IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 10676
Reģ: 18.09.2021
Terra Incognita @ 23.12.2023 17:05

Cenas ziņā apmēram tā arī sanāk, ja šuj uz vietas Latvijā mazos daudzumos, izejmateriālus arī iepērk salīdzinoši nelielos daudzumos. Darbinieku algas, nodokļi, studija ar visām izmaksām, materiāli arī nav tik lēti kā daudzi iedomājas. Tikko kā izmantotu dabīgo zīdu, pat neskatoties uz it kā nelielo materiāla daudzumu, tas uzreiz ļoti strauji sadārdzina gala produktu. Tas, kur var ietaupīt, ir pirkt ļooooti lētus (kas atsaucas uz kvalitāti) materiālus, maksāt neadekvāti zemas algas un tirgot pa tiešo (ja piedāvātu veikaliem - viņas gadījumā kaut kādiem mazajiem butikiem-, tie prasītu apmēram 60-70% atlaidi, attiecīgi arī savos kanālos būtu jāuzpūš cenas), arī mēģināt daļu izmaksu nokompensēt ar lēti iepirktiem un dārgi tālākpārdotiem loriņiem (Ali auskari). To visu viņa arī dara. Bet nu faktiski šāda veida biznesi tiešām nav nekāda zelta bedre, pat ja no malas varbūt šķiet, ka salīdzinoši augstās cenas dēļ kāš naudu. Vienkārši esam pieraduši pie masveidā ražotas produkcijas cenām. Ar to es gribu pateikt, ka veļai cenas tādas arī sanāk viņas izmantotajā biznesa modelī, bet tas, protams, neattiecas uz visām tām Ali rotām - tas gan ir apkāsiens, jo tās var katrs pats pasūtīt no Ali, un tas būtu apmēram tikpat vienkārši kā pasūtīt no viņas, bet produkts būtu tas pats un daudzreiz lētāks.
Lai varētu piedāvāt lētāku cenu un vairāk nopelnītu, būtu rūpnīcā jāražo lielas partijas valstīs, kur darbaspēka izmaksas ir ļoti zemas. Taču tur ir vajadzīgas lielākas sākotnējās investīcijas un arī jāspēj saražotais pārdot, kas ir lielākais izaicinājums. Ar rokām taisīta apakšveļa ir vairāk tāds Etsy hobijbiznesiņš, reti kuram izdodas no tā izveidot kaut ko reāli pelnošu.

Precīzi!
23.12.2023 17:19 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Terra Incognita @ 23.12.2023 17:05

Cenas ziņā apmēram tā arī sanāk, ja šuj uz vietas Latvijā mazos daudzumos, izejmateriālus arī iepērk salīdzinoši nelielos daudzumos. Darbinieku algas, nodokļi, studija ar visām izmaksām, materiāli arī nav tik lēti kā daudzi iedomājas. Tikko kā izmantotu dabīgo zīdu, pat neskatoties uz it kā nelielo materiāla daudzumu, tas uzreiz ļoti strauji sadārdzina gala produktu. Tas, kur var ietaupīt, ir pirkt ļooooti lētus (kas atsaucas uz kvalitāti) materiālus, maksāt neadekvāti zemas algas un tirgot pa tiešo (ja piedāvātu veikaliem - viņas gadījumā kaut kādiem mazajiem butikiem-, tie prasītu apmēram 60-70% atlaidi, attiecīgi arī savos kanālos būtu jāuzpūš cenas), arī mēģināt daļu izmaksu nokompensēt ar lēti iepirktiem un dārgi tālākpārdotiem loriņiem (Ali auskari). To visu viņa arī dara. Bet nu faktiski šāda veida biznesi tiešām nav nekāda zelta bedre, pat ja no malas varbūt šķiet, ka salīdzinoši augstās cenas dēļ kāš naudu. Vienkārši esam pieraduši pie masveidā ražotas produkcijas cenām. Ar to es gribu pateikt, ka veļai cenas tādas arī sanāk viņas izmantotajā biznesa modelī, bet tas, protams, neattiecas uz visām tām Ali rotām - tas gan ir apkāsiens, jo tās var katrs pats pasūtīt no Ali, un tas būtu apmēram tikpat vienkārši kā pasūtīt no viņas, bet produkts būtu tas pats un daudzreiz lētāks.
Lai varētu piedāvāt lētāku cenu un vairāk nopelnītu, būtu rūpnīcā jāražo lielas partijas valstīs, kur darbaspēka izmaksas ir ļoti zemas. Taču tur ir vajadzīgas lielākas sākotnējās investīcijas un arī jāspēj saražotais pārdot, kas ir lielākais izaicinājums. Ar rokām taisīta apakšveļa ir vairāk tāds Etsy hobijbiznesiņš, reti kuram izdodas no tā izveidot kaut ko reāli pelnošu.
nu nav tā, lv var sašūt lētāk, to var redzēt pēc laumas un rosmes un dažiem citiem kvalitatīvākiem zīmoliem ,nekā danas, cenas viņa uzskrūvējusi saviem lētajiem poliestera brīnumiem, jo visur girās plika pate. Bet par etsy runājot, ir naivi domāt,ka tas ir hobijbizness, lv pelnošākie biznesi modē, kokapstrādē utt ir tieši tur, ne RFW kas gorās, tur ir daudzi miljonāri, tie paši flashyouandme ir ap 9k sales bet CaitlynMinimalist peļņa ir USD 68,900,936
23.12.2023 17:20 |
 
Patīk
Reitings 2721
Reģ: 08.05.2022
AnnaShhh @ 23.12.2023 16:15
lol, jā admins! laidīšu tavu komentu garām, tā kā skaties un apspried tv un kaut kādus sūdšovus kā caur ērkšķiem uz 5....

Tu reāli parādīji tikko savu līmeni. Vai Tu izpētiji visu manu profilu un katru komentāru ko esmu rakstījusi? he he…Tā vietā lai laistu manu komentu garām (jo Tu taču teici), Tu man vēl privāti raksti. Ir pirmssvētku laiks, vai tiešām Tu tik ļoti ņem pie sirds kādu anonīmu komentāru kura dēļ jāpārslēdzas uz privātu ziņu un jāmēģina mani aizvainot? Chill nesanāca . Priecīgus Tev svētkus! 🥳🎄🎄🎄
23.12.2023 17:25 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Lorra @ 23.12.2023 17:25

Tu reāli parādīji tikko savu līmeni. Vai Tu izpētiji visu manu profilu un katru komentāru ko esmu rakstījusi? he he…Tā vietā lai laistu manu komentu garām (jo Tu taču teici), Tu man vēl privāti raksti. Ir pirmssvētku laiks, vai tiešām Tu tik ļoti ņem pie sirds kādu anonīmu komentāru kura dēļ jāpārslēdzas uz privātu ziņu un jāmēģina mani aizvainot? Chill nesanāca . Priecīgus Tev svētkus! ????
Ārprāts🙈 vienkārši slima sieviete, kurai piemīt vajāšanas mānija.
23.12.2023 17:39 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Gardenia @ 23.12.2023 17:39
Ārprāts? vienkārši slima sieviete, kurai piemīt vajāšanas mānija.
Bingo! domāju cik ilgi paies, kamēr uztaisīs skrinšotu, nop, neuzminēji, mentāli esmu vesela, pārbaudīts , izklaidējos un pētu lv sabiedrību šeit:) diagnozes varētu uzlikt daudziem šeit, tāds darbiņš, bet redz no tekstiem vien nevar gan, nevajag jaukt vajāšanas māniju ar foruma izklaidēm, tas tiešam ir slimīgi :) Kā jau teicu - patīk uzkurināt un redzēt reakciju un emocijas:)
23.12.2023 17:53 |
 
Patīk
Reitings 10676
Reģ: 18.09.2021
AnnaShhh @ 23.12.2023 17:20
nu nav tā, lv var sašūt lētāk, to var redzēt pēc laumas un rosmes un dažiem citiem kvalitatīvākiem zīmoliem ,nekā danas, cenas viņa uzskrūvējusi saviem lētajiem poliestera brīnumiem, jo visur girās plika pate. Bet par etsy runājot, ir naivi domāt,ka tas ir hobijbizness, lv pelnošākie biznesi modē, kokapstrādē utt ir tieši tur, ne RFW kas gorās, tur ir daudzi miljonāri, tie paši flashyouandme ir ap 9k sales bet CaitlynMinimalist peļņa ir USD 68,900,936

Mazos apjomos šūt ir dārgi.
Rosme un Lauma ir liels apjoms. Un esmu bijusi Laumas fabrikā - kādas tur ir mašīnas, to nevar salīdzināt ar mazo uzņēmumu, kuri bieži vien šuj ārpakalpojumā
Esmu nedaudz izkritusi no tēmas, nemaz nezināju Tavus nosauktos:
• Flash you and me nepētīju dziļāk, bet Tu droši vien sajauci - ja tikai “9k sales”, tad man ar savu mazo uzņēmumu ir krietni lielāks apgrozījums :D
• Caitlyn Minimalist nav latvieši, ne? Tas izskatās pēc liela starptautiska uzņēmuma
Ja kāds izaug un var jau nodrošināt apjomu, tad tas ir cits stāsts, bet kamēr mazs, tikmēr cīnās
23.12.2023 17:54 |
 
Patīk
Reitings 10676
Reģ: 18.09.2021
AnnaShhh @ 23.12.2023 17:53
Bingo! domāju cik ilgi paies, kamēr uztaisīs skrinšotu, nop, neuzminēji, mentāli esmu vesela, pārbaudīts , izklaidējos un pētu lv sabiedrību šeit:) diagnozes varētu uzlikt daudziem šeit, tāds darbiņš, bet redz no tekstiem vien nevar gan, nevajag jaukt vajāšanas māniju ar foruma izklaidēm, tas tiešam ir slimīgi :) Kā jau teicu - patīk uzkurināt un redzēt reakciju un emocijas:)

Es savukārt neesmu ārsts un nevaru uzstādīt diagnozes, bet no savas dzīves pieredzes esmu sapratusi, ka cilvēki, kas paši sevī ir mierīgi (patiešām mierīgi), speciāli nekaitinās citus, lai redzētu reakcijas
23.12.2023 18:04 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Protams, ka KP pameta Vizlu un ne otrādāk, te foruma iepriekš daža laba gribēja pārliecināt par pretējo, ka Vizla viņu pametusi jo esot viņai izmainījis. 😂 Tas jau arī būtu loģiski, ka Kaspars patur savu auto, tak nebija negad priekš viņas viņu pircis, ne dāvinājis. Interesantāks jautājums ir ar dzīvokli, ja ir privātīpašums neticu, ka atdos Vizlai. Drīzāk dzīvo uz pagaidu laiku vai atļauts līdz īres termiņa beigām. Nesaprotu tās Dievietes kuras raksta kautik Vizla nepaliek par pērkamo, bet Kas Kas Kas tad viņa bija pirms KP?😳 Tak Porziņģim viņa gandrīz gadu bija meitene uz izsaukumu ne vairāk kā 200 eur par nakti. Tas tak jau te sen pa vairākām kārtām aprakstīts!
23.12.2023 18:12 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Apple of my eye @ 23.12.2023 18:04

Es savukārt neesmu ārsts un nevaru uzstādīt diagnozes, bet no savas dzīves pieredzes esmu sapratusi, ka cilvēki, kas paši sevī ir mierīgi (patiešām mierīgi), speciāli nekaitinās citus, lai redzētu reakcijas
man darbs tāds, pārāk dārgi un laikietilpīgi sanāk pētīt tipāžus dzīvajā, nevajag tik personīgi uztvert visu šo:)
23.12.2023 18:12 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Apple of my eye @ 23.12.2023 17:54

Mazos apjomos šūt ir dārgi.
Rosme un Lauma ir liels apjoms. Un esmu bijusi Laumas fabrikā - kādas tur ir mašīnas, to nevar salīdzināt ar mazo uzņēmumu, kuri bieži vien šuj ārpakalpojumā
Esmu nedaudz izkritusi no tēmas, nemaz nezināju Tavus nosauktos:
• Flash you and me nepētīju dziļāk, bet Tu droši vien sajauci - ja tikai “9k sales”, tad man ar savu mazo uzņēmumu ir krietni lielāks apgrozījums :D
• Caitlyn Minimalist nav latvieši, ne? Tas izskatās pēc liela starptautiska uzņēmuma
Ja kāds izaug un var jau nodrošināt apjomu, tad tas ir cits stāsts, bet kamēr mazs, tikmēr cīnās

Par Laumas mašīnam, taisniba, tadel danas nekad nepirktu, jo bezstils un loti nekvalitativi sasüts, to var redzet bildês . Ja labi iegroza, Lv arT var pelnit saja nisa jo Liepaja ir fantastiskas iestrādes saja ioma, bet nu labi,man tas neinterese, vairak tas, ka lv tik daudzi mazie zimoli perk aliexpress un kräpi pirceius. Par etsy - EngraveCelebration paskaties, paziņa ar bērnu mēbelēm arī pelna ap padsmit k mēnesi, bet nevaru izpaust :)
23.12.2023 18:20 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Lorra @ 23.12.2023 17:25

Tu reāli parādīji tikko savu līmeni. Vai Tu izpētiji visu manu profilu un katru komentāru ko esmu rakstījusi? he he…Tā vietā lai laistu manu komentu garām (jo Tu taču teici), Tu man vēl privāti raksti. Ir pirmssvētku laiks, vai tiešām Tu tik ļoti ņem pie sirds kādu anonīmu komentāru kura dēļ jāpārslēdzas uz privātu ziņu un jāmēģina mani aizvainot? Chill nesanāca . Priecīgus Tev svētkus! ????

Tev tas līmenis diezgan līdzīgs, ja jāuztaisa nez kāds publisks notikums no tā, ka viens trollis tev raksta privāti un vel caur puķēm jāmēģina taisnoties, ka nekas tur nav ne aizvainojis un nožēlojama rīcība, kurai tu stāvi pāri ar savu augsto intelektu. Puse lietotāju šādas vēstules vienkārši neņem pierē, varu derēt daudzas kādu reizi ir saņēmušas tādas ziņas.
23.12.2023 18:39 |
 
Reitings 766
Reģ: 11.02.2023
SarmaD @ 23.12.2023 18:39

Tev tas līmenis diezgan līdzīgs, ja jāuztaisa nez kāds publisks notikums no tā, ka viens trollis tev raksta privāti un vel caur puķēm jāmēģina taisnoties, ka nekas tur nav ne aizvainojis un nožēlojama rīcība, kurai tu stāvi pāri ar savu augsto intelektu. Puse lietotāju šādas vēstules vienkārši neņem pierē, varu derēt daudzas kādu reizi ir saņēmušas tādas ziņas.

Atkal Sarma ar savu gudrību 😀
23.12.2023 18:56 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
tā, gribu virtuāli katapultēties un līdzi ņemt SarmuD, kā tas darāms? Sarma ir laiks taisīt jaunu profilu!:)))
23.12.2023 19:31 |
 
Reitings 135
Reģ: 18.07.2023
Apple of my eye @ 23.12.2023 17:54

Mazos apjomos šūt ir dārgi.
Rosme un Lauma ir liels apjoms. Un esmu bijusi Laumas fabrikā - kādas tur ir mašīnas, to nevar salīdzināt ar mazo uzņēmumu, kuri bieži vien šuj ārpakalpojumā
Esmu nedaudz izkritusi no tēmas, nemaz nezināju Tavus nosauktos:
• Flash you and me nepētīju dziļāk, bet Tu droši vien sajauci - ja tikai “9k sales”, tad man ar savu mazo uzņēmumu ir krietni lielāks apgrozījums :D
• Caitlyn Minimalist nav latvieši, ne? Tas izskatās pēc liela starptautiska uzņēmuma
Ja kāds izaug un var jau nodrošināt apjomu, tad tas ir cits stāsts, bet kamēr mazs, tikmēr cīnās

Jā, arī gribēju rakstīt, ka Lauma un Rosme ir vispār cita līga ar ražotnēm, lieliem eksporta apjomiem, tas nav salīdzināms ar tādu Danu, kura audumus iepērk pa dažiem metriem. Attiecībā uz Flash You and Me, pieņemu, ka bija domāts, ka viņiem Etsy ir 9k pasūtījumu (vai pārdoto produktu? nezinu, kas īsti ir palikts zem "sales"), bet tur ir jāņem vērā, ka tas ir 10 gadu laikā! Un viņi ir šajā nišā Latvijā laikam veiksmīgākais piemērs, jo spēj tik ilgi pastāvēt. Bet arī - cenas ir kā Danai, nevis kā Rosmē.
23.12.2023 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 1298
Reģ: 06.04.2010
AnnaShhh @ 23.12.2023 10:53
Basketbolistiem patīk reālas emocijas un lielai daļai no viņiem ir auguma komplekss, īpaši tik gariem kā KP, tādēļ meitenēs meklē patiesumu, gan sadzīvē, gan seksā, Vizla ir tik fake as possible un tizla ar visiem uzlabojumiem
nu jau ar Žani ari bija tas pats stasts, ka vins nokrapa vinu u.tt. un KP ari nokrapa LV, cik seit stastija, bet žanis tagad kopā ar vienkāršu meiteni, kas netēlo ne slavenību utt., var redzēt ka pilnīgi pretējas attiecības (labākas) nekā kad ar LV bija , tur tad bija tikai izrādīšanās utt, iespējams ka LV ir kkāds mīnusiņš savs kad džeki meklē beigas ko citu, stulbi protams, tā jau LV simpātiska u.tt. bet kkāds viņai mīnuss gan jau ir tajās attiecībās, ko ar izskatu nekompensēs
23.12.2023 21:23 |
 
Reitings 3288
Reģ: 01.04.2023
Lindy @ 23.12.2023 21:23
nu jau ar Žani ari bija tas pats stasts, ka vins nokrapa vinu u.tt. un KP ari nokrapa LV, cik seit stastija, bet žanis tagad kopā ar vienkāršu meiteni, kas netēlo ne slavenību utt., var redzēt ka pilnīgi pretējas attiecības (labākas) nekā kad ar LV bija , tur tad bija tikai izrādīšanās utt, iespējams ka LV ir kkāds mīnusiņš savs kad džeki meklē beigas ko citu, stulbi protams, tā jau LV simpātiska u.tt. bet kkāds viņai mīnuss gan jau ir tajās attiecībās, ko ar izskatu nekompensēs

Kāpēc uzreiz mīnuss ir meitenē, ja čaļi nokrāpj? Varbūt vienīgais Lauras mīnuss ir nepareiza vīriešu izvēle.
24.12.2023 01:09 |
 
Patīk
Reitings 10676
Reģ: 18.09.2021
AnnaShhh @ 23.12.2023 18:12
man darbs tāds, pārāk dārgi un laikietilpīgi sanāk pētīt tipāžus dzīvajā, nevajag tik personīgi uztvert visu šo:)

Tiešām ieinteresēja, kas tas ir par darbu, kura pienākumos ietilpst kaitināt cilvēkus forumā? :D
24.12.2023 03:37 |
 
10 gadi
Reitings 1298
Reģ: 06.04.2010
Tuana @ 24.12.2023 01:09

Kāpēc uzreiz mīnuss ir meitenē, ja čaļi nokrāpj? Varbūt vienīgais Lauras mīnuss ir nepareiza vīriešu izvēle.
ne nu protams chalu izvēle arī ir kāda ir, parasti tādi džeki nemainās, bet nu Žanim jaunas attiecības izskatās veselīgākas un tagad meitenes dēļ iespējams mainījies.
24.12.2023 07:58 |
 
Reitings 440
Reģ: 30.10.2023
Apple of my eye @ 24.12.2023 03:37

Tiešām ieinteresēja, kas tas ir par darbu, kura pienākumos ietilpst kaitināt cilvēkus forumā? :D
Nato HR :)
24.12.2023 09:49 |
 
Reitings 14364
Reģ: 29.08.2022
AnnaShhh @ 23.12.2023 18:12
man darbs tāds, pārāk dārgi un laikietilpīgi sanāk pētīt tipāžus dzīvajā, nevajag tik personīgi uztvert visu šo:)

Gribētu redzēt, kuram darbam darba pienākumos ietilpst punkts “Pētīt dieviete.lv foruma dalībnieču uzvedības modeļus”.
Nevajag te visus par muļķiem uzskatīt. Jā, varbūt tev darbs ir saistīts ar cilvēku iepazīšanu, bet maz gan ticams.
24.12.2023 10:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)