IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
law7 @ 31.12.2023 17:55

Ja ne izjukusī ģimene, tad Ceriņš būtu tīri OK vidusslāņa vīrietis. Laikam gara auguma, kam nu tas ir svarīgi.
Tagad- vīrietis ar diviem maziem bērniem pūrā. Viņa vecumā tas ir mīnuss, ja vērtējam kā potenciālo attiecību kandidātu.
Pēc man apkārtējo sieviešu pieredzes- tām sievietēm, kurām pašām nav bērnu, noteikti daudz ieteicamāks variants ir vīrietis bez bērniem, vismaz kamēr pašai zem 40. Labie vīrieši nemaz tā no tām savu bērnu mātēm nešķiras, t.i., vīriešiem ar bērnu/-iem pūrā mēdz būt palieli zemūdens akmeņi. Tām, kuras izvēlējušās vīrieti ar bērnu pūrā, mēdz būt, ka vīrietis izrādās lielāks dzērājs, kā sākumā izskatījās, finansiāli pamatīgi lutina bērnu no iepriekšējām attiecībām, plus pārējo naudu notērē savos hobijos, un tā rezultātā- jauno ģimeni pilnībā mēdz uzturēt sieviete.

Āmen! Jaunām sievietēm nav ko vilkt sev cilpu kaklā.
31.12.2023 17:57 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Pelnrukšķīte @ 31.12.2023 16:33

Tu vai nu esi naiva, vai jauna, vai reāli stulba, jo runā to ko nezini!
Beidz skatīties Amerikāņu filmas. Latvijā tu vari kaut 10 testamentus sarakstīt, novēlēt apdrošināšanas utt.
Ja jums nav bērnu, dabūsi tikai 50%. Turklāt, maksāsi pilnu mantojuma nodokli. Pārējo dabūs otra cilvēka 1.pakāpes radinieki. T.i. bērni un vecāki. Labāka situācija ir, ja ir kopīgi bērni, tad pēc likuma viss paliks bērniem.
Visām, kuras neredz jēgu laulībai, es ceru, ka jūs esiet pret parakstu vākšanu, kura pašlaik notiek, jo jums tas likums ir vajadzīgs! Tieši tikpat ļoti kā viendzimuma pāriem ?

Beidzot prātīgs komentārs priekš visām tām muļķēm, kuras nesaprot laulības juridisko jēgu un mēģina strīdēties ar bērnišķīgiem, naiviem argumentiem. Dzīvo zem viena jumta ar cilvēku, kurš pat nespēj apprecēt savu bērnu māti, un cer, ka pēc viņa nāves kaut ko dabūs. Kā tad, lai gaida ar maisu:)
Par laulības morālo jēgu vispār nav vērts stāstīt, jo tas nav viņu saprašanas līmenis:)
31.12.2023 18:03 |
 
Moderators
Reitings 3850
Reģ: 13.11.2016
Nastja32 @ 31.12.2023 17:54
Kad vienā lapā vienlaikus lasi, ka nopietni vīrieši uzņemas atbildību un apprecas un turpat ir precētais Ceriņš un Annas vīrs, kas krāpj savas sievas. Biki pretrunas, ne?
Ja kādai liekas, ka apprecēšanās ko garantē, varu pateikt, ka tā jau ir jūsu pirmā kļūda.
Kivičs arī ir pāris reizes precējies un Gobzems arī ir vai bija precējies ar savu bērnu māti.
Kaut arī esmu par precēšanos, daudzreiz lielāka nozīme sievietes dzīvē ir tam, ar ko kopā rada bērnu/-us, t.i., kāds vīrietis tiek izvēlēts bērna tēva lomai. Ja tiek izdarīta laba izvēle, tad nebūs milzu problēma arī, ja neesat precējušies. Savukārt, ja tiek izdarīta slikta izvēle, var iebraukt lielās problēmās arī tad, ja esat precējušās. Šī pārliecība man ir nostiprinājusies arī profesionālu iemeslu dēļ, jo esmu dažādos darbos strādājusi gan ar vardarbības lietām, gan ar dažādiem šķirto partneru kašķiem šķiršanās procesā, gan redzējusi vaigā UGF kontingentu. Lielā daļā gadījumu, kuros sievietēm ir dažādas problēmas šajā jomā, tur jau sākotnēji acīmredzami ir pieļautas būtiskas kļūdas, izvēloties konkrēto vīrieti kā partneri.
31.12.2023 18:09 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Kad būs "cancel culture" pret Aivi Ceriņu?
Uzskatu, ka tāds amorāls, grupveida sexa video filmējies "aktieris" nedrīkst vadīt preses klubu un pasākumus! Viņš pats ir publiski atzinis, ka ir pārkāpis laulību, tāpat ir arī pierādījumi par viņa izvirtībām, kā rezultātā viņš ir izslēdzams no visām sabiedriskajām profesijām! Lai iet pa Judža taku.
31.12.2023 18:14 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Vilmara @ 31.12.2023 18:14
Kad būs "cancel culture" pret Aivi Ceriņu?
Uzskatu, ka tāds amorāls, grupveida sexa video filmējies "aktieris" nedrīkst vadīt preses klubu un pasākumus! Viņš pats ir publiski atzinis, ka ir pārkāpis laulību, tāpat ir arī pierādījumi par viņa izvirtībām, kā rezultātā viņš ir izslēdzams no visām sabiedriskajām profesijām! Lai iet pa Judža taku.

Kur to video var redzēt? Grūti noticēt
31.12.2023 18:16 |
 
Reitings 150
Reģ: 12.12.2023
Vilmara @ 31.12.2023 18:14
Kad būs "cancel culture" pret Aivi Ceriņu?
Uzskatu, ka tāds amorāls, grupveida sexa video filmējies "aktieris" nedrīkst vadīt preses klubu un pasākumus! Viņš pats ir publiski atzinis, ka ir pārkāpis laulību, tāpat ir arī pierādījumi par viņa izvirtībām, kā rezultātā viņš ir izslēdzams no visām sabiedriskajām profesijām! Lai iet pa Judža taku.

Viņa privātās dzīves izgājienus nevajag saistīt ar profesionālo, ja vien nav bijis vardarbīgs pret kādu. Tā ir un paliek Leldes un Aivja darīšana, pat ja publiskas personas.
Ja šādu "nesmukumu" dēļ to darītu, tad puse Latvijas būtu jākancelo.
Galvenais, lai neviena jauna sieviete uz šito grābekli neuzkāpj. Neticu, ka tādi mainās, ne velti saka - once a cheater, always a cheater
31.12.2023 18:18 |
 
Reitings 2264
Reģ: 10.04.2022
Par Ceriņu
31.12.2023 18:36 |
 
Reitings 107
Reģ: 08.08.2022
Es gan laikam nevaru atrast loģiku teikt Ceriņa virzienā “respect” par kaut kādu publisko ziņu un savu kļūdu atzīšanu. Tas ir vnk spļāviens jūrā uz tā fona, ko džeks savārījis un kā sāpinājis ģimeni. Tagad komentu sadaļā visi izsaka līdzjūtību viņam utt., - labs veids kā iežēlināt tautu ir noliekt galvu un nedaudz piesavināties upura lomu. Viņš ir PIEAUDZIS VĪRIETIS, kurš krāpa sievu pretīgā veidā. Un ja tas bija ilgtermiņā, ļoti iespējams, ka viņš nožēlo nevis izdarīto, bet faktu, ka tika pieķerts. 0% respect.
31.12.2023 19:17 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
SarmaD @ 31.12.2023 18:16

Kur to video var redzēt? Grūti noticēt

Jāprasa Aldim, viņš rakstīja, ka viņam esot. Gan jau caur darknet varētu nopludināt kaut kur internetā vai kā citādi, lai mēs, preses kluba skatītāji, arī uzzinām raidījuma vadītāja "patieso seju".
31.12.2023 19:33 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Molly777 @ 31.12.2023 19:17
Es gan laikam nevaru atrast loģiku teikt Ceriņa virzienā “respect” par kaut kādu publisko ziņu un savu kļūdu atzīšanu. Tas ir vnk spļāviens jūrā uz tā fona, ko džeks savārījis un kā sāpinājis ģimeni. Tagad komentu sadaļā visi izsaka līdzjūtību viņam utt., - labs veids kā iežēlināt tautu ir noliekt galvu un nedaudz piesavināties upura lomu. Viņš ir PIEAUDZIS VĪRIETIS, kurš krāpa sievu pretīgā veidā. Un ja tas bija ilgtermiņā, ļoti iespējams, ka viņš nožēlo nevis izdarīto, bet faktu, ka tika pieķerts. 0% respect.

Es vienīgā neredzu kā viņš to lomu piesavinājies?
31.12.2023 19:33 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Vilmara @ 31.12.2023 19:33

Jāprasa Aldim, viņš rakstīja, ka viņam esot. Gan jau caur darknet varētu nopludināt kaut kur internetā vai kā citādi, lai mēs, preses kluba skatītāji, arī uzzinām raidījuma vadītāja "patieso seju".

Nu Gobzis teikt var daudz. Ja nav redzēts tāds video tad tāda nav.
31.12.2023 19:34 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
sauliiite.paula @ 31.12.2023 18:36
Par Ceriņu

Vai pareizi sapratu komentāru zemtekstu -Aivis bija arī biseksuālos sakaros tajās pirtīs/video??
31.12.2023 19:34 |
 
10 gadi
Reitings 179
Reģ: 29.01.2009
noidea @ 31.12.2023 17:56
Šodien laikam šausminos par visu, bet vēl gribēju piebilst par Everitu Pastukhovu. Itkā sievietei jau cik? Pāri 50? Staigā, filmē storijus par to, cik Poli ir nepieklājīgi.. bāžas ar savu kameru un stulbo nokarājušod mopša seju visiem virsū, filmē cilvēkus gērbtuvēs, baseinà, tas ir pilnībā nepieńemami!!! Trakāk kā dumā Didrihsone. Ja man kāds bāstu kameru sejā kamēr esmu puskaila, es reāli sadusmotos.
😂😂😂😂😂mopša seju, labs. Tā sasmējos. Paldies!
31.12.2023 19:51 |
 
Reitings 374
Reģ: 17.12.2023
Vilmara @ 31.12.2023 19:34

Vai pareizi sapratu komentāru zemtekstu -Aivis bija arī biseksuālos sakaros tajās pirtīs/video??

Es to tā arī sapratu. Pieļauju, ka mums doma ir pareiza?!
31.12.2023 19:56 |
 
Reitings 374
Reģ: 17.12.2023
Video studijā, ja tāds ir. Tik tā var pārliecināties par faktiem. Manuprāt, čalis jau pats neatzinās krāpšanā, bet vienkārši tika pieķerts un nebija, kur sprukt. Tagad Vecgada vakarā izdomājis uzrakstīt "dzīves sāpošu postu" par savām izdarībām, lai saņemtu publikas atbalstu? I'll pass.
31.12.2023 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 2518
Reģ: 29.01.2009
Nastja32 @ 31.12.2023 17:54
Kad vienā lapā vienlaikus lasi, ka nopietni vīrieši uzņemas atbildību un apprecas un turpat ir precētais Ceriņš un Annas vīrs, kas krāpj savas sievas. Biki pretrunas, ne?
Ja kādai liekas, ka apprecēšanās ko garantē, varu pateikt, ka tā jau ir jūsu pirmā kļūda.

Nopietni? Tu tiešām domā, ka kāds precās tāpēc, ka domā, ka tas garantēs, ka otrs nekrāps un ka nekad nešķirsies? Mani vienmēr izbrīna šie bērnišķīgie argumenti, kāpēc nevajagot precēties. Tak ne jau tādēļ cilvēki precās.
31.12.2023 20:06 |
 
Reitings 8191
Reģ: 21.09.2023
Nastja32 @ 31.12.2023 17:54
Kad vienā lapā vienlaikus lasi, ka nopietni vīrieši uzņemas atbildību un apprecas un turpat ir precētais Ceriņš un Annas vīrs, kas krāpj savas sievas. Biki pretrunas, ne?
Ja kādai liekas, ka apprecēšanās ko garantē, varu pateikt, ka tā jau ir jūsu pirmā kļūda.
Kas ir Annas vīrs neiebraucu?
31.12.2023 20:09 |
 
Reitings 136
Reģ: 18.07.2023
huitzitzilin @ 31.12.2023 19:59
Video studijā, ja tāds ir. Tik tā var pārliecināties par faktiem. Manuprāt, čalis jau pats neatzinās krāpšanā, bet vienkārši tika pieķerts un nebija, kur sprukt. Tagad Vecgada vakarā izdomājis uzrakstīt "dzīves sāpošu postu" par savām izdarībām, lai saņemtu publikas atbalstu? I'll pass.

Aivis jau mēģināja liegties, kad no Gobzema pirmoreiz izskanēja šī informācija. Bija gan viņam soctīklu posti, gan Leldei Instagram storiji, ka esot kaut kādi "stāsti", bet tā neesot taisnība, ja pareizi atceros. Tā kā droši vien nāca gaismā kāds pierādījums, par ko vairs nevarēja karināt makaronus.
Es domāju, ka Vecgada vakarā nopubliskoja ar domu, ka cilvēki šodien un rītdien mazāk sekos ziņām, būs mazāks skandāls. Arī savas vainas atzīšana ir labākais, ko viņš var izdarīt no PR viedokļa, sabiedrība ātri piedod vīriešiem neuzticību, un it īpaši tad, ja patiešām ir kaut kāds video, kas varētu nākt atklātībā.
Ņemot vērā, ka patīk iedzert, nebūtu pārsteigta, ja viņš aizietu pa Kiviča/Dukura taku pēc šķiršanās.
31.12.2023 20:12 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
huitzitzilin @ 31.12.2023 19:56

Es to tā arī sapratu. Pieļauju, ka mums doma ir pareiza?!

Gan jau Gobzems no tām geju/bi- aprindām arī dabūja to informāciju, kuru publiskoja par Aivi. Tie jau visi viens otru zina, kā jau mazajā Latvijā.
31.12.2023 20:20 |
 
Reitings 374
Reģ: 17.12.2023
Terra Incognita @ 31.12.2023 20:12

Aivis jau mēģināja liegties, kad no Gobzema pirmoreiz izskanēja šī informācija. Bija gan viņam soctīklu posti, gan Leldei Instagram storiji, ka esot kaut kādi "stāsti", bet tā neesot taisnība, ja pareizi atceros. Tā kā droši vien nāca gaismā kāds pierādījums, par ko vairs nevarēja karināt makaronus.
Es domāju, ka Vecgada vakarā nopubliskoja ar domu, ka cilvēki šodien un rītdien mazāk sekos ziņām, būs mazāks skandāls. Arī savas vainas atzīšana ir labākais, ko viņš var izdarīt no PR viedokļa, sabiedrība ātri piedod vīriešiem neuzticību, un it īpaši tad, ja patiešām ir kaut kāds video, kas varētu nākt atklātībā.
Ņemot vērā, ka patīk iedzert, nebūtu pārsteigta, ja viņš aizietu pa Kiviča/Dukura taku pēc šķiršanās.

Par Gobzema ierakstiem es nemaz nezināju. Paldies par informāciju, Terra. Tad jau tas diezgan pārliecinoši apstiprina tāda video esamību. Durax.
Vēlreiz meitenes šeit ir apstiprinājums, cik Instagrama redzamā dzīve ir tālu no īstas laimes un patiesības.
31.12.2023 20:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits