IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.05.2021
Lorra @ 25.11.2023 00:24
Nu 7 istabu villa man arī šķiet nevajadzīga. Kāda atšķirība kādā gultā vai uz kādas kumodes nodarbojies ar seksu? Pietiktu kaut ar divām , ir taču vēl virtuve, vannasistabā, viesistaba, ja tik ļoti gribas pamainīt telpas. ?
Bet katrs jau dara kā grib. Par pārējo neko sliktu nevaru teikt, var redzēt, ka Katrīne reāli atpūšas un neiesprigst ne par ko. Kādēļ gan lai savā medusmenesī uztrauktos par kaut kādām kalorijām un apģērbu un to ko padomās citi? Ja viņa jūtas ērti tajos pāris peldkostīmos un šortos nu lai jau. Lai izbauda!

Precīzi! ⚡
26.11.2023 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 3251
Reģ: 17.03.2010
Mūžīgi saķepušajai skropstai anete.spike cemme par to, ka viņas izskatu ar/bez filtriem instagramā apspriež anonīmajos forumos 😁😁 taisnība "iekoda"
26.11.2023 19:48 |
 
Patīk
Reitings 2750
Reģ: 08.05.2022
komentators @ 26.11.2023 18:08

taada biznesa sieviete ar sapnju dziivi, jauns viirietis un veiksmiigs bizness, celjojumi, veel maaja, bet kaut kaa tik daudz briiva laika, lai seedeetu klachu forumaa un analizeetu “neveiksmiigaku” cilveeku dziives. kaada sakritiiba ka visas foruma lielaas runaatajas vienmeer dziivo perfekto dziivi, katrai savs bizness, katrai izcils augums, briinishkjiigs viirietis pie saaniem un visi paareejie sasniegumi.. dazhas melo publiski, bet citas anoniimi (

Atverot profilu, var redzēt, ka viņai nav pārāk daudz komentāru sarakstīti šeit forumā, atšķirībā no citām. Un kādēļ gan ja ir bizness, jaunāks vīrietis, ceļojumi, nevaretu arī sēdēt forumā! 😂 cik tad te ilgi tas laiks jāpavada? Noteikti tādai veiksmīgākai sievietei, ik pa laikam gribas paklačoties. Mēs taču esam tik dažādas. Tā tad visas kas mēs te sēžam esam neveiksminieces, neceļojam, esam vispār nelaimīgas, un strādājam uz minimālās. Tu esi redzējusi to ko Tu gribi, jo tik daudz lietotājas, par sevi izsakās pieticīgi, nevis lec baigos augstumos.
26.11.2023 19:52 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Zuzuu10 @ 26.11.2023 18:31
“Nezinu, nesekoju ne Marijai, ne Katrīnei, tā kā katru detaļu par viņu dzīvi nezinu.”
Bet pāris komentārus zemāk, katrai viņas kājas krokai utt. bijāt pievērsusi uzmanību, kā arī dzimšanas dienas fotogrāfijai.
Neatbalstu Katrīni daudzās lietās, bet nu šeit ir jūtams īpaša nepatika? ka katru krunciņu/tauciņu jāapsmej un uz tā fona stāstīt cik pati veiksmīga, skaista utt.
Ja Jums tiešām būtu tāda dzīve kādu šeit pasniedzat, tad Jums nebūtu laika katru viņas tauku piciņu pētīt un garus memoārus rakstīt vēl par to.

Ieskrienu paskatīties, lai saprastu par ko runājat. Un nokomentēju bildes, kas iekrīt acīs tieši par tēmu, tas arī viss. Bet visas aizstāves liekajiem kg noteikti pašas ir slinkas dīvānsēdes un cenšas atspēkot savu dabisko formu, lai nebūtu nekas jādara. Starp citu, Katrīnes sportošana zālē ir tīra atrādīšanās nevis kārtīgs sports. Kas iet uz zāli , to spēj atšķirt. Pieņemt sevi kāda esmu ir vieglāk taču, jo nekas nav jādara. Tā saucamais bodypositive. Jo grib taču līdzināties ideālajai Kačas 40-gadnieču aprisēm. Par maz smukas 40gadnieces redzat apkārt. Žēl. Man laikam cita sabiedrība.
26.11.2023 21:03 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Lorra @ 26.11.2023 19:52

Atverot profilu, var redzēt, ka viņai nav pārāk daudz komentāru sarakstīti šeit forumā, atšķirībā no citām. Un kādēļ gan ja ir bizness, jaunāks vīrietis, ceļojumi, nevaretu arī sēdēt forumā! ? cik tad te ilgi tas laiks jāpavada? Noteikti tādai veiksmīgākai sievietei, ik pa laikam gribas paklačoties. Mēs taču esam tik dažādas. Tā tad visas kas mēs te sēžam esam neveiksminieces, neceļojam, esam vispār nelaimīgas, un strādājam uz minimālās. Tu esi redzējusi to ko Tu gribi, jo tik daudz lietotājas, par sevi izsakās pieticīgi, nevis lec baigos augstumos.

Tieši to gribēju rakstīt - iznāk, ka šeit komentāri birst no tām, kas tikai apbrīno influenceres un grib līdzināties viņām?!
Paskataties pašas uz Katrīni - viņa taču tik laimīga jums izskatās, divatā varētu klusi baudīt savu mīlestību, bet visu laiku atrod ko vārīties un rakstīt pilnus storijus. Ne? Pašas tad nonākat pretrunā.
Bet kā jau te rakstīja kāda cits - katrai savs. Centieties un tiecieties, lai būtu kā viņa. Kāds cits vienkārši zin, ka var arī labāk 😉
26.11.2023 21:08 |
 
Nepatīk
Reitings 951
Reģ: 17.06.2022
Londine @ 26.11.2023 21:03

Ieskrienu paskatīties, lai saprastu par ko runājat. Un nokomentēju bildes, kas iekrīt acīs tieši par tēmu, tas arī viss. Bet visas aizstāves liekajiem kg noteikti pašas ir slinkas dīvānsēdes un cenšas atspēkot savu dabisko formu, lai nebūtu nekas jādara. Starp citu, Katrīnes sportošana zālē ir tīra atrādīšanās nevis kārtīgs sports. Kas iet uz zāli , to spēj atšķirt. Pieņemt sevi kāda esmu ir vieglāk taču, jo nekas nav jādara. Tā saucamais bodypositive. Jo grib taču līdzināties ideālajai Kačas 40-gadnieču aprisēm. Par maz smukas 40gadnieces redzat apkārt. Žēl. Man laikam cita sabiedrība.
es nemaz nezināju ka viņa apmeklē sporta zāli, bet Jūs, kura nemaz neseko viņas dzīvei to pamanijāt.
Un jā, esmu dīvānā sēdētāja ar daudz liekiem kg, sporta zāli redzējusi neesmu, tādēļ alkstu līdzināties viņai ( jo redz pateicu ka viņai sievišķīgs augums).
Un tākā Jūs ļoti uzsverat savu sabiedrību, tad saprotams ka nekāda baigā sabiedrība Jums tur nav, jo cilvēki, kuri tiešām kaut kas ir, ir ļoti parasti un netēlo ka viņi ir kādā “sabiedrībā” un neskatās uz citiem no augšas (tikai atsevišķi gadijumi).
26.11.2023 22:28 |
 
Reitings 5288
Reģ: 10.01.2023
Mi mi @ 26.11.2023 19:48
Mūžīgi saķepušajai skropstai anete.spike cemme par to, ka viņas izskatu ar/bez filtriem instagramā apspriež anonīmajos forumos ?? taisnība "iekoda"
nopietni? Viņa šo lasa?
Nu es daudzām influencerēm ieteiktu te ienākt😁 protams, ir jāatlasa informàcija, bet bieži dāmas uzraksta kā ir..
26.11.2023 22:55 |
 
Patīk
Reitings 2750
Reģ: 08.05.2022
Vārdotāja @ 26.11.2023 22:55
nopietni? Viņa šo lasa?
Nu es daudzām influencerēm ieteiktu te ienākt? protams, ir jāatlasa informàcija, bet bieži dāmas uzraksta kā ir..

A kas tā tāda vispār? Es pat nebiju ievērojusi, ka par viņu te runātu.😂 tik muļķīgi Instagram attaisnoties, mums, anonīmajām foruma dalībniecēm. Ja jau šis forums tik slikts, tad kādēļ jānāk šeit jālasa un jātērē savs laiks attaisnojoties cilvēkiem kuru viedoklis Tev, it kā, neinteresē.
26.11.2023 23:02 |
 
Patīk
Reitings 11218
Reģ: 18.09.2021
Par Kačiņu runājot, man šķiet, ka viņas dzīvesveids (pārēšanās, pulveri, alkohols, maz sporta utt.) NAV veselīgs un NAV tur nekas iedvesmojošs.
Ja kāda te čurā biksēs, cik viņa Taizemē dabīga, tad jā, to es atbalstu, ka staigā vienos šortos un peldčukā, nav vnm jāliek pilnais make-up un jāpucējas. Bet ikdienā taču viņai ir virsū kaudze kosmētikas! Un viņa slimīgi pērk arvien jaunas šmotkas un aksesuārus. Un viņai ir pielikti mati, pupi, filleri, atsūkti tauki un kas tik vēl ne. Tā ka es viņu par nekādu skaistuma vai dabīguma etalonu nesauktu gan :D Tieši otrādi - viņai ir tik tipisks mainstream dzīvesveids, cik iespējams.
P.S. Man neskauž, man vienalga, kā viņa dzīvo, bet es viņu neapbrīnoju un nekad neapbrīnošu
26.11.2023 23:12 |
 
Reitings 5288
Reģ: 10.01.2023
Lorra @ 26.11.2023 23:02

A kas tā tāda vispār? Es pat nebiju ievērojusi, ka par viņu te runātu.? tik muļķīgi Instagram attaisnoties, mums, anonīmajām foruma dalībniecēm. Ja jau šis forums tik slikts, tad kādēļ jānāk šeit jālasa un jātērē savs laiks attaisnojoties cilvēkiem kuru viedoklis Tev, it kā, neinteresē.
bāc pareizi! Es taču biju tā, kas viņu redzēja Baltic Beauty ha ha…. Vo, kāda man ietekme, johaidī. 😁😁😁😁
Nejūtos vairs mazsvarīga, ja jau bija vismaz 4 storiji par to.
Bet kopumā viņai jau nevajadzēt uztraukties, ir citas, kuras publicē bildes, kuras fotogrāfs ir tā uzķūnējis, ka vnk pzg. Faceapp vai kas tas ir- nezinu, bet seja ar tievāka, krunku vnk nav. Nu tā, ka izskatās pēc divām māsām- viena neglītā, otra skaistā 😆
Gribās pat ielikt šeit kàdu piemēru, bet nu labāk laikam nevajag.
26.11.2023 23:12 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Londine @ 26.11.2023 17:32

Cik stulbs secinājums ? arī man ir 6 g jaunāks vīrs un daudzus gadus, personīgais bizness un ceļojumi. Šis ir tajā stilā - tiklīdz kāds izsaka savas domas, ja tās nesaskan ar citu, tad automātiski man arī gribas vīru kā Pēteri, augumu kā Katrīnei un ceļojumus kā viņai! Smieklīgi! Es savu mūžu tādā minidzīvoklī nedzīvotu, jo dzīvoju privātmājā.
Tiešām etalonu atradušas! Neaizmirstiet iemācīties arī zirgoties kā viņa ?
Nezinu, nesekoju ne Marijai, ne Katrīnei, tā kā katru detaļu par viņu dzīvi nezinu.
Jā, zinies, jo ja dzīvesveids ir saskaņā ar attieksmi pret sevi, tad kontrole nav nepieciešama, nevajag jaukt ar diētām un kaloriju skaitīšanu, kā to dara pulverīšu dāmas. Plus, ko pašas vel rakstat - pēc tam izmisuma skrien atsūknēt taukus. Sviests! Dzīvesveids, redzi, var notikt arī viegli un pats par sevi - tas kas nav ar pulverīšiem. Vispār nesaprotu, kā vīrietim var ko tā iebarot. Es domaju īstam vīrietim.
kāpēc jāraksta palagi anonīmā forumā, kas neinteresē, par cilvēkiem, kurus "nemaz neskaties un neinteresē", un tam jāvelta tik daudz laika no savas perfektās dzīves? 😏
27.11.2023 00:01 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Elizabeteputnos @ 27.11.2023 00:01
kāpēc jāraksta palagi anonīmā forumā, kas neinteresē, par cilvēkiem, kurus "nemaz neskaties un neinteresē", un tam jāvelta tik daudz laika no savas perfektās dzīves? ?

Un garus komentàrus arí te nevar rakstít, jo tas apgrūtina foruma lasítàjas, jo gari ir grúti uztverami un ší nav ístà auditorija. Un jà - gari palagi nav pareizi konentàri, pareizi ir vienos ísos teikumos. Sarkasms!
Śe tev ísà versija : jo ir svètdiena un slinkoju dívànà 😛 Ceru, ka šo tavas smadzenes uztver un spēj iedomāties manā veiksmīgajā dzīvē 🤓
27.11.2023 06:51 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Lai man piedod Juta, bet viņas vainags ir tik neglīts.., tik liels un bezgaumīgs pušķis un pārējie plastmasas sū*iņi. Saprotu, cilvēks pats taisījis, bet nu NĒ..
27.11.2023 07:29 |
 
Patīk
Reitings 2750
Reģ: 08.05.2022
NavNebusNekad @ 27.11.2023 07:29
Lai man piedod Juta, bet viņas vainags ir tik neglīts.., tik liels un bezgaumīgs pušķis un pārējie plastmasas sū*iņi. Saprotu, cilvēks pats taisījis, bet nu NĒ..

Tā bante tur galigi neiederas, kaut kas galīgi nav.
27.11.2023 07:34 |
 
10 gadi
Reitings 6831
Reģ: 17.09.2009
Kas tas Jutai bija par tērpu, kas te tika pieminēts? Nokavēju storijus.
27.11.2023 08:20 |
 
Reitings 24015
Reģ: 18.08.2022
Lorra @ 27.11.2023 07:34

Tā bante tur galigi neiederas, kaut kas galīgi nav.

Ja,vina taisās šo vainagu karināt pie durvīm ,tad man škiet bante izskatītos labåk ja būtu zemăkajā punktā novietota.
27.11.2023 08:27 |
 
10 gadi
Reitings 883
Reģ: 17.12.2010
Tā bante vainagam izskatās slikti.
Dzeņi turpina pavecam, apdraud sevi un bērnus, neko nav iemācījušies, nē nu ok, man patīk aktīvas ģimenes, bet šis liekas par traku, adrenalīns svarīgāks par veselību un dzīvību. Ja vēl nebūtu zīdainis tur..
27.11.2023 09:10 |
 
10 gadi
Reitings 883
Reģ: 17.12.2010
Un skatoties Katrīnes story, laikam jau Agris tas trakais, kas nevar bez adrenalīna, tajā pašā laikā forši jau, ka viņi tik aktīva ģimene, Katrīne ar Pēteri nevelk līdzi 😄
27.11.2023 09:13 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Londine @ 27.11.2023 06:51

Un garus komentàrus arí te nevar rakstít, jo tas apgrūtina foruma lasítàjas, jo gari ir grúti uztverami un ší nav ístà auditorija. Un jà - gari palagi nav pareizi konentàri, pareizi ir vienos ísos teikumos. Sarkasms!
Śe tev ísà versija : jo ir svètdiena un slinkoju dívànà ? Ceru, ka šo tavas smadzenes uztver un spēj iedomāties manā veiksmīgajā dzīvē ?
Tu gadījumā neesi Elizabeteeee otrais profils? Ja nē, iepazīsties, abas esat ar vienādi iedomīgu attieksmi pret citiem, jums varētu labi saskanēt. Varēsiet abas kopā pazemot citas dāmas šeit ar savu grandiozo intelektu un perfekciju 😁
27.11.2023 09:39 |
 
Reitings 2216
Reģ: 10.09.2021
Jaa, Dzenīšu attieksme un nepieskatīšana ar dvīņiem bija kas wow. Bet tad drīzāk, ka dvīņi ir ļoti mierīgi, klausīgi, ja jau tādā chillaa neskatās kur tie bērni. Tad jau tādos piedzīvojumos var doties, viss atkarīgs no bērniem.
27.11.2023 09:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits