reitings 4903
Reģ: 27.03.2023
Karma is a Bitch Sudrabkaija!
Tad, kad rēci par citiem un tēloji baigo slavenību, tad nu tagad viss nāk atpakaļ dubultā!
Ne ar ko Tu neesi labāka par citām meitenēm, kurām nav IG tūkstošu sekotāju! Viņu pupus un pe** neatradīsi klejojot internetā atšķirībā no Tevis!
Lai raud!
08.02.2024 11:15 |
 
Reitings 773
Reģ: 09.01.2024
Man vispār žēl visas meitenes, kuru bildes Gobzems pārpublicē savā profilā. Jā, izskatās, ka pus Latvijai ir kailfoto, bet nu un tad? It īpaši kaut kādi seni. Ko tās meitenes Gobzemam ir nodarījušas? Visas tak zina par saviem foto internetā un tāpat arī liela daļa sabiedrības zina par tiem, bet kāds sakars Gobzim to celt gaisā? Un viņš vēl tos kailfoto pasniedz ar nicinošiem tekstiem par maucību, prostitūciju. Lai arī tās ir publiski pieejamas bildes, manuprāt, tā ir reāla goda un cieņas aizskaršana, ko viņš šobrīd dara. Protams, viņš kā izbijušais advokāts noteikti pats saprot, par ko var ierubīt tiesvedību un par ko nevar, bet tomēr es šo meiteņu vietā rakstītu iesniegumus policijā, civiltiesā utt. Jo viņš ar saviem storijiem kurina tautu pret šiem cilvēkiem, maina cilvēku skatījumu par šīm dāmām uz negatīvo pusi. Ļoti zemiski no viņa. Visas sievietes taču pieaugušas. Cik man zināms, kailfoto un onlyfans nav nekas nelikumīgs, lai tak katra dara, ko grib. Kāpēc par to tādā apmērā jātaisa publiska zaimošana ?
08.02.2024 11:16 |
 
Reitings 483
Reģ: 07.04.2022
mokabezpiena @ 08.02.2024 11:16
Man vispār žēl visas meitenes, kuru bildes Gobzems pārpublicē savā profilā. Jā, izskatās, ka pus Latvijai ir kailfoto, bet nu un tad? It īpaši kaut kādi seni. Ko tās meitenes Gobzemam ir nodarījušas? Visas tak zina par saviem foto internetā un tāpat arī liela daļa sabiedrības zina par tiem, bet kāds sakars Gobzim to celt gaisā? Un viņš vēl tos kailfoto pasniedz ar nicinošiem tekstiem par maucību, prostitūciju. Lai arī tās ir publiski pieejamas bildes, manuprāt, tā ir reāla goda un cieņas aizskaršana, ko viņš šobrīd dara. Protams, viņš kā izbijušais advokāts noteikti pats saprot, par ko var ierubīt tiesvedību un par ko nevar, bet tomēr es šo meiteņu vietā rakstītu iesniegumus policijā, civiltiesā utt. Jo viņš ar saviem storijiem kurina tautu pret šiem cilvēkiem, maina cilvēku skatījumu par šīm dāmām uz negatīvo pusi. Ļoti zemiski no viņa. Visas sievietes taču pieaugušas. Cik man zināms, kailfoto un onlyfans nav nekas nelikumīgs, lai tak katra dara, ko grib. Kāpēc par to tādā apmērā jātaisa publiska zaimošana ?

Nu nepiekrītu. Ar izņēmumiem kā Mičule, lielākā daļa tās populārās influenceres slēpj savu ēnaino nodarbošanos, no ārpuses tēlojot, ka ir tik bagātas vienkārši Influencējot, jo viņas taču ir tiiiiik ietekmīgas, tiiiik iedvesmojošas, kā piemērs visām pelēkām pakaļām! Un te tev nu bija, ka tomēr lielākā daļa nolaižas līdz zemam līmenim, ka pārdod savu ķermeņi publiskai apskatei (gan jau daudzas arī patiešām nodarbojas ar prostitūciju, nevis vienkārši izrāda pasaules nogribētajiem tēviņiem pliku ķermeni)! Nav viņas tik pozitīvi ietekmīgas, cik grib visiem parādīt! Lai tā patiesība ir, atbalstu Gobzemu! Tādā ziņā man pat pret Mičuli ir vairāk cieņas kā pret tādām wannabe bagātniecēm, kuras izliekas par to, kas nav un slēpj savu papildus peļņas avotu!
08.02.2024 11:23 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Almea @ 08.02.2024 10:00

Ok, man gan neliekas bērnišķīgi dzēst ārā bildes, kur mani bijušie figurē. Es domāju, ka daudzas sievietes padzēš galeriju, izšķiroties, arī esot briedumā. Labi, Mārtiņu atstāt dažās bildēs kā bērnu tēvu, mūžīgu piemiņu, šķiet OK, bet arī Jāni… nu nez.
Tieši tā, sievietei pēc vīra nāves nav jādzīvo celebātā (es jau rakstīju, ka atraitnei ar maziem bērniem kā sievietei dzīve pēc vīra nāves nebeidzas). Runa bija pieklājīgāku pauzi pēc mīļotā vīra nāves, pirms ielaist ģimenē citu un publiski darīt zināmu par jaunajām attiecībām, kā arī par bērnu sajūtām un pieredzi tajā visā.

Gan jau izdzēsīs.Bet tas Jānis viņai bija liels atbalsts. Noteikti palikuši labi draugi, tā var noprast pēc instagrama. Bet Jānis pats ir babņiku babņiks. Viņš liels kārumnieks gan uz skaistām meitenēm gan uz turīgām dāmām.
08.02.2024 11:24 |
 
Reitings 142
Reģ: 20.10.2023
TuunEs @ 08.02.2024 11:15
Karma is a Bitch Sudrabkaija!
Tad, kad rēci par citiem un tēloji baigo slavenību, tad nu tagad viss nāk atpakaļ dubultā!
Ne ar ko Tu neesi labāka par citām meitenēm, kurām nav IG tūkstošu sekotāju! Viņu pupus un pe** neatradīsi klejojot internetā atšķirībā no Tevis!
Lai raud!

es lkm kko palaidu garam kas notika???
08.02.2024 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
BellaCiao @ 08.02.2024 08:47
Par Daci un Ozempic iespējams te raksta tā pati trakā beznabas vecene. Neticu!
Dace stāstīja, ka tieši otrādi, sāka veselīgu dzīvesveidu un atmeta pilnīgi visus medikamentus, atstāja tikai kaut kādus vitamīnus, D.vit. ja nemaldos.
jā. Tieši kā raksti.
Zāles nometa kolīdz veselība sāka uzlaboties. Bet trieciens viņai bija tas jaunais, slimais puisis ar TĀDĀM PAŠĀM recepšzālēm, kā viņai izrakstīja. Saprata, ka ar 1 kāju viņa ir tu, kur viņš.
Bet malacis, tiešām!! Citreiz vajag ko skarbāku, lai mainītu dzīvi un sev nekaitētu vairs. Jo nu jā, viņa ēda baigi un trekni kādreiz.
Man par viņu prieks. Super. Un mammīte arī malacis
08.02.2024 11:28 |
 
Reitings 773
Reģ: 09.01.2024
sinddyy @ 08.02.2024 11:23

Nu nepiekrītu. Ar izņēmumiem kā Mičule, lielākā daļa tās populārās influenceres slēpj savu ēnaino nodarbošanos, no ārpuses tēlojot, ka ir tik bagātas vienkārši Influencējot, jo viņas taču ir tiiiiik ietekmīgas, tiiiik iedvesmojošas, kā piemērs visām pelēkām pakaļām! Un te tev nu bija, ka tomēr lielākā daļa nolaižas līdz zemam līmenim, ka pārdod savu ķermeņi publiskai apskatei (gan jau daudzas arī patiešām nodarbojas ar prostitūciju, nevis vienkārši izrāda pasaules nogribētajiem tēviņiem pliku ķermeni)! Nav viņas tik pozitīvi ietekmīgas, cik grib visiem parādīt! Lai tā patiesība ir, atbalstu Gobzemu! Tādā ziņā man pat pret Mičuli ir vairāk cieņas kā pret tādām wannabe bagātniecēm, kuras izliekas par to, kas nav un slēpj savu papildus peļņas avotu!

Bet kāda starpība, no kurienes tie ienākumi? Es vienkārši neizprotu šo. Man nekad nav interesējis, no kurienes kam kāda nauda. Sievietes sievietēm vislielākie bulliji. Pus Latvijai nelegāli ienākumi anyways. Nesaprotu, kāpēc tāds prieks, kad nopublicē citu sieviešu kailfoto. Endorfīni izplatas un pasaule gaišāka paliek? 🫣
08.02.2024 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
par Gobzema meitenēm - ko tur tiešām žēlot? Katrs savu dzīvi izvēlas pats. Un kā tu vari kameras priekšā paplest kājas INTERNETĀ, ZINOT, ka internets neko neaizmirst? Tā ir viņu izvēle un cena tam, ko viņas dara.
Man gan patīk ka patiesās aizkulises nāk gaismā. Iespējas, kādai kura kādreiz domāja ka viņai stulba dzīve hn skat kā visas citas šiki dzīvo, beidzot redz, cik patiesībā lētas tās šikās dzīvotājas ir
08.02.2024 11:31 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Bet par sudrbkaiju- viņai tiešām kāds maksāja? 🤣 man šķērmi sametās to ieraugot... 🤢🤮
08.02.2024 11:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits