IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 343
Reģ: 29.01.2023
Kenty @ 13.09.2023 19:09
Vai tu zini varbūt ,kapec Krista nav nevienos rakstos redzama? Tikai Gobzems.Neticu ka dzeltenie neliktos ne zinis un Kristu nemeklētu.

Ceru, ka pati saproti kapec vispar dzeltenie neko par so storiju epopeju neraksta. Jo kadai iesaistitajai personai nepatik lasit Alda atklasmes un par to ir labi samaksats, lai neviens portala tas nekur nepavidedu.
14.09.2023 10:28 |
 
Reitings 343
Reģ: 29.01.2023
Kenty @ 13.09.2023 19:58
no mātes es lasīju,bet Kristai ir dzelzs nervi ,jā tas ir labākais variants klusēt,bet kā tie dzeltenie neko neatrod.Pat ja Krista atsākās no intervijām.Pilnīgakais klusums māte google par to klusē

Krista klusee?? 😀😀 luuudzu nevajag. Tas ka vina neliek instgram un neskrien uz kasjauns nenozime ka vina klusee😀 mums ir daudz kopigu pazinu un draudzenes un Krista ir visu lidz pedejam Rigaa izstastijusi😀 aizej uz snatch un visu dzirdesi😀
14.09.2023 10:32 |
 
Patīk
Reitings 2726
Reģ: 08.05.2022
EsFeja @ 14.09.2023 01:45
Kas pie velna ir šis? Varbūt kāda, kas redzējusi visu sēriju var ko vairāk paskaidrot?
https://twitter.com/Gromuls/status/1702066370274340935?t=UCwXDAWvEC0POAji7RTBww&s=19

Un māte pat aci nepamirkšķināja, ne noraustijās, neko. Pilnīgi neko!!! Tā viņiem sanāk ir ierasta lieta. Ja nereaģē pie maza bērna mešana, kurš gandrīz atsitās pret sienu, tad kas notiek bez kamerām. Šito tak nevar tā atstāt. Reāli tas raidījums ir jākancelo. Bāriņtiesai te ir steidzami jāiesaistās.
14.09.2023 10:33 |
 
Reitings 343
Reģ: 29.01.2023
salvija @ 13.09.2023 23:04

Kāpēc Kristu neviens no apkārtējiem nebrīdināja? Vai viņa neklausījās? Nāca taču no sakarīgu cilvēku vides, rakstīja taču, ka mācījusies Rīgas Ekonomikas augstskolā.

Kada iedomu pasualee tu dziivo? Bridinat golddigeri, kura meklee sev nodrosinatu dziivi? Apzinati leca bagata advokaata kleepi😀
14.09.2023 10:40 |
 
Reitings 1400
Reģ: 25.01.2023
riitarosme @ 14.09.2023 10:28

Ceru, ka pati saproti kapec vispar dzeltenie neko par so storiju epopeju neraksta. Jo kadai iesaistitajai personai nepatik lasit Alda atklasmes un par to ir labi samaksats, lai neviens portala tas nekur nepavidedu.
kā reiz Alda atklāsmes ir visas iespējamas vietas😁 Vel tieši atbilde otram komentāram par Kristas klusēšanu.es balstos uz internetu, ne paziņām. Par to bija jautājums par publiskiem socialajiem tikliem un parejam lapām.
14.09.2023 10:42 |
 
Reitings 545
Reģ: 25.01.2023
Lorra @ 14.09.2023 10:33

Un māte pat aci nepamirkšķināja, ne noraustijās, neko. Pilnīgi neko!!! Tā viņiem sanāk ir ierasta lieta. Ja nereaģē pie maza bērna mešana, kurš gandrīz atsitās pret sienu, tad kas notiek bez kamerām. Šito tak nevar tā atstāt. Reāli tas raidījums ir jākancelo. Bāriņtiesai te ir steidzami jāiesaistās.

es saprotu, ka vecākiem dažkārt ir izmisums, nogurums un viss pārējais. bet vardarbība pret bērnu nav pieņemama. tas Uģis gribēja patēlot vēso džeku, bet laikam adrenalīns un madrāža kameru priekšā bija par lielu, čalis neizturēja. pretīkgi skatīties to video.
14.09.2023 10:46 |
 
Reitings 132
Reģ: 28.04.2023
cmykk @ 14.09.2023 10:46

es saprotu, ka vecākiem dažkārt ir izmisums, nogurums un viss pārējais. bet vardarbība pret bērnu nav pieņemama. tas Uģis gribēja patēlot vēso džeku, bet laikam adrenalīns un madrāža kameru priekšā bija par lielu, čalis neizturēja. pretīkgi skatīties to video.

Es pati esmu bijusi pārguris vecāks, aizkaitināts vecāks, bet man nav ienācis prātā savu emociju izreaģēt, sviežot mazuli pret gultu.
14.09.2023 11:10 |
 
Reitings 161
Reģ: 07.08.2023
sakuraszarins @ 14.09.2023 09:54
Peinere izskatās pēc baigās stervas.
garlaicīga tukša, tā Vizlas kopešana liekas tik bērnišķīgi un apnicīgi. Vienādi story, vienādas drēbes, mīmikas,pozas.
14.09.2023 11:22 |
 
Reitings 18751
Reģ: 07.06.2022
Es tā arī nesapratu, par ko tas Evertovskis tam Aldim
bērnu klātbūtnē apsolīja tos 200 000 un divus pilksteņus pa 100 000, ka šis tā ņemas, ka nav da ūjis - nevar kāds apgaismot? 😏
14.09.2023 11:28 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
riitarosme @ 14.09.2023 10:26

Kaadi dzelzs nervi??? Vina atstaja savus bernus Aldim- vini skiras un vina parakstija vienosanos, ka atsakas no berniem un par tiem ir pilna apgadiba Aldim. Kristai tie berni simts gadus nav vajadzigi? lasu jusu tekstus un saprotu, ka jus nepazistat nevienu no iesaistitajam personam un domajat ka Aldis ir jucis un vinu vajag sodit?
Es neesmu vina fane, man pasai vins totali besi, bet es zinu vairakus vina stasta iesaistitos personazus un varu pateikt, ka ta visa ir patiesiba. Krista nav “atbegusi uz LV” lai aldis varetu arsteties?? vina saka braukat uz LV, lai macitos un kamer bija LV “sadraudzejas” ar visadiem dzekiem un iepatikas seit lux dzive.

Sen jau izrunāts, ka tāds papīrs netika parakstīts. Viņš bija nofočējis to papīru, kur skaidri gaiši rakstīts, kas tas ir, bet publicējot to bildi savā tekstā nosaucis un saturu pavēstījis pavisam citādi - tā kā tu atstāsti. Ņemot vērā, ka viņš bija jurists, atšķirību zina un speciāli sagroza faktus priekš tādiem kā tu, kas neko nesaprot.
Reāli tas bija papīrs, ka piekrīt, ka bērniem patstāvīgā dzīvesvieta šobrīd ir pie tēva. Tā nav atteikšanās no bērniem vai visu tiesību noteikšana tēvam, jo arī dzīvojot atsevišķi kopīgi pieņem lēmumus par bērniem, vai teikšana, ka tas uz visu laiku. Visticamāk šo pašu papīreli viņš ar manipulācijām lika parakstīt. Vēlāk taču pats stāstīja, ka Krista centās "nozagt" bērnus.
Tā kā būsi vien Alda fanīte.
14.09.2023 11:42 |
 
Patīk
Reitings 10797
Reģ: 18.09.2021
Helga Andersson @ 14.09.2023 11:28
Es tā arī nesapratu, par ko tas Evertovskis tam Aldim
bērnu klātbūtnē apsolīja tos 200 000 un divus pilksteņus pa 100 000, ka šis tā ņemas, ka nav da ūjis - nevar kāds apgaismot? ?

Es tā arī sapratu no Alda storijiem, ka Agris bija apsolījis 200 tūkstošus + divus pulksteņus (atceramies - Aldis visus nodirš par mantkārību, bet pēc kā šis izskatās:D)
Agris šo vienošanos neesot pildījis.
Un tad no tālākiem storijiem parādījās, ka Aldis cer, ka Kazanovskis viņam atnesīs nu jau 2 miljonus + 2 pulksteņus :)))))))))))
Svētais Dieva sūtnis Aldis, kas darbojas patiesības labā, nu izskatās ļoti grib tomēr NAUDUUU
14.09.2023 11:42 |
 
Reitings 18751
Reģ: 07.06.2022
Apple of my eye @ 14.09.2023 11:42

Es tā arī sapratu no Alda storijiem, ka Agris bija apsolījis 200 tūkstošus + divus pulksteņus (atceramies - Aldis visus nodirš par mantkārību, bet pēc kā šis izskatās:D)
Agris šo vienošanos neesot pildījis.
Un tad no tālākiem storijiem parādījās, ka Aldis cer, ka Kazanovskis viņam atnesīs nu jau 2 miljonus + 2 pulksteņus :)))))))))))
Svētais Dieva sūtnis Aldis, kas darbojas patiesības labā, nu izskatās ļoti grib tomēr NAUDUUU
jau 2 miljonus? Oh wow 🤣 jā, bet par ko tas oriģinālais solījums no tā storija, kir identificēja gan savas, gan otra džeka saldales, gan savu pulksteņa siksniņu, gan bērnu rokas? 🤣🤣🤣🤣 Es sākumā biju sapratusi, ka Aldis cepjas, jo tas Everyovskis ar viņa ex sievu sapinies vai ko jau tur, bet par ko tā nauda tagad 😳
14.09.2023 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 5641
Reģ: 17.09.2009
Visi kas bija pie Uresinas kursiem jau bagāti, ja? 😂
14.09.2023 11:50 |
 
Patīk
Reitings 10797
Reģ: 18.09.2021
Helga Andersson @ 14.09.2023 11:48
jau 2 miljonus? Oh wow ? jā, bet par ko tas oriģinālais solījums no tā storija, kir identificēja gan savas, gan otra džeka saldales, gan savu pulksteņa siksniņu, gan bērnu rokas? ???? Es sākumā biju sapratusi, ka Aldis cepjas, jo tas Everyovskis ar viņa ex sievu sapinies vai ko jau tur, bet par ko tā nauda tagad ?

Nu, es vismaz tā nolasīju tajā viņa storijā tālāk, ka Kazanovskis neesot pietiekami liels gangsteris, lai nokārtotu lietas. Ka ideālajā Alda sapnī Kazanovskis prasītu Aldim, “cik Tu gribi - 2 miljonus un 2 pulksteņus? Labi, nokārtošu” :D
Un par ko tad īsti Agris Aldim ir parādā nu jau 2 miljonus? Jā, viss pieteikums jau bija, ka par bijušās (:D) sievas pavešanu, bet Aldim scenārijs švaks, jo nu tiiiiik pievilkts tas motīvs :D :D :D
14.09.2023 11:55 |
 
Reitings 3407
Reģ: 30.09.2022
riitarosme @ 14.09.2023 10:40

Kada iedomu pasualee tu dziivo? Bridinat golddigeri, kura meklee sev nodrosinatu dziivi? Apzinati leca bagata advokaata kleepi?

Nu, tad pati vainīga. Jau tajā laikā sakarīgā sabiedrības daļa zināja, ka Gobzems ir ar trekniem tarakāniem galvā.
14.09.2023 12:05 |
 
Reitings 343
Reģ: 29.01.2023
AnnnaMannna @ 14.09.2023 11:42

Sen jau izrunāts, ka tāds papīrs netika parakstīts. Viņš bija nofočējis to papīru, kur skaidri gaiši rakstīts, kas tas ir, bet publicējot to bildi savā tekstā nosaucis un saturu pavēstījis pavisam citādi - tā kā tu atstāsti. Ņemot vērā, ka viņš bija jurists, atšķirību zina un speciāli sagroza faktus priekš tādiem kā tu, kas neko nesaprot.
Reāli tas bija papīrs, ka piekrīt, ka bērniem patstāvīgā dzīvesvieta šobrīd ir pie tēva. Tā nav atteikšanās no bērniem vai visu tiesību noteikšana tēvam, jo arī dzīvojot atsevišķi kopīgi pieņem lēmumus par bērniem, vai teikšana, ka tas uz visu laiku. Visticamāk šo pašu papīreli viņš ar manipulācijām lika parakstīt. Vēlāk taču pats stāstīja, ka Krista centās "nozagt" bērnus.
Tā kā būsi vien Alda fanīte.

Saprotu, ka tu uzskati ka vieniga patiesiba ir ta kura tiek publiceta instagarama.
Pateiksu tikai tik daudz, ka.. jaa, instagrama papirs bija par to ka var uztureties arzemes, jo ka pati saki, tad jurista izglitiba palidz zinasanas, jo visiem ir skaidrs kas notiktu ja Krista seit LV uzrakstitu iesniegumunpar pazudusoem berniem arpus valsts.bet starp viniem ir noslegta cita veida papirelis ari :)) tas ta lai jus nedomatu, ka vins aiz labas sirds bijusai sievai “stresa” situacija ir uzrakstijis baltezera maaju un visu naudu iedevis glabaasanai😀
Fane neesmu tocna, vienkarsi gribas nedaudz atvert acis, jo dazas labas doma, ka Krista ir nabadzite, ak kaa vinai sitaa, kadi nervi, kaada drosminiece, kapec neviens vinai acis laicigi neatvera, kadi gudri padomnieki utt. Krista ir mankariga sieviete, kurai pavideja labaka un turigaka iespeja un aizskreja. Vina ir tikapat traka cik Gobzems, ne velti tadi divi satikas😀
14.09.2023 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 5641
Reģ: 17.09.2009
riitarosme @ 14.09.2023 12:16

Saprotu, ka tu uzskati ka vieniga patiesiba ir ta kura tiek publiceta instagarama.
Pateiksu tikai tik daudz, ka.. jaa, instagrama papirs bija par to ka var uztureties arzemes, jo ka pati saki, tad jurista izglitiba palidz zinasanas, jo visiem ir skaidrs kas notiktu ja Krista seit LV uzrakstitu iesniegumunpar pazudusoem berniem arpus valsts.bet starp viniem ir noslegta cita veida papirelis ari :)) tas ta lai jus nedomatu, ka vins aiz labas sirds bijusai sievai “stresa” situacija ir uzrakstijis baltezera maaju un visu naudu iedevis glabaasanai?
Fane neesmu tocna, vienkarsi gribas nedaudz atvert acis, jo dazas labas doma, ka Krista ir nabadzite, ak kaa vinai sitaa, kadi nervi, kaada drosminiece, kapec neviens vinai acis laicigi neatvera, kadi gudri padomnieki utt. Krista ir mankariga sieviete, kurai pavideja labaka un turigaka iespeja un aizskreja. Vina ir tikapat traka cik Gobzems, ne velti tadi divi satikas?
Bet kur Krista aizskrēja? Tas Agris ir precējies. Sanāk, ka viņa grib būt mīļākā?
14.09.2023 12:32 |
 
Reitings 2142
Reģ: 10.09.2021
Aldis ir ku kuu, neko nevar saprast cik daudz taisnibas ir teksta, cik daudz sadzejots. Bet kaa Krista pielauj, ka berni tik ilgi ir prom un vinus nesatiek? Ja man nelautu satikt bernus, es skali par to runatu, daritu visu iespejamo, lai pie neadekvata teva neatrastos mani berni. Ta ka Krista kluse, tad secinajums ir viens - ka vina nedara visu iespejamo un tiesam ir atstajusi bernus un necinas par viniem.
14.09.2023 12:34 |
 
Reitings 1683
Reģ: 06.10.2022
Subidubi @ 14.09.2023 11:10

Es pati esmu bijusi pārguris vecāks, aizkaitināts vecāks, bet man nav ienācis prātā savu emociju izreaģēt, sviežot mazuli pret gultu.

Ļoti bieži “ticīgajās” ģimenēs ir lielākā vardarbība. Un nē, nav tikai iedomas, esmu ļoti daudz pieredzējušo, šo šādi tēviņi, kas domā ka viņi ir kaut kas svarīgāks par sievu domā arī ka bērni ir mazvērtīgi un pakalpiņi visu varenajam vīrietim un ģimenes galvai. Šis izteikti ir kristiešu ģimenēs, bet viņu ticībā izskatās ka sievietes ir nostādītas līdzīgā pozīcijā.
14.09.2023 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 292
Reģ: 29.03.2010
Lorra @ 14.09.2023 10:33

Un māte pat aci nepamirkšķināja, ne noraustijās, neko. Pilnīgi neko!!! Tā viņiem sanāk ir ierasta lieta. Ja nereaģē pie maza bērna mešana, kurš gandrīz atsitās pret sienu, tad kas notiek bez kamerām. Šito tak nevar tā atstāt. Reāli tas raidījums ir jākancelo. Bāriņtiesai te ir steidzami jāiesaistās.

Par ko brīnities tur. Sen tak zināms, ka Uģis nav tāds cilvēks par kādu uzdodas rakstot FB savus tekstiņus.
14.09.2023 12:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits