IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Savva @ 02.11.2023 14:46
Nu, gudrites? - 6 posti Vizlai, kur nonemtas bildes ar KP. ?

Mīļā, tev vajag attiet no interneta.
02.11.2023 14:50 |
 
10 gadi
Reitings 1056
Reģ: 08.05.2014
Te daudziem bija taisnība 😄 Puriņai piedzimusi meitiņa! Skaisti
02.11.2023 14:51 |
 
Reitings 2141
Reģ: 16.06.2022
Subidubi @ 02.11.2023 14:46

Es esmu pati savā augstumā, tieši tur, kur man jābūt. Bet Vizla - jā skaista, taču skaistums nav sasniegums, tā ir dabas dāvana, turklāt pārejoša, taču ko viņa dzīvē pati personīgi ir sasniegusi? Varbūt veikusi kādu sirds transplantācijas operāciju? Vai varbūt izgudrojusi alternatīvo degvielu? Kas ir augstums? Būt bagāta vīrieša piegulētājai?

Un ko Tu esi sasniegusi? 🤔 Priecājies, ka sievietei ir izvēle dzīvot tādu dzīvi, kādu viņa grib. Man ir bakalaurs, maģistrs, esmu vadošā darba pozīcijā, ar vīrieti, ko mīlu un kas mīl mani. Man Vizla VISPĀR neuztrauc, bet arī viņai aktīvi nesekoju. Varbūt ir laiks nedaudz paķidāt, kam sekojat? Ja jums viena sieviete liek justies tik nenormāli slikti par sevi un liek tērēt savu laiku te d***ties, tad ir vērts uzspiest “Unfollow”. Varu teikt pēc pieredzes, jo mazāk redzēsim dzīves, kas liek mums par savām justies slikti, jo labāk dzīvosim.
02.11.2023 15:04 |
 
Reitings 668
Reģ: 31.12.2013
Persiks89 @ 02.11.2023 12:54
Pelekajam pelem svinibu diena, jo beidzot Laura, ko vinas nepamatoti redz par sev pielidzinamu, ir dabujusi to pasu, ko vinas - ir bez bagāta veča. Tikai Laura ir skaista, un nav ar sūdīgu, nīdošu raksturu, un dabūs sev citu bagātnieku, a skauģes tā arī sēdēs ar saviem lūzerīšiem, jo izskats nedavelk.
Ne skauģes kādreiz izskatīsies tikpat labi kā Laura, ne jūsu lūzerīši jebkad tādu kā Laura dabūtu. Lol.
Par kādu svinību dienu ir runa? Kaut kur oficiāli paziņots, ka viņi ir šķīrušies? :) :D
02.11.2023 15:24 |
 
Reitings 668
Reģ: 31.12.2013
nightjar @ 02.11.2023 15:04

Un ko Tu esi sasniegusi? ? Priecājies, ka sievietei ir izvēle dzīvot tādu dzīvi, kādu viņa grib. Man ir bakalaurs, maģistrs, esmu vadošā darba pozīcijā, ar vīrieti, ko mīlu un kas mīl mani. Man Vizla VISPĀR neuztrauc, bet arī viņai aktīvi nesekoju. Varbūt ir laiks nedaudz paķidāt, kam sekojat? Ja jums viena sieviete liek justies tik nenormāli slikti par sevi un liek tērēt savu laiku te d***ties, tad ir vērts uzspiest “Unfollow”. Varu teikt pēc pieredzes, jo mazāk redzēsim dzīves, kas liek mums par savām justies slikti, jo labāk dzīvosim.
Izlasot tavu komentaru radaas viens jautaajums - ko tu pati seit dari? :)
02.11.2023 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 1437
Reģ: 06.04.2010
ja bildites paris izdzestas LV ar KP, pat izdzesa tas kopbildes no savas dz d ar kūku un KP, bet dažas atstāja, iespējams lai neaizmirst citi ka ir bijusi KP draudzene :D
interesanti kur tad palika visas tas kas blaustijas un teica ka mums nav taisniba, ka skirusies, ka vinai usa vīza beigusies un citas stulbības ? :D
02.11.2023 15:50 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Tā kambala ar bārbiju žurnāla plastmasa kroņiem uz galvas, reāli tik tupa vista,man viņa nelikās tik tupa😀😀😅reāli nav pāraugusi pat savas meitas..
02.11.2023 15:55 |
 
Reitings 268
Reģ: 11.03.2023
Lindy @ 02.11.2023 15:50
ja bildites paris izdzestas LV ar KP, pat izdzesa tas kopbildes no savas dz d ar kūku un KP, bet dažas atstāja, iespējams lai neaizmirst citi ka ir bijusi KP draudzene :D
interesanti kur tad palika visas tas kas blaustijas un teica ka mums nav taisniba, ka skirusies, ka vinai usa vīza beigusies un citas stulbības ? :D
Kaut gan daudz kas iet uz to, ka forumniecēm atkal taisnība, nekas jau oficiāli nemaz vēl nav apstiprinājies...
02.11.2023 16:03 |
 
Reitings 2141
Reģ: 16.06.2022
skylie @ 02.11.2023 15:34
Izlasot tavu komentaru radaas viens jautaajums - ko tu pati seit dari? :)

Es jau gaidīju šo jautājumu, un esmu vairākkārt to pārdomājusi. Uzspiedu Tev zaļo īkšķīti 😎 Vairāki iemesli - dzīvoju ārzemēs, ir interesanti palasīt, kas uztrauc latviešu sievietes. Gandrīz skatos no pētnieciskā viedokļa, kas ir populāri, nepopulāri viedokļi. Tiek arī apspriestas sievietes, ar kurām man ir dzīvē bijusi saskarsme, līdz ar to ir piepildīta mana vēlme paklačoties. Neticu, ka esmu tāda vienīgā ☺️
02.11.2023 16:31 |
 
10 gadi
Reitings 3346
Reģ: 17.03.2010
Sprogai vīrs tagad cietumā? Kkad te, forumā runāja par to, ka šis ir cietumnieks 😬
02.11.2023 16:37 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
nightjar @ 02.11.2023 16:31

Es jau gaidīju šo jautājumu, un esmu vairākkārt to pārdomājusi. Uzspiedu Tev zaļo īkšķīti ? Vairāki iemesli - dzīvoju ārzemēs, ir interesanti palasīt, kas uztrauc latviešu sievietes. Gandrīz skatos no pētnieciskā viedokļa, kas ir populāri, nepopulāri viedokļi. Tiek arī apspriestas sievietes, ar kurām man ir dzīvē bijusi saskarsme, līdz ar to ir piepildīta mana vēlme paklačoties. Neticu, ka esmu tāda vienīgā ☺️
Kad es dzīvoju ārzemēs, mani absolūti neinteresēja latviešu forumi. Sekoju tās valsts dzīvei.
02.11.2023 16:37 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
KP brāļi, kad sākās izvarošanas skandāls teica, lai KP atrod mierīgu Latviešu meiteni. Tādu, kas ar savu raksturu, uzvedību un nodarbošanos, netraucē KP un ar visu to naudu, kas viņam ir, būtu spējīga uzņemties atbildību lai izcili izaudzinātu bērnus nākotnē. Latvieti, lai par viņu nebūtu interese rakstīt ārzemju medijos. Viņš rakstija un aicināja uz randiņiem daudzas. To spriežu pēc tā, ka es biju viena no viņām un vismaz 3 manas paziņas arī. Mūs visas vienoja salīdzinoši zema atalgojuma darbi un tusēšana, neteiktu, ka kāda no mums baigā dāma. Tipāžs skaidrs. 😂 KP brāļi teica, lai nekontrolē meiteni un skatās, ja viņai dos visu, kuru ceļu izvēlēsies. Vizla ļauj KP visu. Krāpšana nebija pie vainas. Vizla zina, ka KP iet uz striptīzklubiem un pati arī ir bijusi ar viņu kopā. Problēmas sākās tad, kad Vizla parādija, ka nebūs kā KP mamma, kas zinās, kā saturēt ģimeni, bet pupi, dirsa, šampanietis būs viņas vērtības. Tad sāka pieprasīt uzmanību, taisīja apvainošanās scēnas un uz strīdiem riebjot lika plikākas bildes. Abas ar Peineri nojūdzās un visur kur gāja, stundām pozēja, tīksminājās par sevi. Flirtēja ar kamerām un gaidīja, ka KP un Peineres vīrs par viņām tīksmināsies tik pat ļoti, bet problēma tajā, ka Vizla priekš dejotājas un satura, ko izliek IG, ir garlaicīga un nepārliecināta gultā. Tāda bija jau ar Žani, tāpēc viņu krāpa. Kristaps jau ošņājās un meklē nākošo Latvieti un tekstos smejas, ka nemeklē silikona lelli. - šo raksta čaļu telegram čatā. Izklausās loģiski, bet pierādījumu tam nav. 😂
02.11.2023 16:38 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
nightjar @ 02.11.2023 16:31

Es jau gaidīju šo jautājumu, un esmu vairākkārt to pārdomājusi. Uzspiedu Tev zaļo īkšķīti ? Vairāki iemesli - dzīvoju ārzemēs, ir interesanti palasīt, kas uztrauc latviešu sievietes. Gandrīz skatos no pētnieciskā viedokļa, kas ir populāri, nepopulāri viedokļi. Tiek arī apspriestas sievietes, ar kurām man ir dzīvē bijusi saskarsme, līdz ar to ir piepildīta mana vēlme paklačoties. Neticu, ka esmu tāda vienīgā ☺️
Kad es dzīvoju ārzemēs, mani absolūti neinteresēja latviešu forumi. Sekoju tās valsts dzīvei.
02.11.2023 16:39 |
 
Reitings 2141
Reģ: 16.06.2022
LuckyStrike @ 02.11.2023 16:39
Kad es dzīvoju ārzemēs, mani absolūti neinteresēja latviešu forumi. Sekoju tās valsts dzīvei.

Cik ilgi dzīvoji un cik daudz bija saskarsmes ar latviešiem? Man arī tā likās, līdz vienam brīdim. Katrā ziņā, laba tēma, bet ne šeit.
02.11.2023 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Cranberry20 @ 02.11.2023 14:28

Kas vispār ir tā samantaamanda?

Nezinu ar ko ievērojama, uzzināju par viņu forumā 😁 paskatījos un reizēm viņas posti man parādas pie suggested/populārajiem. Vienkārši ienāca prātā kā kontrasts Katrīnai.
02.11.2023 17:01 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
LuckyStrike @ 02.11.2023 16:39
Kad es dzīvoju ārzemēs, mani absolūti neinteresēja latviešu forumi. Sekoju tās valsts dzīvei.
nu un? Es arī dzīvoju ārzemēs un, arī interese būt saskarē ar latvisko, arī caur forumiem. Ja Tev ir vajadzība bloķēt un atteikties no savas valsts un izcelsmes, kamēr dzīvo citur, tas nenozīmē, ka citiem tā ir. Par tevi neko labu tas neliecina.
02.11.2023 17:02 |
 
Reitings 11043
Reģ: 16.09.2022
Atkal @ 02.11.2023 16:38
KP brāļi, kad sākās izvarošanas skandāls teica, lai KP atrod mierīgu Latviešu meiteni. Tādu, kas ar savu raksturu, uzvedību un nodarbošanos, netraucē KP un ar visu to naudu, kas viņam ir, būtu spējīga uzņemties atbildību lai izcili izaudzinātu bērnus nākotnē. Latvieti, lai par viņu nebūtu interese rakstīt ārzemju medijos. Viņš rakstija un aicināja uz randiņiem daudzas. To spriežu pēc tā, ka es biju viena no viņām un vismaz 3 manas paziņas arī. Mūs visas vienoja salīdzinoši zema atalgojuma darbi un tusēšana, neteiktu, ka kāda no mums baigā dāma. Tipāžs skaidrs. ? KP brāļi teica, lai nekontrolē meiteni un skatās, ja viņai dos visu, kuru ceļu izvēlēsies. Vizla ļauj KP visu. Krāpšana nebija pie vainas. Vizla zina, ka KP iet uz striptīzklubiem un pati arī ir bijusi ar viņu kopā. Problēmas sākās tad, kad Vizla parādija, ka nebūs kā KP mamma, kas zinās, kā saturēt ģimeni, bet pupi, dirsa, šampanietis būs viņas vērtības. Tad sāka pieprasīt uzmanību, taisīja apvainošanās scēnas un uz strīdiem riebjot lika plikākas bildes. Abas ar Peineri nojūdzās un visur kur gāja, stundām pozēja, tīksminājās par sevi. Flirtēja ar kamerām un gaidīja, ka KP un Peineres vīrs par viņām tīksmināsies tik pat ļoti, bet problēma tajā, ka Vizla priekš dejotājas un satura, ko izliek IG, ir garlaicīga un nepārliecināta gultā. Tāda bija jau ar Žani, tāpēc viņu krāpa. Kristaps jau ošņājās un meklē nākošo Latvieti un tekstos smejas, ka nemeklē silikona lelli. - šo raksta čaļu telegram čatā. Izklausās loģiski, bet pierādījumu tam nav. ?
nelogiski. Vins nemekle silikona lelli, bet taja pasa laika Laurai ielika silikona implantus krutis. 🧐
02.11.2023 17:11 |
 
Reitings 1858
Reģ: 06.10.2022
Lindy @ 02.11.2023 15:50
ja bildites paris izdzestas LV ar KP, pat izdzesa tas kopbildes no savas dz d ar kūku un KP, bet dažas atstāja, iespējams lai neaizmirst citi ka ir bijusi KP draudzene :D
interesanti kur tad palika visas tas kas blaustijas un teica ka mums nav taisniba, ka skirusies, ka vinai usa vīza beigusies un citas stulbības ? :D

Nu es arī esmu dzēsusi bildes ar bf ārā, bet esam kopā. Pāris mīļākās palikušas bet principā visas arhivētas, jo baigi nepatīk ka IG sastāv no bf un bērnu bildēm. Varbūt viņa grib būt Laura Vizla nevis Porziņģa meitene tāpēc tāda diztance soctīklos.
02.11.2023 17:11 |
 
Reitings 146
Reģ: 28.04.2023
nightjar @ 02.11.2023 15:04

Un ko Tu esi sasniegusi? ? Priecājies, ka sievietei ir izvēle dzīvot tādu dzīvi, kādu viņa grib. Man ir bakalaurs, maģistrs, esmu vadošā darba pozīcijā, ar vīrieti, ko mīlu un kas mīl mani. Man Vizla VISPĀR neuztrauc, bet arī viņai aktīvi nesekoju. Varbūt ir laiks nedaudz paķidāt, kam sekojat? Ja jums viena sieviete liek justies tik nenormāli slikti par sevi un liek tērēt savu laiku te d***ties, tad ir vērts uzspiest “Unfollow”. Varu teikt pēc pieredzes, jo mazāk redzēsim dzīves, kas liek mums par savām justies slikti, jo labāk dzīvosim.

Īsti nesaprotu, no kurienes ideja, ka esmu neapmierināta ar dzīvi un tamlīdzīgi. Man viss ir kārtībā, vienkārši klačojos, tāpat, kā visas citas šeit. Klačošanās nenozīmē ne to, ka man skauž, ne to, ka man dzīvē neveicas, nav vīra vai vēl sazin kas. Nomierinies. Tas ir mans viedoklis par Vizlu, pliki novērojumi bez emocijām. Es viņai nesekoju, bet laiku pa laikam paskatos.
02.11.2023 17:19 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
KP brāļiem ir ļoti sliktas attiecības ar Vizlu. Visa ģimene stāv un krīt par Kristapu, bet Vizla netiek līdzi un nesaprot, kādai jābūt sportista sievai. Ne mamma, ne brālis nav ne fb ne seko IG Vizlai. KP mamma aizrādija, ka nevajadzētu tik atklātas bildes likt sociālajos tīklos un vajadzētu izmantot iespēju kaut kā sevi nodarbināt, Vizla aizsvīlās un vecākais brālis Jānis metās aizstāvēt mammu. Pateica, ka kopš KP tiekas ar Vizlu, visa karjera apstājusies un sportistiem, kas saņem naudu, bet ilgi traumu dēļ nespēlē, nedrīkst plātīties ar dzīvesveidu, ko dara Vizla. KP uzsāka spēli jaunā klubā un brāļi darīja visu, lai Vizla paliek Latvijā un netraucē. - 🤔
02.11.2023 17:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits