IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 628
Reģ: 13.03.2020
kaada seko liidzi annaklaralife? skatos ka viss profils sataisiits gjimenisks bet peedeejais ko atminos ir vinjas guleeshana apkaart veel tad, kad dziivoja ventspilii - beernu teevs ir tas pats puisis kuru ieprieksh kraapa vai shis ir kaads no liepaajas?
28.08.2023 08:10 |
 
Reitings 138
Reģ: 18.07.2023
Es vēl atceros senos laikus, kad vietējās kosmētikas blogeres pašas pirka produktus un rakstīja normālas atsauksmes. Tolaik vēl sapņos nerādījās, ka kāds kaut ko iedos par brīvu. Bet, kad sākās influenceru bums, tad nomainījās ar "jaunās paaudzes" influenceriem, kuriem dzīvošana no dāvanām un sadarbībām kļuva par dzīvesveidu. Tagad grūti kādam no viņiem ticēt. Bet nu jā, nezinu, vai tā ir jēdzīga mārketinga stratēģija - apgādāt ar mantām influencerus, kuri reklamē visus pēc kārtas, jo tad jau tas kļūst par tādu kā fona troksni.
28.08.2023 08:20 |
 
10 gadi
Reitings 1074
Reģ: 25.04.2010
Lyncha @ 27.08.2023 21:35

Man vispār riebjas influenceru ņirgāšanās par citiem. Reklamē apavus un bērnu lietas par simtiem, ko paši saņem par brīvu. It īpaši tagad, kad daudziem ir tik grūti savilkt galus. Neslēpsim, ka influencēšana ir darbs, bet lielā mērā tā ir pretty privilige augstākā izpausme ( kur Dzenīte dikti skaļi kliedza, ka influencerēšana ir DARBS). Zini, kas ir darbs, Kristīne? Ārstu darbs, kuri glābj pacientus, ugunsdzēsēji, kuri dzēš ugunsgrēkus, skolotāji, kuri māca bērnus. Influenceris smuki nopozē un nofočē bildi. Viss. Darba laiks - apmēram 1h, sliktākajā gadījumā. Daudziem pietrūkst agrākā, neamerikāniskā influencēšana. Kur tiešām bija interesanti lasīt viedokli, pārdomas. Tagad - persil, drogas, silan, sportland.
Daudzas no viņām ir delulu, ka ir baigās personības. Īstenībā - reklāmstabi, kas pārdod savu balsi, savu personību un savu morāli. Es ne tikai pat Dzenīti, bet pat visām Danenbergsonēm, Asarēm, Andžām uttjp.

Tas ir darbs biezo sievām vai atvasēm, kuras var atļauties nestrādāt normālu darbu, jo tāpat piķis vīram vai tēvam pietiekoši. Parasta vidusmēra sieviete nevar atļauties pusi dienas vaļāties gultā, tad pafočēties un vaidēt, cik smagi viņa strādā, kāpēc visi nav jau salikuši laikus. Priviliģētas cacas, kas vispār nevar iedomāties, ko tiešām nozīmē strādāt, domāt par iztikšanu, rēķinu nomaksu utt.
Man tiešām pietrūkst laiks, kad bija tikai blogeres, kuras runāja par to, ko pašas bija pirkušas (laiks pirms arī blogerēm sāka dalīt bezmaksas dāvanas apmaiņā pret slavinošu atsauksmi) un ne visas atsauksmes bija slavinošas un ar saukli: pērc, pērc, pērc tu arī.
28.08.2023 08:38 |
 
Reitings 1919
Reģ: 04.01.2022
Nauda nesmird! Skaidrs, ka ietekmeles reklamēs jebko, kur tik var dabūt kādu materiālu labumu (dāvanu) vai naudu.
Žēl, ka arī tie influenceri, kas kādreiz bija sakarīgi, naudas dēļ ir gatavi kāpt pāri saviem principiem.
Piemēram, zvērinātā suņu svaigbarotāja Monta Priede šodien jau reklamē sausās barības ražotāju Purinu un viņu kārumus suņiem, kuros ir augu olbaltumvielas. Kur palika pārliecība, ka suņiem nekādas augu olbaltumvielas nedrīkst dot?
Es neesmu redzējusi NEVIENU ietekmeli, kas godīgi pateiktu, ka jā redz atsūtīja man dāvanu, bet nav tomēr laba, nepērciet.
Tāpēc piekrītu, man arī viss ko viņi reklamē uzreiz ielido melnajā sarakstā. Ticības nav nedrusku.
28.08.2023 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 4
Reģ: 24.10.2010
Gluzunova jau tāda pati, pilna māja ar visādām lietām no sadarbībām, kosmētika,drēbes, uzkopšanas līdzekļi, rotaļlietas....visu to viņa pēc tam pārdod..
Pēdējā pastas gatavošanas ierīce ,kura jau ielikta facebook pārdošanā.
28.08.2023 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 21.08.2012
Lyncha @ 28.08.2023 07:11
Fleming teksts @ 27.08.2023 23:18
Es tagad uz sitienu neatceros, kura influencerene tā bija, bet ļoti reklamēja Huggies pamperus savam bēbītim, ka tikai no tiem nav alerģija. Pāris dienas vēlāk - tieši tas pats teksts, ar piebildi, ka nevienas nav tik labas un no citām ir alerģija, ka Gege esot glābusi mazo dupsi, kā nekas.. ja nemaldos, Strēle tā bija. Uzrakstīju šo jautājumu, dabūju block. ?

Vai, kad kvēli reklamē gludekli, kas lieliski atvieglos ikdienu, bet pēc tā vienīgā demonstrējuma turpini staigāt drēbēs, kas izskatās kā no suņa d**** izvilktas. Grūti sponsoriem pateikt "es labprāt paņemšu tosteri, multikatlu un fēnu, bet no gludekļa atteikšos, jo negludinu drēbes un negludināšu arī ar šo superagregātu"?
28.08.2023 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 3267
Reģ: 09.10.2009
Ainulai @ 28.08.2023 09:50
Nauda nesmird! Skaidrs, ka ietekmeles reklamēs jebko, kur tik var dabūt kādu materiālu labumu (dāvanu) vai naudu.
Žēl, ka arī tie influenceri, kas kādreiz bija sakarīgi, naudas dēļ ir gatavi kāpt pāri saviem principiem.
Piemēram, zvērinātā suņu svaigbarotāja Monta Priede šodien jau reklamē sausās barības ražotāju Purinu un viņu kārumus suņiem, kuros ir augu olbaltumvielas. Kur palika pārliecība, ka suņiem nekādas augu olbaltumvielas nedrīkst dot?
Es neesmu redzējusi NEVIENU ietekmeli, kas godīgi pateiktu, ka jā redz atsūtīja man dāvanu, bet nav tomēr laba, nepērciet.
Tāpēc piekrītu, man arī viss ko viņi reklamē uzreiz ielido melnajā sarakstā. Ticības nav nedrusku.

Tieši šorīt ieraudzīju Montas jaunāko IG postu un nodomāju - nopietni?! Šito sūdu reklamēt?! Fuj! Acīmredzot- nauda nesmird. Žēl.
28.08.2023 10:30 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Montu nevajag iesaistīt. Viņa pati uzrakstīja, ka būs vairāk apmaksātu reklāmu, jo vajag naudu - viens suns tikko nomira ar vēzi, otram ir ķīmijterapija. Ja viņa visu laiku taisīja un arī tagad taisa labu saturu, uzskatu, ka reklāmas var paciest.
28.08.2023 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 302
Reģ: 26.08.2010
brunettte9 @ 28.08.2023 10:30

Tieši šorīt ieraudzīju Montas jaunāko IG postu un nodomāju - nopietni?! Šito sūdu reklamēt?! Fuj! Acīmredzot- nauda nesmird. Žēl.

Varbūt jau pirms otru tā nodirst varētu painteresēties kāpēc viņa to reklamē. Viņai suns ir ļoti slims, jāiet uz ķīmijterapijām, kas prasa ārkārtīgi daudz naudas un viņa godīgi arī teica, ka reklamēs visu, jo naudu vajag ļoti. Un es noteikti darītu tāpat lai glābtu savu suni.
28.08.2023 10:40 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Vai Virsnīši,ja nebūtu abi influenceri,nopirktu tādu graustu māju Apē?! Taču ir nepieciešama ļoooti liela nauda lai to visu atjaunotu - bet nu re viss būs ar #reklama no paša sākuma līdz dzīvošanai tur.
28.08.2023 10:45 |
 
Reitings 1919
Reģ: 04.01.2022
runaway @ 28.08.2023 10:40

Varbūt jau pirms otru tā nodirst varētu painteresēties kāpēc viņa to reklamē. Viņai suns ir ļoti slims, jāiet uz ķīmijterapijām, kas prasa ārkārtīgi daudz naudas un viņa godīgi arī teica, ka reklamēs visu, jo naudu vajag ļoti. Un es noteikti darītu tāpat lai glābtu savu suni.

Nu tieši tā, nauda nesmird. Ja vajag naaudu, viņa ir gatava ignorēt savus principus, par kuriem līd šim tik aizrautīgi iestājās. Man arī vajag naudu, lai trīs bērnus sapostu skolai. Bet vai tāpēc es iešu pārdot savu miesu vai darīt ko citu, kas man ir nepieņemami? Nē.
28.08.2023 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 302
Reģ: 26.08.2010
Ainulai @ 28.08.2023 10:48

Nu tieši tā, nauda nesmird. Ja vajag naaudu, viņa ir gatava ignorēt savus principus, par kuriem līd šim tik aizrautīgi iestājās. Man arī vajag naudu, lai trīs bērnus sapostu skolai. Bet vai tāpēc es iešu pārdot savu miesu vai darīt ko citu, kas man ir nepieņemami? Nē.

Nu nevar salīdzināt bērna sāpošanu skolai- iedomājaties, 1.septembris ir katru gadu!! Un pie tam vienā un tajā pašā laikā, mierīgi var iekrāt līdz tam. Diemžēl slimība piemeklē negaidīti, pie tam uzreiz vajadzīgi lieli finansiālie līdzekli. Ja man bērns būtu slims, es droši vien ne to vien darītu(ja jau mēs tā salīdzinām ar bērniem)
28.08.2023 10:52 |
 
Reitings 3306
Reģ: 26.05.2023
Tā Andža tik turpina savu reklāmas staba gājienu 🥱mauc tik vienu reklāmu aiz otras. Varētu intereses pēc paskaitīt cik daudz uzņēmumus mēneša laikā sareklamējusi 😀
Bet nu laikam jāsapelna pietiekami daudz piķis jaunā dzīvokļa remontam 👍
nu reāli es viņu vairs nevaru uztvert nopietni. Neticu vairs ne vienam vārdam
28.08.2023 10:52 |
 
Reitings 1919
Reģ: 04.01.2022
AnnnaMannna @ 28.08.2023 10:40
Montu nevajag iesaistīt. Viņa pati uzrakstīja, ka būs vairāk apmaksātu reklāmu, jo vajag naudu - viens suns tikko nomira ar vēzi, otram ir ķīmijterapija. Ja viņa visu laiku taisīja un arī tagad taisa labu saturu, uzskatu, ka reklāmas var paciest.

Reklāmas var paciest un var paciest daudz! BET! Ja tās neiet pretrunā ar to, ko pati ar putām uz lūpām sludini. Ja saki vienu, bet reklamē kaut ko citu, nu piedod, bet tā ir pārdošanās par naudu. Žēl, lai arī kāds iemesls tur apakšā.
28.08.2023 10:53 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Ainulai @ 28.08.2023 10:48

Nu tieši tā, nauda nesmird. Ja vajag naaudu, viņa ir gatava ignorēt savus principus, par kuriem līd šim tik aizrautīgi iestājās. Man arī vajag naudu, lai trīs bērnus sapostu skolai. Bet vai tāpēc es iešu pārdot savu miesu vai darīt ko citu, kas man ir nepieņemami? Nē.

Salīdzināt bērnu sapošanu skolai ar dzīvnieka nāvi - tas daudz ko pasaka par tavām vērtībām.
Mūsdienu standartiem atbilstoši visdrīzāk būtu, ja Monta uztaisītu ziedošanas akciju? Vai tad tu ziedotu?
Uzskatu, ka ziedošanas akcijas ir laba lieta, bet nedomāju, ka NOPELNĪT pašai naudu ir kas sliktāks.
Ja nepatīk Montas vai kāda cita cilvēka saturs, jums ir iespēja atsekot. Konkrēti Montas gadījumā viņa sniedz daudz noderīgas informācijas un reklāmas to neaizēno, turklāt viņa nereklamē kaut ko bīstamu vai nelegālu, ka jānoliek šādi.
Lai kā jums negribētos to atzīst, satura veidotāji var nopelnīt, sadarbības līgumi tiek parakstīti ar konkrētiem nosacījumiem utt., nevis "hei, še, tev pamperu paka, atstāj atsauksmi". Protams, kaut kādiem mazzināmiem influenceriem tā var notikt.
28.08.2023 10:54 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Liepa...... @ 28.08.2023 09:58
Gluzunova jau tāda pati, pilna māja ar visādām lietām no sadarbībām, kosmētika,drēbes, uzkopšanas līdzekļi, rotaļlietas....visu to viņa pēc tam pārdod..
Pēdējā pastas gatavošanas ierīce ,kura jau ielikta facebook pārdošanā.
...jo viņai reāli nav naudas. Nav. Cik daudz sūdzību esmu par viņu dzirdējusi. Kāpēc viņi nomainīja 8 dzīvokļus 3 gadu laikā? Komunālie parādi, elektrības. Draudzene izīrēja viņai, pēc tam stāstīja, ka reizi nedēļā pilna pastkastīte ar tiesu izpildītāju vēstulēm.
28.08.2023 10:57 |
 
Reitings 1919
Reģ: 04.01.2022
AnnnaMannna @ 28.08.2023 10:54

Salīdzināt bērnu sapošanu skolai ar dzīvnieka nāvi - tas daudz ko pasaka par tavām vērtībām.
Mūsdienu standartiem atbilstoši visdrīzāk būtu, ja Monta uztaisītu ziedošanas akciju? Vai tad tu ziedotu?
Uzskatu, ka ziedošanas akcijas ir laba lieta, bet nedomāju, ka NOPELNĪT pašai naudu ir kas sliktāks.
Ja nepatīk Montas vai kāda cita cilvēka saturs, jums ir iespēja atsekot. Konkrēti Montas gadījumā viņa sniedz daudz noderīgas informācijas un reklāmas to neaizēno, turklāt viņa nereklamē kaut ko tik traku vai bīstamu, ka jānoliek šādi.
Lai kā jums negribētos to atzīst, satura veidotāji var nopelnīt, sadarbības līgumi tiek parakstīti ar konkrētiem nosacījumiem utt., nevis "hei, še, tev pamperu paka, atstāj atsauksmi". Protams, kaut kādiem mazzināmiem influenceriem tā var notikt.

Jā, es noteikti daudz labprātāk ziedotu (starp citu, ļoti labs variants, kā savākt naudu slimam sunim. Domāju daudzi viņas sekotāji ziwdotu), nekā skatītos kā cilvēks kļūst par apsmieklu nodod savus principus.
28.08.2023 10:58 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Ainulai @ 28.08.2023 10:58

Jā, es noteikti daudz labprātāk ziedotu (starp citu, ļoti labs variants, kā savākt naudu slimam sunim. Domāju daudzi viņas sekotāji ziwdotu), nekā skatītos kā cilvēks kļūst par apsmieklu nodod savus principus.

Uzprasi Montai privāti konta numuru un noziedo. Vai tikai runāt proti?
Es gan neuzskatu, ka strādāt ir netikums.
28.08.2023 10:59 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Ainulai @ 28.08.2023 10:58

Jā, es noteikti daudz labprātāk ziedotu (starp citu, ļoti labs variants, kā savākt naudu slimam sunim. Domāju daudzi viņas sekotāji ziwdotu), nekā skatītos kā cilvēks kļūst par apsmieklu nodod savus principus.

Vēl tik traģiski tiek pasniegts, ka padara sevi par apsmieklu utt. Nezinu, kurš normāls cilvēks tā padomātu, it īpaši, ka viņa jau sākumā par to pabrīdināja ar stāstu par iemesliem.
Zināmākiem cilvēkiem sadarbības ir darbs - paraksta līgumu, izpilda nosacījumus ar atzīmi, ka tā ir reklāma, saņem naudu (vai preci, pakalpojumu), samaksā nodokļus. Piesiešanās būtu vietā, ja būtu nelikumības - bez norādes par reklāmu, izdomātas preces īpašības utt.
28.08.2023 11:29 |
 
Reitings 355
Reģ: 30.03.2022
Man facepalms uznak tikai par grutniecibas, slimnicas u.t.t haiposanu. Pats influenceru marketings man netrauce, nu tados laikos dzivojam. Agrak par inovativam slotam uzzinajam tv, zurnalos, tagad instagrama un tiktok. Nemot vera, ka tas nav tikai lv tirgus un arzemes tas notiek jau sen un nekada mera nav apkaunojums, ka esi savacis auditoriju esot saistosh cilveks un pec tam pelni naudu ar to, piemeram es jau gadiem sekoju arzemju youtuberiem no australijas un smelos iedvesmu gan celojumiem, gan viesnicam, kadam piedzimst bernins un rada ari forsas rotallietas vai drebes, un tas man skiet pilnigi ok, tad skiet negodigi musu vietejos influencerus taja pat laika nozakat, lai gan vini dara to pasu. Protams cits stasts par tam, kuram bernam vel nav pat 3 menesi, bet noreklameti jau 5 dazadi pamperu zimoli vai no rita reklame vegetaru dzivesveidu un vakara reklame steiku restorana. Bet tas jau vairak kauna traips pasam influencerim, ne jomai kaa tadai.
28.08.2023 11:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits