IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
BellaCiao @ 19.10.2023 11:03

Man liekas, viņš veic sava veida šantāžu. Nepublicē jau uzreiz, vairumu piesaka un tad nogaida. Moš kāds piķi iedos, lai neko nepublicē.
Didrihsonus gan viņš varētu paņemt priekšā, tur reāli ir par ko, feiku ievešana, nodokļu nemaksāšana, airenbī, geju lietas…

Visādi var būt. Neizslēdzu arī šantāžas versiju no Alda puses.
Reiz Lapsa izpļāpājās, laikam pie Džiļa intervijā, ka reizēm viņam piedāvājot naudu, lai viņš kaut ko nepublicējot, ko pasūtījis jau kāds cits:) tad nu izvēlas no abiem klientiem to, kurš maksā lielāko honorāru:) Tomēr domāju, ka Lapsas biznesa nišu Aldim nedabūt.
19.10.2023 12:48 |
 
Reitings 4327
Reģ: 19.09.2016
Iegāju papētīt Mika Dukura profilu. Vēl 19.jūnijā ir posts ar sievas video un apakšā skaisti teksti, ka viss tikai sākas un labakais vēl priekšā. Tas vien pierāda to, ko mēs te runājām - nevar ticēt Instagrama saldajai ilūzijai.
19.10.2023 13:43 |
 
Reitings 2780
Reģ: 05.09.2023
Nav_vispar @ 19.10.2023 13:43
Iegāju papētīt Mika Dukura profilu. Vēl 19.jūnijā ir posts ar sievas video un apakšā skaisti teksti, ka viss tikai sākas un labakais vēl priekšā. Tas vien pierāda to, ko mēs te runājām - nevar ticēt Instagrama saldajai ilūzijai.

Es esmu šokā kādā ponij pasaulē jūs dzīvojat, ja skataties uz IG un ticat tiem visiem jēlajiem tekstiem, un tapēc tagad jaķer šoks, kad kāds šķiras. Jebal, jūs reālo dzīvi arī redzat? Jums nav neviens fails galvā kas atver kritisko domāšanu un norāda, ka visi pāri strīdas, diskutē, ka visiem ir nesaskaņas, ka jebkurš var jebkuru nokrāpt utt. Sociālie mēdiji ir tikai un vienīgi sevis promotēšanai. Kad jūs esat redzējuši kādu kurš tur liktu ko sliktu, ne ar mērķi lai pažēlotu? Es reāli līdz šim nebiju tā aptvērusi cik aprobežotas ir sievietes. Man likās, ka visas ir gana gudras lai saprastu, ka mediji ir fasāde.
Un tikpat lielā šokā es esmu par tām, kas pavērtu muti skatās to Gobzemu un gaida kādu zemakmeni viņš izvilks un kāda tad būs tā nākamā patiesība. Jūs dumas esat? Muļķīgs jautājums, patiesībā. Nu kā fakin Gobzems var zināt kas ar ko guļ? Un ja guļ - kam p*s? Foruma vecbābām jā, reputācijai arī tas iesit, bet reāli visiem vienalga. Gobzis uztaisa kkādu haipu priekš lētticīgām aitām par visu un visiem, pats svēta nevainība un šīs visas tik vālē pakaļ.
19.10.2023 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Lelde ar ielikusi storiju... nu, izskatās, ka viņa attaisno savu vīriņu. Tas gan ir skumji. Nevis paņem air škvarņika un izmet pa durvīm, bet gaudo līdzi. Bet es domāju, ka arī tas ir fake. Es domāju, ka mazliet norimsies šīs Alda runas un tad nāks paziņojums par šķiršanos, jo... hm raksturu nesaderība vai kaut kas tāds. Centīsies tāpat nomaskēt patiesos iemeslus.
Ja vēl tas būtu parasts pārītis, kur visādi brīnumi notiek. Bet uzvelk jau tieši tas, ka viņi visu laiku izrāda savu ģimeni ar tām superīgajām fotosesijām, žilbinošajajiem smaidiem un salkanajiem ierakstiem. Tas jau norāda uz puvuma problēmām. Vēl pat pirms Aldis ko rakstīja šajā sakarā. Zinu, ko runāju, jo esmu rīkojusies līdzīgi (un ar to nelepojos). Kad biju iepriekšējās attiecībās, man nebije pierādījumu, bet ar muguras smadzenēm jutu, ka mani krāpj, un ui kā man gribējās izrādīties soc.tīklso ar skaistām pāru bildēm. Tagad, kad man beidzot patiešām ir normālas attiecības un vairs nav šaubu par uzticību, es vispār neko nepublicēju par savu otro pusīti.
19.10.2023 14:12 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Sievietes, kas visvairāk šokējās par to, ka sociālie tīkli ir mākslīgi un ilgstošās attiecībās pilnīgi visi iziet sūdainiem posmiem cauri, pašas diezin vai vispār var uz rokas pirkstiem saskaitīt veselīgas attiecības sev apkārt. Daži vienkārši domā, ka viņu strīdēšanās, krāpšanas, otra pazemošanas vai nolikšanas draugu priekšā nav tik trakas, kā citu. Es godīgi varu pateikt, ka viss tas, ko raksta Aldis, notiek arī man zināmu cilvēku vidē, tikai bez naudas, seksīgiem cilvēkiem un nosacītas romantikas, bet tāpat, vienreiz gadā tās ģimenes uz bildēm apskaujās un domā, ka viss normāli. Visi kaut ko pietēlo. Vienalga 15k cilvēku priekšā vai 100.
19.10.2023 14:32 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
SarmaD @ 19.10.2023 14:07

Es esmu šokā kādā ponij pasaulē jūs dzīvojat, ja skataties uz IG un ticat tiem visiem jēlajiem tekstiem, un tapēc tagad jaķer šoks, kad kāds šķiras. Jebal, jūs reālo dzīvi arī redzat? Jums nav neviens fails galvā kas atver kritisko domāšanu un norāda, ka visi pāri strīdas, diskutē, ka visiem ir nesaskaņas, ka jebkurš var jebkuru nokrāpt utt. Sociālie mēdiji ir tikai un vienīgi sevis promotēšanai. Kad jūs esat redzējuši kādu kurš tur liktu ko sliktu, ne ar mērķi lai pažēlotu? Es reāli līdz šim nebiju tā aptvērusi cik aprobežotas ir sievietes. Man likās, ka visas ir gana gudras lai saprastu, ka mediji ir fasāde.
Un tikpat lielā šokā es esmu par tām, kas pavērtu muti skatās to Gobzemu un gaida kādu zemakmeni viņš izvilks un kāda tad būs tā nākamā patiesība. Jūs dumas esat? Muļķīgs jautājums, patiesībā. Nu kā fakin Gobzems var zināt kas ar ko guļ? Un ja guļ - kam p*s? Foruma vecbābām jā, reputācijai arī tas iesit, bet reāli visiem vienalga. Gobzis uztaisa kkādu haipu priekš lētticīgām aitām par visu un visiem, pats svēta nevainība un šīs visas tik vālē pakaļ.
Taisnība ,bet ir viens bet ..Par Gobzema teikto nav visiem vienalga,nu nav .
Citādi daža Linda savā laika nebrēktu uz Kivičiem. Daudzi breca cik tie slikti pasi būdami ne labāki un vēl narkomāni!
Tā pati linda saeuma bidama preceta atvila precētu ar bērniem vecu,tad abi izšķīrās un apprecējās . Tad katrs nākamais gultas biedrs no rīta visai LV tiek izziņots la dvēseles radinieks. Par pārējo pat nerumāšu.
Par Ušakova 3 sievām un meliem,par to ka tusēja ar nepilngadīgo, meloja ka tikai draugi ,tad apprecēja . Trešā sieva ar tikai kolege esit,tad izrādās seksis tomēr bija jo bērns piedzima .Nu labāk nesaki neko nekā melo!
Daudz te var sarakstīt,bet par to visu Gobzrma klusē ,raustās čura runāt!
19.10.2023 14:32 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
un vispār labi ka Gobzems runa varbūt kādai vistai atvērs sācis ..ka 99% šovu ,žurnālu un tv slavenību dzīvē ir zagļi,mēli, jākļi, maukas, NARKOMĀNI,nemaksā nodoklus,nemaksā alimentus bezdarbniekini un sliņķi.
Dzīvē ar lielākā daļa bez grima un fotšopa izskatās baisi !
19.10.2023 14:37 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Vilmara @ 19.10.2023 10:30

Ne gluži viss ir fake, ko Aldis raksta. Par daudziem viņa aprakstītajiem, policijas jumtotajiem, LV narkodīleriem bija daudz patiesu faktu sarakstījis. Priecātos, ja tas būtu blefs. Bet reālajā dzīvē paši dīleru kurjeri ir tādas lietas stāstījuši, ka apstiprinās Alda storiji. It īpaši par Zuti& co. Latvija ir ļoti maza.
Policija piesedz jo ari nauda,nauda,nauda..Tieši tik vienkārši
19.10.2023 14:40 |
 
Reitings 265
Reģ: 17.05.2022
Vilmara @ 19.10.2023 10:56

Nu tāpēc jau saka, ka Gobzems aizgājis Lapsas pēdās - pa pusei patiesību, pa pusei melus raksta. Tikai Lapsa, atšķirībā no Gobzema to dara par klienta naudu, bet kāds labums Gobzemam no Purva sāgas?...
Kā - kāds? Ilūzija par varu, uzmanības spotlight un ietekmi. Viņš taču to visu laiku tikai vien meklē.
19.10.2023 14:47 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Un vispār ko jūs gribat no valsts kur Saeimas deputāte ir prostitūta un mēle! Meloja par darbu,izglītību un pofigā šo uztur tagad nodokļu maksātāji ..a viņa tik tok kontā turpina noriet Latviju!
Par to Gobzems ari nez kāpēc klusē .
19.10.2023 14:54 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Kalnos @ 19.10.2023 14:40
Policija piesedz jo ari nauda,nauda,nauda..Tieši tik vienkārši

Nē, policija piesedz, pirmkārt, ne tikai naudas dēļ! Piesedz, jo vadība neļauj normāli strādāt. Piesedz, lai darbu nezaudētu. Tāpēc jau Zutim Kurzemē baltās kafijas bizness iet no rokas un joprojām uz brīvām kājām, kaut visi zina, kas Talsos piesedz. Un jūs nevarat iedomāties, cik viegli pārkāpējiem ir korumpēt policiju visparastākajā izsaukumā. Piedāvā visādus labumus, un gatavs, nesodīs. Pret policiju nav nekāda respekta Latvijā.
19.10.2023 14:55 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Vilmara @ 19.10.2023 14:55

Nē, policija piesedz, pirmkārt, ne tikai naudas dēļ! Piesedz, jo vadība neļauj normāli strādāt. Piesedz, lai darbu nezaudētu. Tāpēc jau Zutim Kurzemē baltās kafijas bizness iet no rokas un joprojām uz brīvām kājām, kaut visi zina, kas Talsos piesedz. Un jūs nevarat iedomāties, cik viegli pārkāpējiem ir korumpēt policiju visparastākajā izsaukumā. Piedāvā visādus labumus, un gatavs, nesodīs. Pret policiju nav nekāda respekta Latvijā.
Jo vadībā par to piķi saņem
.LABRIT
19.10.2023 14:57 |
 
Reitings 87
Reģ: 20.04.2023
kordelia @ 19.10.2023 14:12
Lelde ar ielikusi storiju... nu, izskatās, ka viņa attaisno savu vīriņu. Tas gan ir skumji. Nevis paņem air škvarņika un izmet pa durvīm, bet gaudo līdzi. Bet es domāju, ka arī tas ir fake. Es domāju, ka mazliet norimsies šīs Alda runas un tad nāks paziņojums par šķiršanos, jo... hm raksturu nesaderība vai kaut kas tāds. Centīsies tāpat nomaskēt patiesos iemeslus.
Ja vēl tas būtu parasts pārītis, kur visādi brīnumi notiek. Bet uzvelk jau tieši tas, ka viņi visu laiku izrāda savu ģimeni ar tām superīgajām fotosesijām, žilbinošajajiem smaidiem un salkanajiem ierakstiem. Tas jau norāda uz puvuma problēmām. Vēl pat pirms Aldis ko rakstīja šajā sakarā. Zinu, ko runāju, jo esmu rīkojusies līdzīgi (un ar to nelepojos). Kad biju iepriekšējās attiecībās, man nebije pierādījumu, bet ar muguras smadzenēm jutu, ka mani krāpj, un ui kā man gribējās izrādīties soc.tīklso ar skaistām pāru bildēm. Tagad, kad man beidzot patiešām ir normālas attiecības un vairs nav šaubu par uzticību, es vispār neko nepublicēju par savu otro pusīti.
tā kaut kā ir. Ja viss ir normāli dzīvē, vispār neko publicēt negribas.
19.10.2023 15:34 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Ai, ai, ai, Leldei nu gan neko tur komentēt nevajadzēja, tagad tas izskatās patiešām stulbi. Tizli jau bija tas, ka to komentēja Aivis, bet vēl Lelde - nu nav tur kaut kas tīrs.
19.10.2023 15:40 |
 
Reitings 1373
Reģ: 25.01.2023
u.604737e44a238 @ 19.10.2023 15:40
Ai, ai, ai, Leldei nu gan neko tur komentēt nevajadzēja, tagad tas izskatās patiešām stulbi. Tizli jau bija tas, ka to komentēja Aivis, bet vēl Lelde - nu nav tur kaut kas tīrs.
pirms tam kautkas bija komentēts? Katram ir pa vienam, mazam tekstam šobrīd.Isti par vērā ņemamu attaisnošanos to nevar nosaukt.Gan ja direktā nā jautājumi
19.10.2023 15:52 |
 
Reitings 2126
Reģ: 10.09.2021
Nu, Gobzems protams piepusko, piefantaze, bet kaut kada taisniba ir. Ari par Ceriniem, skaidrs, ka Aivis shauj pari stripai.. flirte utt. Tas ir noteikti. Vai gulj/negulj, to nevar apgalvot, kamer nav pieradijumu. Ja ta nebutu taisniba, tad Cerinjiem butu cita reakcija. Leldei klapes uz acim, ai tadus brinumus visu laiku dzirdu 😁 ahahha, sanak, ka labi apzinas, ka Aivis flirte un uzmacas citam sievietem.
19.10.2023 16:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Valdet @ 19.10.2023 16:13
Nu, Gobzems protams piepusko, piefantaze, bet kaut kada taisniba ir. Ari par Ceriniem, skaidrs, ka Aivis shauj pari stripai.. flirte utt. Tas ir noteikti. Vai gulj/negulj, to nevar apgalvot, kamer nav pieradijumu. Ja ta nebutu taisniba, tad Cerinjiem butu cita reakcija. Leldei klapes uz acim, ai tadus brinumus visu laiku dzirdu ? ahahha, sanak, ka labi apzinas, ka Aivis flirte un uzmacas citam sievietem.

kā var būt cita reakcija, ja tu tiec brutāli apmelots
19.10.2023 16:17 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Atkāpei, diez Samanta tā kas Tīna nav gadījumā stāvoklī?
19.10.2023 16:36 |
 
Reitings 2780
Reģ: 05.09.2023
MelnāVārnaKrā @ 19.10.2023 16:36
Atkāpei, diez Samanta tā kas Tīna nav gadījumā stāvoklī?

Man vairàk interesē kas viņai tas par kavalieri.
19.10.2023 16:39 |
 
Reitings 2780
Reģ: 05.09.2023
u.604737e44a238 @ 19.10.2023 15:40
Ai, ai, ai, Leldei nu gan neko tur komentēt nevajadzēja, tagad tas izskatās patiešām stulbi. Tizli jau bija tas, ka to komentēja Aivis, bet vēl Lelde - nu nav tur kaut kas tīrs.

Manu vīru kāds par geju taisītu un es svēti ticētu ka tā nav, arī teiktu pāris vārdus. Dīvaini ir tad, ja savu otru pusi neatbalsta vai ieņem neitrālu pozīciju.
19.10.2023 16:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!