IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Daiga Ellaby gadījumā nav stāvoklī????
17.01.2024 11:53 |
 
Patīk
Reitings 14723
Reģ: 27.01.2021
Kantra @ 17.01.2024 11:53
Daiga Ellaby gadījumā nav stāvoklī????
izskatās, ka ir
17.01.2024 12:05 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
TeaPot @ 17.01.2024 12:05
izskatās, ka ir

Es ar t skatos zsv bildes puncis paliels
17.01.2024 12:23 |
 
Patīk
Reitings 10676
Reģ: 18.09.2021
Par Beitikas svaru vēl:
1) Spēka treniņus vajag, bet es personīgi uzskatu, ka sākumā pat dažus mēnešus var bez tiem iztikt. Sākt ar iešanu/nūjošanu. Lai sāk krist kilogrami un tad pielikt spēka treniņus;
2) Te vienā komentārā bija par "veselīgāku putukrējumu (paštaisīts no kokosriekstu piena vai grieķu jogurta pēc labākajām fitnesa receptēm)" - āaaaa, meitenes! 😜😜😜 Jāsāk laikam ir ar izglītību par uzturu. Koko pienā vien ir šausmīgi daudz tauku. OK, es tādu varu ēst, bet ne jau cilvēks, kas met svaru. Dzīvojiet tā, lai ikdienā neprasās šo "veselīgāko" putukrējumu. Pamatā kā saldumus ēst augļus, žāvētus augļus, medu...
Fitnesa receptes vispār man šķiet kaut kas jocīgs. Piemēram, atdarina Bounty. Saliek iekšā visam "veselīgākus" aizstājējus. Pirmkārt, tur tāpat salasās kalorijas & cukurs. Otrkārt, no atdarinātājiem garša mainās un beigās ir kaut kāds wannabe Bounty - wtf :D Tad labāk ieēst mazliet īsto
17.01.2024 13:16 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Cilveeks @ 17.01.2024 09:56

Viņas profils ir 90% reklāma. Viņa reklamē dajebko. Vai tiešām tā iztikšana tik slikta, ka jāņem visas sadarbības? Varbūt lielā meita netiek laista dārziņā, jo neviens nav piedāvājis sadarbību? Tur jau arī ir tā problēma, ka galvā ķīselis, jo visa ir par daudz.

Tā arī izskatās, ka Beitika pirms BKA nav kārtīgi maksājusi nodokļus, lai tiktu pie normāla vecāku, bērnu kopšanas pabalsta uz 1,5 gadu. Tagad nu jāraujas pat BKA laikā, lai nodrošinātu kādu ciešamu dzīves līmeni. Cieš jau, protams, bērni, jo tiem nepievērš pietiekamu uzmanību. Par sevi viņa attiecīgi arī nevar parūpēties, jo laika nav. Skatos no IG storijiem, ka arī vīrs viņai nav nekāds turīgais, jo abi dzīvo parastā dzīvoklī padomju mājā kaut kur Ogrē.
17.01.2024 13:32 |
 
Patīk
Reitings 522
Reģ: 02.05.2020
Apple of my eye @ 17.01.2024 13:16
Par Beitikas svaru vēl:
1) Spēka treniņus vajag, bet es personīgi uzskatu, ka sākumā pat dažus mēnešus var bez tiem iztikt. Sākt ar iešanu/nūjošanu. Lai sāk krist kilogrami un tad pielikt spēka treniņus;
2) Te vienā komentārā bija par "veselīgāku putukrējumu (paštaisīts no kokosriekstu piena vai grieķu jogurta pēc labākajām fitnesa receptēm)" - āaaaa, meitenes! ??? Jāsāk laikam ir ar izglītību par uzturu. Koko pienā vien ir šausmīgi daudz tauku. OK, es tādu varu ēst, bet ne jau cilvēks, kas met svaru. Dzīvojiet tā, lai ikdienā neprasās šo "veselīgāko" putukrējumu. Pamatā kā saldumus ēst augļus, žāvētus augļus, medu...
Fitnesa receptes vispār man šķiet kaut kas jocīgs. Piemēram, atdarina Bounty. Saliek iekšā visam "veselīgākus" aizstājējus. Pirmkārt, tur tāpat salasās kalorijas & cukurs. Otrkārt, no atdarinātājiem garša mainās un beigās ir kaut kāds wannabe Bounty - wtf :D Tad labāk ieēst mazliet īsto
pa lielam piekrītu, bet cilvēku lielākais bieds nav tauki, jo veselīgie tauki ir vajadzīgi, bet gan cukurs, kurš slēptā veidā ir visur! Augļu sulas, starp citu, ir tas pats, kas dzert kolu. Tīrs cukurs un nulle šķiedrvielu, kas ir normālā auglī.
Otrais, ir jāēd vairāk proteīns (olbaltumvielas) - gaļa, piena produkti, īpaši biezpiens, pupas, olas utml. Proteīna šķelšana organismā paņem vairāk laika un ilgāk ir sāta sajūta = negribas našķēties.
Šo redzu sev - ja nav pietiekoši proteīna brokastīs, tad pa dienu velk uz našķiem (kas pilni kaloriju um cukura), ja daudz proteīna, man var šokolāde stāvēt uz galda darbā un man viņu negribēsies.
17.01.2024 13:38 |
 
Reitings 1776
Reģ: 04.01.2022
Vilmara @ 17.01.2024 13:32

Tā arī izskatās, ka Beitika pirms BKA nav kārtīgi maksājusi nodokļus, lai tiktu pie normāla vecāku, bērnu kopšanas pabalsta uz 1,5 gadu. Tagad nu jāraujas pat BKA laikā, lai nodrošinātu kādu ciešamu dzīves līmeni. Cieš jau, protams, bērni, jo tiem nepievērš pietiekamu uzmanību. Par sevi viņa attiecīgi arī nevar parūpēties, jo laika nav. Skatos no IG storijiem, ka arī vīrs viņai nav nekāds turīgais, jo abi dzīvo parastā dzīvoklī padomju mājā kaut kur Ogrē.

Vīrs manuprāt pelna pietiekoši, ja pareizi saprotu, viņš ir aitišņiks. Bet nu pēc skata tāds bīdāms un stumdāms, ka tik nav kā vēl viens bēbis Beitikai.
17.01.2024 13:43 |
 
Reitings 1776
Reģ: 04.01.2022
Mangosaldejums @ 17.01.2024 13:38
pa lielam piekrītu, bet cilvēku lielākais bieds nav tauki, jo veselīgie tauki ir vajadzīgi, bet gan cukurs, kurš slēptā veidā ir visur! Augļu sulas, starp citu, ir tas pats, kas dzert kolu. Tīrs cukurs un nulle šķiedrvielu, kas ir normālā auglī.
Otrais, ir jāēd vairāk proteīns (olbaltumvielas) - gaļa, piena produkti, īpaši biezpiens, pupas, olas utml. Proteīna šķelšana organismā paņem vairāk laika un ilgāk ir sāta sajūta = negribas našķēties.
Šo redzu sev - ja nav pietiekoši proteīna brokastīs, tad pa dienu velk uz našķiem (kas pilni kaloriju um cukura), ja daudz proteīna, man var šokolāde stāvēt uz galda darbā un man viņu negribēsies.

Tā ir, cukurs ir vislielākā bēda.
Un man ir aizdomas, ka Meiere viņai šo nemāca un nestāsta! Un to viņa nav iemācījusies arī no visiem citiem tievēšanas piegājieniem.
17.01.2024 13:46 |
 
Patīk
Reitings 10676
Reģ: 18.09.2021
Mangosaldejums @ 17.01.2024 13:38
pa lielam piekrītu, bet cilvēku lielākais bieds nav tauki, jo veselīgie tauki ir vajadzīgi, bet gan cukurs, kurš slēptā veidā ir visur! Augļu sulas, starp citu, ir tas pats, kas dzert kolu. Tīrs cukurs un nulle šķiedrvielu, kas ir normālā auglī.
Otrais, ir jāēd vairāk proteīns (olbaltumvielas) - gaļa, piena produkti, īpaši biezpiens, pupas, olas utml. Proteīna šķelšana organismā paņem vairāk laika un ilgāk ir sāta sajūta = negribas našķēties.
Šo redzu sev - ja nav pietiekoši proteīna brokastīs, tad pa dienu velk uz našķiem (kas pilni kaloriju um cukura), ja daudz proteīna, man var šokolāde stāvēt uz galda darbā un man viņu negribēsies.

Viss precīzi.
Jā, daudziem bailes no taukiem ir neadekvātas. Tauki IR JĀUZŅEM. Pieminēju koko pienu, bet tas bija tieši par to produktu - pat es (ar ļoti kustīgu dzīvesveidu) neuzņemu taukus no koko piena lielā daudzumā :D Pamatā no olām, gaļas, avokado utt.
17.01.2024 14:00 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Beitikas virs ir datorsistēmu admins Ogres pašvaldība, viņi vairāki tur ir. Nav viņš programneris vai it vadītājs. Nekā diza atalgojuma viņam nav.
17.01.2024 14:15 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
Ariete @ 17.01.2024 11:15
Dienas joks : jeļa domā ka viņai pieder pils ?
jā…iesmējos balsī. Viss kas viņai ir…dažas apenes. Un zeķes. Jo tas ir viss, ko var atļauties
17.01.2024 14:50 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
Vilmara @ 17.01.2024 13:32

Tā arī izskatās, ka Beitika pirms BKA nav kārtīgi maksājusi nodokļus, lai tiktu pie normāla vecāku, bērnu kopšanas pabalsta uz 1,5 gadu. Tagad nu jāraujas pat BKA laikā, lai nodrošinātu kādu ciešamu dzīves līmeni. Cieš jau, protams, bērni, jo tiem nepievērš pietiekamu uzmanību. Par sevi viņa attiecīgi arī nevar parūpēties, jo laika nav. Skatos no IG storijiem, ka arī vīrs viņai nav nekāds turīgais, jo abi dzīvo parastā dzīvoklī padomju mājā kaut kur Ogrē.
…padomju dzīvoklis no omes mantojumā par kuru vienīgie izdevumi komunālie maksājumi. Vienmēr esmu teikusi, ka iedodiet cilvēkam X un Y vienādu naudas daudzumu. Vienam pietiks, otram nepietiks.
17.01.2024 14:53 |
 
Reitings 3488
Reģ: 30.01.2022
Teikšu tā, Beitika nav neglīta, nav viņa arī tiiiik ļoti resna (apaļīga gan). Bet viņas raksturs, čīkstēšana, uzpēlētais pozitīvisms un apsēstība ar influencēšanu ir tas, kas padara viņu neglītu iekšēji un tas nāk uz āru. Viņa ir parasta, simpātiska LV sieviete, pilnīgi normāla ķermeņa uzbūve (ņemot vērā, ka divi bērni ar mazu vecuma starpību). Vai ir nepieciešams nomest svaru kaut veselības dēļ? Protams! Bet Kristīne, lūdzu dari to klusiņām. Tu cilvēkiem nepatīc, jo čīksti, pīksti, raudi, vienlaicīgi nedarot neko, lai situāciju uzlabotu.
17.01.2024 14:54 |
 
Reitings 29
Reģ: 02.03.2023
Izskatās ka Paula Zālīte ir stāvoklī. 🫣
17.01.2024 14:55 |
 
Reitings 135
Reģ: 18.07.2023
aauuu @ 17.01.2024 10:41

Vai zinājāt, ka gatavojot ēst pēc visām veselīgajām receptēm, svars nāk klāt vēl vairāk? Jo, cilvēks domā, ka - O, tas jau veselīgs, varu ēst vairāk utt. Ļoti daudz tādus gadījumus zinu. Veselīgo našķu ēdienos bieži ir pat vairāk kaloriju nekā neveselīgos. Vai Meijere Beitikai to ir kārtīgi izskaidrojusi? Tie visi ēdieni obligāti ir jāsver, jo pārsniegt kalorijas var vienā setā. Tu vari negatavot neko specifisku, bet ēst, ko gribi.Galvenais ir kaloriju deficīts. Un vienalga vai tā ir Snickers šokolāde vai avokado ( kurā ir 2x vairāk kaloroiju), tu svaru metīsi nost, ja dienas beigās būs bijis kaloriju deficīts. Tā Beitikas un citu meiteņu mocīšana ar tiem Meijeres našķiem ir tik mokoša. Tās nabaga meitenes tak nekādu svaru nenometīs, kamēr netiks iemācīts pats galvenais. Svara mešanai nav jābūt piņķerīgai un mokošai. Tās visas čia pļuras tikai prātu jauc.Ēd, ko gribi, skaiti līdzi kalorijas un ej katru dienu vismaz 7 km un svars kusīs ātri un viegli.

Kaloriju deficīts ne vienmēr būs sasniedzams, ja ir insulīna rezistence vai hormonu problēmas, kas izraisa pastiprinātu apetīti vai enerģijas trūkumu, enerģijas līmeņa svārstības. Esmu pati gājusi šim cauri, nav neiespējami nomest svaru, bet metodes ir visai specifiskas un grūti pašam līdz tādām aizdomāties (man līdz šim ir palīdzējis tikai keto un vairogdziedzera zāles), īpaši, ja ir paiet laiks līdz diagnozes uzstādīšanai, kā tas ļoti bieži arī notiek.
Varbūt es projicēju, bet man šķiet, ka vairumam mūžīgo tievētāju ir šāda veida problēmas. Tajos periodos, kad man izdodas savaldīt savas problēmas, un es jūtos kā normāls cilvēks, es tiešām nevaru iedomāties, ka kāds nejēgā ēstu tīri emocionāli vai aiz neko darīt. Bet tad, kad aktivizējas insulīna problēmas, tad mani moka drausmīga apetīte un cravings, tad uzdod vairogziedzeris un dienas otrajā pusē šķiet, ka vispār nav enerģijas, bet ēdiens/cukurs tādu iedod. Un tā pa apli.
Tīri matemātiski, jā, uzņemts lielāks kaloriju daudzums nekā patērēts. Bet realitātē tā situācija ir sarežģītāka, cilvēks ar šāda tipa problēmām (kuras visbiežāk tiek diagnosticētas vairākus gadus pēc simptomu parādīšanās, ja vispār) nevar uzturēt normālas attiecības ar ēdienu - un es no savas pieredzes zinu, ka tas ir fiziski, nevis psiholoģiski. Ja nebūtu pati to situāciju pieredzējusi no abām pusēm, neticētu. Bet tā ir. Šajos gadījumos ir jāsāk no cita gala, nevis ar tievēšanas kampaņām.
17.01.2024 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 2157
Reģ: 09.07.2011
LapsinaB @ 17.01.2024 14:55
Izskatās ka Paula Zālīte ir stāvoklī. ?

No kurienes tāds info? Būs kā ar Daigu Ellaby, kurai nācās storijos skaidroties, lai kliedētu baumas 😀
17.01.2024 15:23 |
 
Patīk
Reitings 14723
Reģ: 27.01.2021
garsigs_persiks @ 17.01.2024 15:23

No kurienes tāds info? Būs kā ar Daigu Ellaby, kurai nācās storijos skaidroties, lai kliedētu baumas ?
tā taisnošanās storijos nu gan ir nožēlojami. kāda starpība, ko par tevi runā forumā, vēl jo vairāk, kam tev ir jāattaisnojas? lasa tās influencerītes forumu, un kā vēl lasa, un uztraucas par to, ko par viņām te runā. labāk būtu vairāk veltījusi laiku bērniem, nevis pārdzīvotu par to, ko par viņu runā soctīklos un skrietu publicēt attaisnošanās storijus.
17.01.2024 16:11 |
 
Reitings 346
Reģ: 30.03.2022
garsigs_persiks @ 17.01.2024 15:23

No kurienes tāds info? Būs kā ar Daigu Ellaby, kurai nācās storijos skaidroties, lai kliedētu baumas ?

10min peec ieraksta sheit, vinjai jau skaidrojoshie storiji ig 😄 un protams, ka draudzene skrinsotu atsutija, nevis pati lasa 🤣
man vienigajai skiet divaini, ka the-aiga un madara krastina abas uzcepusas saturu par Ullas Kruminas babyshower? jus uzrikojat draudzenei puncha balliti un pec tam pa rinki visas draudzenes-ietekmeles atzime vidus uznemumus, edinatajus, spelu idejas, atraada Ullas davanas. ko? 🤣🤣🤣 ne nu varbut ar Ullu tas saskanots, bet izskatas nedaudz jocigi 😄
17.01.2024 16:13 |
 
Reitings 346
Reģ: 30.03.2022
Un Danenbergsonei atkal karteja fotosesija 😅 Kur var tik daudz laika but visu laiku gerbties, krasoties un vilkties uz fotostudiju tad vienai, tad ar berniem, tad viru
17.01.2024 16:14 |
 
Reitings 411
Reģ: 03.08.2022
LapsinaB @ 17.01.2024 14:55
Izskatās ka Paula Zālīte ir stāvoklī. ?

Paulai jau labu laiku ir foodbaby.
17.01.2024 16:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits